Xiaomi Mi band

poruka: 467
|
čitano: 73.165
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Xiaomi Mi band

Također uzeo mi band 4 s hong kong goldwaya i došlo je bez carinjenja 

10 godina
protest431 kaže...
Frenkyca kaže...

Pozdrav gledam da si naručim mi band 4 Global verziju,pa  me zanim ima li trenutno gdje kakva akcija, popust? Hvala

Registriraj se na gearbest i možda od tamo najbolje. Dolaze na mail svako malo mi reklame od njih,  to je neka posebna newsletter ponuda i nekih 34 dolara je mi se čini , još se da skombinirati s prvom narudžbom popustom koji je 4 dolara mislim. 

mali.ivica87 kaže...
Meni notifikacije ne rade. 
Radi samo za poziv i sms. 
Zna netko kako uključiti u prikaz ppruka Viber i WhatsApp?

Ne znam sad dal je to četvorka,ali ja s trojkom nikad nisam mifit koristio za notifikacije. Isključivo miband tools i nikakvih problema i stvarno se da lijepo namjestiti sve.

To je onaj app što košta 26kn? Pitam za taj mi band tools, sad se drukčije zove ili ja krivo gledam?

Ovaj - https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=en_US

5 godina
Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje
2 mjeseca
Xiaomi Mi band

Ne vidim u aplikaciji opciju za kalibraciju, prije je bila? Evo na 10 km trčanja ukrade mi čak 2 km, dok sam na 22km hodanja imao par tek stotina metara razlike. O Bandu 4 pričam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 14:25 (UserST).

0 0 hvala 0
8 godina
Xiaomi Mi band

Vi koji imate mi band 4...koliko vam pojede baterije bluetooth 5 ak vam je spojen band na mob cijeli dan? Kod mene bi bila spojena na mi9.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 23:42 (gnomisa).

0 0 hvala 0
10 godina
Kresaux kaže...
Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje

Koristiš sa ili bez mi fit-a? Ja sam na onoj opciji sa obje, zanima me kako bi radila bez mi fit-a, glupo mi je imat upaljeno 2 appa za isti drekec, a u notify and fitness me je odma na prepad uhvatilo da kliknem da imam mi fit i da mora radit u pozadini.

5 godina
Bez Mi Fit-a, to sam koristio samo kod prvog uparivanja i onda deinstalirao. Radi bez greške
8 godina
Xiaomi Mi band

Stigao mi band 4 sa goldwaya kroz 10 dana. Dobio i dodatnu narukvicu gratis. Odlično radi, osim boljeg ekrana i vidljivosti, primjećujem i puno lakše skrolanje kroz izbornik u odnosu na mi band 3.

0 0 hvala 0
11 godina
Carina?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
Xiaomi Mi band

Nisu carinili. Cijena 24.80 usd za kinesku verziju. Iako, to je malo iznad ona 22 eura do kojih se ne plaća carina.

1 0 hvala 1
9 mjeseci
Može link odakle si naručio

0 0 hvala 0
8 godina
Xiaomi Mi band

i ja tu naručio..

danas stiglo u ZG.. nadam se da me nebudu opalili na carini..onda sam naj...

0 0 hvala 0
11 godina
Xiaomi Mi band

da li koristite neko zastitno staklo ili foliju za mi band 4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
BoTiA kaže...

da li koristite neko zastitno staklo ili foliju za mi band 4?

Za sad ne, mislim da realno nema potrebe, nije ko mobitel koji se tumba u đepovima, torbicama sa ostalim stvarima di postoji mogućnost da se oguli. Na kraju, ako za godinu-dve se ekran oguli, za 300 kuna imati ćemo miband 5/6 ili koji već model bude haha

Stoja
8 godina
Xiaomi Mi band

Užasno me iritira što se ekran ugasi već nakon 3 sekunde nakon dizanja ruke prema licu. Mogli su stavit da se može podesit 3, 6, 10 sec npr. Nije da bi to ubilo bateriju koja ionako traje danima.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 23:26 (gnomisa).

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice