Sudska kazna zaključana tema

poruka: 32
|
čitano: 4.967
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sudska kazna
Znaci imam 16god. Uhvatili su me na motoru pod utjecajem alkohola (1,4). Bez vozačke i regristracije. Pa ne zanima posto je to moj prvi prekršaj dali je ikako moguće da dobijem sudski ukor? Svaka pomoć je dobrodošla.
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Znaci imam 16god. Uhvatili su me na motoru pod utjecajem alkohola (1,4). Bez vozačke i regristracije. Pa ne zanima posto je to moj prvi prekršaj dali je ikako moguće da dobijem sudski ukor? Svaka pomoć je dobrodošla.

Bila bi dobra jedna kazna od zabrane polaganja ili oduzimanje vozacke kad se polozi... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: Sudska kazna
SimeKZ kaže...
oo7 kaže...
Znaci imam 16god. Uhvatili su me na motoru pod utjecajem alkohola (1,4). Bez vozačke i regristracije. Pa ne zanima posto je to moj prvi prekršaj dali je ikako moguće da dobijem sudski ukor? Svaka pomoć je dobrodošla.

Bila bi dobra jedna kazna od zabrane polaganja ili oduzimanje vozacke kad se polozi... 

Ma i to je preblago, mislim oo7 ništa osobno, ali ne mogu razumijeti takve tipove, svaki vikend viđam takve na cesti (nažalost). Bitno da se onda roditelji čude dok se dogodi neko sr**e.

14 godina
offline
Sudska kazna
Pa gle znam vozit motor bolje nego ista na svijetu, i to je cross motor koji se nemoze regat pa nisam ni išao polagat. Inače sam se vozio po sporednoj cesti prema sumi..
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
10 godina
protjeran
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Pa gle znam vozit motor bolje nego ista na svijetu, i to je cross motor koji se nemoze regat pa nisam ni išao polagat. Inače sam se vozio po sporednoj cesti prema sumi..

da ja to napravim i zaletim se slucajno u tebe i naravno nes ti se dogodi tvoji bi roditelji trazili smrtnu kaznu,sad suti i trpi kaznu koju ces dobiti

HOW ABOUT NO
13 godina
offline
Sudska kazna

Takvi likovi kao ti mi se gade da ti ne mogu opisati. Da si ubio nečije dijete takav naderan jel bi i njima samo rekao ZNAM VOZITI MOTOR BOLJE NEGO IŠTA NA SVIJETU!? Još si frajer pa se hvališ sa promilima. U hebote led mislim da ti cijeli forum zavidi koja si ti faca.

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 20:21 (Cojonero).
15 godina
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Pa gle znam vozit motor bolje nego ista na svijetu, i to je cross motor koji se nemoze regat pa nisam ni išao polagat. Inače sam se vozio po sporednoj cesti prema sumi..

Hajde sve, neregistrirani motor, ti bez vozačke, ali kud baš pod utjecajem alkohola?! {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Sudska kazna

Ne razumijem takve ljude, a pogotovo tebe samo zbog toga jer si jos maloljetan, da pod utjecajem alkohola sjednu za motor,auto i krenu na cestu znajuci da ugrozavaju svoj i tuđe živote. I plus jos neregistriran motor i bez vozacke. {#}

12 godina
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Pa gle znam vozit motor bolje nego ista na svijetu, i to je cross motor koji se nemoze regat pa nisam ni išao polagat. Inače sam se vozio po sporednoj cesti prema sumi..

Znam i ja vozit auto pa nisam sjeo na njega i vozio se po sporednoj cesti sa 1.4 u sebi, sa toliko godina i 1.4 moras biti pravi bađa da mozes uopce drzat ravnotezu na tom motoru. I sta da te netko pogodio ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
online
Re: Sudska kazna

Dajte ljudi, šta nitko nezna hoće li dobiti sudski ukor?

Ipak je to bitnije od njegove sigurnosti na cesti.

13 godina
offline
Sudska kazna

Joj najbolji su mi ovi dezurni dusebriznici, kao da ste vi dok ste bili mladi doma heklali pulovere, normalno je da se u toj dobi rade sranja, neki rade veca, neki manja, ali svi rade gluposti. Uglavnom, ja sam ucinio slicno sranje, ali u autu (reganom) i bio sam cist ko suza pa sam dobio ukor i zabranu voznje 4 mj. nakon stjecanja. Takoder nis kaznjavan ni nista slicno. 99% sam siguran da ces ti dobiti nekakvu novcanu kaznu i vecu odgodu polaganja jer si bio pijan i motor nije legalan, ali vjeruj mi dobro ce ti doc, ja odkad sam dobio sto sam dobio sam se jako opametio i bogami vise ne radim gluposti tako da to nije ni tako lose {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s
14 godina
offline
Sudska kazna
Nemojte mi pisat da se hvalim sa promilima ako te bas zanima imao sam i vise, puho sam sat i pol poslje.. Znam da nisam trebao bit pijan i da sam mogao ugrozit svoj i tuđi život. I sta bi sad trebao? Da mogu Vratit vrijeme nebi se dogodilo zao mi je. Nemojte tu pisat ono sta sam znam nego ako neko ima kakva iskustva da mi kaže..
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Sudska kazna

Ostaje ti samo sudsko suočenje pa da moliš sudiju da ti prvi put oprosti. Greška je što si puhao. Mogao si da odbiješ. Doduše sa 1,4 promila nisi ni bio sposoban odlučiti. Nećeš više piti? Sigurno?!{#}

10 godina
protjeran
offline
Sudska kazna

hahahahah ko te hebe 

HOW ABOUT NO
10 godina
neaktivan
offline
Sudska kazna

 

ono što treba je da te starci namlate ko magarca. svi radimo sranja - al pijan sjedat za motor/auto, za to nema nikakvog opravdanja.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Znaci imam 16god. Uhvatili su me na motoru pod utjecajem alkohola (1,4). Bez vozačke i regristracije. Pa ne zanima posto je to moj prvi prekršaj dali je ikako moguće da dobijem sudski ukor? Svaka pomoć je dobrodošla...... Inače sam se vozio po sporednoj cesti prema sumi..

Baš su ti se karte "dobro" otvorile u svakom pogledu i nemam niti jedan + prema tome šta si učinio i šta je moglo biti. U startu predpostavljam da ovdje pomoći nema, pa ti preporučam Legalis jako kvalitetan forum. Samo budi iskren kao i ovdje i moraš se registrirati za postavljanje pitanja.

Ovo boldano: Čekali su tebe ili si naletio na neviđeno (sačekuša za nekog drugog)?

I pitanje je odgovor. Sporo tipkam i znam da kasnim na odgovor radi toga
14 godina
offline
Re: Sudska kazna
Pa pit cu ali ne i vozit u to vrijeme.. Trebo me je frend vozit ja sam bio sa curom i dao mu motor. On nije trebo pit ali je bio pijaniji od mene pa sam ja vozio..
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Re: Sudska kazna
oo7 kaže...
Pa pit cu ali ne i vozit u to vrijeme.. Trebo me je frend vozit ja sam bio sa curom i dao mu motor. On nije trebo pit ali je bio pijaniji od mene pa sam ja vozio..

jadno i zalosno ova nova generacija...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Sudska kazna
  • bez vozačke
  • neregistriran motor
  • pod utjecajem alkohola (maloljetni)

 

Budi sretan ako dobiješ novčanu kaznu i zabranu polaganja na xy godina.

Država na sve moguće načine razmišlja kako riješiti problem mladih pijanih vozača (zakon o 0% tolerancije alkohola kod mladih vozača...) a ti imaš tri prekršaja i nadaš se ukoru?

Možda, da je motor bio neregistriran (samo to), bi ti i prošao ukor, ovako, mislim da nema šanse (osim ako nisi sin nekog biznismena ili "biznismena").

13 godina
offline
Re: Sudska kazna
Hahaha a jesi srice kad te na sporednoj cesti uvatili. Popustit ces kaznu kako god okrenes
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
gamer34 kaže...

Joj najbolji su mi ovi dezurni dusebriznici, kao da ste vi dok ste bili mladi doma heklali pulovere, normalno je da se u toj dobi rade sranja, neki rade veca, neki manja, ali svi rade gluposti. Uglavnom, ja sam ucinio slicno sranje, ali u autu (reganom) i bio sam cist ko suza pa sam dobio ukor i zabranu voznje 4 mj. nakon stjecanja. Takoder nis kaznjavan ni nista slicno. 99% sam siguran da ces ti dobiti nekakvu novcanu kaznu i vecu odgodu polaganja jer si bio pijan i motor nije legalan, ali vjeruj mi dobro ce ti doc, ja odkad sam dobio sto sam dobio sam se jako opametio i bogami vise ne radim gluposti tako da to nije ni tako lose {#}

da,fakat je lijepo dobit kaznu u iznosu od xxx eura,i još neke druge pizd.....koje mu sud dodijeli...znači voziš se maloljetan,uz to i pijan,na neregistriranom motoru,vjerojatno nemaš para za platit kaznu,pa ćeš syebat i roditelje....da dalje ni ne nabrajam....znam xyz broj žrtava koje su nayebale zbog pijanih vozača,doduše imam ih par u obitelji kojima je prometna ostavila posljedice,a vozač koji ih je skupio i koji je prekršio bar 10 točaka zakona je dobio 500 eura kazne.... p.s. očekuj kaznu od 500€ (bial bi oko 1000€,ali pošto si maloljetan,mislim da će spustit,a imaš se pravo i žalit) i ostat ćeš bez vozačke na min. 6mj. u najboljem slučaju

fra Krsto Narkoman
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 23:07 (kivic15).
14 godina
neaktivan
offline
Sudska kazna

Moj prijatelj je isto sa 16 god dobio kaznu od 7k kn jer je vozio neregristrirani motor bez vozacke i kacige, tako da ti mozes ocekivat i preko 10k kn..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
gogi321 kaže...

Moj prijatelj je isto sa 16 god dobio kaznu od 7k kn jer je vozio neregristrirani motor bez vozacke i kacige, tako da ti mozes ocekivat i preko 10k kn..

mislim da ga neće toliko novčano ganjat....vjerojatno će mu uzet vozačku,da se mene pita,dobio bi ju s 18 i još bi nanovo trebao polagat....

fra Krsto Narkoman
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
kivic15 kaže...
gogi321 kaže...

Moj prijatelj je isto sa 16 god dobio kaznu od 7k kn jer je vozio neregristrirani motor bez vozacke i kacige, tako da ti mozes ocekivat i preko 10k kn..

mislim da ga neće toliko novčano ganjat....vjerojatno će mu uzet vozačku,da se mene pita,dobio bi ju s 18 i još bi nanovo trebao polagat....

Ne mogu mu je uzet kad ju ni nema :D dobit ce zabranu polaganja..

13 godina
offline
Re: Sudska kazna
kivic15 kaže...
gamer34 kaže...

Joj najbolji su mi ovi dezurni dusebriznici, kao da ste vi dok ste bili mladi doma heklali pulovere, normalno je da se u toj dobi rade sranja, neki rade veca, neki manja, ali svi rade gluposti. Uglavnom, ja sam ucinio slicno sranje, ali u autu (reganom) i bio sam cist ko suza pa sam dobio ukor i zabranu voznje 4 mj. nakon stjecanja. Takoder nis kaznjavan ni nista slicno. 99% sam siguran da ces ti dobiti nekakvu novcanu kaznu i vecu odgodu polaganja jer si bio pijan i motor nije legalan, ali vjeruj mi dobro ce ti doc, ja odkad sam dobio sto sam dobio sam se jako opametio i bogami vise ne radim gluposti tako da to nije ni tako lose {#}

da,fakat je lijepo dobit kaznu u iznosu od xxx eura,i još neke druge pizd.....koje mu sud dodijeli...znači voziš se maloljetan,uz to i pijan,na neregistriranom motoru,vjerojatno nemaš para za platit kaznu,pa ćeš syebat i roditelje....da dalje ni ne nabrajam....znam xyz broj žrtava koje su nayebale zbog pijanih vozača,doduše imam ih par u obitelji kojima je prometna ostavila posljedice,a vozač koji ih je skupio i koji je prekršio bar 10 točaka zakona je dobio 500 eura kazne.... p.s. očekuj kaznu od 500€ (bial bi oko 1000€,ali pošto si maloljetan,mislim da će spustit,a imaš se pravo i žalit) i ostat ćeš bez vozačke na min. 6mj. u najboljem slučaju

 

A sta bi trebao dobit, poljubac u celo? Pa normalno ako krsis zakon da ces dobit kaznu, a to dal ces syebat roditelje ili sebe si trebao mislit prije. Kazne su tu s razlog da ljudi ne ponavljaju greske, eto sam sam se uvjerio u to, ali ja sam bar to naucio na malo laksi nacin. I inace kazne su od 5 do ja mislim 15k pa sad njegova ce sigurno biti iznad jer je jos vozio i pijan.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
gogi321 kaže...
kivic15 kaže...
gogi321 kaže...

Moj prijatelj je isto sa 16 god dobio kaznu od 7k kn jer je vozio neregristrirani motor bez vozacke i kacige, tako da ti mozes ocekivat i preko 10k kn..

mislim da ga neće toliko novčano ganjat....vjerojatno će mu uzet vozačku,da se mene pita,dobio bi ju s 18 i još bi nanovo trebao polagat....

Ne mogu mu je uzet kad ju ni nema :D dobit ce zabranu polaganja..

ima vjerojatno onu do 50 kubika,kako li vec,ne pratim to...ugl nayebat ce i to debelo

fra Krsto Narkoman
12 godina
offline
Sudska kazna

Zeznija si se... trebao si odma i zgazit nekoga, pa bi prosao sa pola godine uvjetnom kaznom jer si maloljetan, bez ikakvih zabrana i novcanih kazni. 

15 godina
offline
Sudska kazna

ovak ja sam ti vozil quad do ducana kojih 500m i zaustavil me policajac na motoru. bez kacige i bez rege mi je nabrojil 7k kn. (vozacku posjedujem) ali stime da mi je oprostil jer sam iso po boju za kuhinju i cjeli sam bio u boji pa si nisam htio prljati auto, što se je i vidlo na meni. a i da se razumijemo quad je regan par dana poslje i od onda uvjek kaciga na glavu jer je radi moje glave a ne radi zakonodavca.

Ride or die, remember?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sudska kazna
Lord_Marko kaže...

ovak ja sam ti vozil quad do ducana kojih 500m i zaustavil me policajac na motoru. bez kacige i bez rege mi je nabrojil 7k kn. (vozacku posjedujem) ali stime da mi je oprostil jer sam iso po boju za kuhinju i cjeli sam bio u boji pa si nisam htio prljati auto, što se je i vidlo na meni. a i da se razumijemo quad je regan par dana poslje i od onda uvjek kaciga na glavu jer je radi moje glave a ne radi zakonodavca.

AHHAHAHAHAa

14 godina
offline
Sudska kazna

Ako te osude i odeš u zatvor ni u kakvom slučaju se ne saginji po sapun!{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice