Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim? zaključana tema

poruka: 239
|
čitano: 118.260
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zmija?

Ovako imam ozbiljan problem kod bake mi je ušla FUCKING ZMIJA!!!!!!!!!! da imam fobiju od njih ne trebam govorit. kome da se obratim???

 

Sorry na ovakvom postu ali stvarno ne znam šta da radim???

 

Zar se nitko nije sretnuo sa takvim slučajem??

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 10:09 (0verlord).
15 godina
offline
RE: Zmija?

Ubi ju sa sjekirom.

HR-INVITES, otvoren preko irc interviewa: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
14 godina
offline
RE: Zmija?
BORG kaže...

Ubi ju sa sjekirom.

MEN, napisao sam da imam fobiju od njih jedino s čim je mogu ubit je mojim pi*kastim vrištanjem!

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
15 godina
offline
RE: Zmija?
0verlord kaže...
BORG kaže...

Ubi ju sa sjekirom.

MEN, napisao sam da imam fobiju od njih jedino s čim je mogu ubit je mojim pi*kastim vrištanjem!

onda pobjegni iz kuće kao p*čkica i zovi susjede u pomoć :P

HR-INVITES, otvoren preko irc interviewa: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
14 godina
offline
RE: Zmija?

Nije u mojoj kući,, ali jbg dobio sam ja taj zadatak pošto starog nema doma..

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
14 godina
offline
Zmija?

Zovi Johnny Brava Smijeh

Šala,Znaš barem kakva zmija?

14 godina
offline
RE: Zmija?

a neam pojma. baka je rekla da je duga i crna pa se sad ti misli

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
14 godina
offline
RE: Zmija?
0verlord kaže...

a neam pojma. baka je rekla da je duga i crna pa se sad ti misli

Pa samo da nije poskok ili riđovka,nema drugih otrovnica kod nas.Možda je crni gad.

16 godina
offline
Zmija?

Kao čovjek koji također ima veliku fobiju od zmija predlažem ti da se unatoč strahu upustiš u tjeranje zmije van. Ja se jako bojim, al ponekad moraš preko toga, jebi ga.

Uzmi štap sa vrhom u obliku Y ako možeš naći ili običan štap za pomaganje pri hodanju koji ima savijenu dršku da ju možeš stisnuti kada ju vidiš. Stisneš ju blizu glave i primiš za kraj repa da ju izneseš jer te tako ne može ugristi, ili ju zatučeš sa štapom, ovisi kako želiš.

 

U krajnjem slučaju zovi nekog od susjeda. Stariji ljudi pogotovo nemaju problema sa zmijama.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 10:34 (Danny_HR).
16 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Najvažnija stvar, naplati baki parsto kuna xD Nađi štap i probaj ju sam istjerat, ako ne ide, zovi susjeda

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
13 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

bacaj jabuke po stanu a zmija ce ih ganjat i kad tad ce udarit u zid i umrijeti! (nisi nikad imao nokiu?)

14 godina
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Jebaj ga izgleda da ću morat skupit i ono malo jaja šta sam imao i krenut u singleplayer mod.... Wish me luck guysPlač

Samo da mi oko ne popije.... Over and Out.

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?
0verlord kaže...

Jebaj ga izgleda da ću morat skupit i ono malo jaja šta sam imao i krenut u singleplayer mod.... Wish me luck guysPlač

Samo da mi oko ne popije.... Over and Out.

Dok tu pises, mogo si ju vec izbaciti :)

Moj posao s Interom je završen, sada želim naslov s Realom!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?
imao sam ja bliski susret s bjelouškom oko metra u kući, inače su to dosta plašljive životinje, prije će pobjeći nego krenuti prema tebi osima ako nemadrugog izlaza. ja sam uzeo dva komada drveta, tj. onako jače štapove i uhvatio ju s time oko "vrata" (ispod glave) i izbacio ju u dvorište... jbga bila je vuna al ono bjelouška jbte, ne može ništa...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
offline
RE: Zmija?
Danny_HR kaže...

Kao čovjek koji također ima veliku fobiju od zmija predlažem ti da se unatoč strahu upustiš u tjeranje zmije van. Ja se jako bojim, al ponekad moraš preko toga, jebi ga.

Uzmi štap sa vrhom u obliku Y ako možeš naći ili običan štap za pomaganje pri hodanju koji ima savijenu dršku da ju možeš stisnuti kada ju vidiš. Stisneš ju blizu glave i primiš za kraj repa da ju izneseš jer te tako ne može ugristi, ili ju zatučeš sa štapom, ovisi kako želiš.

 

U krajnjem slučaju zovi nekog od susjeda. Stariji ljudi pogotovo nemaju problema sa zmijama.

Noooooooooooooooooooooooo! Are you fckin crazy? :D

Sad ces biti odgovoran za smrt forumasa. :P

Koliko ja znam, zmiju se treba primiti iza glave.

Ako ju primis za kraj repa, lako se ona izmigolji i savine i bude u poziciji da te ugrize.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Meni je također ušla bjelouška u kuću i samo sam ju išutao van.Poslije toga je pobjegla natrag u šumu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zmija?
Hihihihi, Danny se boji zmíja, hahaha :P


Mislim da nije ni poskok ni riđovka, poskok je malo sivkast, ima onaj roščić na glavi, a riđovka je isto šarena.
Ako imaš sreće, to je obični blavor, koji je zapravo gušter. Njega možeš (možeš íh sve neotrovne, a i otrovne ako si iskusan) uhvatit rukom i bacit ga što dalje.

Ako se baš tako jako bojiš zmija, kad je nađeš, baci joj nešto teško na glavu (ali ja bih ipak volio da zmija ostane zdrava u ovom izbacivanju)...........
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Ja samo mogu pomoći tako da ti kažem da su crne dugačke zmije koliko god zvučalo glupo bezopasne i hrane se miševima, možda nemaš samo zmiju u kući Iznenađen

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
16 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Uvijek postoji rješenje.

4chan always finds a way!
15 godina
online
RE: Zmija?
Psiho246 kaže...
Danny_HR kaže...

Kao čovjek koji također ima veliku fobiju od zmija predlažem ti da se unatoč strahu upustiš u tjeranje zmije van. Ja se jako bojim, al ponekad moraš preko toga, jebi ga.

Uzmi štap sa vrhom u obliku Y ako možeš naći ili običan štap za pomaganje pri hodanju koji ima savijenu dršku da ju možeš stisnuti kada ju vidiš. Stisneš ju blizu glave i primiš za kraj repa da ju izneseš jer te tako ne može ugristi, ili ju zatučeš sa štapom, ovisi kako želiš.

 

U krajnjem slučaju zovi nekog od susjeda. Stariji ljudi pogotovo nemaju problema sa zmijama.

Noooooooooooooooooooooooo! Are you fckin crazy? :D

Sad ces biti odgovoran za smrt forumasa. :P

Koliko ja znam, zmiju se treba primiti iza glave.

Ako ju primis za kraj repa, lako se ona izmigolji i savine i bude u poziciji da te ugrize.

Treba ju uhvatiti i za glavu i za rep, jer ako pustš rep slobodan okomotati će ti se oko ruke što, ako zmija ubija gušenjem može biti neugodno.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
16 godina
offline
RE: Zmija?
Psiho246 kaže...

Noooooooooooooooooooooooo! Are you fckin crazy? :D

Sad ces biti odgovoran za smrt forumasa. :P

Koliko ja znam, zmiju se treba primiti iza glave.

Ako ju primis za kraj repa, lako se ona izmigolji i savine i bude u poziciji da te ugrize.

Ni jedna zmija nije dovoljno snažna da se savine podigne svoje tijelo i ugrize te za ruku ako ju podigneš za kraj tijela.

 

A iza glave ju možeš primiti samo ako si jako spretan. I uz to kada ju primiš iza glave puno je nemirnija.

 

Kada ju primiš za rep i sa štapom podigneš sa zemlje nema šanse da se izvine do tebe i puno ju je lakše kontrolirati.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 11:32 (Danny_HR).
14 godina
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

A gle! Nabaci na sebe tonu robe, par rukavica pa preko njih još one radničke, na glavu neki šljem , obuj marte i uzmi neku mačetu, sataru ili nešto slično. S takvom opremom ulažem 1000 kn na tebe! Namigiva

Ne diraj bubamaru dok spava!
16 godina
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

http://www.wikihow.com/Catch-a-Snake

 

Imate ovdje sve tipove koji vam mogu zatrebati.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
13 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?
I ostane covjek bez kuce a samo zbog jedne male zmije!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?
LoL@Stimulans, a što ako mu se uvuče u gaće? :D

Uhvati zmiju za rep (LoL, pa ona cijela i je rep :P) i tako je izbaci van. Nije to anakonda da ti se omota oko vrata i uguši te..........
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Zapali kuću, onda će sigurno otići van..lol

14 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

nabavi mungosa

Onaj tko nikad nije pogriješio, nikad nije pokušao napraviti nešto novo
15 godina
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?
14 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

aj javi kad istjeraš zmiju.

15 godina
neaktivan
offline
Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Ma dok ti visis na forumu ona je vec otisla :P

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice