The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.334.969
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The Friendzone Club

Ja sam jednom bio u krevetu s prijateljicom... oboje samo u donjem rublju, idemo kao spavat... ona mi krene nesto na uho saputat, a ja: "pusti me slusam audiobook, prezanimljivo je", i okrenem se na drugu stranu. #noregrets

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
The Friendzone Club

Triba si pustit da ona radi dok ti slusas, trud u krevetu je ionako precjenjen. 

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

 

Sad me podsjećaš na jednom lika iz srednje. Njemu da se ženska skine dok je u mp gameu, garant bi joj reko "mp igra se ne može pauzirati"

 Slike te tematike su najjadnija stvar koju vidim. Predstavlja se kao da tip zbog igre odbija curu, a u stvarnosti se to rijetko događa. Čak i da je u MP game-u, u čemu je problem kad fino objasni "ne mogu pauzirati igru". 

 

Uostalom, ako imaš curu koja je toliko željna pažnje da ti ne da da radiš bilo šta što njoj ne paše ili ako ona nije uključena u to, onda se nadam da imaš dobre živce :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Jebate led...
11 godina
offline
The Friendzone Club

Evo danas završija sa čitanjen cile teme, zapravo san odušeljven svime šta san pročita.. čekaju se nove dogodovštine

Not funny dude
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Nema više, nakon toliko stranica svi su postali ljubavni eksperti i nema više dogodovština. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Čekaju se nove generacije
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

Nema više, nakon toliko stranica svi su postali ljubavni eksperti i nema više dogodovština. 

 Pa nije baš da je bilo puno priča, jedan je pričao priče a drugi su ga sprdali i tako u krug 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Nema više, nakon toliko stranica svi su postali ljubavni eksperti i nema više dogodovština. 

 Pa nije baš da je bilo puno priča, jedan je pričao priče a drugi su ga sprdali i tako u krug 

 

I taj opet jebe svaki drugi-treći dan  

11 godina
offline
The Friendzone Club

U godinama san kad mi je veći gušt poist i popt' nego poprčit. 

Not funny dude
12 godina
offline
The Friendzone Club

ko da i imaš izbora...

What could possibly go wrong?
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
To se uvik može, uz ovo prvo 😂
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Hornet_93 kaže...

ko da i imaš izbora...

 A 5 godina braka i dvoje dice, doša san do te faze da bi opalija bilo šta, pa makar žensko

Not funny dude
8 godina
offline
The Friendzone Club

Dex.pwn da nisi opet u akciji? 

 

link

I am over 9000!!!
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Jesam al ne na takav način 😅😂
Bar me se netko sjeti 😜
9 godina
offline
The Friendzone Club

Stavila story neki dan na adventu i oznacila nekog lika (background check, nema teorije da joj je visegodisnji prijatelj, rodbina i sl.)

9 mjeseci dopisivanja. Nekoliko puta rečeno da samo mene ozbiljno shvaća. Sad me jedino zanima je li taj decko postojao dok smo se mi dopisivali (jer onda bravo) ili su se toliko zblizili u mjesec dana koliko mi u 9 mjeseci nismo (jer onda opet bravo 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 20:06 (LLAMABOY).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Stari moj, izgorio si ko prskalica... 

9 godina
offline
The Friendzone Club

Javlja mi bas sad sestricna...vidjela ju je kako se drzi s nekim deckom pod ruku i kad je skuzila moju sestricnu da se vidjelo da joj nije svejedno.

Puko sam da, jer sam stvarno mislio da je cura olicenje neceg dobrog. Bas znam pogodit...

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

Javlja mi bas sad sestricna...vidjela ju je kako se drzi s nekim deckom pod ruku i kad je skuzila moju sestricnu da se vidjelo da joj nije svejedno.

Puko sam da, jer sam stvarno mislio da je cura olicenje neceg dobrog. Bas znam pogodit...

 Jel to ona ista s par strana ranije? 

Brate mili šta se toliko ubijaš, nisi joj sjeo i tjt, nit ona mora bit loša ili dobra, nit ti. Jednostavno nije bilo obostrano i gotovo. Gubiš vrijeme i energiju koju možeš koristiti za poboljšavanje svog života, a kad neka bude naletila i vidjela koliko se trudiš oko sebe, a ne drugih, bit će privučena uspjehom. Trebaš biti privlačan, a ne privlačiti druge trudom. 

12 godina
offline
The Friendzone Club

Pazi ti ovo sad je cura zla jer nije s njim neg si je nasla nekog vise alfa muskarca... ovo je top

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
The Friendzone Club

Ma nije meni problem zato sto si je ona nasla nekoga (neka joj je sa srecom sto se toga tice)  nego me samo zanima je li sve sto je ona pričala 9 mjeseci (koje kvalitete kod decka zeli, da se mora jako dugo upoznavati s njim jer se boji da se ne zezne, da joj je jednostavno tesko  osjecaje i interes pokazati radi bivseg, da sam jedini kojeg ozbiljno shvaca itd itd) zapravo bilo glupost koju je izmislila samo radi mene jer je znala cijelo vrijeme da ne zeli nista sa mnom, a ipak sam bio rame za plakanje i dusa od covjeka.  

 

Edit za post iznad:

Nije cura zla, niti sam igdje to napisao. Nemam niti jednog razloga curu nazivati nekim pogrdim imenima, niti je stavljati u kontekst lose osobe jer si je nasla decka. Ja samo komentiram kako ispada da sve ono sto je meni govorila svo to vrijeme zapravo bila laz, jer je znala od pocetka da ne zeli nista sa mnom.

 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 11:54 (LLAMABOY).
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Pa cura ti je rekla sve pozitivne stvari koje vidi na tebi, možda da ne ispadne loša. Jednostavno joj nisi napet i gotovo. Možda si imao nedovoljno dobar pristup, možda jednostavno nisi njen tip po pitanju izgleda, nebitno. Glavno je da se ne zamaraš glupostima jer su to sve gluposti. Kažem ti, nemoj se uopće fokusirati na druge, na traženje i trud oko drugih. Trošiš vrijeme i energiju koju ćeš bolje iskoristiti ako radiš na sebi i za sebe. Čitaj knjige, vježbaj, nauči neki strani jezik, pokreni vlastiti e-commerce posao, što god bilo, uopće nije bitno, bitno je da radišna sebi i za sebe. Kada mi kažu na to mišljenje da sam sebičan, odgovorim im da je najsebičnija stvar koju mogu napraviti je uskratiti sebi napredak i rad. A uostalom, baš me briga što misle, kad ionako to mišljenje meni ne zarađuje novce. 

Vidjet ćeš, garantiram ti da ćeš radom na sebi i za sebe naći odličnu curu koja to cijeni i koja, između ostalog, ima iste principe. To je onda već ugodan suživot u kojem jedno drugo motivirate, a ne da si "sjeban" 9 mjeseci jer ona priča o nekim osjećajima i apsolutno nebitnim stvarima za život, i kako si ti super, i da će neka druga cura biti sretna itd. Bit će neka druga cura sretna, a ova će žalit jer nije prepoznala potencijal u tebi. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Ti se oko te male moraš već godinu ipo. Čuna ti je godinu ipo više smežurana. Ako tako nastaviš bit će još gore.
Nastavi dalje, jebe ti se za nju 😊

 

Btw. ako ti se toliko troši energija na nju, aktiviraj se i nađi provokativne privatne fotografije i stavi link ovdje u temu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 12:58 (Dex.pwn).
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Btw. ako ti se toliko troši energija na nju, aktiviraj se i nađi provokativne privatne fotografije i stavi link ovdje u temu 

 Ako mu u godinu i pol nije nista takvo poslala to isto govori kolko je zapaljena za njega :P 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Šta je s Dexom? Malo se momak okuražio u zadnje vrijeme pa piše svašta. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Neka
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Obožavam ovu temu, dečki hvala vam... Baš se čovjek lijepo nasmije nakon posla... 9 i više mjeseci dopisivanje i ne znam šta, pa luđi si ti nego ona 😴😴
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Šta je s Dexom? Malo se momak okuražio u zadnje vrijeme pa piše svašta. 

 a umislio si je da je neki kurajber jer je u godini dana PRIČAO sa čak 6 (ŠEST) CURA, sad je mozda vec i 7

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Manzi kaže...
Obožavam ovu temu, dečki hvala vam... Baš se čovjek lijepo nasmije nakon posla... 9 i više mjeseci dopisivanje i ne znam šta, pa luđi si ti nego ona 😴😴

 

Godina ipo haha :D

Del_Boy97 

11 godina
offline
The Friendzone Club

Kad ja nebi u 9 miseci dobija nista, a drugi tip rijesija u par dana zabrinija bi se. Najgore od svega je sta je proslp jebenih 9 miseci a ovaj tip nije svatija da nema nista od toga. Da ova šica nije nasla tipa ko zna kolko bi ovaj bija zaluden. Ovo mora da je neki rekord

Not funny dude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice