Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 261.718
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Po mom mišljenju cijena je realna, ako možeš ikako otiđi do njega...

Posao oslobađa.
12 godina
protjeran
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

taj je volan prije kostao cca 600+kn u ducanu(novi), a i na slikama se vidi da je poprilicno koristen! pitaj bog koliko je to staro! ipak je to proizvod koji se radi vec skoro 10godina!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Veli da je 100% ispravan a ne izgleda istrošeno previše, jedino što je očito da je bio u prostoriji s puno prašine. Imao sam G25 star 4 godine i korišten skoro svakodnevno i izgledao je dosta lošije od ovog sudeći po koži na volanu a to mi mnogo otkriva. A i originalni Wheel Stand Pro je u pitanju kojeg novog ispod 900 kn ne možeš naći. Nekih 250-300 km sam od Kostrene tako da sumnjam da ću ići dolje.

13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo još jednog lovca u mutnom.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

GTX 580 650knPREVARA!!! Kontaktirao dotičnog u vezi grafe, odgovorio da su slike njegove. Pitao sam ga da li je 1,5 ili 3gb verzija, on napiše 3gb. Na slikama urednopiše 1,5gb model, nakon mojeg maila da mi pošalje slike sa svojim nickom s njuške nema odgovora. Pazite se ljudi.

10 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

U pi.ku maminu da mi se dočepat jednog od tih lopovskih likova ...

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Stjepanj kaže...

taj je volan prije kostao cca 600+kn u ducanu(novi), a i na slikama se vidi da je poprilicno koristen! pitaj bog koliko je to staro! ipak je to proizvod koji se radi vec skoro 10godina!

 Tebi je sve 500-600kn nedipr,u linksu 949kn(najjeftiniji).

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
12 godina
protjeran
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
kruskar kaže...
Stjepanj kaže...

taj je volan prije kostao cca 600+kn u ducanu(novi), a i na slikama se vidi da je poprilicno koristen! pitaj bog koliko je to staro! ipak je to proizvod koji se radi vec skoro 10godina!

 Tebi je sve 500-600kn nedipr,u linksu 949kn(najjeftiniji).

pa mislim da sam bio dovoljno jasan! dobra stvar je sto se ta cuda stvarno ne kvare...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
greyfox1998 kaže...

Je, uređaj je bio kupljen. Ja sam ga kupio. Njega i drugi kojeg je prodavao, od 120 gb (isto kingston v300). 
A sad loše vijesti. Uplatio 400 kuna, dobio odgovor "kad vidim uplatu šaljem". Nakon toga apsolutno ništa. Plus, mailove je slao s njuškalo poruka (da sakrije email).
No, s obzirom da je očigledno riječ o čovjeku malo manjeg kvocijenta inteligencije, ime i prezime (Filip Harmunt) vodilo je do njegovog instagram računa.
Na instagram računu mu je broj mobitela. Zvao sam ga s broja kojeg sam mu dao (da ga nazove kad vidi uplatu), međutim primio bi znak zauzeća.
Tad sam imao trunku veselja, misleći da je čovjek zbilja možda ostao bez mobitela. Ali vrag nije dao mira, čovjek se ne javlja 4 dana, uzeo novi broj i zvao s njega.
Nema odgovora. Poslao poruku na viberu, seenao ju je. Međutim nakon toga me blokirao. I ode mojih 400 kuna. Bilo bi mi drago ako netko ima IKAKVU potvrdu da je 
još nekoga prevario. Čisto da mogu nabacit kaznenu, jer se naši MUP-ovci nebu zajebavali za 400 kuna. Ali ako je opetovano, i ako je iznos veći, imam nade.

 

njuskac kaže...
greyfox1998 kaže...

Je, uređaj je bio kupljen. Ja sam ga kupio. Njega i drugi kojeg je prodavao, od 120 gb (isto kingston v300). 
A sad loše vijesti. Uplatio 400 kuna, dobio odgovor "kad vidim uplatu šaljem". Nakon toga apsolutno ništa. Plus, mailove je slao s njuškalo poruka (da sakrije email).
No, s obzirom da je očigledno riječ o čovjeku malo manjeg kvocijenta inteligencije, ime i prezime (Filip Harmunt) vodilo je do njegovog instagram računa.
Na instagram računu mu je broj mobitela. Zvao sam ga s broja kojeg sam mu dao (da ga nazove kad vidi uplatu), međutim primio bi znak zauzeća.
Tad sam imao trunku veselja, misleći da je čovjek zbilja možda ostao bez mobitela. Ali vrag nije dao mira, čovjek se ne javlja 4 dana, uzeo novi broj i zvao s njega.
Nema odgovora. Poslao poruku na viberu, seenao ju je. Međutim nakon toga me blokirao. I ode mojih 400 kuna. Bilo bi mi drago ako netko ima IKAKVU potvrdu da je 
još nekoga prevario. Čisto da mogu nabacit kaznenu, jer se naši MUP-ovci nebu zajebavali za 400 kuna. Ali ako je opetovano, i ako je iznos veći, imam nade.

 

Odeš na tisak kupis 20kn biljega i odes na policiju i prijaviš krađu, dobit češ pismenu potvrdu da si ga prijavio i policija ce imati zauvijek evidentirano da te je ta osoba prevarila, meni se to isto desilo za 600kn i sve sam prijavio i policija itekako reagira i pozove čovjeka na informativni razgovor ,klinac koji mi je poslao smeće se preplašio nakon što sam mu na mail poslao potvrdu od policije i vratio mi je novce, mjesec dana nakon toga me je zvala policija i pitala da li sam riješio situaciju rekao sam da jesam ,a da nisam htjeli su ga zvati na razgovor.Čak i ako si zauvijek izgubio tih 400kn i ako policija ne želi regirat njegovo ime ce ostat zabilježeno u policiji pa kad ga netko drugi prijavi onda ce policija sigurno reagirat.Uvijek sve prijavite policiji.

 

 

Slazem se, obavezno idi prijaviti jer to ce mu zauvijek ostat evidentirano i kad se skupi vise ljudi, morati ce nesto poduzeti. Napisi i ostale informacije kojima se sluzi (brojeve mobitela, adrese itd.) tako da ga ljudi lakse nadju na Googleu i da manje ljudi opet prevari. Napisi u raznim formatima brojeve mobitela itd. tako da Google indeksira sve varijante. ;)

 

 

Inace, copy/pasteajte ovakve stvari i na "Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O" kako bi bili tamo evidentirano (ja cu ovaj svoj post copy/pasteat).

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 13:29 (sinisaper).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Remzi kaže...

GTX 580 650knPREVARA!!! Kontaktirao dotičnog u vezi grafe, odgovorio da su slike njegove. Pitao sam ga da li je 1,5 ili 3gb verzija, on napiše 3gb. Na slikama urednopiše 1,5gb model, nakon mojeg maila da mi pošalje slike sa svojim nickom s njuške nema odgovora. Pazite se ljudi.

 

 

Mozda je brzopleto stavio krive slike? Kaze frend da ga je kontaktirao al da mu je odgovorio da je vec prodao graficku. Takodjer, ime koje daje za racun za uplatu mu je Mirko Salopek (kao i account na Njuskalu) tak da meni zgleda OK?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Da li netko ima iskustva:

http://www.njuskalo.hr/korisnik/janernevis
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
hrle13 kaže...

 

 

 

Navodno reparirana roba (sa servisa) koju dobiva izvana...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Hvala. Onda je neisplativo.
13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Haha.

 

EDIT: Još jedan lijevi.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 20:18 (Caesar et Brutus).
16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Caesar et Brutus kaže...

Haha.

 

EDIT: Još jedan lijevi.

Iz Županje sam, al' ne znam tog lika ako je pravo ime/prezime. Znam za jednog poznatog policiji što je isto varao preko njuškala kao ovi danas, moje je godište a problematičan od osnovne još. Samo dok se sjetim kak' se zvao...

 

EDIT: Ivan Božanović

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 18:09 (Najbrži).
13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Vidi, vidi, ipak bude nešto koristi od murje.

 

Moguće da je jedan od njih i onaj pavijan koji se spominje zadnjih nekoliko stranica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 12:12 (vrinho).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
vrinho kaže...

Vidi, vidi, ipak bude nešto koristi od murje.

 

Moguće da je jedan od njih i onaj pavijan koji se spominje zadnjih nekoliko stranica.

 Ma nista od toga... ti koji se bave time nemaju nikakvu imovinu na svoje ime....znaci kaznu im ne mogu naplatit...a u zatvor ih sigurno nece trpat jer su zatvori u pretovaru :D

8 godina
odjavljen
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Čini se kao Fake oglas: Slike sa Ebaya.

Oglas: ASUS GTX 750ti za 450kn.

E bay oglas:

 

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 13:30 (Glavas_ZG).
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Glavas_ZG kaže...

Čini se kao Fake oglas: Slike sa Ebaya.

Oglas: ASUS GTX 750ti za 450kn.

E bay oglas:

 

 Posla sam mu poruku s pitanjem o mogučnosti probe pošto sam blizu pa ćemo vidit šta će i hoće li odgovorit.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 13:50 (nicky.sl).
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Checola kaže...
nicky.sl kaže...

 Još jedan keyboard warrior

 Ne znam baš jel naš kolega ratnik nicky internet warrior, ali ni ne želimo biti uvjereni u suprotno; nasilje rađa nasilje.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
10 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Nisam ja više nikakav ratnik nego sam samo jako ljut na te njuškalo prevarante (jednom su me zeznuli za RAM i otada priželjkujem jednog upoznat.

I moliću vas bez tih uvredljivih komentara.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

koliko god da su mi iritantni prevaranti, skoro su mi toliko i forum razbijači....

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Checola kaže...

koliko god da su mi iritantni prevaranti, skoro su mi toliko i forum razbijači....

 Je tu se slažem s tobom al nisam ti ja nikakav razbijač

Sami sebi smo najveci neprijatelji
10 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo stiga odgovor i to bogme brzo

 

Slika vridi tisuću riječi

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 13:59 (nicky.sl).
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
nicky.sl kaže...

Nisam ja više nikakav ratnik nego sam samo jako ljut na te njuškalo prevarante (jednom su me zeznuli za RAM i otada priželjkujem jednog upoznat.

I moliću vas bez tih uvredljivih komentara.

 Izuzetno mi je žao ako sam te uvrijedio jer namjera mi je bila upravo dijametralno suprotna, stoga i naglasih ratnik, u smislu da se osobno ponosim i svatko drugi osim mene bi također trebao, ljudima poput tebe koji su branili i obranili Lijepu našu.

 U vezi njuške i sličnog, manje-više svi se opekosmo, životna nam škola - ne ponovilo se.

Checola kaže...

koliko god da su mi iritantni prevaranti, skoro su mi toliko i forum razbijači....

 Je tu se slažem s tobom al nisam ti ja nikakav razbijač

 Sve jasno.

 

 

 EDIT: Da, da, upravo je prodana... Kako da ne.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 14:39 (Caesar et Brutus).
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Caesar et Brutus kaže...
nicky.sl kaže...

Nisam ja više nikakav ratnik nego sam samo jako ljut na te njuškalo prevarante (jednom su me zeznuli za RAM i otada priželjkujem jednog upoznat.

I moliću vas bez tih uvredljivih komentara.

 Izuzetno mi je žao ako sam te uvrijedio jer namjera mi je bila upravo dijametralno suprotna, stoga i naglasih ratnik, u smislu da se osobno ponosim i svatko drugi osim mene bi također trebao, ljudima poput tebe koji su branili i obranili Lijepu našu.

 U vezi njuške i sličnog, manje-više svi se opekosmo, životna nam škola - ne ponovilo se.

Checola kaže...

koliko god da su mi iritantni prevaranti, skoro su mi toliko i forum razbijači....

 Je tu se slažem s tobom al nisam ti ja nikakav razbijač

 Sve jasno.

 Ne krivo si me razumio ono o uvredljivim komentarima se odnosilo na kolegu Checola a ne na tebe stoga oprosti na neugodnosti.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozz, zanima me je li netko imao iskustva sa ovim prodavačem http://www.njuskalo.hr/korisnik/C_M_S ? Prodaje kopačke i tenesice po jako povoljnoj cijeni, 3 puta nižoj nego ovdje u Hrvatskoj. Caka je u tome da roba "dolazi" iz Velike Britanije radi zatvaranja dućana, te se 21 euro mora uplatiti unaprijed radi troškova dostave, a ostalih 450kn kad paket stigne. Kad sam ga pitao kakve koristi on ima u svemu tome, kaže da dobiva mjesečnu proviziju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Naravno da sam ja dobio odgovor da nije prodana, ipak sam napisao da sam iz Zagreba 

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Azor Ahai kaže...

Naravno da sam ja dobio odgovor da nije prodana, ipak sam napisao da sam iz Zagreba 

 Ajd upitaj ga jel moguća primopredaja u Drnišu? (to ti je gradić blizu Knina.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

I meni je odgovorio oko 18h da nije prodana :D

 

Iako me ne zanima sama grafička, nego da vidim samo jel to tebe probao smuljat :D

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice