The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.333.834
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
The Friendzone Club

A da si vas dvoje nađete sobu? Ne znaš koji je od vas bolji, jel ovaj koji zbraja svako dopisivanje sa ženskom ili ovaj wannabe Srećko Šojić 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
offline
The Friendzone Club

😂😂😂😭😭😭

Not funny dude
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Samo maziii

Odes na techno party i samo biras...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 19:37 (lovvro).
11 godina
offline
The Friendzone Club

Po cajkaskin klubovima isto

Not funny dude
14 godina
moderator
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Po cajkaskin klubovima isto

 Itekako!

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
9 godina
offline
The Friendzone Club

Ah......čitam ove poruke i sve me nekako vraca na dogadaje prije otprilike dvije godine....ja popusio od cure, dex opet valja gluposti , a vi ostali ga sprdate.

Good old times 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Hahahaahaha 😂😂😂😂😂
9 godina
offline
The Friendzone Club

Baš sam evo jučer navečer razmišljao o ovak nekoj temi tipa zašto bi se vezivao više od mjesec dana sad kad sam došao kao brucoš u totalno veći i drugi grad kad ima toliko mogućnosti?

 

Dolazi do te problematike da ako ti sada tipa uđeš u neku šemu jaču od mjesec dana i to ako nije samo jebačina da će ti prilazit druge ženske spremne, a naravno ti se nećeš moć zajebavat jer si zauzet. (Ako nisi pakaš da varaš žensku)

Naravno svi znamo (barem mislim) koliko je veća potražnja kad uđeš u neku vezu, odjednom sve i jedna te primjeti i nasmije se i pita te nešto itd. to je jedno od nepisanih pravila u životu  .

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Filip720 kaže...

 

Naravno svi znamo (barem mislim) koliko je veća potražnja kad uđeš u neku vezu, odjednom sve i jedna te primjeti i nasmije se i pita te nešto itd. to je jedno od nepisanih pravila u životu  .

 Pa privlačniji si jer se ponašaš sretnije, samouvjerenije itd. To je uvijek tako haha

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Filip720 kaže...

Naravno svi znamo (barem mislim) koliko je veća potražnja kad uđeš u neku vezu, odjednom sve i jedna te primjeti i nasmije se i pita te nešto itd. to je jedno od nepisanih pravila u životu  .

 

Ne mora bit uvijek haha 

9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

 Pa privlačniji si jer se ponašaš sretnije, samouvjerenije itd. To je uvijek tako haha

 Kod mene nije stvar do toga ponašam se uvijek tako, nego je do toga da cure većinom vole ono što je zabranjeno ili u ovom kontekstu zauzeto nešto što ne mogu samo tako dobiti ili im predstavlja nekakav izazov  i to je točka po meni, ovo ostalo je možda samo trun na ovu većinu. 

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Filip720 kaže...
footballer kaže...

 Pa privlačniji si jer se ponašaš sretnije, samouvjerenije itd. To je uvijek tako haha

 Kod mene nije stvar do toga ponašam se uvijek tako, nego je do toga da cure većinom vole ono što je zabranjeno ili u ovom kontekstu zauzeto nešto što ne mogu samo tako dobiti ili im predstavlja nekakav izazov  i to je točka po meni, ovo ostalo je možda samo trun na ovu većinu. 

 

Vjerojatno ono - tuđa trava je uvijek zelenija.

7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Filip720 kaže...

 Kod mene nije stvar do toga ponašam se uvijek tako, nego je do toga da cure većinom vole ono što je zabranjeno ili u ovom kontekstu zauzeto nešto što ne mogu samo tako dobiti ili im predstavlja nekakav izazov  i to je točka po meni, ovo ostalo je možda samo trun na ovu većinu. 

 

Dex.pwn kaže...

Vjerojatno ono - tuđa trava je uvijek zelenija.

 

 Momcovi - ignorance is bliss.

Ali, da opet ne započinjem s "mizoginijom"; slažem se, u pravu ste.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 7:22 (fer-de-lance).
11 godina
offline
The Friendzone Club

Predosadno mi je na poslu i onda san pročita 50+ stranica topica, majke ti isusove koje su se ode strategije radile za pozvat zensku na kavu 

 

Najgore šta ti se moze dogodit kad zoves zensku van je da te odbije..

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Predosadno mi je na poslu i onda san pročita 50+ stranica topica, majke ti isusove koje su se ode strategije radile za pozvat zensku na kavu 

 

Najgore šta ti se moze dogodit kad zoves zensku van je da te odbije..

 

Koji to posao radiš? 😂

11 godina
offline
The Friendzone Club

U uredu županije

Not funny dude
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Lomi qrcu rebra, kaj bi radio...
What could possibly go wrong?
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

U uredu županije

 Jbt sad kad forumašice to pročitaju pa navale na tebe 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

U uredu županije

 

Samo da nije Vukovarsko-srijemska županija 😂

6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

U uredu županije

 Brutalno uhljebljenje kod Bobana.

11 godina
offline
The Friendzone Club

 A place otuzne, al opet niko nemoze platit ovo bolikurcenje cili dan

Not funny dude
6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

 A place otuzne, al opet niko nemoze platit ovo bolikurcenje cili dan

 Jel možeš šta zaigrat dok "radiš" a da nije Solitare?

11 godina
offline
The Friendzone Club

A iman instaliranu citru i DsEmuMe, pa to vrtin... I Warcraft 3..0

Not funny dude
6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

A iman instaliranu citru i DsEmuMe, pa to vrtin... I Warcraft 3..0

 To, to, moram i ja malo ponovit gradivo, sad kad izađe remaster pa njubare navale.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 11:42 (Paolo Maldini).
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

A iman instaliranu citru i DsEmuMe, pa to vrtin... I Warcraft 3..0

 Respect.

Čim vidim da netko igra stare igre i vrti emulatore odmah mi toplo pri srcu.

Nisam ja jedini čudak ;)

 

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
A kolegice?
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Pa sudeći po tom gdje radi, kolegice su vjerojatno u zlatnim godinama. 

11 godina
offline
The Friendzone Club

Kad san pocea radit tj prije 5-6 godina onda su bile sve starije, al zadnje 2-3 godine sve su povatale penziju i firma se dosta pomladila... Zadovoljan san skroz al ko bi gleda zene pored Warcrafta i Dragon Questa 7i8

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Pa sudeći po tom gdje radi, kolegice su vjerojatno u zlatnim godinama. 

 

... 

 

 

TKScump kaže...

Kad san pocea radit tj prije 5-6 godina onda su bile sve starije, al zadnje 2-3 godine sve su povatale penziju i firma se dosta pomladila... Zadovoljan san skroz al ko bi gleda zene pored Warcrafta i Dragon Questa 7i8

 

Sad me podsjećaš na jednom lika iz srednje. Njemu da se ženska skine dok je u mp gameu, garant bi joj reko "mp igra se ne može pauzirati"

11 godina
offline
The Friendzone Club

Pa to bi joj i ja reka, spodobo obuci se smrznit ces se  pust me da igran vis da je napeto

Not funny dude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice