Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 262.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Mojpismonosa kaže...
cropunk kaže...

Heh pa sve se to moze promjeniti vrlo lako .....

 Nesto tipa auto koji vozis i izgled ces teze promijeniti. Iako daleko od tog da si u krivu

 kakav sad auto u igri? vecinu mojih trgvina je isla preko poruka/telefona - slano postom ili se nalazio negdje vani sa njima na dogovorenom mjestoom ( javni prijevoz) jedno ili dvoje mislim da je bilo sa autom,a to nisam ni registrirao - ali i to se lako moze posudi drugi ili javni prijevoz.

jedino izgled da ga trazis osobnu bas.

ma ja sam se drzao bas sto si sve napisao u zagradi. Jer sve moze lako izmjeniti osim face,ali opet ako se ne nalazis s njim vec saljete postom,samo iskenira drugu facu na osobnu,pa ti znaj jel to taj il ne. onaj tko zeli smuljat bude nasao nacina,mozda nece nas recimo jer cemo ici na to ali vecina se garant svega toga nece sjetit nazalost :/

14 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

korisnik mobitelzagreb s njuškala. Zna li se nešto o njemu? Predstavlja se kao Damjan.

 

Imamo jedan problem, pa bi to trebalo rješiti.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Imao sam istu situaciju s Galaxy S5, samo sam ja uplatio 1800kn, stigao paket, a u paketu mob vrijednosti 100-200kn

14 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Isti lik?

Znaš li nešto više o njemu? Na koji broj si ga dobio?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

evo ako ima još prevarenih sa S5 za 2000kn nek se jave u inbox, ići će kaznena prijava protiv D.P. iz Koprivnice.

ako imate kakve potvrde uplate, sms-ove i sl.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2015 22:49 (drjebba).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Stari mene je isto sjebao pa mozemo li se udruzit...?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
drjebba kaže...

evo ako ima još prevarenih sa S5 za 2000kn nek se jave u inbox, ići će kaznena prijava protiv D.P. iz Koprivnice.

ako imate kakve potvrde uplate, sms-ove i sl.

 Posalji mi nekakav mail ili tel da sse cujemo..oko toga...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Stari ima nas vise koje nas je zajebo pa cemo se udruzit...
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Zanimljiva informacija iz današnjeg tiska: Limit za kazneni progon spušta se na 1000 kuna

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

opa, sad bih prošao i kazneni progon za krađu bicikla napokon!

15 godina
online
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Jel taj zakon donesen ili je prijedlog tek?

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Tek treba proć proceduru

9 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Da vas pitam, htio bih prodati mobitel pa me zanima može li netko tko ga kupi koristiti jamstvo ako su na računu moji osobni podatci? Ima li ikakve opasnosti u davanju tog računa na kojem pišu moji osobni podatci uključujući i OIB?

 

Hvala!

14 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo vam lika o kojemu pricate, s5 za 1900kn.

 

sifra oglasa: 14877706 

 

15 godina
online
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

znaci njemu su ljudi stvarno uplacivali 1900 kn?

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

iskreno ne razumijem ljude koji bi toliku svotu novaca uplatili unaprijed na slijepo...isplati se kriminalac biti kad postoje toliko glupi ljudi

11 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

To je pravi cigo, nije stavia cijenu 2000Kn samo da mu policija ne može ništa ;)

Posao oslobađa.
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

policija mu ionako ništa ne može...već državno odvjetništvo, ono je odgovorno za sudski progon

13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozdrav ljudi.

Upozorio bih vas na lika "nosonja79" s njuškala. Prodaje tzv nove mobitele i opremu za njih.

Slučajno sam naletio na njega pošto tražim bateriju i punjač za mob. 

Poslije prve poruke mi je bio sumnjiv,pa sam tražio fotke i naravno počeo se izmotavati.

 

Kasnije sam našao na netu o njemu svašta: http://gsm.cellular.alt.hr.groups.com.ru/221702-Re_kako_jadno

 

Lp

9 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Iz Virovitice lik prodaje PC opremu poznatno nižim cijenama,riječ je o prevari.Traži novce unaprijed tj šalje samo tiskom.

Najčešče nema slike a sve mu je još u garanciji.

Često mijenja nick.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
IvanSam kaže...

Da vas pitam, htio bih prodati mobitel pa me zanima može li netko tko ga kupi koristiti jamstvo ako su na računu moji osobni podatci? Ima li ikakve opasnosti u davanju tog računa na kojem pišu moji osobni podatci uključujući i OIB?

 

Hvala!

 

Itko?

13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Prevencija prevaranata je ta da se pošiljatelja primora da se pošiljka jedino plaća pouzećem bilo HP ili overseas, kada se dobije otvori se pošiljka i ustanovi se stanje, ako je stanje koje odgovara dogovoru, pošiljka se primi, ako ne ispuni obrazac za odbijanje pošiljke bez plaćanja........ Ako d.o.o. poduzeća šalju pouzećem, zašto to ne bi i obični pošiljatelji. Kupac jedini može natjerati pošiljatelja da šalje pouzećem, ako neće neće niti prodati svoju robu, a lažnjaka će primorati na neke druge poslove....

 

Primaj sve pouzećem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 8:05 (jobi123).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
IvanSam kaže...
IvanSam kaže...

Da vas pitam, htio bih prodati mobitel pa me zanima može li netko tko ga kupi koristiti jamstvo ako su na računu moji osobni podatci? Ima li ikakve opasnosti u davanju tog računa na kojem pišu moji osobni podatci uključujući i OIB?

 

Hvala!

 

Itko?

 Naravno da ima.

15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jobi123 kaže...

Prevencija prevaranata je ta da se pošiljatelja primora da se pošiljka jedino plaća pouzećem bilo HP ili overseas, kada se dobije otvori se pošiljka i ustanovi se stanje, ako je stanje koje odgovara dogovoru, pošiljka se primi, ako ne ispuni obrazac za odbijanje pošiljke bez plaćanja........ Ako d.o.o. poduzeća šalju pouzećem, zašto to ne bi i obični pošiljatelji. Kupac jedini može natjerati pošiljatelja da šalje pouzećem, ako neće neće niti prodati svoju robu, a lažnjaka će primorati na neke druge poslove....

 

Primaj sve pouzećem.

 Jel sad HP daje da se otvori i pregleda posiljka prije nego potpises ili je to samo ovako rekla/kazala , tj da li je potvrdeno od nekog?

16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
cropunk kaže...

 Jel sad HP daje da se otvori i pregleda posiljka prije nego potpises ili je to samo ovako rekla/kazala , tj da li je potvrdeno od nekog?

 Prije nekih 5 mjeseci kada sam uzimao Asus GTX 770 od našeg člana, slao je pouzećem i pregledao sam prije nego sam potpisao.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

aj bas se bum raspitao opet u posti,ako se definitvno promjenilo onda svaka cast,trebalo im je al ajd...

9 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

eto mene je prije dva tjedna zvao gospodin, ako ga tako možemo nazvati te rekao da mu hitno treba mobitel ali da će mi uplatiti na račun...pošto nismo bili ista banka, novci su trebali tek idući dan sjest...stoga me molio da mu posaljem paket...pošto znam kako stvari stoje, rekao sam mu da ću mu poslati autobusom, mda naravno nisam...i tako me ta osoba drugi dan zvala prijeteci mi policijom jer je on kao uplatio...naravno nije!!!

16 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Zaboravio sam javiti u temi, prije nekoliko dana dok sam bio u bašći su me zvali s njuskalo.hr

Pitao me gospodin da li sam ja korisnik pod imenom Najbrzi na što sam potvrdno odgovorio te me pitao koliku cijenu sam stavio na svoj oglas što sam mu isto odgovorio. Pitao sam ga čemu to na što mi je odgovorio da im je to povremena kontrola nekih korisnika. Možda je to nešto odnedavno uvedeno kod njih.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Petar1950 kaže...

eto mene je prije dva tjedna zvao gospodin, ako ga tako možemo nazvati te rekao da mu hitno treba mobitel ali da će mi uplatiti na račun...pošto nismo bili ista banka, novci su trebali tek idući dan sjest...stoga me molio da mu posaljem paket...pošto znam kako stvari stoje, rekao sam mu da ću mu poslati autobusom, mda naravno nisam...i tako me ta osoba drugi dan zvala prijeteci mi policijom jer je on kao uplatio...naravno nije!!!

 bas sam neki dan u banki uplacivo frendu neku lovu koji je druga banka.

evo sto mi je mali na salteru reko:

sve uplate do 14.30  se prosljedjuju istog dana i do 16h su na racunu sjela, nema veze sto je taj racun u drugoj banki.

 

tako da nemojte vise nasjedat na te price, od sefova, firmi i tipova sa oglasnika, "uplatio sam majkemi, sutra ce ti sjesti jer je druga banka"©®™

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

ja nosim place na banku (zabu) pa onima koji su u drugoj banci sjedne tek iduci dan...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice