Što mislite jel se isplati kupit?

poruka: 6
|
čitano: 1.440
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što mislite jel se isplati kupit?
0 DA
9 NE
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 21:05 (Gremlin144).
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite jel se isplati kupit?

Postavi anketu..

14 godina
offline
Što mislite jel se isplati kupit?

Evo tu cu postavit pitanje da ne otvaram novu temu znaci imam trenutno novaca pa me zanima sta da si kupim sta je bolje laptop ili ipad

ne mislim kupovati neki skupi laptop jer mi netreba

 nikada nisam imao tablet pa me zanima dali se to uopce isplati kupit ?

2 laptop
6 ipad
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 9:29 (oo7).
16 godina
offline
Re: Što mislite jel se isplati kupit?
oo7 kaže...

 nikada nisam imao tablet pa me zanima dali se to uopce isplati kupit ?

Ovisi o situaciji i potrebama. Meni je tablet povecao produktivnost jedno 3x, ali ja koristim dosta zahtjevne aplikacije (CAD alati, i sl.)...

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 9:35 (SupremeCommander).
14 godina
offline
Re: Što mislite jel se isplati kupit?
SupremeCommander kaže...
oo7 kaže...

 nikada nisam imao tablet pa me zanima dali se to uopce isplati kupit ?

Ovisi o situaciji i potrebama. Meni je tablet povecao produktivnost jedno 3x, ali ja koristim dosta zahtjevne aplikacije (CAD alati, i sl.)...

 

 

 E meni treba vise za surfanje nesto malo za igrice ove bezvezne obradu multimedia microsoft office i takve stvari uglavnom najvise za internet pa neznam sta da kupim jer nikada nisam imao tablet

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Re: Što mislite jel se isplati kupit?
oo7 kaže...

 E meni treba vise za surfanje nesto malo za igrice ove bezvezne obradu multimedia microsoft office i takve stvari uglavnom najvise za internet pa neznam sta da kupim jer nikada nisam imao tablet

 Za surfanje i gadjanje svinja kokosima tablet ti je super. Za ostale stvari je desktop. Meni je tablet dobro dosao jer ga uvalim djeci da se igraju pa mi je desktop slobodan za ozbiljnije stvari... {#} 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice