VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 119.439
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
VIP Trio paket

Pozdrav zanima me da li netko ima iskustava s VIP-ovim fiksnim telefonom, internetom i televizijom. Trenutno sve imam na T-Comu i pretplate za MaxTv+paket+pretplata za telefon+Flat+Brzina= ni sam ne znam ali daleko preko 300Kn, u VIP-u ima ovaj trio paket pa me zanima kakva su vaša iskustva, da li je pametno preći na to jer vidim da bi mi bilo svakako jeftinje

http://www.vipnet.hr/kod-kuce/vip-trio-paketi

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
14 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...

Pozdrav zanima me da li netko ima iskustava s VIP-ovim fiksnim telefonom, internetom i televizijom. Trenutno sve imam na T-Comu i pretplate za MaxTv+paket+pretplata za telefon+Flat+Brzina= ni sam ne znam ali daleko preko 300Kn, u VIP-u ima ovaj trio paket pa me zanima kakva su vaša iskustva, da li je pametno preći na to jer vidim da bi mi bilo svakako jeftinje

http://www.vipnet.hr/kod-kuce/vip-trio-paketi

Mene isto zanima... koliko je trajala cijela procedura prelaska, kako se "ponašao" T-Com u svemu tome?

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

da i mne isto ovo zanima, mislim se maknuti s bneta, pa me zanima ima li iko iskustva s njima. pretpostavljam da koriste Bnet-ovu infrastrukturu, pa razlike u kvaliteti ne bi trebalo biti. al ovi u bneta su mi takbi zidovi, jer bi ispalo da mi je jeftinije da sad prijedjem na vip nego ostanem u bneta... a za nove korisnike dijele neke akcije

14 godina
offline
VIP Trio paket

Danas sam imao kratki razgovor sa VIPovom službom prodaje u kojem sam doznao katastrofalnu informaciju. Za navodno besplatne telefonske razgovore prema fiksnoj mreži i VIPu: PLAĆA SE NAKNADA ZA USPOSTAVU POZIVA. 29 lipa. Vrlo netransparentno.  Do daljnjega sam ih stavio na led.

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Da, nažalost se plaća uspostava poziva ali mislim da će i to ukinuti jer to više niko nema. Btw jel itko od Vas ima VIPov internet, a da nije preko sticka? Kakva je veza, pošto ide sve preko T-comove opreme mislim da bi trebalo biti ok. Planiram uzeti trio paket pa me zanima malo kakva je veza i kako sve to radi skupa? NA T-comu sam godinama i prije je bilo sve super ali u zadnje vrijeme nisam zadovoljan pa bi mjenjao operatera

14 godina
offline
VIP Trio paket

Istekao mi je ugovor kod T-coma za telefon i internet pa me zanima isplati li se ovo uzeti i koliko bi to koštalo?

Reality is wrong. Dreams are for real.
12 godina
offline
VIP Trio paket

^ mene isto..

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
ja,vrba kaže...

Istekao mi je ugovor kod T-coma za telefon i internet pa me zanima isplati li se ovo uzeti i koliko bi to koštalo?

  Ja u subotu potpisao ugovor. Imam flat, 4Mbita, neograničeno poziva na fiksne i na VIP (uspostava 0.29Kn) + max programski paket i Samsung LED 32" za 1 kunu. Prvih 6 mj plaćam 151kn, od 6-12 mjeseca korištenja 350 kn i nakon godinu dana pa do isteka ugovorne obveze 426Kn. Imao sam do sada na T-comu sve 3 usluge i plaća sam oko 400 kn mjesečno. SVe sam stavio na papir i došao do računici da ću s ovom promocijom u dvije godine uštedjeti 1462Kn. Meni se čini da se isplati. Infrastruktura je T-comova tako da mislim da neće biti problema...

14 godina
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...
ja,vrba kaže...

Istekao mi je ugovor kod T-coma za telefon i internet pa me zanima isplati li se ovo uzeti i koliko bi to koštalo?

  Ja u subotu potpisao ugovor. Imam flat, 4Mbita, neograničeno poziva na fiksne i na VIP (uspostava 0.29Kn) + max programski paket i Samsung LED 32" za 1 kunu. Prvih 6 mj plaćam 151kn, od 6-12 mjeseca korištenja 350 kn i nakon godinu dana pa do isteka ugovorne obveze 426Kn. Imao sam do sada na T-comu sve 3 usluge i plaća sam oko 400 kn mjesečno. SVe sam stavio na papir i došao do računici da ću s ovom promocijom u dvije godine uštedjeti 1462Kn. Meni se čini da se isplati. Infrastruktura je T-comova tako da mislim da neće biti problema...

I ostane ti Samsung TV.Brat zvao VIP da provjeri i rekli mu da se prva godina plaća 260 kn,druga godina 70-ak kn više.Iphone 4 košta 9 kn.Sve skupa bi bilo oko 295 kn mjesečno.Sada plaćam 280 kn mjesečno,imam 150 minuta u tcom mreži i flat internet,4 mbita.Mislim da je ovo povoljno.Ovo se odnosi na kombi paket u kojemu je telefon,internet,mobitel i mobilni internet.

Reality is wrong. Dreams are for real.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 23:48 (ja,vrba).
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Kažem meni je tako za trio paket i zadovoljan sam cijenom, a ostalo ćemo viditi kada stigne VIP kod mene

12 godina
offline
VIP Trio paket

Jesi li prekinuo ugovor s T-comom ili to oni? Koliko moras cekati da ti dodju? Ostaje li oprema od T-coma ili dobijas njihovu?

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
14 godina
offline
VIP Trio paket
Ja sam jucer zvao VIP, paket koji sam si slozio (flat telefon,flat internet 4 Mbit/s,mobilni telefon u tarifi bez limita 111 i mobilni internet) bi me kostao 242 kn. Pitao sam jel se mora sto placati tcom-u jer su njihovi kablovi i kazu da ne. Nekako mi ovo predobro zvuci,danas idem u njihov centar po tocne informacije.
Reality is wrong. Dreams are for real.
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
plug-in kaže...

Jesi li prekinuo ugovor s T-comom ili to oni? Koliko moras cekati da ti dodju? Ostaje li oprema od T-coma ili dobijas njihovu?

  Meni je istekao ugovor s T-comom tako da nisam morao nikakve penale platiti. Mada mi je u VIP-u rekla cura što radi da oni sufinanciraju ako moraš platiti penale za raniji prekid ugovora ali to se još sve raspitaj. Sva oprema koju trebaš je nova VIP-ova

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

T com je najskuplji i predlažem vam svima da pređete na amis 

što se tiče vipa 

Promotivna cijena za vrijeme prvih 6 mjeseci korištenja. Nakon 6 mjeseci mjesečna naknada za Vip trio paket povećat će se za 118,50 kn (za Osnovni + Prošireni paket) tj. za 199 kn (za Osnovni PLUS paket). Nakon isteka sljedećih 6 mjeseci, mjesečna naknada povećat će se za dodatnih 76,22 kn (za Fiksna bez limita tarifu).

 

Kod amisa MAXI: 3u1    70tv kanala,snimalica   do 20 Mbps/768 kbps (min. 14 Mbps)   besplatni razgovori unutar fiksne mreže  

 samo 225 kuna mjesečno sad izračunajte koliko bi ta brzina  koštala u tcomu

13 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Presli bi ali amis nije dostupan u cijelom zagrebu a ne dalje
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
VIP Trio paket

Ugovor s t-vomom mi je gotov, ovo mi se cini kao dobra prilika.

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
14 godina
offline
VIP Trio paket

Ja danas bio u poslovnici VIP-ovog partnera i kažem da sam vidio da nude kombi pakete pa da mi detaljnije objasne uvjete,cijene i ostalo i kaže meni djelatnica:" Bolje vam je uzeti pojedinačne usluge a ne pakete" pa je nešto prćkala po kompjuteru pa kao ne može nači kombi ponudu.Rekoh:" Hvala i ajde bok".Sutra idem u VIP pa da vidim što oni kažu.

Reality is wrong. Dreams are for real.
14 godina
online
VIP Trio paket

Vip je kupio b-net i koristi B-netovu infrastrukturu, samo što su još otprilike 10-15% skuplji. Inače imam 3D b-netov paket i vip unlimited 111 ugovor na mobitelu.

B-net je još uvijek bolji, nudili su mi tako nešto, ali ni u ludilu nebi prešo sa b-neta.

12 godina
offline
VIP Trio paket

Meni bnet nije dostupan, ni iskon (osim neke usrane zone), ni h1..

 

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Prešao sa "us****" Tcom na Vip(flat 4mb,tel)i mogu reči da sam i više nego zadovoljan od brzine do kvalitete samog signala apsolutno nikakvih problema nisam imao a što se tiče same cijene mali preporod,T comu sam za flat internet+tel plačao cca 280kn dok sada Vipu plačam prvih 12mj/150kn drugih 12mj/220kn.Uključenje je trajalo kakvih 4 dana od dana potpisa ugovora,tako da topla preporuka onima koji su na Tcomu da pređu na Vip i to preko njihove parice kao što sam ja za manji novac i sličnu uslugu.
13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Ja si bas gledam vip trio paket pa me zanimaju vasa iskusta dali su povoljni odnosno dali su stvarno besplatni pozivi prema fiksnim mrežama u HR i prema Vip mobilnoj mreži da to nebi nakraju bilo skuplje nego sta tamo pise...

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Dino.Randic kaže...

Ja si bas gledam vip trio paket pa me zanimaju vasa iskusta dali su povoljni odnosno dali su stvarno besplatni pozivi prema fiksnim mrežama u HR i prema Vip mobilnoj mreži da to nebi nakraju bilo skuplje nego sta tamo pise...

  Jesu, imaš naknadu od 0,29Kn za te pozive ali ako voliš puno pričati onda ti se isplati, ako imaš više razgovora po par sekundi ili minuta onda će se nakupiti ali po svim izračunima je jeftinije. Ja sam izraćunao da ću uštediti 1400Kn za dvije godine + što ću dobiti TV. Jer T-Comu sam plaćao svaki mj. 400Kn, a ovdje neću

13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Ako mislis uzet onaj trio paket sa tv-om onda ces sigurno inznad 400 plaćat zadnjih 12 mjeseci ugovora tocnije 426kn + pozivi...a uz ove jeftinije paketa ne dobivas tv nego samo uz najskuplji trio paket...

 

13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Jel tko mozda uzeo vip trio paket da napise iskustva?

mene zanima dali je slika na tv-u i dali je tko imao problema s trzanjem slike pucanjem veze itd...

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Dino.Randic kaže...

Ako mislis uzet onaj trio paket sa tv-om onda ces sigurno inznad 400 plaćat zadnjih 12 mjeseci ugovora tocnije 426kn + pozivi...a uz ove jeftinije paketa ne dobivas tv nego samo uz najskuplji trio paket...

 

  Znam da, svjedno ako računica ne vara trebao bih imati uštedu kroz 24 mjeseca

11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Eto meni bi za koii dan trebo doc vip tri paket preko njihovih kablova tj. B net kablova pa pisem kako mi je bilo na pocetku hehe

12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Evo ja sam s njima sklopio uslugu za trio uslugu, ugovor na 12 mjeseci, sve super za 270 kn.

Slika dolje.

 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Meni jučer sve stiglo. Za sada sam zadovoljan... Jedino sam primjetio da mi je u WoW-u malo veći ping nego prije

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...

Meni jučer sve stiglo. Za sada sam zadovoljan... Jedino sam primjetio da mi je u WoW-u malo veći ping nego prije

E super, dali isto preko t-coma, koliko si ukupno čeko? Možeš li poslikat vip tv iptv, ako to imaš? oo sučelje i to šta nudi.

 

 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Podnio sam zahtjev negdje pred kraj 11 mjeseca. Rekli da moram čekati 40-ak radnih dana. Eto u srijedu mi je sve stiglo. Kod mene je bio problem jedino što me T-com isključio u petak, a nije javio VIP-u, pa tek kada sam im ja javio onda su oni podnjeli zahtjev za slanje opreme. U subotu su poslani zahtjevi za prebacivanje na VIP, u penedjeljak sam bio prebačen, a u srijedu sam dobio opremu. Idem sada na faks stavim slike ili danas navečer ili sutra

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice