Problem sa prodanom karticom HITNO zaključana tema

poruka: 315
|
čitano: 47.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Evo danas sam prodao svoju xfx 9800gx 2 preko njuskala za 600 kuna. Covjek zvao te javio da ima novce, inzistirao sam da dode nije htio, kada smo se nasli na mjestu preuzimanja, niti je pogledao kutiju da vidi grafu ni pogledao sadrzaj. Dolazi mi sms dall treba "oba kabla" stavit u gpu, ja odgovaram sa da. Javlja on sat vremena poslije grafa ne daje sliku. Sad malo awkwar moment, meni je cijelu nov radila u 4 sam gta IV igrao i grafa je bila u komp DO 13 40 minuta cca, dok je nisam izvadio te krenuo se nac s njim. Stvarno sam pazio da je stavim u kutiju da se ne osteti. Sad problem sto kao ne radi ni u njegovom pc-u ni u ujakovom. Sutra dolazi da to isprobamo kod mene. Sto moze jos bit nemrem jednostavno tak krepat radila je ko sat kod mene.

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Kak' ne može, ak ju je ugrađivao na živo (dok komp radi) da vidiš samo kako crkava...

Kadir beneath Mo Moteh
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 19:56 (blacko).
15 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Ako ne radi, a kod tebe radila, ja se kladim na statički elektricitet...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Znaci radila je sve dok mu je nisi dao ?

Smrdi mi na prevaru, nije moguce da graficka jednostavno ne radi kad je radila kod tebe bez problema.

 

Bilo kako bilo kod tebe je radila.Ponudio si mu da dode kod tebe isprobat znaci da ga nisi htio zeznut.

A sta je on s njom radio nakon sto si mu ti je dao njegov problem.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

sutra dolazi u 5 ujutro da to testiramo, trebam jos savjeta sta sve da pogledam kad dode tu napisite jer njemu cu temu pokazat kad dode. Imam svjedoka da je radilo stari je vidio da radi a buraz i sestra su bili na pc u od 10- 13 te znaju da je radila. stari je u 8 vidio da radi

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Trazi neka vanjska ostecenja, nesto sto bi odalo da nije ispravno rukovana.

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Da je nisi možda slučajno slikao za prodaju?

Odnosno jel znaš njen serijski broj, da ti ne bi podvalio drugu.

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
offline
Re: Problem sa prodanom karticom HITNO

Kada dođe kod tebe, zamoli ga da on postavi tu karticu u tvoje računalo, na taj češ način vidjeti koliko se zapravo kuži u sastavljanje računala te češ možda zamijetiti u čemu je pogriješio kada je postavljao grafičku karticu u svoje računalo.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

cam mislim da je mozda imao vec jednu krepanu, pa je uzeo moju ispravnu te mi sad oce neispravnu vratit. Inace znam kak moja izgleda te je oznace.. To me najvise pogada sta sam ja vec kupio drugu grafu i da ne radi ja mu nemam odkud pare vratit posto sad 100% znao da radi i nisam opce racunao na ovo sta je rekao, to da kao  ne radi nisam opce ocekivao kad je kod mene radila.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa prodanom karticom HITNO
Branimir2412 kaže...

Kada dođe kod tebe, zamoli ga da on postavi tu karticu u tvoje računalo, na taj češ način vidjeti koliko se zapravo kuži u sastavljanje računala te češ možda zamijetiti u čemu je pogriješio kada je postavljao grafičku karticu u svoje računalo.

 to cu definitvno napravit.

16 godina
offline
Re: Problem sa prodanom karticom HITNO
mislavgray kaže...

Evo danas sam prodao svoju xfx 9800gx 2 preko njuskala za 600 kuna. Covjek zvao te javio da ima novce, inzistirao sam da dode nije htio, kada smo se nasli na mjestu preuzimanja, niti je pogledao kutiju da vidi grafu ni pogledao sadrzaj. Dolazi mi sms dall treba "oba kabla" stavit u gpu, ja odgovaram sa da. Javlja on sat vremena poslije grafa ne daje sliku. Sad malo awkwar moment, meni je cijelu nov radila u 4 sam gta IV igrao i grafa je bila u komp DO 13 40 minuta cca, dok je nisam izvadio te krenuo se nac s njim. Stvarno sam pazio da je stavim u kutiju da se ne osteti. Sad problem sto kao ne radi ni u njegovom pc-u ni u ujakovom. Sutra dolazi da to isprobamo kod mene. Sto moze jos bit nemrem jednostavno tak krepat radila je ko sat kod mene.

posto ti je poslao sms:da li treba oba dva kabla od napajanja ustekati u graficku znaci ne kuzi se bas u te stvari.

mozda lik ima na maticnoj integriranu graficku i ubo je ovu tvoju spojio kabel od monitora na tvoju graficku ,ali je zaboravio u biosu prvo prebaciti sa integrirane na pcie

inace si je odlicno uspio utopiti za 600 kuna

http://www.youtube.com/watch?v=QsLjkDkWhtU
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 20:03 (crozoki).
15 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

A tko zna i kakvo napajanje ima, mislim ova je grafa potrošač i pol{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

lik ima hx 620 sto je cudno znam da sigurno pod tim mora radit, znam kako izgleda oznacio sam karticu tako da ako i bude drukcija skuzit cu!...

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Nemoj mu vratit novce.

13 godina
online
Problem sa prodanom karticom HITNO

Ček malo..Dali si mu dao svoju garanciju?..Ako nisi(a nadam se),ja bi ga otkantao u 5minuta...

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

NISAM! NAMJERNO SAM INZISTIRAO DA dode isprobat, jer sam se boja da ne dode do ovakvih gluposti da kvazi ne radi a F*C*ING je kod mene radila! sam neznam sad dal da ga i doma dofuram...

13 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Javi šta je bilo jer ako je iša na prevaru to je stvarno nisko. Sretno

xf: recod8600
14 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

otkantaj to lik je pokvario grafu i sad oce vratit,ak je kod tebe radila i ak si pazljivo izvadio i stavio u kutiju...ili lik nezna  ukopcat grafu u komp pa misli da neradi.

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Ja ga ne bi zvao da dode.Niti mu vratio novce.On je kriv, lijepo si ga zvao da dode a on nije htio.

Mozda zato i nije htio doci jer te zeli prevarit.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

ma ma pošalji ga u k.. 

reci mu da si mu nudio da isporoba kod tebe ,te da nisi kriv šta on nezna priključit graficku

a ako te bude gnjavio prebi ga :)

13 godina
online
Problem sa prodanom karticom HITNO

Ja bi rekao da tip mulja...Mislim koja b*udala nebi pogledala u paket prije kupovine???..Ovo je definitivno muljaža od strane kupca i ja bi mu rekao da je grafa radila uredno..Garanciju vam nisam dao..Grafu niste niti pogledali te ste si sami krivi..Ugodan ostatak dana..{#}

 

To bi ja napravio...

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

mene samo hebe to sta mi zna ime i prezime i zna da sam iz stupnika.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

sta te briga znas ti i njegovo :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa prodanom karticom HITNO
Zodiak kaže...

ma ma pošalji ga u k.. 

reci mu da si mu nudio da isporoba kod tebe ,te da nisi kriv šta on nezna priključit graficku

a ako te bude gnjavio prebi ga :)

Nema razloga za nasilje.

Ocito je (mozda sam ja u krivu) da je on i htio da te prevari. Jer ja da idem kupovati rabljenu graficku kod nekoga svakako bi otisao da provjerim pa makar bila i 300 kn

 

Vjerojatno ti hoce podvalit svoju staru neispravnu graficku.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO
Samo pazi da ne donese svoju krepanu.
13 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Ma koji k. se brines.Imas svjedoka da je grafa radila kod tebe. Nikako ne pristaj na to da ti vrati neispravnu grafu.Inzistiraj da ti vrati ispravnu grafu ako ces pristat na bilo kakav povrat. Pa nisi valjda lud da popusis 600kn.DAO SI MU ISPRAVNU GRAFU,to imaj na umu. A to sto kod njega ne radi moze biti mali milijun razloga.

 

Joj kako me je sad ovo ras.......

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 21:41 (tadic).
16 godina
offline
Re: Problem sa prodanom karticom HITNO
mislavgray kaže...

sutra dolazi u 5 ujutro da to testiramo

Meni u 5 ujutro na vrata može doći i Barack Obama, nema šanse da mi uđe u stan.

Smrdi to na daleko, otkantaj lika i ne daj mu da te navlači.

Zvao si ga da dodje pogledat -nije htio. Nije ni pogledao u kutiju. Nema pojma što treba napraviti s kabelima...

 

Njegov bed, po meni...

 

Kod mene je lik uzeo 4850 staru 10 mjeseci s garancijom, i javlja nakon dva dana da mu je krepala. Ja mu kažem - bio si kod mene, igrao Far Cry dobrih pola sata, sve je radilo ok, ne priznajem ništa.

Lik je davio i davio da sam ga prevario i na kraju ispalo da je dual slot karticu stavio u kućište i nije skinuo limić sa zadnje strane gdje vent od grafe uzima zrak, grafa je puhala ''u mrtvo'' i krepala...

 

Samo oprezno, neka netko obavezno bude s tobom dok je (i ako ga pustiš u stan) kod tebe.

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
12 godina
protjeran
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

noćas nebuš spavao, ha???

 

evo da realno sagledamo obje strane.

 

 ti tvrdiš da je grafa ispravna, i imaš svjedoke - seka, brat, stari...no s obzirom da su oni članovi uže obitelji naravno da će stat na tvoju stranu.

S obzirom da ipak nisi tip koji bi išao na takav način zajebat kupca - ipak je to feler koji se vidi, ne? - (grafa ne radi -nije da ona počne trokirat kad se duže opteteti), računamo da je bila ispravna u trenutku gašenja kompa, no može li se dogoditi da si ti odma išao vadit grafu, a nisi sačekao da se kondići isprazne te tako sam skurio grafu??

Čak i da ju je kupac pogledao kod preuzimanja, nije mogao reć dal je ispravna ili ne.

 

Njemu u korist ide što je kulturno pitao dali idu oba kabla u grafu - mogo je onak seljački ukopčat grafu, upalit i nebi bilo slike jer nema napajanja...

No mi ne znamo dali je imao upaljen komp za vrijeme umetanja.

 

Tvoja "greška" je što nisi inzistirao na pregledu grafe kod tebe ili bar se ponudio da ti njemu instaliraš grafu i tako se obojica uvjerite da radi. I nisi mu nalgasio da nema jamstva za bilo kakve reklamacije.

 

Tu je samo tvoja riječ protiv njegove. Sve ovisi kakav je tip - može bit baš neki siledžija pa buš imao probleme sa njim.

 

Ovo se djelomično veže i na trgovinu sa forum oglasnika - mnogi prodavači daju par dana da se kupac uvjeri da je sve ispravno, a upravo se takva situacija može dogoditi. Kupac zove i veli da je grafa, RAM, CPU, neispravno a prodavač se kune da je sve OK. I kome vjerovati???

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Evo poslao mu poruku prije pola sata da ipak dode u poslije 18 , na sto on odgovara:

daj nemoj me sada *ebat! sta glumis sada? gle dosta mi je za*ebancije! Oces na muriju ok!

Sto se mene tice nakon ove poruke je prevrsio granicu, nek dode s policijom docekat cu policiju otvorenih ruku i objasnit situacija.
Ja sam forsao da se to isproba nije htio, i nudio sam da mu dodem doma nije htio trebao je preuzet karticu u remetincu al je preuzeo na savskom mostu, u bilo kojem slucaju VIŠE puta sam rekao da isprobamo nije htio. Komp sam ugasio , istekao sve kablove, strujni, te izvdio kablove iz grafe i onda grafu, stavio sam u kutiju i onda je predao na odredistu.

Sta se mene tice covjek je neopisivo i krajnje bezobrazan sto se moze cut, a kad god sam ga zvao, nije se javljao a kad se javio taj rjecnik se opisat nemoze.

13 godina
offline
Problem sa prodanom karticom HITNO

Tako isto mi se dogodilo sa jednom xfx 8800gt alpha dog edition,full bundel.Lik mi dodje doma,testira grafu u 3dmarku,odigra crysis par minuta i sve ok. Nakon par dana zove me kako njemu grafa nesto ne odgovara,kako je nesto lemljeno po njoj,mogao je kupit bolju za te novce,pa da mu vratim bar pola novaca i sta sve ne. Vec vidim kako ti je,samo ti njega lijepo odj... po kratkom postupku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 21:33 (tadic).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice