Amazfit pace prebacivanje pjesama PROBLEM

poruka: 4
|
čitano: 5.288
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Amazfit pace prebacivanje pjesama PROBLEM

Ljudi trebam pomoc, znaci kupio sam amazfit pace prije neki dan, na satu mi se vise manje svida sve jer sam vise trazio fitness nego smart watch a ovaj je vise manje upravo to samo s tim da ima muziku, e sad dolazi jedan veliki problem... Sat je kupljen iskljucivo iz razloga da mogu pustat muziku s njega dok trcim jer mi se neda nosit ciglu od mobitela (a70) al nikako da prebacim muziku na njega. Gledo sam na yt video kako sa pc i sve radim al jednostavno nece kad dode onaj dio kao da se kopiraju pisme odjednom se crasha i tako svaki put.Takoder sam probo transfer s amazfit aplikacije na mob al isto kao krene i onda dode obavijest da je sat disconnected s mobitela (al nije). Jel zna neko kako risit taj ociti bug u software-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazfit pace prebacivanje pjesama PROBLEM
Pa spojis sat sa usbom na pc i prebacis pjesme u Music folder( il tak nest se zove), odspojis sat i navigiras se na njemu do playera i samo klik na play button i trebalo bi radit.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazfit pace prebacivanje pjesama PROBLEM

Ali nece, kad kopiram pisme u taj music folder od sata, kao pocne proces i samo stane odjednom...

9 godina
neaktivan
offline
Amazfit pace prebacivanje pjesama PROBLEM

Promio kabel (od nekog starog androida) i sad sve uredno se prebacilo :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice