America's Army 3 beta zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 48.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
D3ViL kaže...

Jedno pitanje, posto sam nekoliko puta pocinjao trening u net klubovima a onda odustajao, a s obzirom na ogranicenje downloada a kasnije zastarjelosti same igre nisam ju probao u skorije vrijeme kad imam ok komp i net zanimaju me serveri. S obzirom da igru pravi i distribuira Americka Vojska pretpostavljam da ce i serveri biti u Americi, e sad koliki je ping. ., jel to lagg-a do bola?!?

 

Jetrica kaže...
 LOL bravo majstore. U CODu metak prolazi kroz SVE materijale cak i betonske zidove, cak nekoliko njih, naravno virtualne Wanna be betonske. A RPG ne prolazi ni kroz jedan a niti ga osteti. WTF?...... arkadna igra i nista vise.
Jetrice ovdje nitko netvrdi da CoD 4 nije bez mane, i to da RPG, GL, Frag ne prolaze kroz zidove je istina, ali je definitivno napredak spram tog gdje se neko u igri krije iza jednog lista (ono sto raste na drvetu) i metak ga nemoze ubiti, jer eto to je prepreka. . . A isto tako ne stvara nikakvo opterecenje o kojem se gore prica. . .
 Ima Europskih servera bez laga kolko hoces, osobito Njemackih ;)
Netvrdi se pise: ne tvrdi. "Cod nije bez mane" u pravu si, cijela igra je mana.
Uzmes pilu sa perkom Deep Impact, neko pozove bespilotnu (koja by the way vidi kroz krov kuca, vise katova, ups uber tehnologija) i ti vidis prekrasne crvene tockice na radaru. Stanes pred zid i pocnes ko sumanut sipat metke iz pile po crvenim tockicama. Koja prekrasna zabava, koji skill. Nema sta, ak ti se igra bez mozga COD je najbolji :p
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 20:11 (Jetrica).
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...
 Ima Europskih servera bez laga kolko hoces, osobito Njemackih ;)
Netvrdi se pise: ne tvrdi. "Cod nije bez mane" u pravu si, cijela igra je mana.
Uzmes pilu sa perkom Deep Impact, neko pozove bespilotnu (koja by the way vidi kroz krov kuca, vise katova, ups uber tehnologija) i ti vidis prekrasne crvene tockice na radaru. Stanes pred zid i pocnes ko sumanut sipat metke iz pile po crvenim tockicama. Koja prekrasna zabava, koji skill. Nema sta, ak ti se igra bez mozga COD je najbolji :p
Ovaj dio o perku ću komentirati samo kao: provjeri prije nego pričaš gluposti. To je igra, a kad smo baš kod deep impact perka, to čak ima opravdanje u stvarnosti: ti možeš koristiti običnu municiju i recimo onu od osiromašenog urana. Potonji metak (iako se OU ne koristi za pješačko oružje manje zbog 'nezdravosti', a više težine koja je dupla od olovne) će prolaziti kroz materijale i debljine kroz koje prvi neće ni u ludilu. Zato je i napravljen.
Tako shvati deep impact kao OU municiju.
Što se tiče helikoptera, davno, davno je završilo razdoblje vizualne identifikacije. Danas imaš radare, termalne senzore, HB senzore, satelite, radio senzore, infracrvene kamere... sve što u mnogim situacijama detektira i ljude. Ako si se ti sakrio iza zida američkom ili ruskom novijem (20-tak godina) helikopteru, možeš biti siguran da ćeš popiti projektil direkt u glavu, bez obzira što te pilot nije vidio golim očima; ti njemu svijetliš crno/crveno/bijelo na ekranu iza zida.
Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 20:23 (naxeem).
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Ma COD4 MP je dobar jer je njegov engine (Q3) izvsno prilagoden igranju u MP i tocka

A i tema je Americas Army 3

Nisam nikad igra tu igru

Baš bi je sad mogao probat kad izade ova

Jeli to ono baš napucavanje (kao COD4mp)?

O kakvom treningu vi pričate? Noob sam, nemojte zamjerit.

alo modovi, može meni pola zvjezdice? Malo mi je pola.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

Imaš skoro pa pravu vojnu obuku za proći; od trčanja, do pucanja.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...
 Ima Europskih servera bez laga kolko hoces, osobito Njemackih ;)Netvrdi se pise: ne tvrdi. "Cod nije bez mane" u pravu si, cijela igra je mana.Uzmes pilu sa perkom Deep Impact, neko pozove bespilotnu (koja by the way vidi kroz krov kuca, vise katova, ups uber tehnologija) i ti vidis prekrasne crvene tockice na radaru. Stanes pred zid i pocnes ko sumanut sipat metke iz pile po crvenim tockicama. Koja prekrasna zabava, koji skill. Nema sta, ak ti se igra bez mozga COD je najbolji :p
 Nije "kolko" vec koliko, tako da nemoras me uciti pismenosti na ovom forumu. . .
A sto se tice raspravljanja s tobom o CoD 4 to je kao da pokusavas pokazati babi sto je televizija, ona zna da to ima dugmice da to prezentira slike iz cijeloga svijeta ali vise voli da bulji u oblake kao "tele u sareno" zato tele idi igrat Caunter Strike jer je to pravi pokazatelj realnosti. . .
P.S.
Hvala za informaciju o serverima!
On topic:
Sto se tice testova najgori je bio za Medic-a gdje bi morao slusati predavanje a onda ispuniti kruzilicu. . . Pretpostavljam da ce biti nesto slicno i u novom AA, isto tako koliko sam vidio nece biti skakanja sto ce stati u kraj bunny hoppinGu. A usporedjevati AA i CoD je bespotrebno, jedna tezi "realnosti" i pokusava na herojski nacin prikazati sluzenje Marincima i na taj nacin dovuci sto vise omladine u prasnjavi Irak, a druga nudi dinamican i zabavan MP. Hm. . ., cudno da toliki ljudi " bez mozga" provode vrijeme iGrajuci jednu arkadu kako to kaze nas Jetrica. . .
Call of Duty 4 RULEZ :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 22:05 (D3ViL).
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Miro kaže...
 Pa, sad - ima igara u kojima su neki segmenti (recimo puzanja, kretanja kroz šumski teren i sl.) daleko realnije izvedeni.
 U AA je koncept taj koji teži realnosti, ali ipak i u tome ima kompromisa jer je stalno postojala opasnost da igra bude - dosadna!
U AA2 je u jednom trenutku uvedeno da meci i geleri prolaze kroz drvene prepreke (vrata, pod i sl.), a jako puno se raspravljalo o tome da se neka oštećenja na mapi izvedu realno. Glavno obrazloženje developera je bilo da se u to ne upuštaju jer bi silno opteretili klijente u mreži velikom količinom dodatnih podataka koje trebaju razmijeniti. A kako je stalno bio problem održati što niži lag - od toga se odustalo. To su bila vremena kada su samo sretnici imali ISDN, pa možda sada i to bude drugačije...
 
Btw - plz nemoj za AA govoriti "igrica"! Nisam inače baš jako alergičan na taj "termin", ali boli me kada čujem da netko za program od 2,5GB kaže - igrica :(
Slažem se, htjeli su napraviti igru za širu javnost, ali su htjeli i realnu igru. Da je prava simulacija, ne bi bilo kompromisa. To očekujem od trice, jer, treba se priznati, za uspješno igranje AA treba vremena i živaca tako da ima malo ljudi koji igraju AA samo da prikrate vrijeme jer takvi nemaju šanse protiv veterana, uz to nema respawnanja, nego se čeka kraj runde.
Realne ozljede i hendikepi (npr. nemogućnost pucanja puškom u slučaju da je ruka ozljeđena, nemogućnost hoda u slučaju da je noga ozljeđena) bi možda bili preextremni za casual igrače, ali bi to bilo puno realnije i mislim da bi zagriženi igrači dobro prihvatili toliku dozu realizma.
@ D3VIL
CoD privlači više ljudi zato što je to pucačina za zabavu i opustiti se. AA je ipak nešto više od toga, igra u kojoj nije dovoljno biti samo brz na okidaču, već igra u kojoj bez planiranog napada i timskog rada nema dobrih rezultata.
Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
15 godina
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...
@ D3VIL
CoD privlači više ljudi zato što je to pucačina za zabavu i opustiti se. AA je ipak nešto više od toga, igra u kojoj nije dovoljno biti samo brz na okidaču, već igra u kojoj bez planiranog napada i timskog rada nema dobrih rezultata.
 Zato i provodim 90% vremana igrajuci Search & Destroy. Koji jednako kaznjava rush i suludo srljanje cekanjem dok se ne zavrsi runda. . ., gdje isto treba taktika i iskustvo da bi bio uspjesan. . ., nitko ovdje ne tvrdi da je CoD bolji od AA ili suprotno. Nego je Jetrica otisao u off topic laprdajuci manama u CoD. . .
Call of Duty 4 RULEZ :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 22:50 (D3ViL).
15 godina
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...
@ D3VIL
CoD privlači više ljudi zato što je to pucačina za zabavu i opustiti se. AA je ipak nešto više od toga, igra u kojoj nije dovoljno biti samo brz na okidaču, već igra u kojoj bez planiranog napada i timskog rada nema dobrih rezultata.
  Necu ulaziti u raspravu jel bolji AA ili CoD4, jer AA nisam igrao, a u ostalom to je stvar UKUSA.
Ovo sto sam boldao, u potpunosti odgovara S&D u CoD4, timski rad prije svega, teamspeak, podjela "duznosti" koje su proizasle iz taktike, svako ima specijalnost sa svojim oruzjem itd, da ne nabrajam. 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
boxer kaže...
i_rambo_plache kaže...
@ D3VIL
CoD privlači više ljudi zato što je to pucačina za zabavu i opustiti se. AA je ipak nešto više od toga, igra u kojoj nije dovoljno biti samo brz na okidaču, već igra u kojoj bez planiranog napada i timskog rada nema dobrih rezultata.
  Necu ulaziti u raspravu jel bolji AA ili CoD4, jer AA nisam igrao, a u ostalom to je stvar UKUSA.
Ovo sto sam boldao, u potpunosti odgovara S&D u CoD4, timski rad prije svega, teamspeak, podjela "duznosti" koje su proizasle iz taktike, svako ima specijalnost sa svojim oruzjem itd, da ne nabrajam. 
Sam si rekao da AA nisi igrao... Poštujem ja CoD i ima super MP, ali postoji jasna razlika između CoD-a i AA - u CoD-u taktika ne igra toliku ulogu kao u AA. Uostalom ja nisam nigdje rekao da je AA bolji od CoD-a, već mislim da su oboje igre super.
Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...

Prolazak metaka kroz materijale sasvim uredno radi u CoD serijalu, ne vidim zašto bi to opteretilo klijente više na AA... čekaj... ne vidim zašto bi to uopće više opteretilo bilo što jer se radi isključivo o .... k vragu, nema tu čak ničeg posebnog osim jednog računanja više; računanja koliko se smanji DMG projektila.

Koji seratori... lažu.

 Krivo si shvatio i raspravu usmjerio u sasvim krivom smjeru - prolazak metaka kroz neke materijale je davno dodan u AA i nije se na to odnosila opaska o opterećenju! :(
 
15 godina
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...
boxer kaže...
i_rambo_plache kaže...
@ D3VIL
CoD privlači više ljudi zato što je to pucačina za zabavu i opustiti se. AA je ipak nešto više od toga, igra u kojoj nije dovoljno biti samo brz na okidaču, već igra u kojoj bez planiranog napada i timskog rada nema dobrih rezultata.
  Necu ulaziti u raspravu jel bolji AA ili CoD4, jer AA nisam igrao, a u ostalom to je stvar UKUSA.
Ovo sto sam boldao, u potpunosti odgovara S&D u CoD4, timski rad prije svega, teamspeak, podjela "duznosti" koje su proizasle iz taktike, svako ima specijalnost sa svojim oruzjem itd, da ne nabrajam. 
Sam si rekao da AA nisi igrao... Poštujem ja CoD i ima super MP, ali postoji jasna razlika između CoD-a i AA - u CoD-u taktika ne igra toliku ulogu kao u AA. Uostalom ja nisam nigdje rekao da je AA bolji od CoD-a, već mislim da su oboje igre super.
  Sa podebljanim se nebi slozio, igra veliku ulogu taktika u S&D. 
Bez obzira kako tebi to izgledalo, vjeruj mi ima...
 
Vec duze vremena ne igram warove nazalost, ali cak i CoD2 Tdm, kad se igra war ima taktiku.
Sve zavisi od tima, ako je to tim uigranih igraca, svatko zna gdje mu je mjesto i sta mu je raditi, u slucaju napustanja mjesta, ima mjesto za povlacenje itd.
Imali smo par taktika za vecinu mapa, znaci ne jednu ili dvije, nego 4-5 taktika po mapi koje smo prakticirali onako kako je zahtjevala situacija. Svaku taktiku smo zvali posebnim imenom, a lokacije su imale svoje imena ili su tacke nazivane A -B, da ne objasnjavam na siroko.
Pazi to je obicni TDM, ali stvar taktike nije stvar igre koliko je stvar   igraca/tima u ovom slucaju.  
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
America's Army 3

ja se samo nadam da ću je moć pokrenit na ovom smeću...........

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3

Natrag na temu!

 

Jeste li vidjeli hardverske zahtjeve? Pa to uopce nije tako strasno! Ocekivao sam puno gore!!!

 

Preneseno sa ri051.com:

Microsoft Windows XP (sa Service Packom 2) ili Microsoft Windows Vista

3.0+ GHz Single Core CPU (Minimum)
2.4+ GHz Dual/Quad Core CPU (Preporučeno)

1GB RAM (Minimum)
2GB RAM (Preporučeno)

Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 256MB RAM (NVIDIA 6600 ili više /ATI X1300 ili više) (Minimum)
Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 512MB RAM (NVIDIA 7950 ili više/ATI X1950 ili više) (Preporučeno)

Zvučna kartica sa podrškom za Direct X 9.0c (Minimum)
Zvučna kartica sa podrškom za Creative EAX 4.0(Audigy 2, neka od X-Fi ) (Preporučeno)

5GB slobodnog mjesta na HDD-u

Širokopojasni internet (ADSL za vas neznalice)
DVD-ROM 4X (zbog ovog sam izvukao zaključak da će biti i DVD verzija igre)

15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

nemože bit zahtjevnije od UT3

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
America's Army 3

Molio bih da prestanete s usporedbam raznih drugih FPS-ova s AA, ponajviše zato jer AA3 još nije ni izašao, pa je sve to bespredmetno!

 

Ovo je tema o AA3, do sada napisani opći postovi o staroj verziji AA imali su svrhu da onima koji nisu igrali AA malo približe kakva je to igra, odnosno još više da bi se raspravljalo kakvi se pomaci očekuju u AA3.

 

Ukoliko nastavite, dosadano i nepotrebno prepucavanje "meni je ova igra bolja od ove", smatrat ću to off-topicom i bez upozorenja brisati takve postove!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 1:26 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

Natrag na temu!

 

Jeste li vidjeli hardverske zahtjeve? Pa to uopce nije tako strasno! Ocekivao sam puno gore!!!

 

Preneseno sa ri051.com:

Microsoft Windows XP (sa Service Packom 2) ili Microsoft Windows Vista

3.0+ GHz Single Core CPU (Minimum)
2.4+ GHz Dual/Quad Core CPU (Preporučeno)

1GB RAM (Minimum)
2GB RAM (Preporučeno)

Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 256MB RAM (NVIDIA 6600 ili više /ATI X1300 ili više) (Minimum)
Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 512MB RAM (NVIDIA 7950 ili više/ATI X1950 ili više) (Preporučeno)

Zvučna kartica sa podrškom za Direct X 9.0c (Minimum)
Zvučna kartica sa podrškom za Creative EAX 4.0(Audigy 2, neka od X-Fi ) (Preporučeno)

5GB slobodnog mjesta na HDD-u

Širokopojasni internet (ADSL za vas neznalice)
DVD-ROM 4X (zbog ovog sam izvukao zaključak da će biti i DVD verzija igre)

 bit će teško, al valjda će izgurat......
Najbolji osjećaj je upala mišića........
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3
doxy kaže...

nemože bit zahtjevnije od UT3

 Pa logično - kada je isti grafički engine! :)
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Posto imam acc za AA2, trebam li ponovo raditi acc ili mogu ostaviti stari?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Malo fizike koja je vidjena u igri:

 

"One of the game's other interesting aspects was the fact that when a player gets injured in an extremity, their performance can be affected. If you get shot in the arm, your accuracy can go down, a shot to the leg will reduce your movement speed, and head shots (unsurprisingly) result in your immediate death. The final thing that really stood out was the game's use of physics: bullets can ricochet off of and penetrate through different materials. During the demo, tracers would appear highlighting a bullet's path, and it was really quite fascinating to check out how their trajectory wound up changing when they hit different objects."

 

Samo jos da izbace radar i vrate kalas.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
Slap kaže...

Posto imam acc za AA2, trebam li ponovo raditi acc ili mogu ostaviti stari?

 Trebat ce ti novi account, ali se moze povezati sa starim, ovdje:

http://login.americasarmy.com/

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 9:47 (Jetrica).
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Napravio sam pre-register account. Jedva čekam da izađe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Makić kaže...
syncmaster245b kaže...

Natrag na temu!

 

Jeste li vidjeli hardverske zahtjeve? Pa to uopce nije tako strasno! Ocekivao sam puno gore!!!

 

Preneseno sa ri051.com:

Microsoft Windows XP (sa Service Packom 2) ili Microsoft Windows Vista

3.0+ GHz Single Core CPU (Minimum)
2.4+ GHz Dual/Quad Core CPU (Preporučeno)

1GB RAM (Minimum)
2GB RAM (Preporučeno)

Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 256MB RAM (NVIDIA 6600 ili više /ATI X1300 ili više) (Minimum)
Direct X 9.0c grafičku karticu, sa Shader 3.0 podrškom i 512MB RAM (NVIDIA 7950 ili više/ATI X1950 ili više) (Preporučeno)

Zvučna kartica sa podrškom za Direct X 9.0c (Minimum)
Zvučna kartica sa podrškom za Creative EAX 4.0(Audigy 2, neka od X-Fi ) (Preporučeno)

5GB slobodnog mjesta na HDD-u

Širokopojasni internet (ADSL za vas neznalice)
DVD-ROM 4X (zbog ovog sam izvukao zaključak da će biti i DVD verzija igre)

 bit će teško, al valjda će izgurat......
 meni jedino grafička iznad minimuma(x1650), a ostalo sve ispod.
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3

Moćeš ga igrat samo nadogradi RAM na 1GB, ja sam igrao Mirors Edge (koriste isti engine) na celeronu 3ghz i 1gb ram, te geforce 7300gs...

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Pa i nisu to baš preveliki zahtjevi. S obzirom na to kakva je grafika (vrlo dobra), mislim da je igra super optimizirana.

 

Jedino su mi procesor (C2D 1.86 GHz) i grafička (7600GT) slabiji od preporučene konfe, ali mislim da ću moći igrati na medium postavkama, možda čak i high...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

ja ću instalirat pa šta bude bude.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
djdomi kaže...

ja ću instalirat pa šta bude bude.

 šta je izašla
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
RPG vs TENK kaže...
djdomi kaže...

ja ću instalirat pa šta bude bude.

 šta je izašla
 nije, pa nisam nigdje reko da je izašla. reko sam da ću je instalirat(misli se na poslije).
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Eto, moze se pre-loadat na Steamu :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

  Pozdrav svima,

 

-Wow  acc obješen o klin,

 

-COD 4  se nikako nemože uspoređivati sa AA osim što imaju istu temu ( samo jedna riječ - " kamper" )

 

   Vidimo se 17.

 

 

 

http://www.hrsquad.net/index.php 

 

15 godina
offline
RE: America's Army 3
Cherina15 kaže...

Pošto nisam nikad igrao AA igru, znate li koja bi mi mogla ić na moju konfu 1,2, ili3 ?

 Ja sam davno nekad igrao AA (1 i 2) na P4 2.4, R9700 i 512MB RAM, a zatim na p4 3.0, X800PRO i 1GB RAM tako da vjerujem da bi ih trebao moci igrati bez problema.E sad, da li sam sa starijom konfom igrao samo 1 ili i 2 vise se stvarno ne sjecam
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice