Da li vam računalo oduzima previše vremena?

poruka: 13
|
čitano: 2.654
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

Pustimo sada na stranu korisnost računala pri poslu, pa čak i zabavi (igre, filmovi, glazba), no općenito da li smatrate da previše vremena provodite na računalu?

 

Mene to u zadnje vrijeme poprilično smeta. Svako malo sam po raznim web stranicama, forumima itd. a iskreno ne sjećam se kada sam zadnji put usred bijela dana na TV-u pogledao neki film ili uzeo knjigu u ruke. Imam knjiga čak i na računalu ali niti za to opet ne nađem vremena jer ponajviše iz navike bauljam bezveze po netu i tako trošim vrijeme... I to mi je ono najgore - iz navike trošiti vrijeme na nešto potpuno neproduktivno.

 

Koliko dnevno ste na računalu?

2 < 2 sata
17 2 - 4 sata
31 4 - 6 sati
26 > 8 sati
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2015 17:55 (TracerCPP).
12 godina
protjeran
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

lako za nas, moja/nasa djeca su jos gora... "no otpor je uzaludan" sve nam je to servirano na pladnju!LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

ako zbrojim vrijeme na poslu definitivno spadam u ovu skupinu 8++

14 godina
online
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

ne mora to biti izgubljeno vrijeme. uvijek naiđeš na nešto novo, naučiš nešto novo...

Potpis!
12 godina
protjeran
offline
Re: Da li vam računalo oduzima previše vremena?
Ezio kaže...

ne mora to biti izgubljeno vrijeme. uvijek naiđeš na nešto novo, naučiš nešto novo...

 je novi mač, auto, item u skyrimu itd

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

kad sam na poslu odzima mi vrijeme,kad sam kuci na kompu onda ne

10 godina
neaktivan
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

8+ sati? kako izdržite?

ja bi prošvikao, gadi mi se kad na poslu moram rješavat papirologiju po 5-6 sati. tad ga doma ni ne palim, ni za zabavu i razonodu.

inače kad je godišnji znam slistiti po 2-3 sata dnevno na igre.

 

trudim se kaj manje provoditi slobodno vrijeme za računalom - to je za mene uzalud ulupano vrijeme. rađe sjednem u auto/bicikl i besciljno se vozim nego da ukočeno zurim u monitor...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
13 godina
neaktivan
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

Ja sam pred kompjuterom kad mogu biti.
Ako imam za učiti za test, 4 dana ranije sam manje pred kompjuterom osim ako mi treba za nešto korisno.

A ako sam npr. cijeli tjedan bez testova i usmenih, onda sam uglavnom pred kompjuterom.

 

Da rezimiram: Pred kompjuterom sam uvijek osim kad moram učiti ili ići van sa curom 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Da li vam računalo oduzima previše vremena?
chutac kaže...

Ja sam pred kompjuterom kad mogu biti.
Ako imam za učiti za test, 4 dana ranije sam manje pred kompjuterom osim ako mi treba za nešto korisno.

A ako sam npr. cijeli tjedan bez testova i usmenih, onda sam uglavnom pred kompjuterom.

 

Da rezimiram: Pred kompjuterom sam uvijek osim kad moram učiti ili ići van sa curom 

 Kampanjac hehe :D

Pa ne znam..4 sata je neki standard..desi se nekad i manje,nekad i vise..Najvise je bilo 12 sati u komadu i ti sam igrao poker..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

Dnevno sam barem 10-ak sati (u pravilu i vise) za kompom.

 

Uglavnom je to rad ali dosta vremena izgubim i na raznim forumima (poput ovog), a tu i tamo padne i gaming.

 

Znam da nije zdravo ali sta cu kad ne volim ljude.

 

Uglavnom, zivot mi se vise manje svodi na ekran, nadam se da ce tako i ostati (samo nek se rezolucija povecava )

WordPress ❤
12 godina
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

Provodim mnogo vremena za kompjuterom, ali ima i pozitivnih stvari, naucio sam engleski jezik, komunikaciju takodje. Sada ucim Njemacki. Naravno igram mnogo i igre, ali sva sreca brzo me smore, pa uvijek nesto drugo radim, pokusavam nesto novo nauciti preko interenta itd. Za kompjuterom nisam samo kada idem u teretanu, spavam ili izadjem na pice :) 

Darko
12 godina
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

Mislim da je bolje da otvorimo temu: "Da li vam spavanje oduzima previse vremena?", to me iskreno vise smeta 

WordPress ❤
13 godina
neaktivan
offline
Da li vam računalo oduzima previše vremena?

S tim se mogu složiti. 

Čim imam priliku za ubiti oko, ubijem ga. U školi kad dođem 20 minuta prije sata, zaspem na klupi pred razredom.

A za spavanje doma - nikad dosta. Mogu spavati po 15 sati bez da se osjećam jadno. 

Iako, nakon 8 sati imam energije za cijeli dan 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice