Otkrio sam da mi e-mail ne treba ... zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.487
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

!!!!

 

U zadnjih nekoliko godina dobijam isključivo spam poruke i newsletter od nekih stranica. A imam na t-comu, gmailu i yahoo mail račune. Jednostavno nemam običaj razmjenjivati mailove s poznanicima, jer ili je tu chat ili je tu osobni kontakt.

 

A onda gluposti radi, idem si namjerno instaliravati outlook i thunderbird; i što je najsmješnije, provjeravam poštu svakih 30 minuta.

 

Inače da, radim kao programer i web dizajner i nažalost veliku većinu vremena provodim na računalu, i kad bolje razmislim, društveni, ljubavni i seksualni život (ako se to tako može nazvati) većinu je vremena na računalu ... :-)

:)
16 godina
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

da, i?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...
And why we should care?
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
15 godina
neaktivan
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

.{#}

13 godina
protjeran
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

momci uskrs je oladite malo

13 godina
neaktivan
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

potrazi ti isto neku strucnu pomoc

13 godina
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

nekome je dosadno...

15 godina
offline
Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...

­

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrio sam da mi e-mail ne treba ...
zoran123456 kaže...

!!!!

 

U zadnjih nekoliko godina dobijam isključivo spam poruke i newsletter od nekih stranica. A imam na t-comu, gmailu i yahoo mail račune. Jednostavno nemam običaj razmjenjivati mailove s poznanicima, jer ili je tu chat ili je tu osobni kontakt.

 

A onda gluposti radi, idem si namjerno instaliravati outlook i thunderbird; i što je najsmješnije, provjeravam poštu svakih 30 minuta.

 

Inače da, radim kao programer i web dizajner i nažalost veliku većinu vremena provodim na računalu, i kad bolje razmislim, društveni, ljubavni i seksualni život (ako se to tako može nazvati) većinu je vremena na računalu ... :-)

Baš mi je drago zbog tebe,

Otvori si blog pa tamo piši doživljaje.

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice