Rad na naftnim platformama

poruka: 12
|
čitano: 31.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Rad na naftnim platformama

Evo ovako otvaram temu za raspravu o radu na naftnim platformama.Koji se poslovi nude na platformama,kakva je hijerhija koji sve cinovi postoje?Koje kompanije zaposljavaju za rad?

Koje su od njih dostupne u Hrvatskoj?I kolka je prosjecna placa i za koji posao na takvim platformama?

12 godina
odjavljen
offline
Rad na naftnim platformama

evo pronasao sam interesantan text o radu na platformama pa ako koga zanima http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=33.0

sorry za dupli post, inace cujem od nekih pomoraca koji poznaju ljude koji rade na platformama da je inžinjerima tamo plaća oko 23 000 dollara per month ?{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 18:20 (Nitro233).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rad na naftnim platformama

Pozdrav svima.

Novi sam na forumu možda je nekome poznato

o potrebnim papirima za rad na platformama.

Naime radio sam na riječnim teretnim brodovima 

i imam ovlaštenje strojara unutrašnje plovidbe

rad sa brodskim strojevima neograničene snage.

Inače sam strojarski tehničar imam 57 g. i sa engleskim sam 

slab skoro pa nikako .

molim odgovor dali imam ikakve šanse za posao na platformi.

pozdrav

12 godina
odjavljen
offline
Rad na naftnim platformama

a neznam to znam samo da nauticari mogu obavljat neki posao na platformi(objasnjeno je u onom gore linku sta sam postao).Strojari ilitiga engineers su svagdje traženi no platforme su većinom strane pa se mora znati engleski a tesko je upast na ove dvi nase il kolko ih već imamo...Da znate engleski bolje nebi vas nista sprijecavalo da budete kapo makine na stranim firmama za brod...

Edit: vidim da se stavili unutrasnje plovidbe nisam vidio,no opet na platforme idu i amerikanci koji imaju samo osnovnu skolu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 23:14 (Nitro233).
12 godina
neaktivan
offline
Rad na naftnim platformama

Zainteresiran sam jako za rad na bilo kojim naftnim platformama, bilo u hrvatskoj ili u svijetu, samo da se radi tamo! Kome se javiti? Tko zapošljava? Na internetu brdo svakakvih informacija, foruma, tema i sl. Neki savjeti i sl. onih koji su to probavali, bili možda tamo-radili, kako započeti, volio bi dobiti bilo kakve informacije koje bi mi pomogle...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rad na naftnim platformama

Zanima me jedna informacija, gdje bih se mogao prijaviti na rad na platformama?

Tomislav Farkaš
11 godina
neaktivan
offline
Rad na naftnim platformama

zdravo novi sam na ovom blogeru pa zanima me jako za rad o naftenoj platformama,pa ako moze informacije za sve o to kako da pocnem koju si prve korake moze li me neka uputi sta prvo da uradim gde da se prijavim ili bilo sta 

tromano
13 godina
neaktivan
offline
Rad na naftnim platformama

Malo sam surfao po netu i pronašao sam servis koji vam traži slobodna radna mjesta na naftnim platformama. Vaše je samo da se prijavite na taj servis i već nakon par dana vam nađu posao na jednoj naftnoj platformi.

Evo pogledajte ovdje za više informacija na ovom blogu http://rad-na-naftnoj-platformi.blogspot.com/

 

Čuo sam da su plače na tim naftnim platformama jako velike, negdje oko 7000 eura.{#}

Posao na naftnoj platformi. http://rad-na-naftnoj-platformi.blogspot.com/
16 godina
offline
Rad na naftnim platformama

Sve za rad na platformi, yahti, off-shore, trgovacki brodovi, svi poslovi na kruzerima itd... samo je jedno misto na internetu, a to je forum od http://www.pomorac.net/ Vazna napomena prije postavljanja pitanja na tom forumu obavezno se morate predstaviti u dijelu Predstavite se!

 

http://rad-na-naftnoj-platformi.blogspot.com/ ova adresa sto si je postavia izgleda jako sumnjivo i neuvjerljivo

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2012 22:19 (Sint1).
15 godina
neaktivan
offline
Rad na naftnim platformama
PRIMApeople.hr Zaposlenje u Nizozemskoj offshore i onshore
"PRIMA people" Netherlands, http://www.prima.nl.
I worked for GLresume, KTM Services Inc. Houston,(Energija).


PRIMA People is Dutch recruiting agency, head office is at Groningen, Netherlands.
We have 30 years experience in recruiting and our team is over 100 employees and 20 offices EU wide.

Our clients are one of biiggest world companies in oil&gas, offshore drilling, shipbuilding, petrochemical industries, construction etc.
Currently open:

-          Certified pipe welders (141/111)

-          Certified construction/ship welders (135/136/138)

-          Pipefitters

-          Construction/ship fitters

-          Mechanical maintenance mechanics

-          Electricians

-          Instrumentation fitters

-          Plumbers

-          Heating and tracing fitters


If you would like to receive job offers/vacancies in biggest Dutch/EU and world companies / projects, offshore or onshore,
PLEASE SEND US OUR CV in English..EU passport holders are desirable.

We are offering individual job offers, complementary to your CV (work experience, education and certificates), please send us your CV,
and please forward/reccoment us to collegues and friends, seeking for a better or new job.

Sending your CV, you get to receive individual job offers, based on evaluation of your CV.
For every job vacancy that you are offered, you are deciding to participate or not.
Job vacancies are depending on our current clients company needs, every job offer is different.


PRIMA People recruiting service is FREE OF CHARGE, except you need to reccomend us to your colleges and friends, who are willing and able to work in Netherlands, or offshore/projects,

please, be free to forward this info. English or Dutch language basic verbal communication is nedded.


You can download our form here: DOWNLOAD and send back to us in editable (doc) form
and renamed after your "Nickname Name, Occupation" at ljubomir@prima..nl




Web pages www.prima.nl or www.primapeople.hr are offering more info about vacancies and PRIMA People.



Please consider taht most usual questions: about dayrates, work hours paid etc., we can not answer without your CV sent and depending on exact opened job vacancy it self. We guarantee:



o competent wages / dayrates / permanent contracts

o paid travel costs (return plane ticket)

o including build up vacation days and money paid weekly

o paid housing costs/accomodation

o job offers are complementarry with EU/Dutch labor legislation

o paid Duch health care and pension fund


If you have any questions, please don't hasitate to contact us,


Best regards,

Ljubomir Druskovic
Prima People
Rijeka, Croatia
M: +31 62 836 6991
ljubomir*prima*nl

HQ: Hooghoudtstraat 2, Groningen, Netherlands
T: +31(0)62-784 4636
http://www.primapeople.hr
__________________
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 10:37 (Bubo).
13 godina
offline
Rad na naftnim platformama

Dobro da mi je nedavno istekao BOSIET i MIST 

5 godina
neaktivan
offline
Rad na naftnim platformama

Pozdrav,zanima me ima li još koga zainteresiranog za ovu temu,naime aplicirao sam na shelf drilling i dobio poziv za interview,pa me zanima ima li još koga ovdje ko ide uskoro?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice