Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

poruka: 9
|
čitano: 3.800
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

Vjerovatno ste dosad na Discoveryu ili National Geographicu nekad vidili jednog relativno naočitog ali pomalo čudnog momka koji voli jesti crve, škorpione, bube, a ponekad i piti vlastitu mokraću, a time kao demonstrira kako preživiti u raznim pripi*dinama u koje niko normalan ne bi ni išao in the first place. {#} Zove se Bear Gryls ili tako nešto.

Otkad se to pojavilo nastalo je još klonova (sve dobro treba klonirati dok se ne iscijedi posljednji cent, to je moto 21. stoljeća !), npr. ono sa dva tipa koji izgledaju kao hipiji ali isto preživljavaju u raznim pripi*dinama, i slična emisija sa jednim tipom i jednom ženskom.

E sad ovo zadnje me zanima ako neko zna jednu informaciju. Nedavno sam gleda jednu epizodu toga ali sami kraj, baš su on i ženska izašli iz divljine i došli do neke rijeke di su bili neki ljudi sa čamcem pa su kao "spašeni". E sad, vidio sam samo neznatno malo ali su spomenuli da je lokacija bila negdje u Hrvatskoj, pa me malo zaintrigiralo gdje to u Hrvatskoj ima takva opasna divljina koja se može mjeriti sa Sibirom, Saharom ili Amazonom. Zato molim da kaže ako neko zna koja je to epizoda i kako se tačno zove emisija uopće pa da skinem tu epizodu.

Btw. zašto čudni kraj naslova ? Pa ti iznimno dobro obrazovani i geografski opće kulturni Amerikanci su na kraju emisije kad su došli do tih ljudi pored rijeke (rijeke u Hrvatskoj, jelte, što su oni morali znati jer nisu ih valjda izbacili iz aviona a da ne znaju ni u kojoj su zemlji) prvo su pokušali komunicirati na ruskom pa tek onda kad to nije uspjelo na engleskom (što je uspjelo), jer su valjda zaključili da je Hrvatska tamo negdje u nekom mračnom kutku imenom Istočna Europa a pošto su to sve bivše ruske kolonije (koliko zna prosječni Amer čini se {#} ) onda logično moraju govoriti ruski. Ko bi njima objasnio da Hrvatska nikad nije ni bila ruski satelit nego dio jedine nezavisne (od Rusa i Amera) komunističke države u istočnoj Europi za vrijeme hladnog rata... Niti uostalom većina ljudi u bivšim ruskim satelitima danas govori ruski. Ali šta očekivati kad vidiš na Jubitu one videe di prosječni Ameri u Australiju zabijaju zastavice koje predstavljaju lokaciju Irana, Vijetnama, Sjeverne Koreje, Francuske itd. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

"Ruth i Mykel" ako se ne varam,a emisija se zove "Man,Woman,Wilds"(nadam se da sam ti uspio pomoc)

 

15 godina
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

Man, Woman, Wild - 11-ta epizoda 2 sezone (Velebit caves and mountains), ima na TPB ako ti se gleda.

16 godina
neaktivan
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

Hvala ekipa na infou, budem to skinuo i pogledao kad stignem. Zanima me kakvi to divlji krajevi i opasne zvijeri se skrivaju u lijepoj našoj. Uglavnom ne izgleda nešto opasna, naše more je recimo totalno bezopasno u odnosu na australsko (morski pasi, miljun otrovnih vrsta životinja) i englesko (ledeno Sjeverno more). Iako čuo sam recimo u Paklenici da je neki dječak umro od sunčanice i dehidracije tokom pješačenja.

16 godina
neaktivan
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

nešto bolje od ovoga gore :)

 

- Out of the Wild Alaska Experiment S01(2008)(aka Alaska Surviving -3,65 gb -Season 1. 2008

 

- OUT OF THE WILD: THE ALASKA EXPERIMENT -3,16 gb - Season 2. 2009

 

- Yukon Men Hunt or Starve S01E01

  Yukon Men The Race for Fur S01E02

  Yukon Men Going for Broke S01E03

 

- Dick Proenneke Collection - Alone in the Wilderness - Parts 1+2 + Alaska, Silence and Solitude

 

- Happy People: A Year In The Taiga

16 godina
neaktivan
offline
Re: Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Ru
Enkidu kaže...

Hvala ekipa na infou, budem to skinuo i pogledao kad stignem. Zanima me kakvi to divlji krajevi i opasne zvijeri se skrivaju u lijepoj našoj. Uglavnom ne izgleda nešto opasna, naše more je recimo totalno bezopasno u odnosu na australsko (morski pasi, miljun otrovnih vrsta životinja) i englesko (ledeno Sjeverno more). Iako čuo sam recimo u Paklenici da je neki dječak umro od sunčanice i dehidracije tokom pješačenja.

Pa, imamo bjesnoću, meningitične krpelje, trakavice, udovice, poskoke, pa od raznoraznog otrovnog bilja i gljiva do podmorja, gdje je koliko pamtim sve što ima ikakvu bodlju otrovno... minirana područja, azbest, teški metali, odlagališta otpada, pesticidi... što bi više htio? {#} Sa zagrijavanjem ćemo vjerojatno kroz koju godinu dobiti i zarazne komarce i škorpione.

 

16 godina
neaktivan
offline
Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Rusije

Bogme si lijepo složio tu listu DigiMagic, baš si mi ogadio Hrvatsku još više nego dosad... {#} Samo ti fale manijaci sa nožem (sa Marjana), korumpirani političari i prometni policajci da lista opasnih stvari u Hrvatskoj bude kompletna ! {#}

16 godina
offline
Re: Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Ru
Enkidu kaže...

Hvala ekipa na infou, budem to skinuo i pogledao kad stignem. Zanima me kakvi to divlji krajevi i opasne zvijeri se skrivaju u lijepoj našoj. Uglavnom ne izgleda nešto opasna, naše more je recimo totalno bezopasno u odnosu na australsko (morski pasi, miljun otrovnih vrsta životinja) i englesko (ledeno Sjeverno more). Iako čuo sam recimo u Paklenici da je neki dječak umro od sunčanice i dehidracije tokom pješačenja.

Pogledao sam tu epizodu. Jedino što je bilo opasno u cijeloj epizodi je susret s poskokom i spuštanje niz strme stijene.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Preživljavanje u divljinama Hrvatske / zap. Ru
tunder kaže...

nešto bolje od ovoga gore :)

 

- Out of the Wild Alaska Experiment S01(2008)(aka Alaska Surviving -3,65 gb -Season 1. 2008

 

- OUT OF THE WILD: THE ALASKA EXPERIMENT -3,16 gb - Season 2. 2009

 

- Dick Proenneke Collection - Alone in the Wilderness - Parts 1+2 + Alaska, Silence and Solitude

 

Novi dokumentarac s Aljaske 2012, 2013

 

Alaska The Last Frontier Season 1 and 2 Complete

Alaska - The Last Frontier - Season 3

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice