Pred kompom ste za Novu? zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 2.227
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Pred kompom ste za Novu?

I ja sam :-) Imam točno 20 kn u novčaniku, a u minus više ne mogu. A i društva se nema baš za izaći (godine su to, uđeš u 30e i gotovo je!)... a niti volje se baš nema za izlaziti. Nije tako loše u biti, vrlo je zima vanka, a i ta nova godina je totalno isfurani i isforsirani događaj.

13 godina
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
I ja sam doma, sa suprugom, cekamo bebu. Inace i mi smo za mirnije doceke u krugu obitelji i apsolutno se slazem s tobom da je to previse isfurano. No, mi Hrvati ne bi bili Hrvati da nesto ne iskopiramo od Amera. Ljudi, zivite iz dana u dan. Slavite danas ko da s nestrpljenjem cekamo Novu u kojoj cete dobiti sto? Nista. Nitko vam nece nista pokloniti, za sve se morate izboriti sami.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
jurica_m kaže...
I ja sam doma, sa suprugom, cekamo bebu. Inace i mi smo za mirnije doceke u krugu obitelji i apsolutno se slazem s tobom da je to previse isfurano. No, mi Hrvati ne bi bili Hrvati da nesto ne iskopiramo od Amera. Ljudi, zivite iz dana u dan. Slavite danas ko da s nestrpljenjem cekamo Novu u kojoj cete dobiti sto? Nista. Nitko vam nece nista pokloniti, za sve se morate izboriti sami.

 Lijepo se provedi, tvojoj obitelji želim sve najbolje u 2015. godini i da ti se beba rodi zdrava i lijepa 

CoolerMaster Support
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 22:52 (ivanoman).
15 godina
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?

Pa sta nebi iskoristili jos jedan dan ko izliku za napit se :D, i ja bi da smijem. Al slazem se dan ko dan nis poseno, sam kaj nemoras na posel.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
neaktivan
offline
Pred kompom ste za Novu?

Ja imam 13 godina i tako mi je svejedno sto je sutra nova godina(lol).Napisao sam tamo u bf4 temi sta vec mislim o tome. 

Stavim da se!instaliraju windowsi na novi laptop i ode spavat. 

Mozda sam cak i premlad za ovako razmisljati,ali to sam samo ja jbg. 

Sve najbolje u Novoj

Evo cisto da se osvrnem na ovu staru. Po meni ova godina je bila najbolja do sada u mom zivotu.Htio bih se zahvaliti svima koji su me nasmijali tu na forumu,jer smijeh lijeci,a ako lijeci!ja sam bolje raspolozen. 

Zelio bi svim ljubiteljima hardvera da imaju zeljeni hardware(i7 5690x khm,khm),da vi koji zavrsavate faks,zavrsite i nadjete posao,a vi koji nemate posla:Begajte iz Hrvatske

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
drakula789 kaže...

Ja imam 13 godina i tako mi je svejedno sto je sutra nova godina(lol).Napisao sam tamo u bf4 temi sta vec mislim o tome. 

Stavim da se!instaliraju windowsi na novi laptop i ode spavat. 

Mozda sam cak i premlad za ovako razmisljati,ali to sam samo ja jbg. 

Sve najbolje u Novoj

Evo cisto da se osvrnem na ovu staru. Po meni ova godina je bila najbolja do sada u mom zivotu.Htio bih se zahvaliti svima koji su me nasmijali tu na forumu,jer smijeh lijeci,a ako lijeci!ja sam bolje raspolozen. 

Zelio bi svim ljubiteljima hardvera da imaju zeljeni hardware(i7 5690x khm,khm),da vi koji zavrsavate faks,zavrsite i nadjete posao,a vi koji nemate posla:Begajte iz Hrvatske

 Ti si kao ja, ja imam 15god, isto sam doma za kompom, zovu me frendovi i iz srednje i osnovne van, al nekuzim koja mi korist ići van napit se... radije doma s obitelji ostanem

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2015 0:51 (Tony1999).
13 godina
neaktivan
offline
Pred kompom ste za Novu?

Ja sam planirao sa društvom izaći. Bilo bi cura, zafrkancija, zabave ali smo svi kolektivno odustali jer je minus 20 vani.

 

No, dan k'o dan. Možemo se družiti kad god :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Pred kompom ste za Novu?

Iskreno datumi me ne uzbudjuju previse i ne obiljezavam nesto narocito i da idem na ovu zimu neka hvala evo buraz sad doso smrzo se ko ona stvar a ja sjedio u toplom pratio sve iz kuce malo meze,pica i to je to

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
Tony1999 kaže...
drakula789 kaže...

Ja imam 13 godina i tako mi je svejedno sto je sutra nova godina(lol).Napisao sam tamo u bf4 temi sta vec mislim o tome. 

Stavim da se!instaliraju windowsi na novi laptop i ode spavat. 

Mozda sam cak i premlad za ovako razmisljati,ali to sam samo ja jbg. 

Sve najbolje u Novoj

Evo cisto da se osvrnem na ovu staru. Po meni ova godina je bila najbolja do sada u mom zivotu.Htio bih se zahvaliti svima koji su me nasmijali tu na forumu,jer smijeh lijeci,a ako lijeci!ja sam bolje raspolozen. 

Zelio bi svim ljubiteljima hardvera da imaju zeljeni hardware(i7 5690x khm,khm),da vi koji zavrsavate faks,zavrsite i nadjete posao,a vi koji nemate posla:Begajte iz Hrvatske

 Ti si kao ja, ja imam 15god, isto sam doma za kompom, zovu me frendovi i iz srednje i osnovne van, al nekuzim koja mi korist ići van napit se... radije doma s obitelji ostanem

 Ma mene su shebali ovi iz elipsa. Htio sam da za novu godinu imamo novi tv i da gledamo novogodisnji program. 

I ja narucio u ponedjeljak prije 2 sata i oni su ga tek danas poslali i dolazi tek sljedeci tjedan. 

I zvao ih i niko se ne javlja.Katastrofa

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Pred kompom ste za Novu?

Ove sam godine ostao kući. Inače uvijek čekam vani sa društvom.

Jednostavno nemam razloga za slavlje. Teški zdravstveni problemi u obitelji, a i vani mi se ne ide po ovoj hladnoći.

 

Odo sad spavati, uživajte i sretna vam 2015.!

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
offline
Pred kompom ste za Novu?

E nisan prid kompom vec u ruci drzim Lumiu 625.

Cisto obiteljska atmosfera, po mom misljenju najbolja atmosfera.

Uzivajte i sve najbolje u Novoj Godini zelim vam ja osobno

Sami sebi smo najveci neprijatelji
11 godina
neaktivan
offline
Pred kompom ste za Novu?

Nista bolje od sjedenja sam za Novu i cekanja da te netko pozove, proleti i koja misao o samoubistvu.

 

Mozda je u bolje tako. Imam 7 godina i mozda je prerano da ovako razmisljam, ali to sam samo ja.

12 godina
offline
Pred kompom ste za Novu?

imam 3+ banke novu nisam dočekal, zapal sam prije, sa ženom i klinkom.... lastane jesam li za pemziju?

10 godina
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
Checola kaže...

imam 3+ banke novu nisam dočekal, zapal sam prije, sa ženom i klinkom.... lastane jesam li za pemziju?

 

 Nisi za penziju a ni ja nisan Lastan, samo si prosjecni obiteljski covik bez viska novca za bacanje na besmislene doceke pola noci.

 

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
jurica_m kaže...
No, mi Hrvati ne bi bili Hrvati da nesto ne iskopiramo od Amera.

 I kršćanstvo smo primili od poganih Rimljana, možemo nešto i od Amera.

nicky.sl kaže...

 Nisi za penziju a ni ja nisan Lastan, samo si prosjecni obiteljski covik bez viska novca za bacanje na besmislenedoceke pola noci.

Kad bi tako gledao...

10 godina
offline
Pred kompom ste za Novu?

Da tako na to gledam, al to sam ja.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
Onjegin, primijetio sam da volis trolati, a jos vise provocirati ne samo na ovoj temi, vec i na drugim temama ovdje na forumu. Inace sam po struci teolog. Ako ne prakticiras krscanstvo, molio bih te da se suzdrzis od pljuvanja po krscanskoj vjeri, a i jos vise od iznosenja laznih i izopacenih recenica koje kod nas vjernika izazivaju zgrazanje, a na Bugovom forumu ih ima. Ne zelim uopce ulaziti u raspravu s tobom. Zelim ti sretnu novu godinu, a nama koji smo ostali doma, vjerujem da je svatko od nas imao ispravne razloge za ostati doma, isto kao i oni koji su bili vani.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pred kompom ste za Novu?
jurica_m kaže...
Onjegin, primijetio sam da volis trolati, a jos vise provocirati ne samo na ovoj temi, vec i na drugim temama ovdje na forumu. Inace sam po struci teolog. Ako ne prakticiras krscanstvo, molio bih te da se suzdrzis od pljuvanja po krscanskoj vjeri, a i jos vise od iznosenja laznih i izopacenih recenica koje kod nas vjernika izazivaju zgrazanje, a na Bugovom forumu ih ima. Ne zelim uopce ulaziti u raspravu s tobom. Zelim ti sretnu novu godinu, a nama koji smo ostali doma, vjerujem da je svatko od nas imao ispravne razloge za ostati doma, isto kao i oni koji su bili vani.

 Dobro si mu rekao, u potpunosti se slažem s tobom, veliki sam vjernik (krscanin), nikad nisam nekome htio zlo niti sam po njemu pljuvao ali isto tako ne volim kad netko pljuva moju vjeru i samim time mene...

CoolerMaster Support
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice