Trebam pomoć nekog dobrog forumaša.

poruka: 4
|
čitano: 2.048
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Trebam pomoć nekog dobrog forumaša.

Kolege forumaši evo da ne otvaram novu temu, uredit ću ovu staru. Naime opet trebam pomoć jednog od vas. Nažalost prije nekih mjesec i pol dana kupio sam Diablo 3 bnet acc. Privučen dobrom ponudom, a jako jako sam htjeo igrati diablo, kupio sam od neprovjerenog prodavača na njuškalo. Naime mislio sam da ako imam povezanu mail adresu, šifru i tajno pitanje da nije moguća prevara, ali evo danas sam saznao da je lik koji mi je prodao igru povukao uplatu u banci, a acc je suspendiran. Znam da ću teško doći do njega i do dvojih novaca, ali ipak moram probati. Prije dok sam starcima plaćao neke račune preko pbz internet bankarstva skužio sam da kad napravim novi nalog za plaćanje, da mogu pritisnnuti opciju provjera, i onda bi mi se automatski ispisalo ime i mjesto vlasnika računa koji sam napisao. Ne znam da li to kao opciju imaju i druge  banke kod svog internet bankarstva. E sad ja bi samo trebao da netko tko ima internet bankarstvo da pokuša napraviti nalog uplate na račun koji ću dati i provjeri da li ćemu izbaciti ime i prezime vlasnika računa, bez da zapravo išta uplati ? Molim vas ako imate tu mogućnost da se javite. Puno hvala.

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2012 23:18 (goranbm).
14 godina
offline
Re: Trebam pomoć nekog dobrog forumaša.

Bump .....

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
offline
Trebam pomoć nekog dobrog forumaša.

Zamolio bih neku dobru dušu za uslugu. Posudio bih heat gun, tj. industrijski fen na jedan dan. Pokušao sam popraviti YLOD na koleginoj plejki običnim fenom, ali nisam uspio pa ukoliko je netko voljan posuditi baš vrući pištolj na jedan dan da probam njime, mnogo bismo cijenili i kolega i ja. Poželjna je primopredaja u Zagrebu, hvala.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć nekog dobrog forumaša.

Tako je, PBZ ima tu opciju i čini mi se da će ti ispisati ime i prezime samo ako je ta osoba isto u PBZu, u protivnom ti moraš unesti ime i prezime osobe pa sustav provjeri da li se slažu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice