Slike mjesta u kojem živite

poruka: 74
|
čitano: 26.931
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite
pitanje

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! 

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 11:27 (Bellatrix).
16 godina
moderator
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite

Ti imas internet tu? (sala mala) Smijeh

I'm fat, you're ugly! I can diet.
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
DrNasty kaže...

Ti imas internet tu? (sala mala) Smijeh

 
Jok već samo vi u Bihaću imate internet u čitavoj BiH!
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 I unas je pa snijeg, u Imotskom.
A dobro ti li si ti velik, vidim po slikama(lol)!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
autorov komentar
markoal kaže...
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 I unas je pa snijeg, u Imotskom.
A dobro ti li si ti velik, vidim po slikama(lol)!
 hehehehe... a da nisam tako velik zavalio bi me skroz ovaj snijeg koliko ga je palo.... nije odavno ovoliko, (ima sigurno 10tak god).. koliko je duboko modro jezero sada??? mogu misliti sad onde idile i ljepote
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite

pogled iz sjevernog dijela zagerba by night

15 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite

pozdrav iz pule!

15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite

Nemam neke od danas ali evo jedna ljetna u ove zimske dane ;). Mjesto je Trpanj na poluotoku Pelješcu(ja sam u Dubrovniku trenutno)

 

pozz

aaaa lito ;) aaaa lito ;)
A.D.
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
unic0rn kaže...

Nemam neke od danas ali evo jedna ljetna u ove zimske dane ;). Mjesto je Trpanj na poluotoku Pelješcu(ja sam u Dubrovniku trenutno)

 

pozz

 a čovječe pa u trpnju sam svako ljeto. najljepše mjesto na svijetu. ako bude bilo sreće u životu (i puno više rada) radim si vikendicu tamo.

tu blizu trajekt pristaje, jel tako? sjedneš u jedan od onih birceva i jedeš sladoled pa gledaš ljude kako izlaze...a i vožnja do trpnja je prezakon. ceste na pelješcu su stvorene za dobar rally. samo zavoji. inače dida ima vikendicu u Sreseru, nekih pola sata od Trpnja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 20:32 (DaffyDuck).
15 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite

Evo slikao sam prije 5 minuta..znaci, sve je prekriveno snijegom, koji pada vec 24 sata bez prestanka, a ono sto je nekad bila cesta, sad se samo nazire :D

 

Radi se o Vogosci, predgradju Sarajeva...

Vogosca covered by snow :D Vogosca covered by snow :D
Majne liben Majne liben
"Dabogda imao pun dzep para, a nemao cime da izvadis.."
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 23:09 (Zlatan).
15 godina
protjeran
offline
Slike mjesta u kojem živite

aha koja grupa e sada pogledajte velegrad martijanec

http://www.os-martijanec.skole.hr/Martijanec.htm

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 23:01 (kris_marko).
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 nevidin nigdi more znaći nemogu biti ljepe

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
autorov komentar
giga kaže...
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 nevidin nigdi more znaći nemogu biti ljepe

 ako pogledaš malo bolje vidjet ćeš da je pola polja pokriveno vodom, a zar mora biti slana??? hehe Smijeh
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
Bellatrix kaže...
giga kaže...
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 nevidin nigdi more znaći nemogu biti ljepe

 ako pogledaš malo bolje vidjet ćeš da je pola polja pokriveno vodom, a zar mora biti slana??? hehe Smijeh
 koje zabaceno mjesto ali i lijepo, kavog vi imate pristup internetu??
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
offline
Slike mjesta u kojem živite

I u Grudama je zasuo snig, sad će preko noći sve smrznut... mamicu mu >.<

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
offline
Slike mjesta u kojem živite

Evo dvije:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 23:22 (jastreb).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite

brate jel ovo Mokro :)

15 godina
protjeran
offline
Slike mjesta u kojem živite

evo jutrošnje slike pogled na vranjsko jezero na buri od 100km na sat jadan bor a sutra stavin slike i s pogledom na more digitalac nije doma

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
giga kaže...

evo jutrošnje slike pogled na vranjsko jezero na buri od 100km na sat jadan bor a sutra stavin slike i s pogledom na more digitalac nije doma

 Aj bar, pored takve bure, nemoraš gubit vrime na češljanje svakog jutra Osmijeh
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite

My town od pre koji dan ...tj noc :)

My Town My Town
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
Bellatrix kaže...
giga kaže...
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

 nevidin nigdi more znaći nemogu biti ljepe

 ako pogledaš malo bolje vidjet ćeš da je pola polja pokriveno vodom, a zar mora biti slana??? hehe Smijeh
 ma šalin se naravno da je svaki kraj ljep za sebe
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
Bellatrix kaže...

Evo par slika! iz mog kraja jutros 18. veljače 2009. snijeg je prekrio cijelu Hercegovinu pa nije zaobišao ni Široki Brijeg... Ubacite i vi svoje da vidimo čije su ljepše ! SmijehSmijeh

  pa gdje je tu grad? heheh
Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
16 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite

a moze biti i da je ono Mokro, Duboko Mokro looool

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
DaffyDuck kaže...
unic0rn kaže...

Nemam neke od danas ali evo jedna ljetna u ove zimske dane ;). Mjesto je Trpanj na poluotoku Pelješcu(ja sam u Dubrovniku trenutno)

 

pozz

 a čovječe pa u trpnju sam svako ljeto. najljepše mjesto na svijetu. ako bude bilo sreće u životu (i puno više rada) radim si vikendicu tamo.

tu blizu trajekt pristaje, jel tako? sjedneš u jedan od onih birceva i jedeš sladoled pa gledaš ljude kako izlaze...a i vožnja do trpnja je prezakon. ceste na pelješcu su stvorene za dobar rally. samo zavoji. inače dida ima vikendicu u Sreseru, nekih pola sata od Trpnja.
 Da da super je... Nije ni sreser los tu bi blizu sad trebao most izac peljesac-klek. Bas sam se pitao hoce li tko prepoznat mjesto, super ;)
Pozzz
A.D.
16 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite

Je li ona prva slika mokranski pravac?Smijeh

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
15 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite
autorov komentar

Neko reče zabačeno mjesto? hmm pa neznam baš ali do centra grada autom ima 4min. A Točno, ono je mokarski pravac i vide se Mokro i Turčinovići!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
Slike mjesta u kojem živite

Moj gradić

 

ČK ČK
ČK_2 ČK_2
ČK_3 ČK_3
ČK_4 ČK_4
ČK_5 ČK_5
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
dado2202 kaže...

Moj gradić

 

 
Imate Pentagon Smijeh
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
15 godina
offline
RE: Slike mjesta u kojem živite
kemal_r kaže...
dado2202 kaže...

Moj gradić

 

 
Imate Pentagon Smijeh
 Haha, da...Smijeh... Nedavno nas je posjetio Obama...Belji se
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
16 godina
neaktivan
offline
Slike mjesta u kojem živite

Voilà Smijeh

Skopje @ Macedonia Skopje @ Macedonia
Rainy Day Rainy Day
Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice