Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se! zaključana tema

poruka: 43
|
čitano: 19.097
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

 

Ljudi NI SLUČAJNO nemojte kupovat na njuškalu HTC Sensation ovog prodavača!

To smeće od čovjeka je od prije poznato po krađi. Valjda se zove Goran Petrović. Ja sam umalo pao u zamku dok nisam stavio broj njegovog računa u google i saznao svašta.

 

Navodno je i prije krao po 400 eura..a ove krađe su sve češće

Želi vas namamiti da prvo mu uplatite 1000kn a onda (kao) po primitku paketa jos 300, naravno paket nećete ni vidjeti.
Najpametnije je kod kupnje/prodaje svega veće vrijednosti naći se u 4 oka i obaviti to. 

Evo neki tagovi da ljudi koji upisu to u google vide:

 

servis.prodaja@gmail.com

 

2402006-1500019502

 

ROSHA

 

0135516247

 

 

Hvala na pažnji!!!

 

13 godina
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Ja bi ga sad nazvao za primopredaju da cujem sta bi izmislio.{#}

13 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
Nisam lud da bi mu uplatio 1000 kn prije.
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
14 godina
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Zato smo i otvorili ovu temu,  baš zbog takvih majmuna na njuškalu, pridruži nam se ima mjesta 

14 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

baš ga idem kontaktirati da čujem malo {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
crni pauk kaže...

baš ga idem kontaktirati da čujem malo {#}

haha aj javi sta kaze , a iskreno  treba bit idiot za mu uplatit pare prije

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

mene je jednom lik zahebo 
trebo sam mu dat sony ericson j105i(naite) + 150 kn za xbox 360
uplatio sam 150 kn al nisam vidio xbox a ni pare nazad 

13 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Žalosno je to što policija ne poduzima ništa u tim slučajevima, a njuškalo.hr ne preuzima nikakvu odgovornost...jedino preostaje naći takvu osobu i ''objasnit joj par stvari''..

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
Takve ljude treba eliminirati i bacit ih na neki napusteni otok da crknu tamo.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
maherDP kaže...

mene je jednom lik zahebo 
trebo sam mu dat sony ericson j105i(naite) + 150 kn za xbox 360
uplatio sam 150 kn al nisam vidio xbox a ni pare nazad 

Pa ti budi lud. Pare nikad unaprijed davati preko oglasnika. Možeš se odmah oprostit od njih.

CvrleZg kaže...

Žalosno je to što policija ne poduzima ništa u tim slučajevima, a njuškalo.hr ne preuzima nikakvu odgovornost...jedino preostaje naći takvu osobu i ''objasnit joj par stvari''..

Policija se ne bavi krađama i sl. vrijednosti manje od 1000kn. To se rješava privatnom tužbom.

kach kaže...
Takve ljude treba eliminirati i bacit ih na neki napusteni otok da crknu tamo.

Ne treba, treba samo pazit di kupujete i od koga.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
Sum_of_all_fears kaže...

Policija se ne bavi krađama i sl. vrijednosti manje od 1000kn. To se rješava privatnom tužbom.

Privatna tužba je preskupa, skuplje nego što možeš dobit..ne isplati se {#}

13 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

a gle fučkaš sitnicu od love
200 n sim ni tam

vak ionak bi to u kladionici bacio i zapio
tak da sa budalama posla nevalja više iamt

na greškama se uči 

15 godina
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Treba se naći sa čovjekom i gotovo. A ako je iz drugog grada onda naći nekoga tko je u tom gradu pa nek se nađe snjim. Meni je naš kolega forumaš bio se našao sa čovjekom koji je prodavao iphone da provjeri dali je u dobrom stanju, garancija i sve, i lijepo složili deal i sve super prošlo. Nema ništa od poslova ovako "na majke mi"...

Stoja
12 godina
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Zašto hebemu ne uvedu više na njuškalo ocjenjivanje prodavača, da se zna jel pouzdan ili nije. To bi uvelike poboljšalo situaciju.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Ja sam bio kupio svoj procesor od covjeka na njuskalu i unaprijed sam mu uplatio na racun 900 kn, tolko je trazio za njega. Mislim, mozda je bilo malo na buf, al ja sam imao sve komplet podatke od njega, broj racuna, cijela adresa njegova, tako da je i bilo prijevare, podatke imam. Ne znam, po razgovoru s njime nekako sam bio siguran da me nece prevariti, brzo je odgovarao na mailove i ostalo. Inace ako si tu negdje, hvala, proc je super :)

FusRoDah!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

ne kuzim zast ne naprave sistem rejtinga kao na ebayu

 

edit: slazem se sa orginalexe

karamba!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2011 23:56 (Omega_vu).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
KIKIC kaže...

Ja sam bio kupio svoj procesor od covjeka na njuskalu i unaprijed sam mu uplatio na racun 900 kn, tolko je trazio za njega. Mislim, mozda je bilo malo na buf, al ja sam imao sve komplet podatke od njega, broj racuna, cijela adresa njegova, tako da je i bilo prijevare, podatke imam. Ne znam, po razgovoru s njime nekako sam bio siguran da me nece prevariti, brzo je odgovarao na mailove i ostalo. Inace ako si tu negdje, hvala, proc je super :)

Tako je, ima prodavača koji su zbilja fer. Samo treba znati prepoznati (nanjušiti) o kakvoj se osobi radi. Meni tu i tamo ljudi ponude da mi uplate na račun prije kupnje, i ja kažem ok, ne bih ni lud prevario nekoga. Inače šaljem pouzećem, mislim da je tako najsigurnije. 

12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
Jakovp kaže...
KIKIC kaže...

Ja sam bio kupio svoj procesor od covjeka na njuskalu i unaprijed sam mu uplatio na racun 900 kn, tolko je trazio za njega. Mislim, mozda je bilo malo na buf, al ja sam imao sve komplet podatke od njega, broj racuna, cijela adresa njegova, tako da je i bilo prijevare, podatke imam. Ne znam, po razgovoru s njime nekako sam bio siguran da me nece prevariti, brzo je odgovarao na mailove i ostalo. Inace ako si tu negdje, hvala, proc je super :)

Tako je, ima prodavača koji su zbilja fer. Samo treba znati prepoznati (nanjušiti) o kakvoj se osobi radi. Meni tu i tamo ljudi ponude da mi uplate na račun prije kupnje, i ja kažem ok, ne bih ni lud prevario nekoga. Inače šaljem pouzećem, mislim da je tako najsigurnije. 

Ima i to svojih mana. Naručiš laptop, dobiješ, platiš, kad unutra cigla :P

Facebook going down ^.^ jadne loodache
14 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
OriginalEXE kaže...
Jakovp kaže...
KIKIC kaže...

Ja sam bio kupio svoj procesor od covjeka na njuskalu i unaprijed sam mu uplatio na racun 900 kn, tolko je trazio za njega. Mislim, mozda je bilo malo na buf, al ja sam imao sve komplet podatke od njega, broj racuna, cijela adresa njegova, tako da je i bilo prijevare, podatke imam. Ne znam, po razgovoru s njime nekako sam bio siguran da me nece prevariti, brzo je odgovarao na mailove i ostalo. Inace ako si tu negdje, hvala, proc je super :)

Tako je, ima prodavača koji su zbilja fer. Samo treba znati prepoznati (nanjušiti) o kakvoj se osobi radi. Meni tu i tamo ljudi ponude da mi uplate na račun prije kupnje, i ja kažem ok, ne bih ni lud prevario nekoga. Inače šaljem pouzećem, mislim da je tako najsigurnije. 

Ima i to svojih mana. Naručiš laptop, dobiješ, platiš, kad unutra cigla :P

Zato prije tražiš slike, malo se čujete telefonom... A i ako baš dobiješ ciglu, znaš mu adresu.. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

ja sam prije jedno par mjeseci kontaktirao njuskalo i pitao kada ce uvesti nesto takvo (ocjenjivanje prodavaca i te stvari) i rekli su kao da rade na tome...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
Jakovp kaže...
OriginalEXE kaže...
Jakovp kaže...
KIKIC kaže...

Ja sam bio kupio svoj procesor od covjeka na njuskalu i unaprijed sam mu uplatio na racun 900 kn, tolko je trazio za njega. Mislim, mozda je bilo malo na buf, al ja sam imao sve komplet podatke od njega, broj racuna, cijela adresa njegova, tako da je i bilo prijevare, podatke imam. Ne znam, po razgovoru s njime nekako sam bio siguran da me nece prevariti, brzo je odgovarao na mailove i ostalo. Inace ako si tu negdje, hvala, proc je super :)

Tako je, ima prodavača koji su zbilja fer. Samo treba znati prepoznati (nanjušiti) o kakvoj se osobi radi. Meni tu i tamo ljudi ponude da mi uplate na račun prije kupnje, i ja kažem ok, ne bih ni lud prevario nekoga. Inače šaljem pouzećem, mislim da je tako najsigurnije. 

Ima i to svojih mana. Naručiš laptop, dobiješ, platiš, kad unutra cigla :P

Zato prije tražiš slike, malo se čujete telefonom... A i ako baš dobiješ ciglu, znaš mu adresu.. {#}

Da mu vratis ciglu u glavu{#}

(=XII=)SandMan_CRO....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
ja sam jednom poduzecem dobio ciglu u paketu, a nisam mu pravno mogao nista.. a niti mi se moglo isplatit putovat na drugi kraj drzave da ga trazim, plus jos bi samo ja na*ebao da sam ga nasao..
12 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Ovaj ima i broj mobitela.. jel ga tko "zvrcnuo" {#}

Ofc.
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Ekipa, za objaviti oglas na Njuškalu, treba unijeti OIB!

 

E sad, možete se slobodno i lagano nasmijati jer ne znam da li se provjerava da li je to važeći OIB, jer ako ne ništa ni od toga.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
14 godina
protjeran
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Kolko znam,OIB brojevi se mogu dobit na netu..Tak da se lako pretstavi kao netko drugi,svejedno nebih vjerovao ljudima...

Straight Edge
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Samo ako znaš jmbg ili broj osobne!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
godo kaže...

Samo ako znaš jmbg ili broj osobne!

  Broj osobne se objavljuje u Narodnim novinama. A OIB se može saznati preko interneta.

13 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!
godo kaže...

Ekipa, za objaviti oglas na Njuškalu, treba unijeti OIB!

 

E sad, možete se slobodno i lagano nasmijati jer ne znam da li se provjerava da li je to važeći OIB, jer ako ne ništa ni od toga.

Kako sam ja predao brdo oglasa i nijednom me to nije pitalo?

Gamers Don't Die, They Respawn.
12 godina
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

niti mene , gdje si ti vidio da treba oib ?

14 godina
protjeran
offline
Prevara na Njuškalu!! Čuvajte se!

Ja uvijek to rješavam preko placanja pouzecem. Dakle, kada prodajem prvo on mora platiti da bi dobio paket. Ako kupujem ista stvar, a ako mi vec i uvali ciglu, mislim da policija tu reagira. Bio je jedan slucaj u novinama gdje je frajer narucio nesto, a dobio dvije cigle.. Onda je murja pokupila zidara i dobio je kaznenu prijavu. Osim tog, ako se rjesava pouzecem uvijek se moraju razmijeniti adrese.. A i po razgovoru s osobom se moze dosta toga skuziti! A cuj, ak te vec zezne.. Pokupis par vecih prijatelja i pokucas mu na vrata ako je iznos toliki da se vrijedi riskirat batine :D

 

 

Inace, ako bi uveli sistem ocjenjivanja kao na ebayu mislim da to ne bi funkcioniralo. Tamo jednostavno postoji kultura ostavljanja feedbacka, a ovdje sumnjam da bi ljudi isli nakon sto dobiju paket ili nesto prodaju ocjenjivati prodavaca/kupca.. I kako se njuskalu ne isplati u dogovoru s nekom hrv bankom uvesti nesto kao paypal? Em bi privukli jos gro ljudi k sebi zbog sigurnosti transakcija, em bi bankica zaradila (jos) koju kunicu transakcijama.. Ps nesto sam letimice procitao na Bugu - da li ce ebay doci u hrv?

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 11:26 (Bigkix).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice