Tužba ili samostalno riješiti zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Tužba ili samostalno riješiti

Bok ljudi,

malo je tema off topic al šta je tu je.

Zanima me tuđe mišljenje šta da radim u ovoj situaciji. Znači, na putu do teretane, nekih stotinjak metara od stana u kojem stanujem, ušao sam u sukob sa nepoznatim likom. Čovjek je nešto skretao sa autom i sekunda je falila da me zakači pa sam se okrenuo i gledao u automobil da vidim ko je. On je izašao iz auta, pitao šta gledam i iz čista mira krenuo na mene. Udario me je ne jako rukom i nogom u stomak. Nakon čega je iz auta izašao još jedan lik i zovnuo ga u kola. Njih dvojica su momci od 27-28 godina, dok sam ja student dosta manji od njih dvojice. Nakon desetak minuta vratio sam se i pratio ulicu da vidim gdje je parkiran automobil i da zapamtim registracijski broj. On je me vidio dok je parkirao u garažu i počeo da sere opet kako ću dobiti još i u tom trenutku se prilično unervozio iz ne znam kojeg razloga.

 

Da li da prijavim ovaj slučaj policiji, ili da mu poslije nekog vremena sje*em auto ili nešto, jer na ovom neće ostati. Hvala na odgovoru.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Tužba ili samostalno riješiti
zdraozdrao kaže...

Bok ljudi,

malo je tema off topic al šta je tu je.

Zanima me tuđe mišljenje šta da radim u ovoj situaciji. Znači, na putu do teretane, nekih stotinjak metara od stana u kojem stanujem, ušao sam u sukob sa nepoznatim likom. Čovjek je nešto skretao sa autom i sekunda je falila da me zakači pa sam se okrenuo i gledao u automobil da vidim ko je. On je izašao iz auta, pitao šta gledam i iz čista mira krenuo na mene. Udario me je ne jako rukom i nogom u stomak. Nakon čega je iz auta izašao još jedan lik i zovnuo ga u kola. Njih dvojica su momci od 27-28 godina, dok sam ja student dosta manji od njih dvojice. Nakon desetak minuta vratio sam se i pratio ulicu da vidim gdje je parkiran automobil i da zapamtim registracijski broj. On je me vidio dok je parkirao u garažu i počeo da sere opet kako ću dobiti još i u tom trenutku se prilično unervozio iz ne znam kojeg razloga.

 

Da li da prijavim ovaj slučaj policiji, ili da mu poslije nekog vremena sje*em auto ili nešto, jer na ovom neće ostati. Hvala na odgovoru.

 Za tuzbu trebas imati svjedoka da te udario. Mislim, ne trebas, ali kako ces dokazati ? Mozes prijaviti policiji, ali onda trebas znati da ce on imati obavijesni razgovorom sa policijom dok sigurno nece zavrsiti niti u pritvoru. Skrabotine po autu su mi malo, ono, djetinjaste. Kao i busenje guma . Mislim da je za sada najbolje da sve prespavas. Ne kazu uzalud da je jutro pametnije od veceri...

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Tužba ili samostalno riješiti

Imam svjedoke, znam i gdje žive.

Ma nisam mislio škrabotine, nešto puno skuplje, nije teško ni zapalit automobil.

Znam da neću ovako razmišljati za par dana, al je*eš državu ako te neko može udarati na po ulice jer je ljut na nekog desetog.. 

10 godina
offline
Tužba ili samostalno riješiti

Ako samostalno budeš riješavao problem, moze ti se dogodit kontra efekt, pa da on tebe tuži, u slucaju da te ne tuži bit ces mu prvi sumnjiv ako mu nešto oštetiš. Tako da ako imaš svjedoke prijavi.

Battlelog: D3lBoy-00
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice