Varalica u old city pub varazdin zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 6.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Varalica u old city pub varazdin
ovako jedan lik s njuskala (opet) me prevario ja njemu wii on meni neispravan mobitel...nasao sam ga na fejsu i vidim da radi u old city pubu u varaždinu ja sam iz okolice varaždina ali imam 14 godina pa nemogu ici tamo pa bih molio nekog iz varaždina da ode u taj pub i nek se raspita o tom liku zove se Mario Milković i po slikama vidim da radi tamo...pa ako ste iz vž i ako vam nije problem javite se na PM i odite do tamo i recite mu da mi vrati wii...hvala
vatefak is going on :D
12 godina
odjavljen
offline
Varalica u old city pub varazdin
Svaka čast ako te dva puta prevario!
14 godina
offline
Varalica u old city pub varazdin

shame on you if you fool me once,shame on me if you fool me twice

14 godina
neaktivan
offline
Re: Varalica u old city pub varazdin
bancic123 kaže...
ovako jedan lik s njuskala (opet) me prevario ja njemu wii on meni neispravan mobitel...nasao sam ga na fejsu i vidim da radi u old city pubu u varaždinu ja sam iz okolice varaždina ali imam 14 godina pa nemogu ici tamo pa bih molio nekog iz varaždina da ode u taj pub i nek se raspita o tom liku zove se Mario Milković i po slikama vidim da radi tamo...pa ako ste iz vž i ako vam nije problem javite se na PM i odite do tamo i recite mu da mi vrati wii...hvala

Imaš 14g, a zašto ne povedeš roditelje pa nek snjima srede kak spada? Jesi reko mami ili tati da ti je lik prevario i što su ti rekli?

12 godina
protjeran
offline
Varalica u old city pub varazdin

Opasaj oko sebe exploziva otidi u taj kafic raznesi kafic i problem rjesen.

Pojedine admine i forumase treba streljati.
13 godina
protjeran
offline
Varalica u old city pub varazdin

jos jednom i hattrick,e to bi bio posao.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Varalica u old city pub varazdin
Diplomat kaže...
Svaka čast ako te dva puta prevario!

nije me on nego su me 2 puta s njuskala opcenito zayebali

Nello kaže...
bancic123 kaže...
ovako jedan lik s njuskala (opet) me prevario ja njemu wii on meni neispravan mobitel...nasao sam ga na fejsu i vidim da radi u old city pubu u varaždinu ja sam iz okolice varaždina ali imam 14 godina pa nemogu ici tamo pa bih molio nekog iz varaždina da ode u taj pub i nek se raspita o tom liku zove se Mario Milković i po slikama vidim da radi tamo...pa ako ste iz vž i ako vam nije problem javite se na PM i odite do tamo i recite mu da mi vrati wii...hvala

Imaš 14g, a zašto ne povedeš roditelje pa nek snjima srede kak spada? Jesi reko mami ili tati da ti je lik prevario i što su ti rekli?

pa rekao sam ali kaj mogu lik je neki ludjak sigurno bi se isao tući...ako nekog ne nadjem tu s foruma idem po bratića (ima 23 godine isto ko i lik) koji je malo jaci covjek i on pozna dosta tih malo nasilnijih ljudi i u nedjelju valjda idem tamo i malo se raspitati o tome...

vatefak is going on :D
13 godina
protjeran
offline
Varalica u old city pub varazdin

e super.aj javi mi kad budete isli tuc lika radi tih par sto kuna jer si ti glup u seriji (za mene si glup ako nesto ne naucis iz svojih pogresaka) pa cu ja djelovati na daljinu(znam karate i vježbam ove magije iz skyrima pa valjda ce nesto uspjet) pa bumo vidili sta se da rijesti.

 

btw picici tvog godista se vec pocimaju karati na veliko,bez duckface ni do crkve,a ti nesmijes ni do kafica..sta ti zivot ebote

13 godina
neaktivan
offline
Varalica u old city pub varazdin

Probaj s ovim {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Varalica u old city pub varazdin
Jabulani kaže...

Probaj s ovim {#}

  uvijek me to sjeti na ovo :D:D

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Varalica u old city pub varazdin
bancic123 kaže...
odite do tamo i recite mu da mi vrati wii...hvala

Evo upravo sam stavio antifriz u auto i krećem...

Fino ti popričaj sa roditeljima.

Fata je Fata, al dvaput je dvaput.

Vukovar 18.11.1991 - 18.11.2011
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice