Review, veza do poljupca zaključana tema

poruka: 363
|
čitano: 70.175
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Dobio sam ucionicu danas.

lol

Pa odvedi je u kafić ili u kino a ne u učionu :/

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
13 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
hrvatskafarkasevec kaže...
dario111cro kaže...

Bug online, sluzbeno sve korisnike strpati u ludnicu. -.-

nece nas primit Neodlučan

Malo sutra. Slati ce nas na neki otok kao sto su britanci slali zatvorenike na Australiju. o.O

14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
dario111cro kaže...

Bug online, sluzbeno sve korisnike strpati u ludnicu. -.-

 A jel ima tamo interneta ?

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
ulinsky kaže...
dario111cro kaže...

Bug online, sluzbeno sve korisnike strpati u ludnicu. -.-

 A jel ima tamo interneta ?

Pih, pa ne bih se javio da idemo tamo da nema besplatnog interneta. Jupi jeeej... Ajmo svi u ludnicu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 19:54 (dario111cro).
15 godina
offline
Review, veza do poljupca

U biti, neloša ideja!

Napraviti neki BUGcity Cool

 

I da, mentalist, ako ti treba pomoc samo zoviSmijeh

14 godina
offline
Review, veza do poljupca
pa mentalist ja ti bas mislio napisati da se malo pokrenes, kad ono vidim da si se pokrenuo i odma zas*o...
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
16 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Ovaj update me podsjetio na dan kad je 4chan provalio u Yahoo mail account Sarah Palin (neka visoko pozicionirana političarka u SAD-u), na kraju su zasrali i Yahoo je blokiral account. Da citiram jednog /b/roa: "Seriously, /b/. We could have changed history and failed, epically."

 

Malo promišljeniji bit :D, kad bude nešto produktivno dobiš nazad TU. :P

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
Review, veza do poljupca

Hoce li to vise? Mentalist, strike nikako d dodje...

 

I nema ga sutra, ni prekosutra ne,

I vele da bolestan leži,

I nema ga mjesec,

I nema ga dva,

I zima je već,

I sniježi…

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
odjavljen
offline
Review, veza do poljupca

Eto, updateao je.

 

Pa stoga ide Thumb Up :-D

cema se neslaze sa ovim postom.
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

DAN SEDMI:

 

Moze se proglasiti najvecim fail-om u istoriji BUG foruma. Dan kada je Mentalist sebe nazvao idiotom.

 

Imao sam kisobran, ona nije. Ja nisam iskoristio.

Drug kaze daj mi knjigu (dijelimo jednu). Umjesto da sam mu dao i cijeli ruksak, a nastavio s njom, jos sam se i posvadjao (dati cu ti sutra, bla, bla) na kraju sam zavrsio vadjenjem knjige iz rusaka, i gubljenjem prilike.

 

Idiot.

 OMG

 

Mislim da ćeš na kraju ovog ''review-a'' zaključit da si gay.

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
agent_00klc kaže...
Mentalist kaže...

DAN SEDMI:

 

Moze se proglasiti najvecim fail-om u istoriji BUG foruma. Dan kada je Mentalist sebe nazvao idiotom.

 

Imao sam kisobran, ona nije. Ja nisam iskoristio.

Drug kaze daj mi knjigu (dijelimo jednu). Umjesto da sam mu dao i cijeli ruksak, a nastavio s njom, jos sam se i posvadjao (dati cu ti sutra, bla, bla) na kraju sam zavrsio vadjenjem knjige iz rusaka, i gubljenjem prilike.

 

Idiot.

 OMG

 

Mislim da ćeš na kraju ovog ''review-a'' zaključit da si gay.

MOzda on vec to zna ali nas zeza s tim revjujom da nam to kaže

Pinky je zakon... I ♥ π
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca

Kad već ništa od mentalista moram ja da se pohvalim, ubiti netrebam se nist previše hvaliti jel je za ovo više zaslužan alkohol nego ja al dobro. Uglavnom prošlu subotu me pozvala frendica na rodjendan u 8 sati (navečer ofkors) kod sebe doma. Ali naravno ja sam  s frendovima išao prije na piće tako da smo došli na rodjendan oko 11 već dobrano obšusani,  ne previše, moglo bi se reći taman. I kad samo došli tamo nastavili mi dalje skupa s ovima koji su već bili tamo po pivi česati. I nakon nekog vremena počeli smo plesati, i onda se neko sjetio ajdmo ugasiti svijetlo. I ja onako obšusan sam plesao s frendicom (ta koja je slavila rodjendan) i počeo je lagano onako kako smo plesali šlatati. ona se nije ništ bunila, a ni meni nije smetalo. nakon par pjesama sjeli smo sastrane na klupu, (ostali još uvijek plešu u mraku) a ja ju pitam ti se bari, a ona slegne ramenima i samo se nasmiješi. Onda ja kažem meni se bari, a onda i ona kaže i meni. I ja je pitam idemo onda van, ona kaže idemo,  i dalje nemoram objašnjavati.

 

Dakle neka formula za zbariti neku curu, bila bi prisutnost alkohola u tebi(ako ti treba za hrabrost) i u njoj, te te prvo malo plesa (to cure obažavaju, bar većina) malo sreće, dobra atmosfera na fešti i to bi trebalo funkcionirati. Probat ću ponovo primjeniti istu formulu drugi vikend da se uvjerim da to radi.

14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca

Alkohol FTWCool

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
16 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca

najbolje i je tak negdje vani (ili doma na tulumu) nekog nać.

kad ste svi pod šusom i kad vas lagano adrenalin pere..

pitaš drito žensku ono kaj ti je na pameti i ak imaš sreće (hej, tu se radi o 50%! :D) na konju si..

been there, done that

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
mrog 33 kaže...

Kad već ništa od mentalista moram ja da se pohvalim, ubiti netrebam se nist previše hvaliti jel je za ovo više zaslužan alkohol nego ja al dobro. Uglavnom prošlu subotu me pozvala frendica na rodjendan u 8 sati (navečer ofkors) kod sebe doma. Ali naravno ja sam  s frendovima išao prije na piće tako da smo došli na rodjendan oko 11 već dobrano obšusani,  ne previše, moglo bi se reći taman. I kad samo došli tamo nastavili mi dalje skupa s ovima koji su već bili tamo po pivi česati. I nakon nekog vremena počeli smo plesati, i onda se neko sjetio ajdmo ugasiti svijetlo. I ja onako obšusan sam plesao s frendicom (ta koja je slavila rodjendan) i počeo je lagano onako kako smo plesali šlatati. ona se nije ništ bunila, a ni meni nije smetalo. nakon par pjesama sjeli smo sastrane na klupu, (ostali još uvijek plešu u mraku) a ja ju pitam ti se bari, a ona slegne ramenima i samo se nasmiješi. Onda ja kažem meni se bari, a onda i ona kaže i meni. I ja je pitam idemo onda van, ona kaže idemo,  i dalje nemoram objašnjavati.

 

Dakle neka formula za zbariti neku curu, bila bi prisutnost alkohola u tebi(ako ti treba za hrabrost) i u njoj, te te prvo malo plesa (to cure obažavaju, bar većina) malo sreće, dobra atmosfera na fešti i to bi trebalo funkcionirati. Probat ću ponovo primjeniti istu formulu drugi vikend da se uvjerim da to radi.

Alkohol uvijek dobro dođe, ali nije potreban... ali za moju sadašnju curu je zasluzno malo orahovca kojeg ja i ona obožavamo, i sjedimo na rođendanu uz bočicu istoga i samo u jednom momentu cujes mene jel mislis isto sto i ja, a odgovor je bio da. Taman mi se lijepo poklopilo na vikend kad meni nije nikoga bilo u stanu Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Definitivno jedna od najboljih tema na cijelom forumu. Pošteno sam se ismijao Cool. Svaka ti čast Mentalist.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
agent_00klc kaže...

Alkohol FTWCool

:D

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
16 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Mjesto radnje, Bundek (valjda, mislim da je tamo bio St. Patrick's - ono, bendovi i to). Vrijeme radnje, subota poslije one srijede kad je bio St. Patrick's. Glavni likovi, moj kumić. On i sestra išli tamo na biciklima :D, pošteno se oblijali, sestra se izgubila negdi sa svojom ekipom, mali sa svojom negdi ide, prolazi neka treba, onak u prolazu vidi malca, okrene se, uhvati ga i zabrije s njim. :D

 

Mjesto radnje, moje mjesto. Vrijeme radnje, norijada pretprošle godine. Glavni likovi, ja. Svaki razred imal svoju feštu, mi bili kod frenda u kleti. Taman pred kraj škole ja malo očijukal s ovom jednom trebicom iz jednog drugog razreda. Oni pak imali u nekom domu feštu. Naravno, dobro se natukli, a ja onak, cijelu večer dosađujem tom frendu čija je klet (inače moj najbolji frend) da me vozi tamo do ovih u dom. Ne, ne i ne. Ja sad onak, daj mi onda ključeve, idem onda sam. Onak, em sam bil našvasan, em nisam ni znal de to je XD. Frend onak, si lud, nema šanse. I sad, pridružila se još 3 frenda meni, nagovaraju ovoga i ovaj veli, ovak: "Vozil bum vas, ali Perac (na mene misli), ako nebu niš od trebice, skinul se buš gol, samo u tenisicama, ja bum se vozil iza tebe, a ti buš tak trčal po cesti i još ti bum trubil i osvjetlil te s dugim svjetlima.". Ja onak, pripit, kaj god, daj vozi. Dođemo tamo, onak izađemo iz auta svi, ja gledam onak zbunjeno/pijano okolo i samo odjednom, zuum, neko se baci na mene s leđa i maltene me na pod srušila: "Doošooo siii!". I onda dalje već znate...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 13:06 (1domagoj1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
ParaNO1d kaže...

@Mentalist trebao bi nam pokazat svoju sliku... Možda je problem u pristupu ako si žanRu ili ako izgledaš nenormalno onda nije ni čudno što ništa nisi uhvatio. Kreni onda od gabra pa ćeš vidit. Ako si fizički OK onda je čito stvar u pristupu i tu nema pono pomoći osim da malo razmisliš o sebi zašto si odbojan ženama/djevojkama. Ako u si u društvu šovinist, a kad si s curom papučar onda nije ni čudno što nisi ništa uhvatio... Trebao bi biti UVIJEK ono št jesi, a ne pretvarat se...

Čisti metalac, imam ga na fejsu Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Mentalist je pi*ka nananannanananan Belji se

 

Bio je frajer dok nije vidio da treba razgovarati sa njome kako bi bio njezin pastuh.... Belji se

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Daniman123 kaže...

Mentalist je pi*ka nananannanananan Belji se

 

Bio je frajer dok nije vidio da treba razgovarati sa njome kako bi bio njezin pastuh.... Belji se

 

Hvala, utapam se u stidu... Jos mi stavljas sol na ranu.

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...
Daniman123 kaže...

Mentalist je pi*ka nananannanananan Belji se

 

Bio je frajer dok nije vidio da treba razgovarati sa njome kako bi bio njezin pastuh.... Belji se

 

Hvala, utapam se u stidu... Jos mi stavljas sol na ranu.

Pusti ti rane, samo nastavi sa ovim :P

Ili se bojiš?

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Hahha... Tebe je sprijecilo to sto se dogodilo? o.O

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Daniman123 kaže...

Pusti ti rane, samo nastavi sa ovim :P

Ili se bojiš?

Sa ćime točno da nastavi?

Ja smatram da mentalista treba da se zapita šta nije u redu sa njime, jer očito nešt nevalja kad više od mjesec dana naganja ženske, a nemože nijednu da ulovi.

E sad il je ružan ko shrek il ima psihičkih problema. Ako je ovo prvo onda nažalost nema pomoči, a ako je ovo drugo moja preporuka mu je da posijeti nekog dobrog psihijatra.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Pusti ti rane, samo nastavi sa ovim :P

Ili se bojiš?

Sa ćime točno da nastavi?

Ja smatram da mentalista treba da se zapita šta nije u redu sa njime, jer očito nešt nevalja kad više od mjesec dana naganja ženske, a nemože nijednu da ulovi.

E sad il je ružan ko shrek il ima psihičkih problema. Ako je ovo prvo onda nažalost nema pomoči, a ako je ovo drugo moja preporuka mu je da posijeti nekog dobrog psihijatra.

  Pa sa reviewom :)

Mislim da si ti malo htio pokupiti pažnje...

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Daniman123 kaže...

  Pa sa reviewom :)

Mislim da si ti malo htio pokupiti pažnje...

Sa reviewom čega? Curu možeš ulovit na sto načina, a možeš i profulat svaku kak naš mentalista, koji se ktome našao pisat review.Onda se je review trebao zvat: Kako ne ulovit curu.

Također svak tko ima imalo iskustva sa curama zna da je svaka drugačija i da se svakoj nemože pristupit na isti način, što znači da se o tom pitanju ni nemože napisat review.

Cure nisu komad Hardwera več živa bića sa mozgom u glavi i u stanju su razmišljat tim svojim mozgom.

To ti je isto kao da ideš pisat recept za uspiješan sex, a svaki sex je drugačiji i svaka cura voli drugačije.Smijeh

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 15:49 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Daj ne lazite, kao svi ste neki fakeri odreda a u biti ponijeli bi ste se 10x gore nego Mentalist - sto se vidi jer su neki od vas itekako aktivni na forumu u nocnim satima, umjesto da se griju s nekim u krevetu.

Covjek je iskren, ako laze, makar laze tako da zvuci iskreno. Svi ovi savjeti "Trebao si ovo, trebao si ono..." - ma naravno.

 

Mentalist, samo naprijed, nisi nista kiksao... :-D Nisi idiot ni najmanje, doduse prvoklasni si trol, onaj pravi koji pomalo kuha svoju juhicu, ali obozavam takve :-D

Samo naprijed, zabavno je citat sad kad si napokon poceo i dalje.

 

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
15 godina
offline
Review, veza do poljupca

Možda je to istina kolega, znaš onu narodnu : Djela ne obećanjaSmijeh

Nego mentalist, evo ja ti dajem poziv, ako si iz zg (ili ak planiras doći kad u zg) ja te vodim na party, uz dovoljno alkohola, da izgledaš ko trol, zbarit ćeš bar dvije u večeri xĐ

a vi baje, koje se hvalite, odite negdje na forum.hr (i slične) pa se hvalite nepostojećim djelima.

pustite čovjeka nek proba na ovaj način, ko ne proba jedan neće nikad shvatit da postoji i drugi. Otkud vi znate da "teta" nije neka pristojna cura (ok, šanse su minimalne) pa možda mentalist i uspije.

Sretno majstore, ako ti ne uspije kod ove, možda ima i ružniju frendicuSmijeh (drži se one: nemože ona biti ružna koliko ja mogu popiti!)

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
rooswelt1991 kaže...

Možda je to istina kolega, znaš onu narodnu : Djela ne obećanjaSmijeh

Nego mentalist, evo ja ti dajem poziv, ako si iz zg (ili ak planiras doći kad u zg) ja te vodim na party, uz dovoljno alkohola, da izgledaš ko trol, zbarit ćeš bar dvije u večeri xĐ

a vi baje, koje se hvalite, odite negdje na forum.hr (i slične) pa se hvalite nepostojećim djelima.

pustite čovjeka nek proba na ovaj način, ko ne proba jedan neće nikad shvatit da postoji i drugi. Otkud vi znate da "teta" nije neka pristojna cura (ok, šanse su minimalne) pa možda mentalist i uspije.

Sretno majstore, ako ti ne uspije kod ove, možda ima i ružniju frendicuSmijeh (drži se one: nemože ona biti ružna koliko ja mogu popiti!)

Ja kolko se sječam,u većinu veza sam ulazio pijan XD

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Deus ex machina kaže...

 doduse prvoklasni si trol, onaj pravi koji pomalo kuha svoju juhicu

 

 

 

Hvala.

 

Za nevjernike napominjem, i istinom se trolla.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice