America's Army 3 beta zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 48.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

LOL

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

71% i stoji

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

81 %. igrat ću to večeras pa makar stavio čačkalica da mi drže kapke Belji se

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

hehehe, a bas, ja sam na 87%

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Trebali su se bolje pripremiti za AA 3, pa kako nisu skužili da je igra besplatna, da su prijašnji nastavci hitovi. Loše, jako loše.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3 beta

Nebreš se na to priviknuti, svaki put kad zlazi hit je tako, kad je L4D izlazio je bilo tako, kad je TF2 izlazio je bilo tako, baš svaki put je tako. I znaju oni da bu opet tako

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Dečki neče propast svit ako nebudete večeras igrali, ima dana uglavnom da vam  igra bude dobra i zabavna bit če vremena za igrat

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 23:16 (maky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: America's Army 3 beta
maky kaže...

Dečki neče propast svit ako nebudete večeras igrali, ima dana uglavnom da vam  igra bude dobra i zabavna bit če vremena za igrat

bravo! slazem se u potpunosti! polako ljudi.. :) ( oke to govorim posto nema teoretske da zaigram veceras pa se mroam utjesiti ) :D :D

14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

America's Army: The Official U.S. Army Game None of us could have imagined the incredible number of players who would try to download and install this game at the same time. Due to this massive number of simultaneous connections, we're having some trouble keeping up with the demand. You should see an increase in both accessibility and gameplay performance very soon.

 

Ovo je s facebooka novost :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Slijedi vam razočaranje kad vam se skine igra (možda je samo do mene ili ove Steam verzije)...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Definiraj razočaranje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

vjerovatno se nemozes logat jer su palli AA-ovi serveri :) ?

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Igra zapinje! Krećeš se po meniu i onda stane i tako 20-30 sec. i onda dođe k sebi i tako stalno. Nisam ni došao do gameplaya jer je stala kompletno i samo je reset pomogao...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

eh, takav sam slican problem ja imao, al u beti. i samo na treninzima, kad god ga pokrenio, blank screen i samo restart laptopa pomogao

 

edit : evo na 99% pa cemo vidjet :)

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 23:36 (Unbeliever).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Znači nije do mene, znači nije dobro...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Uskoro bum vidio dal je to samo tvoj problem  Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Ja gubim živce. Sve stoji, nije mi došlo ni do decryptinga, na Steamu ništa ne piše kako se otključava igra, AA forumi su skršeni...

 

Samo da provjerim: Na Steamu treba kliknuti gumb 'Install Game' i pustiti da on odradi posao, jel tako?

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3 beta
vjeko kaže...

Igra zapinje! Krećeš se po meniu i onda stane i tako 20-30 sec. i onda dođe k sebi i tako stalno. Nisam ni došao do gameplaya jer je stala kompletno i samo je reset pomogao...

Vjeko jesi li napravio defragmentaciju? Meni je Steam preporučio defragmentaciju iako nisam još ni unlock napravio. Uglavnom Steam "kaže" da se treba napravit defragmentacija, jer su fileovi jako fragmentirani, i da bi moglo doći do sporijeg učitavanja.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3 beta
i_rambo_plache kaže...

Ja gubim živce. Sve stoji, nije mi došlo ni do decryptinga, na Steamu ništa ne piše kako se otključava igra, AA forumi su skršeni...

 

Samo da provjerim: Na Steamu treba kliknuti gumb 'Install Game' i pustiti da on odradi posao, jel tako?

 

samo resetiraj steam

16 godina
moderator
offline
America's Army 3 beta

Ja sam preloadao igru neki dan na steamu. Dodjem sad iz grada a comp smrzo, na satu tacno 20h. Nakon restarta odradio je decrypting, a sad nesto ponovo downloada brzinom oko 200 kbps, a procenat stoji i jedva se pomjera, svakih 5 min pomakne za 1%, trenutno na 54%. Sta sad downloada?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

evo me sa friskim informacijama... sve radi ok, bolje nego beta ( fala bogu ) jedino se nemogu logat na acc. e sad je mozda i do mene jer sam zaboravio user i pass :P il je zato kaj su serveri riknuli... ?

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3 beta
Unbeliever kaže...

evo me sa friskim informacijama... sve radi ok, bolje nego beta ( fala bogu ) jedino se nemogu logat na acc. e sad je mozda i do mene jer sam zaboravio user i pass :P il je zato kaj su serveri riknuli... ?

 Pri registarciji dobio si na mail potvrdu i novi pass - jesi njega koristio?

15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3 beta
Miro kaže...
Unbeliever kaže...

evo me sa friskim informacijama... sve radi ok, bolje nego beta ( fala bogu ) jedino se nemogu logat na acc. e sad je mozda i do mene jer sam zaboravio user i pass :P il je zato kaj su serveri riknuli... ?

 Pri registarciji dobio si na mail potvrdu i novi pass - jesi njega koristio?

a jesam, mislio sam da sam zaboravio, i sad sam bio na americasarmy.com i zasao normalno tamo. samo mi nece u igri se logat

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
15 godina
offline
RE: America's Army 3

Nebitno...

Tek sam sad shvatio da sam se nadovezao na raspravu koja se vodila kojih 9 stranica ranije :-/

 

Every hole is a goal!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 0:13 (Bukva).
16 godina
moderator
offline
America's Army 3 beta

Kasno je i ja idem off-line...

 

Otključao sam temu za komentare finalne verzije AA3, pa onima koji uspiju zaigrati - preporuka: prebacite se s kometarima tamo!

 

O ovom patchiranju i početničkim problemima s ulaženjem u igru, možete nastaviti kukati i ovdje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Nemogu se ni ja logirat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

ja se logao, samo treba malo vremena jer je auth system u pasteti

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

bože bože.sad više ni nemogu u igru!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3 beta

Ja dobivam ovu poruku i ništa...

 

 

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 1:24 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3 beta

Igra radi savršeno, koristio sam acc iz bete, ostali su mi i vojnici ali su resetirani na nulu, sad sam prošao prvi trening i idem spavat pošto moram ujutro na faks  Mršti se!

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice