Viza za rad u UK

poruka: 5
|
čitano: 3.186
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Viza za rad u UK

Jel ima netko kakva nedavna iskustva sa dobivanjem radne vize za englesku? Imam osiguran posao...ugovor doma potpisan.... sad još treba dobit vizu.... vidim da su online prijave...ali jednostavno ne znam koju kategoriju da odaberem jer ih ima puno...a nemam nikakva iskustva sa vizama.... molim hitno pomoč ako netko nešta zna

16 godina
offline
Viza za rad u UK

Nazovi veleposlanstvo i pitaj. Lakše i brže ćeš doći do odgovora nego na forumu.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
13 godina
neaktivan
offline
Viza za rad u UK

eh da je to tako lako....zvao sam uk ambasadu u hr.... imaju samo neki govorni automat...centar za inf nemaju...bio sam neki dan i na licu mjesta...znači u njhovoj ambasadi.... ne možeš unutra osim ako nisi predao zahtjev za vizu.... pitam portira jel ima neki telefon da samo pitam neke inf...da on meni na papiriću link od ambasade za koji znam i sam.... na tom linku ništa konkretno....ma užas.... ap ako ima netko bilo kakva iskustva molim da mi se javi

15 godina
neaktivan
offline
Re: Viza za rad u UK
Migi86 kaže...

eh da je to tako lako....zvao sam uk ambasadu u hr.... imaju samo neki govorni automat...centar za inf nemaju...bio sam neki dan i na licu mjesta...znači u njhovoj ambasadi.... ne možeš unutra osim ako nisi predao zahtjev za vizu.... pitam portira jel ima neki telefon da samo pitam neke inf...da on meni na papiriću link od ambasade za koji znam i sam.... na tom linku ništa konkretno....ma užas.... ap ako ima netko bilo kakva iskustva molim da mi se javi

Gle moraš se na to naviknuti nije ti to njemačka ili austrijska ambasada to je abasada imperialističkg smeća koji mete pod sa ovim malim zemljama za njih mi smo nitko i ništa morat ces se namucit.

16 godina
neaktivan
offline
Viza za rad u UK

Bump!

 

Sad bas malo citam:

https://www.gov.uk/croatian-national

 

Koliko je to izvedivo ic tamo radit?

Mozda netko ima neku pricu za podijelit! :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice