Pomoc oko oziljka

poruka: 43
|
čitano: 26.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

evo malo sam se zezo u petak sa frnedicom.. i malo je pretjerala.

kratko receno imam njezina dva nokta na obrazu izderala me od usnice do uha.. ono joker sam sada

iderala je kozu i bilo je lagano malo krvi i vode. kako bi ja to reko..

e sad ja imam 17 godina i zanima me dali ce mi ostat gadan oziljak i dali ima neka krema da mazem sad dok je lagana krasta da imam manje posljedica kasnije

14 godina
moderator
offline
Re: Pomoc oko oziljka

posjeti sutra dermatologa i pitaj za savjet

moja definicija svemira: Svemir je ko dobro dupe, ima dva brijega i dolinu u sredini, u sredini te doline se nalazi crna rupa , a na 'donjem' kraju doline se nalazi tunel koji vodi u drugu dimenziju.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

evo malo sam se zezo u petak sa frnedicom.. i malo je pretjerala.

kratko receno imam njezina dva nokta na obrazu izderala me od usnice do uha.. ono joker sam sada

iderala je kozu i bilo je lagano malo krvi i vode. kako bi ja to reko..

e sad ja imam 17 godina i zanima me dali ce mi ostat gadan oziljak i dali ima neka krema da mazem sad dok je lagana krasta da imam manje posljedica kasnije

postoje kreme koje su za njegu rane nakon što je zarasla, ako je duboko, neće to puno pomoći...

govorim iz vlastitog iskustva, skupio sam preko 100 šavova zadnjih par godina, pao 3 puta sa prvog kata, polomio većinu kostiju itd slična sr*nja

I’m the juggernaut b*tch.
16 godina
offline
Pomoc oko oziljka

Ovo je totalna alternativa, ali meni je jednom pomoglo, imao sam stvarno gadnu ranu skoro preko pola jedne strane lica. Sve je nestalo, doslovno, za 4-5 dana i par nanosenja.

 

Ako nista drugo ne nadjes, tj. ako ovo uopce uspijes pronaci, vrijedi pokusati.

 

LINK

totus mundus agit histrionem
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

http://img593.imageshack.us/i/24052011414.jpg/   evo kako to izgleda

mislim nije to jako i duboko.. ali pitam jer nebi bas volio imat crte po licu.. je rpuno ljudi mi reklo da ce ostat.

samo njih 2 da nece jer sam mlad kao i da ako nije duboko da nece

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 0:16 (Lacko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
XXX-Man kaže...

posjeti sutra dermatologa i pitaj za savjet

poslusaj ga.dermatolog ce najbolje znati i dati odgovarajucu terapiju

14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

ce da odem nije bed sutra il prekosutra moram vidit di moram otic hahah...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
SinCr0 kaže...

Ovo je totalna alternativa, ali meni je jednom pomoglo, imao sam stvarno gadnu ranu skoro preko pola jedne strane lica. Sve je nestalo, doslovno, za 4-5 dana i par nanosenja.

 

Ako nista drugo ne nadjes, tj. ako ovo uopce uspijes pronaci, vrijedi pokusati.

 

LINK

kad se rana drži vlažnom, neće se stvarati dodatni sloj kože koji u biti i pravi ožiljak x)

ali je opet problem kad je nonstop vlažno, teže zarasta

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

kantarjon imam oma imam bocicu. iance sam s njom uvijek opekline mazo..

i proslo samo sta se toga uopce nisam sjetio..

s time da je star 2 ili 3 godine .. a sta vise stoji to je bolji i jace dijeluje...

dans sam namazo s niveom kremom malo. ranu. da bude masno da nije jako suha.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

ce da odem nije bed sutra il prekosutra moram vidit di moram otic hahah...

definitivno što prije dermatologu, dotad maži sa kremom za tetovaže, bepanten il tak nešto, ako ne to, onda krema za lice ili za tijelo...

I’m the juggernaut b*tch.
16 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

http://img593.imageshack.us/i/24052011414.jpg/   evo kako to izgleda

mislim nije to jako i duboko.. ali pitam jer nebi bas volio imat crte po licu.. je rpuno ljudi mi reklo da ce ostat.

samo njih 2 da nece jer sam mlad kao i da ako nije duboko da nece

Muškarci treba da budu ponosni na ožiljke od ženskih noktiju {#}šta će biti kada ti počnu krv sisati iz vrata, pa ostanu krvave fleke, hehehe

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

ma te fleke moze. ali ov ame zeznula ajde da mi je cura to napravila il nes. ali frendica iz zajebancije :))

16 godina
offline
Pomoc oko oziljka

Na Bugu pita za ogrebotine... na licu. ajde da je na mobitelu ili monitoru...

Enivej, rane na licu zarastaju brzo i prilično dobro.

Pripazi da lice ne sunčaš ovo ljeto.

Ja sam šivan pod okom, šivan iznad usnice,

popravljan i šivan nos, šivana arkada (hebga, čari sporta :P),

niš se to ne vidi ako netko baš ne gleda. A ni cure se ne bune ;)

Odhebi glupu curu, osim ako ti nije napravila to u obrani?

 

14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

ma duga prica st aje to bilo kratko receno njoj kasnije bilo zao ali sta je tu je...

cuj. neko je sigurno imo takvih problema pa pitam i ovdje..

a nije mi se dalo regat na neki forum.hr ili tako nesto hahaha :)

16 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

ma te fleke moze. ali ov ame zeznula ajde da mi je cura to napravila il nes. ali frendica iz zajebancije :))

ma ne bih ja rekao da ona tebe gleda samo kao 'frenda' hehe

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
16 godina
offline
Pomoc oko oziljka

Kažem, pripazi samo ovo ljeto na sunce. Inače, tako mlada koža neće bit problema, izjednačit će se to,

a neke muške markacije moraš imat. Nećeš valjda ko curica, koda si živio u staklenom zvonu.

Pogledaj Harrisona Forda, ima čovjek ožiljak i kaj mu fali. Pogledaj Sandru Bullock. Ima ožiljak na istom jestu gdje i ja:)

http://hmsfriday.blogspot.com/2009/02/top-hollywood-scars.html

14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

imam dovoljno oziljaka za sada. haha imam od kamena u glavu. pa imam od operacije gore na celu..

noge su mi sve pune oziljaka jer vozim bmx pa to malo kobno izgleda.. koljena su mi isto sva zarezana .. laktovi imam crne fleke jer sam bio nestrpljiv pa sam kido krastu pa ono xD

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 1:00 (Lacko).
15 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Dvije riječi: Puhova mast!
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko oziljka
ostat će ti ožiljci nema pomoći. koža će se poravnat, ali vidjet će se trag. šivan sam na licu vratu i čelu masu puta znam šta pričam. meni nikakva mast nije pomogla.
Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
14 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

imam dovoljno oziljaka za sada. haha imam od kamena u glavu. pa imam od operacije gore na celu..

noge su mi sve pune oziljaka jer vozim bmx pa to malo kobno izgleda.. koljena su mi isto sva zarezana .. laktovi imam crne fleke jer sam bio nestrpljiv pa sam kido krastu pa ono xD

jel rana curi? ako curi nabavi ovo ako ne bitno je da nediras krastu ostavi neka samo zaraste i tako ce se najmanje vidjeti...

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
munjovoz kaže...
Lacko kaže...

evo malo sam se zezo u petak sa frnedicom.. i malo je pretjerala.

kratko receno imam njezina dva nokta na obrazu izderala me od usnice do uha.. ono joker sam sada

iderala je kozu i bilo je lagano malo krvi i vode. kako bi ja to reko..

e sad ja imam 17 godina i zanima me dali ce mi ostat gadan oziljak i dali ima neka krema da mazem sad dok je lagana krasta da imam manje posljedica kasnije

postoje kreme koje su za njegu rane nakon što je zarasla, ako je duboko, neće to puno pomoći...

govorim iz vlastitog iskustva, skupio sam preko 100 šavova zadnjih par godina, pao 3 puta sa prvog kata, polomio većinu kostiju itd slična sr*nja

Pa šta ti radiš covjece da si pao s prvog kata 3 puta???? WTF :P

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
14 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka

Mozda je kaskader :-)

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
offline
Pomoc oko oziljka

Kako bi nečja baka kazala, probaj se zakopat u đubre {#}{#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
LordShgi kaže...

Pa šta ti radiš covjece da si pao s prvog kata 3 puta???? WTF :P

prvi put sam pao kad sam imao 7 mjeseci, drugi put sa dvije godine, treći put prošlo ljeto, svaki put sam pao sa istog hebenog balkona na isto mjesto, al ovaj put je bio granit popločen, a prva dva puta beton

I’m the juggernaut b*tch.
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

u srednjem vijeku su se namjerno izrezivali po licu da bi bili privlačniji ženama,to je kao značilo da su ožiljke zaradili u dvoboju
s te strane ne trebaš brinuti

http://www.youtube.com/watch?v=xdHyIPJVF-A
14 godina
offline
Re: Pomoc oko oziljka
munjovoz kaže...
LordShgi kaže...

Pa šta ti radiš covjece da si pao s prvog kata 3 puta???? WTF :P

prvi put sam pao kad sam imao 7 mjeseci, drugi put sa dvije godine, treći put prošlo ljeto, svaki put sam pao sa istog hebenog balkona na isto mjesto, al ovaj put je bio granit popločen, a prva dva puta beton

pa stavi ogradu na balkon kad toliko padas!

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko oziljka

cuj covjek mozda voli letjet hahahhaha

 

ne ne curi mi suha mi je krasta.. s time da sam mazo jucer sa nivea kremom samo ono da malo omeksa to.. danas trebam iskopat kantarjon negdlje pa cu lagano s time.

 

16 godina
offline
Pomoc oko oziljka

Oprosti, ali kao pi*kica si.... {#}

 

Zbog takvog malog s*anja bzvz se živcirati... Ti izgleda kao da se nikada nisi nigdje ogrebao ili udario pa ne znaš ostane li ožiljak ili ne.

Neka cura malo zaprlja koljena da ti se oduži i sve će proći s vremenom {#}

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko oziljka
Lacko kaže...

evo malo sam se zezo u petak sa frnedicom.. i malo je pretjerala.

kratko receno imam njezina dva nokta na obrazu izderala me od usnice do uha.. ono joker sam sada

iderala je kozu i bilo je lagano malo krvi i vode. kako bi ja to reko..

e sad ja imam 17 godina i zanima me dali ce mi ostat gadan oziljak i dali ima neka krema da mazem sad dok je lagana krasta da imam manje posljedica kasnije

Probaj nabaviti ulje od gospine trave, ono bi ti moglo rijesiti problem...

14 godina
protjeran
offline
Pomoc oko oziljka

Jednom sam na gitari previse zategao zicu i pukla je, prilikom pucanja udarila me preko lijevog oka i ostavila porezotinu ispod oka, preko kapka i po obrvi.

 

Nadao sam se svim silama da ce ostati, ali nije. I ne vidi se da je bilo porezano.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice