Pušenje pitanje zaključana tema

poruka: 31
|
čitano: 9.261
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

Pozz.. imam 1 pitanje u vezi cigareta. Čuo sam da postoje cigarete sa dimom u boji. Da li je to isitna i ako je kako se zovu? HVALA :)

Kirlo
13 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

Cigarete sa dimom u boji.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

frajeru,pa 15 ti je godina

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 22:21 (SuperDox).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pušenje pitanje

Znam.. I u čem je problem?

Kirlo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pušenje pitanje
SuperDox kaže...

frajeru,pa 15 ti je godina

cemu cudjenje?danas se pocinje pusit sa 13 godina.nazalost vec je opceprihvatljivo da klinjo od 15 godina ide na kavu i tuce po cigarama.kao''ovisni''su o njima.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Znam.. I u čem je problem?

Baci to smeće dok nije kasno

12 godina
offline
Pušenje pitanje

Mani se toga da ne moram balavurdiju po birtijama gledati kako cugaju kavicu i drmaju kutiju malog bora prije Prirode i Drustva... kako vam ne smrdi. Kako je kolega napiso, rjesi se toga dok ti niej kasno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

Da znam, ja pušim gotovo pola godine, i znam da su štetne ali kad idemo van ili na kave jednostavno se ne mogu suzdržati :S

Kirlo
11 godina
offline
Pušenje pitanje
Jarane batali to ja sam pušio 20god jedva se rješio govana, evo već 2 i pol godine nepušim nit mi se traže, jedan belaj manje, u pola noće nestane ih pa ustaješ i pališ auto i traži ih da ispušiš prije spavanje jednu. Droga živa
http://valid.canardpc.com/hwx19k
12 godina
offline
Pušenje pitanje

Kad si mali balavac , shvatit ces ..

12 godina
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Da znam, ja pušim gotovo pola godine, i znam da su štetne ali kad idemo van ili na kave jednostavno se ne mogu suzdržati :S

Od čega? Čemu tolika potreba da uvučeš milijun štetnih tvari u svoj organizam kada izađep na svjež zrak?

13 godina
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Da znam, ja pušim gotovo pola godine, i znam da su štetne ali kad idemo van ili na kave jednostavno se ne mogu suzdržati :S

čekaj još koju godinu ;)

Moje će ideje jednoga dana pokretati svijet! Ne postoji zastava dovoljno velika da prekrije nevine ljudske žrtve!!
12 godina
odjavljen
offline
Pušenje pitanje

Nemaš potrebu za cigaretama, nego da budeš "veliki frajer".

Doma ništa, a kad je ekipa pokraj ima da je prostorija zamagljena, a?

12 godina
offline
Pušenje pitanje

Pa ne moze se suzdrzat kad ekipa oko njega dimi 100 na sat i to je ultra fora i ako ne dimis onda nisi kul i dobijes odbijenicu iz drustvo. A takvo drustvo ne treba nikom. Samo znak slabog karaktera i povodljivosti. 

 

Imam frenda koji isto tako negdje poceo pusit i sad hoce prestat al ne moze, da ga hebes ne moze.... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Pušenje pitanje

proklet bio dan kad sam je zapalio prije 10 godina, a vjeruj mi proklinjat ces ga i ti ;)

 

pogotovo kad prode koja godina pa krene svako malo neki kvar na zubu pa se patit po zubaru i trpit bušilicu dok te cima po zubu. dode sve na naplatu samo kad si mlad ne razmisljas o tome. znam da ti zvuci ko da ti solimo pamet i vjerojatno bez ikakvog ucinka, ali ako ikako mozes baci dok se stvarno ne navuces. a dovoljno ti govori cinjenica da nisam upoznao niti jednog pusaca koji nije izjavio da bi volio da je nikad nije zapalio. u svakom slucaju sam biras pa ces sam snosit i posljedice. Sretno

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 23:47 (neznalica90).
11 godina
offline
Pušenje pitanje

Cigarete su dobre. Zaboravi na ovo štetne za zdravlje, rak, tumori ovo ono. To je propaganda. Ako ti je suđeno, suđeno ti je.

 

 

Gdje ima pljugi sa dimom u boji ne znam, ali kad nađeš, javi

12 godina
protjeran
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Znam.. I u čem je problem?

Problem je u tome kaj @cod4gamer govori da se s tim počinje sa 13, znači kasniš 2 godine.

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
online
Re: Pušenje pitanje
mirzet1976 kaže...
Jarane batali to ja sam pušio 20god jedva se rješio govana, evo već 2 i pol godine nepušim nit mi se traže, jedan belaj manje, u pola noće nestane ih pa ustaješ i pališ auto i traži ih da ispušiš prije spavanje jednu. Droga živa

To mi se dugo nije dogodilo. Pazim, hrane, pića i (nažalost) pljuga mora biti. To se planira...

Ali, kad sam dva puta prekinuo pušiti, to je bilo olakšanje. Ne moraš brinuti o tome, u najmanju ruku...

I, naravno, moja preporuka je nemojte ni početi pušiti (i nastojte se odviknuti ako već pušite).

Nisam ja ništa prčk'o.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Da znam, ja pušim gotovo pola godine, i znam da su štetne ali kad idemo van ili na kave jednostavno se ne mogu suzdržati :S

Tako sam i ja počeo. :D

Dobar si dok ostaneš na kafama i izlascima, ali kad jedva čekaš da čas/predavanje završi da izađeš i zapališ, nebitno puhalo-padalo, te trošiš minimalno kutiju dnevno, e onda ti može biti krivo što se nisi suzdržavao na kafama, kažem može biti, jer meni nije :)

13 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

Ne razumijem zašto bi itko počeo pušiti.

Smrde ti prsti, smrdi ti iz usta kao iz groba, udari te po novčaniku, dok rauhaš smrdi kraj tebe, smrdi ti odjeća.

Uz to kašlješ k'o Jeremija, shebeš zube, pluća ti izgledaju kao da su u katranu bila(zapravo i jesu)...


Ako zbog društva počinješ pušiti, zapitaj se kakvo je to društvo.

 

Ja ne pušim i nadam se da nikada neću iako sam u društvu sa lokomotivama.

 

 

 

Zapitaj se, da ti frend stavi iglu na stol, jel bi ju uzeo?

Isti qrac kao i cigareta samo što nije legalno. 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

znači, kakve se sve teme otvaraju samo pogledam sa strane i ne vjerujem. 

 

Ludnica ljudi.

 

A ti dečko, ostavi se tih cigara dok još nisi počeo, ponašaj se kao muškarac, misli što je dobro za tebe, a ne za druge. 

 

S pušenjem nećeš ništa dobro dobiti. 

 

Vjeruj starijima oko sebe. 

Đuro#2155
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pušenje pitanje
chutac kaže...

Ne razumijem zašto bi itko počeo pušiti.

Može i zbog toga što mu se puši. Kafa mi nije kafa bez cigare, pivo također. 

 

Dečko je jednostavno pitao za cigarete u boji, ja znam da e-cigarete mogu imati dim u boji. Ajmo propagande ostaviti za kasnije, na hiljadu mjesta se priča i o alkoholu, ali kao o normalnoj stvari, ako se cigarete i spomenu, eto ti lokalnih dušebrižnika...

15 godina
offline
Pušenje pitanje

Slažem se s kolegom iznad. Koji je smisao teme u kojoj je postavljeno neko pitanje ako skoro nitko neće odgovarati na njega?

10 godina
offline
Pušenje pitanje

Ova tema nema smisao.

Mali pislušaj nas "lokalne dušebrižnike" ostavi se duvana dok ti je navrime, da te ne pita starost di ti je bila mladost.

 

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 22:28 (nicky.sl).
15 godina
offline
Re: Pušenje pitanje
nicky.sl kaže...

Ova tema nema smisao.

Mali pislušaj nas "lokalne dušebrižnike" ostavi se duvana dok ti je navrime, da te ne pita starost di ti je bila mladost.

 

mladost je uzivala, a ko te ista pita u starosti?

 

zasto uopce mora pusit legalni duhan? zasto nebi prirodni "ilegalni" ;)... bez aditiva, kemija i svih ostalih p***i m*****a.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pušenje pitanje
jojo_surf kaže...
nicky.sl kaže...

Ova tema nema smisao.

Mali pislušaj nas "lokalne dušebrižnike" ostavi se duvana dok ti je navrime, da te ne pita starost di ti je bila mladost.

 

mladost je uzivala, a ko te ista pita u starosti?

 

zasto uopce mora pusit legalni duhan? zasto nebi prirodni "ilegalni" ;)... bez aditiva, kemija i svih ostalih p***i m*****a.

Zašto bi uopće netko i pušio (naravno na sve duhanske prouzvode mislim)? Osim ako baš zbog zdravstvenih razloga mora. {#}

Đuro#2155
10 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

Znam dosta likova koji su počeli konzumirati cigare da bi bili "frajer",pa im je to prešlo u ovisnost.

Ne znam situaciju kod tebe,ali ti savjetujem da baciš te cigare što prije. 

Nema potrebe da te se napada ovdje na forumu,a i tko te je napao,to je za tvoje dobro,premlad si stari....

16 godina
offline
Pušenje pitanje

Imas cigare u boji. Kupis jupol, ulijes pola ultre benzina i farbe (po zelji), pomesas, uronis cigaru i zapalis. XD

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
10 godina
protjeran
offline
Re: Pušenje pitanje
monkeyman036 kaže...

Da znam, ja pušim gotovo pola godine, i znam da su štetne ali kad idemo van ili na kave jednostavno se ne mogu suzdržati :S

 

ooooooooo  nemožeš se suzdržat?  Čega? Cigara? hahahahaha    ajde dijete nemoj pisati gluposti. Djeca od 13 godina počinju pušiti misleći da će ih druga djeca doživljavati kao FACU i da su više ODRASLI od ostalih, zbog toga djeca počinju pušiti i kasnije budu ovisni, pa još kasnije plaču imam rak, imam ovo, imam ono, pa znaš što? NEKA IMAŠ!  Sam si tražio i imat ćeš to. Umjesto bacanje novaca na cigare (jesam i ja.... kakve novce ti imas nego kada ti roditelji daju za marendu ili ukrades cigare od njih) bavi se nekim hobijem, kasnije teretana itd nego pušit, trovat sebe, prijatelje, kasnije ženu i djecu.

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
11 godina
neaktivan
offline
Pušenje pitanje

E lega jesi i ti nasao sa 15 godina ici pitat oko cigareta na forum pun ljudi koji ti tata mogu bit...

I ja sam 15 i pusim vec 3 godine evo sad dobio upalu pluca pa ne pusim oko 3 tjedna. Bjezi od toga dok jos mozes, kad ti kazu "Oces zapalit" posalji ih u tri PM. To je zlo i nema dobrog u tome. Kakve cigarete u boji jbt led idi lovi djevojke, trci po gradu, skaci igraj nogomet kosarku... Zivi zivot... A ne da zavrsis ko ja, 100 metara trcis i pluca iskasljes...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice