Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

poruka: 24
|
čitano: 10.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo

ovako da ne duljim jel ja mogu kupovati/prodavati stvari preko njuskala a da nemam 18 i kako bi ja dobio novce kad bi nesto prodao 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo
grdo kaže...

ovako da ne duljim jel ja mogu kupovati/prodavati stvari preko njuskala a da nemam 18 i kako bi ja dobio novce kad bi nesto prodao 

Nekužim šta si htio reć? Nemoraš imat 18 g.

Staviš oglas na njuškalo, broj mobitela, netko te nazove, dogovorite se di ćete se nać, nađete se, ti dobiješ novce, a kupac robu. Nevidim neki problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 2:57 (Balvan8).
14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo

gle ja nemam 18 i nemogu ja otici iz grada neci se s nekime ko zna di mislio sam preko poste kako bi meni novci dosli kad bi prodao nesto 

14 godina
offline
Re: Njuskalo
grdo kaže...

gle ja nemam 18 i nemogu ja otici iz grada neci se s nekime ko zna di mislio sam preko poste kako bi meni novci dosli kad bi prodao nesto 

nikako

www.facebook.com/Battlefield3.Info
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo

Pa pošlješ na ime od staraca.

16 godina
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

Ja sam bio još prije par godina kupovao neke stvari koje sam naručio preko interneta kao maloljetnik. Dakle, stigao paket, platio poštaru, ja zadovoljan, prodavač zadovoljan... Nitko me nije provjeravao za godine, a ne vjerujem ni da će tebe ako budeš prodavao.

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

tocno to. narucis placanjem poduzecem. tip ti posalje paket i stavi cijenu paketa. i platis npr paket 450kn plus 50kn postarina ali zavisi za postarinu kako ti salje

14 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
Lacko kaže...

tocno to. narucis placanjem poduzecem. tip ti posalje paket i stavi cijenu paketa. i platis npr paket 450kn plus 50kn postarina ali zavisi za postarinu kako ti salje

slažem se.. tako sam kupio procesor, RAM i grafičku.. još nisam imao 18.. ti platiš poštaru kad dobiješ paket, prodavač dobije novac od poštara dan kasnije..  ili ako ti prodaješ, ista stvar.. {#}

16 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
Lacko kaže...

tocno to. narucis placanjem poduzecem. tip ti posalje paket i stavi cijenu paketa. i platis npr paket 450kn plus 50kn postarina ali zavisi za postarinu kako ti salje

 to je sve točno ako direktno preuzmeš od poštara, no ako te nema kad poštar donese paket i ostavi ti papir pa moraš u poštu po njega, e onda znaju u pošti zezati ak si maloljetan i nemaš svoju osobnu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
Wolverine kaže...
Lacko kaže...

tocno to. narucis placanjem poduzecem. tip ti posalje paket i stavi cijenu paketa. i platis npr paket 450kn plus 50kn postarina ali zavisi za postarinu kako ti salje

 to je sve točno ako direktno preuzmeš od poštara, no ako te nema kad poštar donese paket i ostavi ti papir pa moraš u poštu po njega, e onda znaju u pošti zezati ak si maloljetan i nemaš svoju osobnu

Da tako je, pa punoljetne osobe traže osobnu pri preuzimanja paketa u pošti, ali ako paket dočekaš doma nije važno samo je važno da imaš lovu za preuzimanje paketa!!

 

Ja sam iz Ogulina, jesam punoljetan, al znam iz iskustva i sve si naručujem i prodajem poštom!!

Nekad nisam doma pa ostavim lovu sinu 11 godina i uvjek je preuzeo paket!!

Nino
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 11:07 (Ninogulub).
14 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
Ninogulub kaže...
Wolverine kaže...
Lacko kaže...

tocno to. narucis placanjem poduzecem. tip ti posalje paket i stavi cijenu paketa. i platis npr paket 450kn plus 50kn postarina ali zavisi za postarinu kako ti salje

 to je sve točno ako direktno preuzmeš od poštara, no ako te nema kad poštar donese paket i ostavi ti papir pa moraš u poštu po njega, e onda znaju u pošti zezati ak si maloljetan i nemaš svoju osobnu

Da tako je, pa punoljetne osobe traže osobnu pri preuzimanja paketa u pošti, ali ako paket dočekaš doma nije važno samo je važno da imaš lovu za preuzimanje paketa!!

 

Ja sam iz Ogulina, jesam punoljetan, al znam iz iskustva i sve si naručujem i prodajem poštom!!

Nekad nisam doma pa ostavim lovu sinu 11 godina i uvjek je preuzeo paket!!

 

Vi svi govorite o tome kako da kupi paket. Ali on želi prodati. Čitajte ljudi... {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

jbt ja imam 14 god a prodao sam 7-8 stvari prek njuskala,tolko sam ih i odprilike kupio a zamjenio sam prek 15 mobitela :D (i samo su me jedanput zahebali)

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

pa di si podigo novac nakon sto si nesto prodao 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
grdo kaže...

pa di si podigo novac nakon sto si nesto prodao 

ja sam prodao mobitel,poslao sam ga preko poste pouzećem i stavio sam npr. 450 kn i onda kad je njemu dosao paket on je morao postaru dati 450kn i onda je za nekoliko dana meni postar donio novac (ali mi se jedanput dogodilo da nisam opce dobio novac kad sam slao iphonea )

13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

I onda si spušio iPhonea? {#}

14 godina
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

evo ja sam narucio hladenje za lapic doslo danas i u funkciji vec za pola sata saljem ps3 nekome a nisam punoljetan

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
Unworthy_For_Life kaže...

I onda si spušio iPhonea? {#}

bio je iphone 2g :D ko ga je*e! tak i tak je govnjiv mobitel

13 godina
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

ja sam sa 13 godina kupio playstation,nasao se sa tipom,castio ga pivom,ja pio sokić,pregledo PS2 i svako svojim putem.

 

dok je lova tu,godine su nebitne.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

Moraš prvo mamu pitat

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
cuspajz kaže...

Moraš prvo mamu pitat

međuostalom,podrazumijeva se {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
bancic123 kaže...
Unworthy_For_Life kaže...

I onda si spušio iPhonea? {#}

bio je iphone 2g :D ko ga je*e! tak i tak je govnjiv mobitel

jako si pametan momak,onaj ko je kupio moro je platit da preuzme mob(ako si slao puzecem)tak da ak ti postar nije dal novce onda ih je navjerovatnije sebi zel

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
R4zOR229 kaže...
bancic123 kaže...
Unworthy_For_Life kaže...

I onda si spušio iPhonea? {#}

bio je iphone 2g :D ko ga je*e! tak i tak je govnjiv mobitel

jako si pametan momak,onaj ko je kupio moro je platit da preuzme mob(ako si slao puzecem)tak da ak ti postar nije dal novce onda ih je navjerovatnije sebi zel

da,slao sam pouzecem...znam da si je postar zel pare -.- ali kaj bus ima takvih luzera koji uzimaju tak pare ali mi se nije dalo iti na postu radit cijelu proceduru za tih 500kn 

13 godina
offline
Re: Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodava
bancic123 kaže...
da,slao sam pouzecem...znam da si je postar zel pare -.- ali kaj bus ima takvih luzera koji uzimaju tak pare ali mi se nije dalo iti na postu radit cijelu proceduru za tih 500kn 

Budeš tako daleko dogurao u životu!!!! Ne mogu vjerovati!!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2011 21:03 (Liverpool1892).
15 godina
offline
Njuškalo-mogu li maloljetnici kupovati/prodavati?

Od tone beskorisnih i bezveznih tema na ovom forumu, ova mi je u zadnje vrijme najteža!!

jokaCRO ingame
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice