TechLand Store-Jeftine komponente

poruka: 6
|
čitano: 3.629
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
TechLand Store-Jeftine komponente

Naisao sam na jedan slovenski oglas koji mi se cini legit no za svaki slucaj cu provjerit

Ugl. taj TechLand store ima hrpu jeftinih oglasa od mobitela,ps4 do komponenti.

Ja sam trazio graficke i on mi je dao listu koju trenutno ima na zalihi

BTW koristo sam google translate zato što ne razumijem slovneski ni pet posto

 

Da sad ne prepricavam sve ostavit cu vam razgovor u slikama

LP

 

 
 

10 godina
neaktivan
offline
TechLand Store-Jeftine komponente

Prvo cu ih pitati dali se moze platiti pouzecem,ako ne moze onda me samo zanima jel mogu ja vratit svoje pare ako kupujem preko paypala tj. ako me zajebe za 300 eura dali cu ih ikako moci dobit natrag

 

I da ne kuzim sto su htijeli reci s onim na trecoj slici,kao da ce se meni maknuti novci s racuna tek kada ja ocijenim njihov shop ili sta...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 16:34 (karlo125).
9 godina
offline
Re: TechLand Store-Jeftine komponente

Ček malo pa jel oni prodaju preko Amazona ili ne? Ako prodaju na Amazonu onda se kupi tamo (službena stranica naravno Amazon.de/co.uk itd.), a ne da ti njima daješ podatke pa onda oni kupe za tebe kao što su to napisali, nekaj tu smrdi opako. Nemoj niš naručivat.

 

Preko Amazona se ne može kupovati sa PayPal-om, nego isključivo "direktno" sa kreditnom/debitnom karticom il kaj već. Zato i jesu odabrali Amazon, da lakše scammaju..

 

"I will contact Amazon to process your order" - hahahaha daj meni sve svoje podatke i 300 evra pa ću ja kontaktirati Amazon

 

I još kao free dostava, kad si vidio da je free dostava do hrv za nekaj na Amazonu lol?

 

I na kraju kaže da će ti doći mejl od Amazona?? Vjerojatno će ti poslat phishing link di bi ti naivno upisao svoje podatke kartice. Nisu te odma prek mejla tražili sve podatke tipa broj kartice jer bi bilo sumnjivo, ali i ovako smrdi opako.

 

Prevara na najjače.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 1:09 (Avensac).
9 godina
offline
TechLand Store-Jeftine komponente

Aj pošalji im fejk podatke i pravi se grbav, pa tu metni taj famozni link "od Amazona" koji ti pošalju. Baš da vidimo o cem se radi..

10 godina
offline
Re: TechLand Store-Jeftine komponente

Ma čovjek ne odustaje od toga da bude prevaren... Link

 

 

9 godina
offline
TechLand Store-Jeftine komponente

Ako ovako scammaju ljude koji se kreću po informatičkim forumima mogu misliti kaj onda rade ljudima koji su totalno neupućeni u kompjutere, internete i sve te čari online kupnje/prodaje..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice