Age of Conan - Hyborian Adventures

poruka: 1.661
|
čitano: 220.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Zapela mi ova igra za oko, cini mi se dobra! Registrirao sam se za beta testera danas, jos cekam odgovor. Mislim da ce ova igrica biti popularna ako ne i popularnija od World of Warcrafta ili LOTRO: Shadows of Angamar.

 

Što vi mislite, kakvi su vasi dojmovi? Da li je netko igrao betu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2009 12:57 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Luka kaže...

Zapela mi ova igrica za oko, cini mi se dobra! Registrirao sam se za beta testera danas, jos cekam odgovor. Mislim da ce ova igrica biti popularna ako ne i popularnija od World of Warcrafta ili LOTRO: Shadows of Angamar.

 

Što vi mislite, kakvi su vasi dojmovi? Da li je netko igrao betu?

 Ma prijavio sam se za betu davno i nista. Pokusao novinarskim putevima, opet nista. No kazu da ce javna beta biti tokom travnja pa cemo svi uzivati.
Inace, poceo je preorder (opet ga vodi ekipa iz Algoritma jer su zastupnici za Eidos) - narucio kopiju jesam :) Sutra, tj. danas cu saznati hoce li dobivati i gamecardove ili cemo ici preko kreditne.
Malo sam gledao Age of Conan i Warhammer i ispalo je da me Age of Conan puno vise privlaci - prije svega, borba nije kao u klasicnim MMO-ima gdje je sve na auto shotu nego stvarno moras stiskati gumbe za napade (u vise smjerova) i micati se.
Plus, healing klase ulaze u borbu jer su tako efektnije tako da vise nema healera koji stoje otraga i umiru od dosade. A to je samo mali dio divote koje vidim unutra.
I ono sto me jako veseli, da ne zaboravim - nema vilenjaka, samo ljudske rase i za igru moras biti stariji od 18 :)

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

A Gorane, Gorane, pa da nise u betu uspjeli ući niti preko veze? :( Šteta. Warhammer sam čuo da je WoW wannabe, a Conan mi se čini ultra zanimljiv.

Osim što mi se jako sviđa PvP, hrpa ostalih stvari jako puno obećava.

 

Ja sam preorder obavio u Crovortexu. Jel' moguće da to neće proći? Ima li Algoritam prednost?


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

I meni je AoC ultra zanimljiv po sve sta nudi.

Bas me zanima kako ce funkcionirati novi sistem borbe.. i da, bit ce krvi :)

Nazalost nisam upa u beta testere, ali ima jos nade...


madafaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
naxeem kaže...

A Gorane, Gorane, pa da nise u betu uspjeli ući niti preko veze? :( Šteta. Warhammer sam čuo da je WoW wannabe, a Conan mi se čini ultra zanimljiv.

Osim što mi se jako sviđa PvP, hrpa ostalih stvari jako puno obećava.

 

Ja sam preorder obavio u Crovortexu. Jel' moguće da to neće proći? Ima li Algoritam prednost?


 Cro Vortex-ov WoW preorder je kasnio 2-3 tjedna ljudima sam čuo, stoga 0 bodova, samo Algoritam.
Warhammer sam igrao i meh, nevalja, jednostavno nema dovoljno novih inovativnih stvari koje su drugačije od WoWa, a i Conan, sa svojim načinom igranja, nešto tipa rani Elder Scrols način upravljanja samo puno bolje koliko sam čuo, ogromim mapama sa predobrim grafikama, te Aion Online sa combo načinom borbe, ludom grafikom koju supporta CryEngine totalno izgledaju kao bolji izbori od Warhammera.

Goran Racic kaže...
I ono sto me jako veseli, da ne zaboravim - nema vilenjaka, samo ljudske rase i za igru moras biti stariji od 18.

Da! Nevjerojatno ali dozvolili su sav violence i slične gluposti koje su originalno stavljene u igru, pa je sama označena kao M - Mature iliti samo 18+!

Oh i jedna ispravka, heh, malo mi je smješno čuti kako su ''WoW i LOTRO'' vodeći MMO-i trenutno, jer, na jednog je preplaćeno 10mil ljudi a na drugog? 100-200tis možda? :p
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 10:55 (50lipa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Znači dobro su mi rekli kada su rekli da je Warhammer WoW wannabe.

 

Što se nasilja tiče u Conanu... hehe smiješan je taj svijet; nasilje dozvole, ali sex ni pod razno. OK je nekome rascjepati lubanju sjekirom i mozak rasuti po livadi, ali seks? BUUUU


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
naxeem kaže...

A Gorane, Gorane, pa da nise u betu uspjeli ući niti preko veze? :( Šteta. Warhammer sam čuo da je WoW wannabe, a Conan mi se čini ultra zanimljiv.

Osim što mi se jako sviđa PvP, hrpa ostalih stvari jako puno obećava.

 

Ja sam preorder obavio u Crovortexu. Jel' moguće da to neće proći? Ima li Algoritam prednost?


 Gurao sam se na sve moguce nacine, ali iz Algoritma mi kazu da i oni imaju problema s betom jer im izdavac nikako da cisto kaze tko je u beti, kako, da li se uopce moze; valjda je to politika prema Balkanu, vrag bi ga znao.

Ja isto rado kupujem u Crovortexu, no posto je Algoritam glavni za Eidos za Hrvatsku (do prosle godine je za to bio zaduzen Videotop), necu riskirati.
No svidja mi se sto u preorderu dobivas kod koji ti donosi ili mamuta ili nosoroga, no neces znati dok ne ukucas to u igri (i onda cekas do lvl 40 da ga mozes iskoristiti :) ).

 

EDIT: Dolaze i gamecardovi - cijene ne znam niti za igru niti za gamecardove.

 

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 13:46 (Goran Racic).
16 godina
neaktivan
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

da li ce igra imati neku vrstu pretplate ako da kolika bi ona trebala biti i da li igra donosi ista revolucionarno na mmoprg planu igara


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Evo frend upao u betu i kaze da igra rula. Nema ga na WoW-u vec tjedan dana (bastard) i nikako da ga ulovim da isprica detalje, no po prvim dojmovima isplati se zaigrati - huh, nova ovisnost, samo mi je to trebalo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Xorantu kaže...

da li ce igra imati neku vrstu pretplate ako da kolika bi ona trebala biti i da li igra donosi ista revolucionarno na mmoprg planu igara


 Pretplata ce biti - klasicnih 100-110 kuna mjesecno. A sto se revolucije tice, vise se govori o evoluciji, no vidjet cemo kad stigne u svibnju.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Jedva cekam, fora su mi one borbe po krcmama. Bas me zanima igra,

 

WoW me dugo onda nece vidjeti. I da, nova ovisnost, a sta ces...


"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Po svemu što sam vidio, igra izgleda jaaako dobro.

Mislim da bi mogao ostaviti WoW ako zaista bude tako dobra kao što izgleda.

Jedino se nadam da pretplata neće biti skuplja od one za WoW.


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

ja sam upao u betu otkako je službeno započela i od onog što sam vidio u početku igra je dosta uznapredovala, ali nažalost ne i u zadnjih mjesec dana, što malo čudi kad se zna da je igra već trebala izaći na tržište.

I dan danas me hvataju iste greške na istim mjestima pa se pitam čemu to testiranje uopće služi kad se ništa ne miče s mjesta. Do levela 20 sve je kako tako, tortaga i q u njoj uredno rade, sve je dosta i razrađeno, ali poslije tog levela i odlaska na novi kontinent sve puca po šavu. Najviši leveli, - 60-80,  trenutno su u očajnom stanju, nedostaje pola mapa, q su zbugirani, likovima fale animacije i pola tekstura, vrlo neozbiljno za igru što samo nije izašla. Ne znam, možda se negdje sprema završna i polirana verzija, ali čemu onda ovakva beta kakva je sada? Najočitiji bug - zblesiranje kontrola za napad, usred bitke lik samo nijemo stoji i ne reagira na komande, iz igre se nemože izaći normalno već ctrl-alt-delete metodama... mpf...

 

šteta, zbog ovoga, iako znam da je sve to beta, ne predviđam igri blistavu budućnost. Ponavljam se, ali ne mogu zanemariti činjenicu da je igra u ovakvom stanju a več je trebala biti vani. Ovakve greške ne očekujem da će popraviti u dva mjeseca.

 

Inače, malo pozitivnoga, igra ima lijepu grafiku, i izgleda da ima interesantu priču za night mode igranja ( night mode je više kao singleplayer, dok je day mode multiplayer ), ima zanimljiv izbor likova, a fajt zna biti stvarno adrenalinski nabijen, pogotovo na većim levelima, i kad NPCi ne stoje kao tukavi mulci - prednost ovdje ovakvom načinu fajta definitvno vidim u PvP-u, koji bi ovdje mogao biti vrlo jaka komponenta... Još kad se ostvare one priče o guild sistemu, sa svojim gradovima, i masovnim napadima na iste... eh

 

 


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Dario kaže...

šteta, zbog ovoga, iako znam da je sve to beta, ne predviđam igri blistavu budućnost. Ponavljam se, ali ne mogu zanemariti činjenicu da je igra u ovakvom stanju a več je trebala biti vani. Ovakve greške ne očekujem da će popraviti u dva mjeseca.


 Funcom je imao problema i s Anarchyjem - bilo je patcheva kao u prici na pocetku. Bilo bi zalosno da izadje sav nedovrsen van, makar niti jedan MMO (radi nekog cudnog razloga) ne izlazi full ispoliran.
Ipak, sto se mene tice, sigurno cu ga probati jer ako nista drugo zelim vidjeti kako funkcionira borba bez auto-attacka!

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Dario kaže...

ja sam upao u betu otkako je službeno započela i od onog što sam vidio u početku igra je dosta uznapredovala, ali nažalost ne i u zadnjih mjesec dana, što malo čudi kad se zna  

 


 Malo sam spor danas - zapravo sam htio pitati koliko otprilike treba vremena da prozvaces prvih 20 levela (onog solo dijela)?

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

meni je trebalo nekih 3-4 dana, sa prosječno 4 sata igranja. Početnih 10 levela ide brzo, oko 15toga malo zapne, meni je to moglo ići i brže da su mi tortagini podrumi radili i da sam mogao odraditi pola q tamo, ovako sam morao klati po nekom malom otočiću izvan tortage da skupim nešto xp-a, pa je to uzelo još malo vremena. Kasnije leveliranje je bilo sve teže, jer si se morao boriti više s bugovima nego leveliranjem.


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Znači dojam je jako nedovršen? Nemoj mi samo reći da je na razini Vanguarda... odlične ideje, obećanja, potencijal i na kraju smeće koje osim što je bez duše i bez stila, bugovito je i nedovršeno...?

 

A baš sam se nadao prodati svoje WoW likove i pripremiti se na Conana. Ipak ću ja ostati na WoW-u za sada dok to ne izađe... Preorder je tu, nek' igra čeka, ali...


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Stigle specifikacije:

 


Required
OS: Windows Vista/XP
Processor: 3GHz Pentium IV
RAM: 1GB RAM
Video Card: Shader Model 2.0 and 128MB RAM: NVIDIA GeForce 5800 or ATI 9800

Recommended
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600) or better
Video Card: NVIDIA GeForce 7950GX2 or better
RAM: 2GB or more

Enhanced for: DirectX 10, 64-bit processors, multi-core
Supports Parental Controls on Windows Vista


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Koliko znam postoje dvije bete, tehnicka i generalna. Tek nedavno su pocele koristiti isti build klijenta. Imam par prijatelja sa beta pristupom, jedan je postao fanatik sto se igre tiche, drugome se samo svidja. Vjerovatno cu je kupiti i poceti igrati zajedno sa tom grupicom, ne vidim da cu se zadrzati na njoj kao na Eve-Online.


1337
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Čekajte, nisam skopčao. će bit cenzure ili ne? čuo sam da će bit samo u nekim zemljama? smo mi na tom popisa ili samo ameri i slični assholi'

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
cinco44 kaže...

Čekajte, nisam skopčao. će bit cenzure ili ne? čuo sam da će bit samo u nekim zemljama? smo mi na tom popisa ili samo ameri i slični assholi'

 Samo Nijemci koji ce imati cenzurirano nasilje i krv - sto je OK, jer kad ta nacije vidi samo malo krvi odmah ih to napali na novi svjetski rat.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Jadne švabe :)

Maj getriben is los! Viče


madafaka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Goran Racic kaže...
cinco44 kaže...

Čekajte, nisam skopčao. će bit cenzure ili ne? čuo sam da će bit samo u nekim zemljama? smo mi na tom popisa ili samo ameri i slični assholi'

 Samo Nijemci koji ce imati cenzurirano nasilje i krv - sto je OK, jer kad ta nacije vidi samo malo krvi odmah ih to napali na novi svjetski rat.

Stvarno ti je komentar jadan... necemo o politici ovdje a necemo ni vrijedati druge nacije, posebno Nijemce, jer o tome sta si napisao se moze raspravljati 100 godina a da se ne pomakne sa starta!

16 godina
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Luka kaže...

Stvarno ti je komentar jadan... necemo o politici ovdje a necemo ni vrijedati druge nacije, posebno Nijemce, jer o tome sta si napisao se moze raspravljati 100 godina a da se ne pomakne sa starta!

 A ti vidim ne kužiš šalu Iznenađen

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures

Idem se odmah predbilježit onda kod Algoritma, jer ne bi htio da mi se ponovi čekanje kao na WoW - preko mjesec dana Viče


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Dado_ZG78 kaže...

Idem se odmah predbilježit onda kod Algoritma, jer ne bi htio da mi se ponovi čekanje kao na WoW - preko mjesec dana Viče


 Tako sam i ja razmisljao - bolje da ugrabim igru odmah, pa ako i ne bude nesto, nema veze, bit ce zabavna valjda mjesec dva. A ako bude super, jos bolje :)

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Age of Conan - Hyborian Adventures
Dado_ZG78 kaže...

Idem se odmah predbilježit onda kod Algoritma, jer ne bi htio da mi se ponovi čekanje kao na WoW - preko mjesec dana Viče


 Isplatljivije ti je kupiti izvana karticom (ne mora biti kreditna, moze i debitna). Recimo LOTRO kod nas dode u Algoritmu 400 kn (Standard edition), a ako kupis direktno sa Turbine-a dode 35$=170 kn sa postarinom i to jos Special edition... Ili recimo na dvd.co.uk standard edition sa postarinom dode 110 kn, stoga lako je izracunati koliko nasi bezobrazno zarade!

...ali cisto savjet, kako god hoces... pogotov ako ne znas sta ces sa novcima! :D
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Evo na zahtjev Naxeema malo cu postat o Age of Conanu i sta sam izvuko iz Bete od nekih mojih Guild prijatelja.Smijeh

 

Age of Conan kao sto vecina vas zna, ce biti revolucionarna igra sa real time combatom kojeg cu pojasnit malo dalje u postu.

Prvo kakvu makinu trebate da bi vrtili ovu igru?

S sluzbene stranice:

 

Required
OS: Windows Vista/XP
Processor: 3GHz Pentium IV
RAM: 1GB RAM
Video Card: Shader Model 2.0 and 128MB ram, nVidia GeForce 6600

 

Recommended
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600) or better
Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GTX or better

RAM: 2GB or more

Enhanced for: DirectX 10, 64-bit processors, multi-core
Supports Parental Controls on Windows Vista

 

Nista strasno, no nekima ce problem biti recommended. 7900GTX je nesto kao 8800GS/HD3850.

Igra pocinje kostumizacijom svog lika i biranjem rase(Aquilonina,Stygian,Cimmerian).

Lika se moze tako dobro editirat da mozete postici izgled bilo koje osobe na svijetu, pa tako moze lik izgledat poput vas!

Do sad je Oblivionov Char Editor valda bio najbolji, al AoC-ce biti mnogo kompleksniji i naravno graficki bolji.

Kad zavrsite odabir svega toga pocinje igra tako da se vi nadjete kao rob na brodu u oluji.

Brod u oluji potone a vi kao brodolomac i jedni prezivjeli isplivate na pucini di vas covjek na kojeg naidjete uputi u igru i pustolovina moze poceti.

Prvih 5 levela igrate u sumi i probijate se do grada Tortage i tih prvih 5 lvla je cisti Single player koji vam omogucuje upoznavanje svog lika. Na lvlu 5 birate Archetype (Soldier,Rogue,Mage,Priest).

Kad ste u gradu Tortage, birate izmedju Singleplayer u Multiplayer modea tako da idete spavat.

Ujutro je Singleplayer, a navecer je Multiplayer grad.

I tako malo po malo levelate kvestovima do 20 i tu birate klasa koja cete biti. Svaki Archtype ima 3 klase.

Na lvlu 20 kad izaberte klasu izlazite u svijet koji vise nema Singleplayera nego cisti mmo.

I sad svijet je podijeljen na nekih 60-80 zona koje su ogromne. NAPOMENA! To su zone ne instance. Zona je npr. Eastern Kingdoms i Kalimdor u WoWu, a instancirani svijet je Guild Wars.

Lvl cap je 80.

Real time combat znaci da nema ono oznaci target klikni gumb i gledaj kako ide borba, nego cete vi sudjelovat u borbi di ce svaki detalj biti vazan za vas dps.

Bit ce vazno s koje strane zamahujete macem, u kojem smjeru. Mozete zamahnut tako da dva ili vise neprijatelja zahvatite od jednom.

Najvazniji su Combo udarci. Aktivirate combo kao skil i onda vam neke ko smjernice pokazuju u kojem smjeru morate udarat da bi aktivirali combo. Combo obicno zavrsava brutalnom smrcu protivnika koja izgleda tako da protivnik ostane bez ruku, nogu, glave i s puno krvi. Takodjer svaki lik ce se moc braniti stitom i takodjer ce dmg odredivati di ste stit postavili. Ako ste stit postavili lijevo a napadac vas lupi lijevo obranit cete dosta damagea.

Imat cete ko 3 shield strane, lijevo desno i sredina, a vi mozete rasporediti obranu like da se svom snagom brane lijevo ili da je svugdje pod jednaka obrana.

" No shields: 133% damage
1 shield: 100% damage
2 shields: 66% damage
3 shields: 33% damage"

Borba iz daljine lukom ili samostrijelom ce biti takva da cete morati nisaniti, ali da bude malo lakse postojat ce soft lock koji ce naginjati kursor prema vasoj meti. Ako pucate iz First person viewa, bonus ce vam biti 20% da dalje mozete gadjat.

Rangeri imaju veci damage ako pucaju metu sa vece visine nego na kojoj se meta nalazi.

Nisam siguran kako se casteri bore jer nisam bas gledo njih puno, ali znam da postoji nesto sta se zove Spellweaving sto je nesto ko Combo kod melee klasa, ali vidio sam da su specijalni efekti takvi da vam dah oduzmu.

Jedan od glavnih aspekata igre je PvP.

Ovdje ce postojati razlicite PvP bitke. Postojat ce tako: CTF ili capture the flag instancirana borba,Last man standing tip borbe di se vas hrpa nadje i kolje pa ko je zadnji je pobjednik, glavni PvP ce biti Battlekeep PvP di ce vasa gilda gradit Dvorac koji ce druge gilde napadat sa svakojakim Ramovima, Katapultima ono ovo tipa FILMA Lord of the Rings.

Takodjer vasa ce gilda moci graditi PVE gradove koje ce imat svoju trznicu di ce i drrugi playeri moci dolaziti kupovati resurse, barake, i svakakve druge gradjevine. Jos uvijek se razmatra dali ce biti NPC grada pored vaseg koji ce napadat vas grad.

Gradovi i Battlekeepovi su masivni i trebat ce hrpa resursa da se izgradi jedan grad ili battlekeep.

Velika novost u MMO svijetu je i Mounted Combat. Moci cete napadati sa svoga mounta tako da cete ili s konja mahati macem i obezglavljivat vase protivnike, ili cete kosit sve pred sobom sa nosorogom ili mamutom.

Mamut i Nosorog takodjer mogu rusit gradjevine u raidanju.

Za PVE playere ce postojati i instance, i raid instance.

Serveri ce biti slijedeci: PvE, PvP, RPPvP.

PvP serveri ce imati FFAPvP sistem, sto znaci da cete moci ubiti bilo koga bilo kad osim u glavnim gradovima.

Postojat ce i bounty sistem slicno ko u EVE Online igri di cete moc zaradit ako ubijate gankere.

Na PvE serverima ce postojati FFAPVP samo u Border Kingdoms zoni. To je zona u kojoj se ujedno nalaze Battlekeepovi.

Stealth je veliki aspekt ove igre jer nije ono stisnes gumb i nestanes nego ce sve utjecat na stealth, doba dana, jeste li u sjeni ili ne, jeste li iza ili ispred protivnika, kolko buke radite, vas level skila u stealthu i tako dalje.

Svaka klasa ima opciju stealtha ali Rogue archetype to radi najbolje.

U igri postoji colission detection tako da ce PvP biti dosta realan, pogotovo u napadu na dvorac di cete moci svojim tjelom sprijeciti prodor neprijateljskih snaga u vas dvorac.

 

Vecina ovog se moze saznat gledanjem community videa i malo toga je beta leak ovdje.

Ja osobno nisam u Beti ali nadam se da cu bit, hehe.

ako nekog nesto zanima neka pita ovdje, ja cu probat nac odgovor.
Smijeh


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

Joj i da odgovorim Segregatoru na poruku iz teme EVE online:

DAOC=SCRNSHOT

AOC=SCRNSHOT

 

=DDDD


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Age of Conan - Hyborian Adventures

*drool i jezik do poda* @ Psihov post

 


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice