Review, veza do poljupca zaključana tema

poruka: 363
|
čitano: 70.141
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Ovako, kao sto smo vec rekli, ja cu pokusati da uradim neuradjeno na BUG forumu.

 

Ovim pokusavam da se dokazem pred forumasima te da upadnem na mjesto nekog kolumniste u BUG-u (makar jedan broj).

 

Naime ovo je tek uvod, dogovoriti cemo se o pristupu samom review-u, te o onome sto cu raditi, a sto ne.

Nepotrebni ce biti savjeti koji ce na neki nacin kontaminirati moju samostalnost u ovom zadatku nisu potrebni, oslanjam se samo na sarm te govornicke sposobnosti.

 

Dokaz ce naravno, biti slika mene i nje s Bug-om, koju ce iznenadno uslikati netko, ili ce ona cak pristati.

 

Problem je u tome, sto ne smijem pitati previse cura dnevno, izgledati cu jako neozbiljno (sto u stvari jesam, ali to ne trebaju svi znati).

Zajednicka odluka biti ce odlucena nakon zavrsetka misije, da li da nastavim do ulaska Trojanskog konja u Troju. Biti ce proucena lokacija, vrijeme te kolicina droge ili alkohola dovoljna za to (u njenoj krvi, ja ne pijem alkohol).

 

Za medicinske potrebe oslanjamo se na kolegu EnlightenedPhoenix-a, koji je odustao od faksa, ali zbog nedostatka osoblja smatra se dovoljnim.

 

Naravno, ja cu biti vodja, za mene ce ovo biti najteze, pa molim vas okanite se gluposti.

 

Moderatore molim da ostave ovu temu na miru, ako uocim da je otisla predaleko ja cu je sam prijaviti.

 

Pitanja?

 

DAN PRVI:

 

Ogromna greska danas koja je pokvarila cijelu operaciju, no bez brige, sve se nastavlja sutra.

Naime, javili su problemi sa mojim probavnim traktom zbog same kolicine graha kojeg sam pojeo jucer.

 

Stay tuned.

 

DAN DRUGI:

 

Ovako, kolegice iz razreda vjerovatno (u mene 100%) vas nece shvatiti ozbiljno, koliko vi ozbiljno izgledali ili sta god govorili, ili kakav je vas odnos bio prije skole.

 

Sutra cu probati nekoliko iz drugih razreda (ozbiljno, ovo dole sam i pitao sa naglaskom sale).

 

Na hodniku, kad na kraju odmora svi stoje kod vrata svog razreda pored mene je stajala neka cura, na pitanje da li zeli sex sa mnom veceras odgovorila je potvrdno, no nakon sto smo dogovorili mjesto sastanka rekla je da se sali (tko bih uopste rekao).

 

DAN TREĆI:

 

Zahvaljujuci nastavnici biologije dobio sam veo cool-nosti (ta djeca...), jer sam prvi sat kod nje imao malo impresivniji nastup. Zene kao zene, ispricala je to svim razredima kojima predaje. Sto se mene tice neka je, ali zasto je, ostaje pitanje.

Nemam svoj razred trenutacno, jer nema prozora (novi sektor zgrade skole, 10 dana je bio nas kabinet, potpuno nov prozor otpao je sam od sebe), pa moram setati.

Sreca prozor ce biti popravljen sutra, jer mi je, kao predsjedniku, trazenje slobodnih kabineta bilo zadatak, te zahvaljujuci retardiranim redarima, i upozoravanje nastavnika o tome u kojem smo trenutacno.

 

Da bih se izvukao, jer sam zapravio izgubio jedan dan, reci cu da sam se posvetio obzervaciji.


Danas me posebno inenadilo to sto je nekoliko ucenica doslo do vrata moga kabineta i davalo mi komplimente (zbog toga sto sam isao od novog do starog dijela, od sprata do prizemlja, na svakom sam se odmoru nalazio kod drugih razreda, jer u nasoj skoli svako ima svoj kabinet). Bile su iz visih razreda. Ne brinite se, s njima nisam zelio stupiti u bilo kakvu raspravu, duzi razgovor ili slicno jer to ne bi bilo dobro za ovu temu u kojoj je cilj svojim radom osvojiti curu. 

 

DRUGI DIO DANA TRECEG:

 

Tipicna pocetnicka greska izasao sam u kafanu u centru grada u kojoj se pusta tehno, bio sam tu s par prijateljica koje nisu za ovu vrstu igre.

 

Dok je u pregradju, tamo gdje su narodnjaci, sve puno. Jednostavno nisam imao snage. Jako me bole ledja.

 

DAN ČETVRTI:

 

Danas sam se upisao u muzicku skolu, nadao sam se da cu biti u razredu sa nekim zanimljivim, no nista.

 

Izasao sam (kako to mladi danas kazu) i evo sad sam se vratio.

 

Ovaj put izasao sam u predgradski dio gdje ima vise ljudi, moram priznati nisam znao kakvog sve svijeta ima u mom gradu. Samo da se pohvalim, vecinu vremena sam proveo u kafani koju je moj tata projektovao.

Bio sam s jednim prijateljem kojem je ovo prvi put (doduse i meni je, u mom gradu, u jednom drugom imam vise prijatelja pogodnih za te aktivnosti). 

Spreman je na sve i vjerujem da ce mi pomoci u mom nastojanju. Samo, i on i ja moramo se uhodati.

 

Trudim se ne pretvoriti ovo u jednostavno nalazenje cure meni, bez protokola, jer ovo radim za vas. Ne znam hocu li uspjeti (ovo mora izgledati dramaticno).

 

Trudim se shvatiti razlike u vezama, predvidjeti kako bi to sve islo. Ne znam, ostaje mi da razmisljam. Sto i hocu.

 

Inace, nisam navikao vidjati nabildane tipove u svojoj blizini, jednostavno nije ugodno. Iako jesam visok, nisam misicav.

 

DAN PETI:

 

Iskreno vise ne znam sta da radim, odmori su prektratki, poslije skole svi brzo odu kuci.

Ja sam gimnazija, prva smjena. One glupe (citaj lijepe) su u drugoj smjeni, znam, jer sam danas isao da se upoznam s razredom buduceg farmaceuta (27 cura i on).

 

Ovo cu probati ubrzati koliko mogu, vidim vec se neki zale, inace ne marim za neke, ali ovaj put bi cak mogli biti u pravu.

 

Jer zapravo sam ja ovdje da napravim review veze, a ne kako doci do veze.


DRUGI DIO DANA PETOG:

 

Vidio sam jednu miss-icu.

 

Ostatak veceri provesti cu placuci u jastuk.

 

DAN ŠESTI:

 

Otisao sam u njen razred, znajuci da se nista lose ne moze desiti, a opet u strahu.

 

I bas danas, odsutna je.

 

DAN SEDMI:

 

Moze se proglasiti najvecim fail-om u istoriji BUG foruma. Dan kada je Mentalist sebe nazvao idiotom.

 

Imao sam kisobran, ona nije. Ja nisam iskoristio.

Drug kaze daj mi knjigu (dijelimo jednu). Umjesto da sam mu dao i cijeli ruksak, a nastavio s njom, jos sam se i posvadjao (dati cu ti sutra, bla, bla) na kraju sam zavrsio vadjenjem knjige iz rusaka, i gubljenjem prilike.

 

Idiot.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 13:11 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Nisam shvatio bit teme.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
RazerDinoMan kaže...

Nisam shvatio bit teme.

 

Naime, doslo je do jake rasprave u temi "Kako dobit curu". Ja cu biti objektivan, koliko mogu jer se tu radi ipak o osjecajima.

 

Ja sam umjetnik, planiram da to osjecam izrazenije od ostalih.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Aha. Vidio sam tu temu, ali nisam baš stigao pročitati sve Izlanuo se

Sori kolega.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
16 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Tema je na mjestu, sad čekamo review ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Ige kaže...

Tema je na mjestu, sad čekamo review ;)

 

Molim sve da izraze slaganja Thumb up-om, koji ne utjece na zvjezdani status za razliku od Hvala, ali nas moze makar malo zastiti od moderatora.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
odjavljen
offline
Review, veza do poljupca

Dobra je tema, potencijalno dobra rasprava - stavljam na pracenje. Ajde pa da krenemo, citat iz druge teme;

 

NISAM NIGDJE REKAO DA JE SEX LOS, NEGO DA JE GLUPA VEZA KOJA GA NE SADRZI (ZANIMLJIVA JE U ODREDJENOM PERIODU).

 

  Eto pa i neslažem se baš s ovim izlaganjem. Jer po mom mišljenju seks je apsolutno zadnja stvar u vezi; Daleko su bitnij drugi elementi poput iskrenosti i slaganja između partnera. Seks je samo jedan vrhunac ljubavi između dvoje ljudi koji apsolutno nije presudan u vezi i sasvim u redu nekonzumirati ga prije braka kao što to neke religije govore.

 

Seks je kao što kazem, samo jedan vrhunac koji apsolutno nije nuzan ni obavezan; Daleko su bitnije drugi elementi, iskrenost, poznavanje partnera i tek nakon svega toga seks.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
16 godina
offline
Review, veza do poljupca

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
13 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca

je u serijama:D vrati se u real life

14 godina
offline
Review, veza do poljupca

Ovo će biti   zanimljivo pratiti! Smijemo li se kladiti?

EDIT: Uskoro će vjerovatno lock no Menalist mora se priznati znaš privući pažnju.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 21:36 (captain_soap_McTawish).
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Kolega, nije da se hvalim, ali imam malo iskustva u tome, mogu ja napisat jedan mini-review? Smijeh

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
13 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Ova tema ce bit zakon! Nevinašce

14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
CROifer kaže...

Ova tema ce bit zakon! Nevinašce

ako je ne lockaju (nadam se da nece)Namigiva

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

@mentalist

 

koliko sam shvatio ti ćeš ulaziti curama,biti sa njima radi eksperimenta i svoja zapažanja pisati ovdje na forum ?

 

a mi ćemo ti pomagati i davati savjete i ideje ?

14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
patch123 kaže...

@mentalist

 

koliko sam shvatio ti ćeš ulaziti curama,biti sa njima radi eksperimenta i svoja zapažanja pisati ovdje na forum ?

 

a mi ćemo ti pomagati i davati savjete i ideje ?

Nećeš vjerovati dobro si shvatioBelji se

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

O moj bože....

Udri brigu na veselje
16 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

 

da kojim slucajem koza nosi mudante il gace za intimni dio zene znanje bi mi bilo krace.

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Jel ja to cujem zuuuti,zuuti, ma nije kinez,bice crrveni,crrveni :D

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...

Jel ja to cujem zuuuti,zuuti, ma nije kinez,bice crrveni,crrveni :D

 

Karton, nadam se da nece, ovu temo otvaram iz ciste potrebe.

 

Smjestena je u pravi podforum i trenutno ne vrijedja nikoga.

 

Molim vas, smanjite kolicinu SPAM-a, sve vas cijenim.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
patch123 kaže...

@mentalist

 

koliko sam shvatio ti ćeš ulaziti curama,biti sa njima radi eksperimenta i svoja zapažanja pisati ovdje na forum ?

 

a mi ćemo ti pomagati i davati savjete i ideje ?

Mentalist, jel znas, da bi ti za taj cin, morao poseci duboko u sebe po svoju muskost, koju testko da ces naci? Bez uvrijede, malo se zezam :D

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...

Mentalist, jel znas, da bi ti za taj cin, morao poseci duboko u sebe po svoju muskost, koju testko da ces naci? Bez uvrijede, malo se zezam :D

 

Ne zezas se nego pokusavas temu pretvoriti u Trash, necu ti to dopustiti te zahtjevam da se tvoj post te ovaj moj post obrise.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
13 godina
offline
Review, veza do poljupca

Asu ako dopuštatš pridružim ti si :)

EDIT::)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2010 0:14 (pandza94).
16 godina
offline
Review, veza do poljupca

mentalist,bez uvrede, ali, malo sam viđao tvoje postove po temam i skuzio sam da ti u glavi nesto fali,al sad vidim da si potpuno lud!

http://adf.ly/5Wok http://adf.ly/5Wol
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Ovako, kao sto smo vec rekli, ja cu pokusati da uradim neuradjeno na BUG forumu.

 

Ovim pokusavam da se dokazem pred forumasima te da upadnem na mjesto nekog kolumniste u BUG-u (makar jedan broj).

 

Naime ovo je tek uvod, dogovoriti cemo se o pristupu samom review-u, te o onome sto cu raditi, a sto ne.

Nepotrebni ce biti savjeti koji ce na neki nacin kontaminirati moju samostalnost u ovom zadatku nisu potrebni, oslanjam se samo na sarm te govornicke sposobnosti.

 

Dokaz ce naravno, biti slika mene i nje s Bug-om, koju ce iznenadno uslikati netko, ili ce ona cak pristati.

 

Problem je u tome, sto ne smijem pitati previse cura dnevno, izgledati cu jako neozbiljno (sto u stvari jesam, ali to ne trebaju svi znati).

Zajednicka odluka biti ce odlucena nakon zavrsetka misije, da li da nastavim do ulaska Trojanskog konja u Troju. Biti ce proucena lokacija, vrijeme te kolicina droge ili alkohola dovoljna za to (u njenoj krvi, ja ne pijem alkohol).

 

Za medicinske potrebe oslanjamo se na kolegu EnlightenedPhoenix-a, koji je odustao od faksa, ali zbog nedostatka osoblja smatra se dovoljnim.

 

Naravno, ja cu biti vodja, za mene ce ovo biti najteze, pa molim vas okanite se gluposti.

 

Moderatore molim da ostave ovu temu na miru, ako uocim da je otisla predaleko ja cu je sam prijaviti.

 

Pitanja?

Smijeh

14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Kako su ti trenutci sve blize, pocinjem se kolebati, ali: "Tonight we dine in hell".

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
offline
Review, veza do poljupca

Ajde imaš moju podršku da uradiš reviewSmijeh Naslušao sam se dosta priča ali još nisam vidio nekakvu nepristanu i objektivnu recenziju po tom pitanju, možda baš ti to budeš promijenioNamigiva

 

Samo kada očekujemo review? Za par dana/tjedana/mjeseci?Belji se

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Zar nisi rekao da nikad nisi poljubio curu?

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
13 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca
Ovo je genijalno :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Hacker002 kaže...

mentalist,bez uvrede, ali, malo sam viđao tvoje postove po temam i skuzio sam da ti u glavi nesto fali,al sad vidim da si potpuno lud!

kod mene ide obrnutim smjerom, znao sam da je lud, a ovo sad što je napravio.... skoro pa mogu reći da ga počinjem cijeniti! zamisli, on provodi socijalne eksperimente, i još sve posta na forum. briljantno luđaštvo!

13 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Kontam si da ce ovo biti jako popularna tema...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice