OC neuspješan zbog napajanja?

poruka: 8
|
čitano: 1.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
OC neuspješan zbog napajanja?

Recite vi meni da li je moguće da se neda previše oc-ati zbog napajanja tj da ga ona koči, konkretno radi se o oc-u CPU-a, jer ploča je uredu, sve je uredu ali jako loše tj uopće se neda clocknut. možda malo al to ništa ne znači, bar da se može do 4ghz

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: OC neuspješan zbog napajanja?
keky911 kaže...

Recite vi meni da li je moguće da se neda previše oc-ati zbog napajanja tj da ga ona koči, konkretno radi se o oc-u CPU-a, jer ploča je uredu, sve je uredu ali jako loše tj uopće se neda clocknut. možda malo al to ništa ne znači, bar da se može do 4ghz

 Ne. Ne možeš klokati taj procesor, jer nema otključan množitelj kao što je to slučaj s i5 4690K, i7 6700K i ostalima s oznakom K u imenu.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: OC neuspješan zbog napajanja?

Ali može se preko bclk....trebao bi se barem

Chill Now And Forever
10 godina
offline
OC neuspješan zbog napajanja?

Ja sam imao i5 750 @ 2,66 i bio je clockan na 4,01 bez beda. I nije imao K. Tad brijem da ni nije bilo K kod procesora.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OC neuspješan zbog napajanja?

E to trebam nekog ko je imao iskostvo s tim socketom, a što si sve dirao da je bio na 4ghz ?

I moje pitanje još uvijek stoji, da li općenito napajanje može kočiti OC, ja molim iskusne koji su prošli brda i dolina sa OC-om da odgovore, jer ja sumnjam u svoje napajanje jer je najslabija točka mog kompa

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 14:21 (keky911).
14 godina
offline
Re: OC neuspješan zbog napajanja?
keky911 kaže...

Ali može se preko bclk....trebao bi se barem

Ja to ne bih radio, ukoliko točno ne znaš što radiš!

12 godina
offline
OC neuspješan zbog napajanja?

3,8 je sasvim dovoljno za taj processor. Budi sretan sto si ga i toliko clockao, inace ako malo vise zelis polako idi prema gore, kad se prestane bootati povecaj voltazu i to je to, ostalo nebih dirao na toj ploci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OC neuspješan zbog napajanja?

sto fali toj ploči?

 

Ma sad je na stocku nije nit na tih 3,8...probao sam sa voltažom al nit da ga dirne, uopće se ne boota ma koliko ja povećao  voltažu, neznam...ploča je inače odlična al izgleda da procesor nije, a morao bi i pastu promjenit (a kome se da vadit ninju 3 dolje,,omgggg) te moram prodat stari ram i stavit isti kao ovaj kingston

Chill Now And Forever
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice