O našim i vašim hobijima

poruka: 10
|
čitano: 1.982
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
O našim i vašim hobijima

Slična tema već postoji, ali je odavno mrtva. Pokrećem temu u kojoj ćemo iznositi vlastite i tuđe hobije, s dozvoljenim komentiranjem i raspravljanjem o istima, naravno u granicama kulturnog i civiliziranog ponašanja. Svaki komentar ili opaska koja nije u skladu s pravilima foruma bit će sankcionirana po moderatorima.

Nekkao se malo piše o hobijima u posljednje vrijeme, a predstavljaju više ili manje važnu preokupaciju u životu svakog čovjeka. Krenimo.

11 godina
neaktivan
offline
O našim i vašim hobijima
Pa evo onda da ja probijem led ;)

Moj hobby je vrlo zanimljiv, pun akcije, šuma, cqb-a, adrenalina i mnogo dobrih cura i momaka u uniformi .....

da :)

točnije... bavim se airsoftom već nekoliko godina...
Vrsta vojne, policijske simulacije....
Koristimo opremu koju koriste prvai pripadnici vojnih postrojbi... naravno većinom mi koji se bave reeanecting-om.
Oružije - takozvane replike pravog oružja koje ispaljuju tvrde plastične kuglice 6mm. Važno nadodati da replike izgledaju kao pravo oružuje pa čak se rade i od istih materijala kao pravo oružje !!
Domet nam je ovisno o tipu oružja od 30 pa do 90 metara....

Replika ima raznih :
AEG - električne replike koje pucaju pojedinačno i automatski.
EBB - isto električne ali imaju tržaj kao kod pravog oružja.
GBB - plinski pogon - Gas BlowBack - također semi i full auto.
CO2 - kao ova gora GBB samo pogonjena na CO2.
BOLT - većinom su to snajperi i pucaju isključivo pojedinačno.

Kako to izgleda u praksi !!

Pa evo ... Većina susreta se odvija na način da organizator par tjedana u naprijed rapoređuje ekipe u skupine koje ratuju kasnije.
Kada dođe dan susreta, dolazi se na teren , kreće se sa opremanjem, pravi se rapored komletne opreme.
kada se opreme, testiraju replike opremu, kreće briefing..... skupine se razvajaju i odlaze u svoje baze...

Kada se stigne u bazu kreće novi briefing unutar skupine, zapovjednik skupine dodjeluje zadaće .... tipa RECON - izvidnica , MEDIC, logistika i sl....
Kada svi dobijemo svoje zadaće kreće se u boj..... zadaće su misije koje se moraju ispunjavati tokom susreta i na osnovnu ti misija se dobijaju bodovi koji kasnije određuju pobjenike.
Cijela ta stvar traje od 8 sati pa do 24 sata... čak i noću.... a na nepričam kako ekipe koriste i NVG !!! NO SHIT !!!

U tijeku cijelog susreta dolazi do čestog kontakta protivničkih skupina te se onda fajta s tim replikama....

Dosta video materijala imate na YOUTUBE pa bacite oko .... ko voli BF, call of duty, i ostale igre .... na ja .... pogledajte i sami !!! :)

Toliko od mene ;)
12 godina
offline
O našim i vašim hobijima

Ne znam da li je baš hobi (više kolekcionarstvo), skupljam kutije šibica. Počeo sam u osnovnoj a sada već odavno ne skupljam "aktivno".

Nisam još čuo da netko skuplja tako nešto, ljudi skupljaju markice, stare kovanice... I davno smo frend i ja skupljali zajedno kutijice ali kolekcija ne može biti zajednička pa smo se podijelili. Sam Bog zna gdje je sada njegova kolekcija. Imam oko 200 komada, s njegovom bi imao i duplo više... {#}

Nisam ja ništa prčk'o.
10 godina
neaktivan
offline
O našim i vašim hobijima

Moj hobi je fotografija možete pogledati na mojoj web stranici : http://www.ivanabuconjic.com/

16 godina
offline
O našim i vašim hobijima

Moji hobiji: igranje kompjuterskih igrica, gledanje fimova, serija i nogometa i naravno drkanje! {#}

11 godina
offline
O našim i vašim hobijima

Hobi mi je igranje nogometa sa frendovima.

Najveći hobi mi je slušanje glazbe. Najčešće je to Vuco {#}

Daniel
13 godina
neaktivan
offline
Re: O našim i vašim hobijima
ja popravljam mobitele i igram nogomet :)
by Težak
13 godina
neaktivan
offline
O našim i vašim hobijima

Filozofiram o glupostima.

13 godina
offline
O našim i vašim hobijima

Čitanje i skupljanje stripova (kolekcionarstvo - Zagor, ostali s vremena na vrijeme tek), stolni tenis i čitanje novina na netu.

 

http://hr.wikipedia.org/wiki/Zagor

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
O našim i vašim hobijima

Sviranje,pecanje,i uzgajanje ljutih papricica {#}

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice