AMD Phenom II X4 965

poruka: 4
|
čitano: 3.165
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
AMD Phenom II X4 965

Pozdrav,kontam uzimati navedeni procesor,a vec imam AMD Athlon X2 6000+ 3.000MHz AM2,pa sad neznam sta vi mislite da li da ostanem na ovome,a vec gura igre dobro,ili da uzmem ovaj jeli imao iko iskustva sa Pheno-nom i kako se je pokazao? Ovaj Phenom ima 3.4Mhz,sad neznam sta vi mislite bili mjenjao :) ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Phenom II X4 965
dgrapher kaže...

Pozdrav,kontam uzimati navedeni procesor,a vec imam AMD Athlon X2 6000+ 3.000MHz AM2,pa sad neznam sta vi mislite da li da ostanem na ovome,a vec gura igre dobro,ili da uzmem ovaj jeli imao iko iskustva sa Pheno-nom i kako se je pokazao? Ovaj Phenom ima 3.4Mhz,sad neznam sta vi mislite bili mjenjao :) ?

Hvala

Definitivno se isplati!

 

Kojim budgetom raspolažeš?

13 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 965

Proc s cetiri jezgre je dakako " must have " za igre sada i za ubuduce ! Koji ti je ostatak konfe : maticna , grafa , napajanje ... ?

Music As A Weapon !!
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Phenom II X4 965

Imam vec dobru Graficku i sve ostale komponente,pa kontam uzimati AM3 da bi mi podrzao DDR3 RAM,na ovome procesoru mi nemoze DDR3 memorija,samo DDR2,uzeo sam 4GB Kingston HyperX,i evo stoji mi nemoze na ovaj procesor,jer na stranici maticne pise DDR3 memory only support AM3 CPU,pa kontam da zamjenim :)  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 15:49 (dgrapher).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice