Oružje

poruka: 16
|
čitano: 4.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Oružje

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

14 godina
offline
Re: Oružje
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}


Hoćeš li se udati za mene? {#}

 

 

p.s. ja sam isto plavuša {#}

 

p.s.s posjedujem legitimnim putem čehoslovačku zbrojovku, kako god okreneš stalno se možemo napucavati {#} 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 12:53 (Bernard Huky Hux).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
Ako recenicu pocinjes sa "znači" - automatski smatram da si idiot!
12 godina
neaktivan
offline
Oružje

Imamo mi opasne zenske na forumu . {#} {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
13 godina
neaktivan
offline
Oružje

Ne vjerujem ti!

Daj sliku(radi dokaza, jel)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

Jesi ti ikada pucala iz puške pogotovo neke malo jače. Jesi ikada vidjela a kamoli pucala iz m48. Pazi ti kažeš dobro ti stoji u ruci a jesi svjesna da puška može slomit ključnu kost ako se nezna sa njom rukovat. To mi nikako ne ide u glavu kad se ženske pocnu ljepit za oruzje a neznaju ni kuhaču držat.

13 godina
offline
Oružje

Skini Tor i odi na darknet, na neku *.onion web armory i biraj {#}

Ako imaš novca, onda imaš moć. Ako imaš moć, imaš i žene!
10 godina
neaktivan
offline
Oružje

Huky, planiram na muriju ove godine, ponovno, nakon 2 puta, i samo želim malo proširiti horizonte {#}

 

Zeroname, za tvoju informaciju, znam vrlo dobro kuhati, a svoje seksističke frustracije liječi na nekom drugom ili odi kod doktora, svejedno mi je {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

što te točno zanima?moderno oružje?povijesno oružje?automati ili bolt?

evo jedan domaći forum o oružju  http://forum.hr-oruzje.org pitaj šta te zanima

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
11 godina
neaktivan
offline
Oružje

Jako volim oruzije i militaryu a ovo mi je jedna od najdrazih pusaka.

M76 PASP M76 PASP
13 godina
offline
Oružje

moje oruzje bi ti za pocetak bilo dosta

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
zeroname kaže...

To mi nikako ne ide u glavu kad se ženske pocnu ljepit za oruzje a neznaju ni kuhaču držat.

Pa nakon ovakvog motivacijskog govora nije ni čudno da se cure klone takvih stvari. Svašta... {#}

 

Nitko se nije rodio pametan, sve se uči.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
10 godina
neaktivan
offline
Oružje

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ak oideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
kivic15 kaže...

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ak oideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.

Ne kuzim, strpao si i usporedio u istoj recenici poluautomatski pistolj i jurisnu pusku? Lol.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
1domagoj1 kaže...

,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.

Ne kuzim, strpao si i usporedio u istoj recenici poluautomatski pistolj i jurisnu pusku? Lol.

Možda mu je broj 6 viška {#}

 

M1A2

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
10 godina
neaktivan
offline
Re: Oružje
kivic15 kaže...

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ako ideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.(pri tome sam mislio da želi na policijsku akademiju,a kako se vidi da je očito napaljena na puške,napisao sam joj da puške ne očekuje) znam da sam možda krivo skužio ovo ''idem na muriju'',al hebiga...

 

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice