Recenzije by forumaši zaključana tema

poruka: 66
|
čitano: 17.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Recenzije by forumaši

Nek se forumaši potrude za listu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2010 18:16 (Weky).
14 godina
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

 

EDIT: Vidim sada da i IVO ima ovdje ovlasti..onda IVO, zalijepi sticky..:P

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2010 22:13 (DamageHigh).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
DamageHigh kaže...

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

  Heh

Što se tičke ostatka, mislio sam da se otvori novi podforum, ne sticky tema. Dakle u podforumu pokraj teme piše ime autora, stoga netreba by_

 

Mozda ako se adminima da, da otvorimo i pdf-ove unutar tog pdf-a (reviewi by forumasi), a ti bi pdf-ovi bili kategorije.

 

Mislim da bi to bio veliki teret za admine, ali svejedno kako oni odluce da im je lakse, preglednije, ali mislim da definitivno trebamo svrstati reviewe na jedno mjesto.

 

pdf-podforum kratica

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2010 22:17 (Weky).
14 godina
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
Weky kaže...
DamageHigh kaže...

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

  Heh

Što se tičke ostatka, mislio sam da se otvori novi podforum, ne sticky tema. Dakle u podforumu pokraj teme piše ime autora, stoga netreba by_

 

Mozda ako se adminima da, da otvorimo i pdf-ove unutar tog pdf-a (reviewi by forumasi), a ti bi pdf-ovi bili kategorije.

 

Mislim da bi to bio veliki teret za admine, ali svejedno kako oni odluce da im je lakse, preglednije, ali mislim da definitivno trebamo svrstati reviewe na jedno mjesto.

 

pdf-podforum kratica

Aha ti misliš cijeli forum Reviewi by forumaši (kao Hardver)? Sličan prijedlog je već bio i nije prošao. Siguran sam da neće niti ovaj jer je Miro rekao da bi to dovelo do hrpetine novih podforuma u kojima nema toliko tema..zato sam ja i mislio jednu sticky temu gdje je sve objedinjeno što bi bilo izvrsno riješenje..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
odjavljen
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Kako god se admin odluče da je lakše, preglednije, ali definitivno bi bilo super sve na jedno mjesto ubaciti.

 

Ako bude tema išla na sticky, ja obecajem da cu je azurirati te urediti post (izbaciti nepotrebne prjedlgoe koji bi cinili nelogicnom sticky temu).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Bolje bi bilo Članci by forumaši. 

14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
franky kaže...

Bolje bi bilo Članci by forumaši.

  Zasto ne, kako god se moderatorima cini urednim.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
odjavljen
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Podržavam ovoNamigiva

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
16 godina
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Itekak se slažem s temom!

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Ajde Miro i Domagoj dajte nam ovaj podforum!

OC maniac,AC2 maniac, PC maniac!!
16 godina
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
lzgr kaže...

Ajde Miro i Domagoj dajte nam ovaj podforum!

Oni sad negde piju ko smuki :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Ovo ne računajte prije sredine osmog...pa dečki su na godišnjem..:P

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
odjavljen
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Ja sam uredio poruku i odlučio svrstati po kategorijama sve reviewe. Moderatora molim:

- Promjenu naziva teme (Kao korisnički reviewi i sl.)

- Premještaj u odgovarajući podforum

- Te po mogucnosti Sticky

 

Kasnije cu još svrstati po abecednom redu.

 

Hvala.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
Fake_Alert kaže...
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

  Pa nevidim nigdje da si ti napravio nešto pametnije bolje... Ako kuzis, nevidim nigdje tu tvoju temu sa popisom reviewa ili podforum.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2010 18:59 (Weky).
14 godina
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

  Pa nevidim nigdje da si ti napravio nešto pametnije bolje... Ako kuzis, nevidim nigdje tu tvoju temu sa popisom reviewa ili podforum.

Tema s popisom je ok,ali podforum ne.Za sve ostalo ima na drugim podforumuma (graficke kartice,procesori i MBO) ima reviewa kao sticky,a na novom podforumu samo nered bi bio nac nesto medu gomilu reviewa.

15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Super tema, treba definitvno sticky staviti. Sada konačno mogu naći sve review-e na jednom mjestu.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš

Pa vidiš da sam uredio poruku i napravio temu sa popisom svih reviewa, odustao sam od takve ideje otvaranja novog podforuma, jedino mi je naslov teme u banani, a mod nezeli preimenovati.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš

+karma Osmijeh

 

vjerovatno moderatori cekaju nekog iz redakcije, ako te ne poslusaju idemo tamo i postavit cemo satore i strajkovat gladju sve dok ne dobijes sto trazis! Belji se

etikete, ovo je nacija etiketa!
13 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Samo da te upozorim da ti je krivi link za NZXT Tempest Evo Case Review stavio si link za SLI na CrossFire pločama [review] pa samo to ispravi i sve 5.

14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

ja sam definitivno za i to za podforum a ne samo ljepljivu :d .

14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
AFK kaže...

Samo da te upozorim da ti je krivi link za  NZXT Tempest Evo Case Review stavio si link za  SLI na CrossFire pločama [review] pa samo to ispravi i sve 5.

  SređenoNamigivaHvala.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
protjeran
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Dobar je pjedlog, no bilo bi dobro da ima i forum u pod forumu igre. Kako bi mogli praviti review igara ;)

Inače podržavam prijedlog.

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
odjavljen
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Samo da mod hoće preimenovati temu te je premjestiti negdje, netreba nikakav podforum jer ionako ja ću dodavati ovdje sve reviewe u buducnosti.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

po meni, bilo bi najbolje da se u svakom podforumu (grafičke, procesori, zvučnici, i sl.) napravi jedna tema u kojoj će se stavljati reviewi. i ta tema bi naravno, bila sticky.

 

recimo, kad uđem u podforum sa grafičkim karticama, da odmah vidim temu 'Recenzije forumaša'.

na taj način, modovi samo trebaju otvoriti novu temu u svakom podforumu ( a to zapravo možemo i mi)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaš
ovo se treba napraviti! Svaka čast weky
15 godina
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Weky,evo još jednog reviewa.

Death has a thousand faces,evil only one.
15 godina
odjavljen
offline
Otvaranje novog podforuma - Reviewi By Forumaši

Napokon da je netko i to napravio. Izvrsno!!! All power directed into support system!!! Smijeh

 

Jedino mi je malo čudno što ima tako malo reviewa,mislio sam da ih je cijela hrpa.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice