Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

poruka: 23
|
čitano: 13.820
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Pozdrav ljudi. Otvaram ovu temu, radi toga što sam ja u jednoj ovakvoj vezi. Ja sam u Solinu, a cura mi živi u Pečuhu u  Mađarskoj, već smo 10 mjeseci zajedno, i bila je ovdje u  Lipnju. Stvarno je fenomenalno kad nakon toliko Fejs poruka i Skypanja napokon se uživo vidite. Ali dosta o meni, zanima me ima li još iko ovdje na Forumu da je u ovakvoj vezi, ili je bio u vezi, pa da diskutriamo kako se čuju, pričaju itd. Jer danas je zahvaljujući razvoju tehnologije puno lakše bit u vezi na daljinu nego prije.

Signature is assuming direct control
11 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Ja sam trenutno u situaciji da se odlucim jel cu biti s jednom curom koja je udaljena 40 km od mene. I nekako sto vise razmisljam mislim da nece biti nista od tog, jer neznam, nekako nemogu takvu vezu zamislit. Prevelik trosak i nemogucnost vidanja kada god pozelis, a i nisam lud bas za njom toliko da radim svakakve kompromise

11 godina
protjeran
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Deres ovako okolo tamo di zivis dok ona nije kod tebe,a ocito nije puno

12 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Izludit će te želja da je imaš svaki dan, a nečeš moči. Ja prekinuo takvu vezu nakon 7 godina, definitivno ne preporučam.

10 godina
protjeran
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Jednostavno NE!

HOW ABOUT NO
14 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Ako si stvarno rođen 1997. ostavi se toga i nađi neku solinjanku ili splićanku, dug je još put isprid tebe.

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

ti tribas znat sto zelis od takve veze... veza na daljinu ce upalit jedino ako imate zajednicke ciljeve danas-sutra, a ako je ona tvoje godiste ('97) ili slicno, onda pretpostavljam da oboje jos idete u skolu (i to u razlicitim drzavama za ne falit) i nijedno se ne moze obvezat na nesto konkretno, sto zbog skole, sto zbog mladosti... jos ako racunate ic na faks, mozes slobodno zaboravit, jer dugorocno, veza na daljinu nece upalit... 

ono sto ce upalit je "povezivanje" na daljinu, gdje je barem jedno spremno svoj zivot zaokrenit za 180 stupnjeva i preselit pa kud puklo da puklo, a to znaci ostavit svoju poznatu i "sigurnu" okolinu da bi otisa u neizvjesnost, jer ma koliko se vi medjusobno volili, to je rizik na koji treba bit spreman... 

11 godina
protjeran
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

ja sam ti dal dobri savjet

15 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
ma to ti je obican chat a ne veza.
Nego, kakav kompjuter ima?
10 godina
neaktivan
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Ja sam bio u jednoj takvoj vezi(ja Zagreb, ona Šibenik) i trajalo je nekoliko mjeseci. Kada smo se zadnji put vidli oboje nam je jednostavno bilo tako žao što patimo jedan za drugim zbog nemogučnosti viđanja... Koliko god se volili tu jednostavno nema budučnosti(isto sam godište kao i ti) jer taj mladenački mozak je jako sklon promjenama i prelako dođe do varanja, iliti ne možeš apsolutno imat povjerenja u nekoga. Što ćeš dulje ostat sa njom to ćeš više patit kasnije zbog nje, u to sam se i ja sam uvjerio jer nisi ostvario svoj tadašnji životni cilj. Problem nije u ne pojerenju, zapravo nasuprot imate ga oboje previše i gubute dragocijeno mladenačko vrijeme jer se viđate kolko jednom u 3 mjeseca?
Preporučujem ti da se ne vežeš previše za nju, shvatit ćeš kasnije da ti je to bilo suvišno u životu, kao što sam i ja. Ali ako ju voliš znam da ćeš pokušavat to održat najviše i najdulje što možeš, tako sam i ja do samoga kraja, ali ćeš joj vidjet kad tad u očima da je jednostavno preteško oboma.

12 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

U vezi sam vec godinu i pol.. dok sam doma udaljeni smo 30-ak km,, preko tjedna sam na faksu u vzu i sve super funkcionira.. najvaznije je povjerenje i sve ce bit super 

11 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Ja sam bio u vezi na daljinu 2 godine.

I nije ljep osjecaj.Za sada ti je sve ljepo i krasno,

ali vjeruj mi,ispucat ce te teme preko Skype-a FB-a i slicno

i onda sljede problemi,drame.Ljubomora i sl pi*radije.

ALI,evo sada sa istom tom osobom koju sam upoznao preko

igrice,CABAL,zivim vec 2 godine.Ne zelim reci da je nemoguce,ali

ne preporucam ti tu agoniju,koju sam ja prolazio.Trnovit je ugl

put do prave veze.A pogotovo,jer si 97 godiste i to je mlado.

Radje,pokusaj preboliti i naci neku curu blize.Pozz{#}

11 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
Ja ću rađe bit sa njom, zato sta je apsolutno fenomenalna. Zasto? Ne slikaje se debilnin efektima, ne kurva se okolo, nije neka glupaca koja se brine kolike su joj sise i koliko ima lajkova na fejsu, ne pusi, ne pije, i sta je najbolje, gamerica je i kuzi se u kompove. Ovde su sve neke tuke, puse, piju i izlaze svaki dan sa nekin drugin idiotom, rijetko koja je onako dobra, a ja nisan tip,koji gleda opalit zensku sa najvecin sisama i sa najboljin guzon. Znamo i ja i ona da je tesko, jedva smo se rastali kad se morala vratit gore, ali rađe ćemo ovako patit, znajuči da se volimo bez granica, nego neprestano upadat u neke "veze".
Signature is assuming direct control
10 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

LDR može funkcionirat ako su oboje dovoljno zreli i nisu drama queen-ovi. Ja sam u vezi 7 godina od čega je 3 bilo praktički samo preko mobitela i neta(radio je 1200km od ZG-a) ali ipak je funkcioniralo jer nismo baš pretjerano ni ljubomorni ni posesivni,ok sex fali al nadoknadiš kad je doma {#}  Uglavnom uvijek se nekako može (ko pomorci i njihove žene) {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

A gle,nemoj me krivo shvatiti.Ali eto u mom slucaju je to

bilo ovako.Igrali smo Cabal,upoznali se.Ona je dosla tu

kod mene u Rovinj i tu smo krenuli kao cura i decko.

Iskreno na pocetku sam se smijao i bio sam skeptican

oko takve veze ali ajde,mislio sam ajde za foru da vidim.

Ali kako su dani mjeseci i godine isle,samo sam se okrenuo i skuzio

da sam ja jos uvjek sa njome u toj vezi.I onda je dosao dan odluke

kako cemo dalje.Posto ni ja niti ona nismo mislili a niti mogli vise ovako.

Veza na daljinu.Odluka je pala da ona dodje ovdje,da probamo zivit.

A onda problemi,starci ludi jer je to njima ne pojmljivo da se dve

osobe preko igre i par izlaska zaljube.Moji nisu imali toliko protiv,

koliko njezini.I onda je pocela ta tortura oko toga kako cemo dalje,jer

ja sam osjecao veliki pritisam a i ona.Osjetili smo da vise nismo imali

o cemu razgovarat jer koliko god vi mladji misloili da je FB skype super za takve stvari,

to je privremeno super,kasnije dolazi do toga da nemas o cemu razgovarati,nego dodjes na skype(u mom slucaju),

upalis cam mikrofon i blejimo jednu u drugo.xDDDDD

To polako izludi covjeka i probudi neke sumnje u to da TO moze i uspjeti.Jedini moj prijedlog,ako BAS zelis biti sa njome,

budi uporan i ocekuj velike probleme oko toga koliko ti ona fali,jer biti ce trenutaka da kada bis htio da je najvise ovdje,ona nece moci

biti.I tu moras biti psihicki ne fizicki,psihicki spreman.Nadam se happy endingu {#}

11 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
Ja i ona jesmo dovoljno zreli, pa makar vi mislili drukcije, prihvatili smo cinjenicu da smo udaljeni, i da smo iz razlicitih drzava, i zivimo s tim, i kako je kolega povise mene rekao, moze se, ja i ona smo na istom nivou. Samo trebi biti jak i strpljiv, i jednog dana ce se isplatit, zato ove veze nisu za svakoga, treba se biti jak, hrabar, biti spreman na odricanja i zrtvovanja..
Signature is assuming direct control
10 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
Bug Manijak kaže...
Ja i ona jesmo dovoljno zreli, pa makar vi mislili drukcije, prihvatili smo cinjenicu da smo udaljeni, i da smo iz razlicitih drzava, i zivimo s tim, i kako je kolega povise mene rekao, moze se, ja i ona smo na istom nivou. Samo trebi biti jak i strpljiv, i jednog dana ce se isplatit, zato ove veze nisu za svakoga, treba se biti jak, hrabar, biti spreman na odricanja i zrtvovanja..

Ma samo nemoj ujehehebucnut s ljubomornim ispadima i sve će bit ok {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
Moja cura je odma kad san joj reka da san zaljubljen u nju rekla svojima. Meni je trebalo punih 5 miseci da kazen svojima. Fala Bogu pa su bili cili sritni i spremni da mi pomognu oko svega kad je dosla vamo u lipnju
Signature is assuming direct control
12 godina
neaktivan
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Dobro frajeru imaš 15-16 godina, kakve veze čovječe. Izlazi van, istroši se sad dok mozes i kad bude vrijeme nać ćeš curu i oženit se s njom. Do 20. godine ces se promjenit jos 10 puta. Još ajde u tim godina cura neka ovako, pa druga pa ovo pa ono. Ali veza na daljinu, lol, glupost. Sa 25 godina i više još bi i razmislio o tome, jebiga, ovisis sam o sebi i to, pa je to drugačije, ali sa 16 godina, covjece.

Battlelog: Xtream_gjurki
11 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
@Volvox Hehe, ne znas ti mene osobno, pa covice nisan ja ka svi, u ovoj san vezi zato sta san ja to odabra, i viruj mi, nisan požalija šta san u ovoj vezi. Svako ima svoje mišljenje o stvarima.
Signature is assuming direct control
14 godina
offline
Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Neznam, teško da ćeš dobit neki tako dobar odgovor ovde na forumu, nekakva iskustva pokupiti hoćeš ali riješenje problema mislim da nećeš.

 

Evo cura i ja smo skupa 4 godine i vidimo se svaki dan, pa makar to bilo samo na 20ak min, bez toga ne možemo ni jedno ni drugo, a sad hoćeš li ti moći bez toga... ovisi o tebi.
Također preporučam vam da odredite neki rok dokad će ta veza na daljinu trajati, tipa kad završite školu itd, lagano počmite planirati kako ćete se vidjeti, štedit novac za to, da imaš neki cilj u svemu tome. 

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)

Ma uživaj dokle traje, a trajat će do ne skužite da ćete ovako idućih sto godina :)

11 godina
offline
Re: Veza na Daljinu (Long Distance Relationship)
Hehe, ne treba bit Sto godina, nebi da je Pečuh jako udaljen xD
Signature is assuming direct control
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice