Anthem

poruka: 156
|
čitano: 30.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Anthem

U koliko sati kreće danas demo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anthem
18:00 vip
Luc
6 godina
neaktivan
offline
Anthem

Ko oce igrat VIP demo danas nek me doda TheStargazerCro na originu

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
Stargazer kaže...

Ko oce igrat VIP demo danas nek me doda TheStargazerCro na originu

 upravo te dodao

12 godina
neaktivan
offline
Anthem

Je li uspio tko upast i odigrat sta, jer ovo smece od servera nece spojit i stalno izbacuje..  Nemozes vjerovat da su preoptereceni ko da nisu znali sta ih ceka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Ne samo to, nego ne radi origin i za nas koji bi igrali neke druge igre.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anthem
ZujoVg kaže...

Je li uspio tko upast i odigrat sta, jer ovo smece od servera nece spojit i stalno izbacuje..  Nemozes vjerovat da su preoptereceni ko da nisu znali sta ih ceka...

Ja sam uspio odigrat jednu misiju... prvi dojmovi lagano razocaravajuci...

- graficki ok izgleda ali je lose optimizirano, ogromni frame dropovi, probao sve od Low do Ultra postavki na 1440p i nema nikakve razlike sta se frameratea tice (i5 8400 i 1080ti)

- uzasne kontrole sa misem i tipkovnicom, posebno u letu kojeg je nemoguce kontrolirati... sa gamepadom je puno lakse za igrati

- ova jedna misija sta sam odigrao je teski klise, ubij dvi grupe mobova da lootas dva kljuca i na kraju otvoris vrata, doslovno... ono LOL...

 

- napucavanje je dobro izvedeno, slicno ka i u Andromedi, a posto je looter-shooter vidim kako bi moglo biti malo frustrirajuce na pocetku dok se ne upgrejdaju oruzja/skilovi

 

Iskreno, mislim da ce igra na kraju mnoge razocarati... al nadam se da ce ber rijesiti ove tehnicke probleme.

 

 

12 godina
offline
Anthem

Što se optimizacije tiče, igra je trenutno u očajnom stanju. Ne znam kako oni misle ovo pustiti za mjesec u prodaju. Praktički novi komp, par mjeseci star, i7-8700K, GTX 1080 (sve piše u "moj PC") i ne mogu naći kombinaciju settingsa koji bi mi osigurali glatkih 60 fps-a. Znači, stavim kompletno sve na LOW i svejedno imam frame dropove i stuttering. Što god probao, borderless fullscreen, fullscreen, vsync on ili off, isključim antialiasing potpuno i igra svejedno dropa frameove da to nije normalno. Gledaš u jednom smjeru i sve je ok, okreneš se za 90 stupnjeva i imaš 20 frameova manje. I to u ovakvom tipu igre, s brzim kretanjem, letenjem, to trza na sve strane.

 

Totalno razočaran zasad. Iskreno, nakon ovog prvog pokušaja ne da mi se više ni pokrenuti drugi put demo. Probat ću final kad izađe (Origin Premier, jbg, htio ne htio igra je kupljena) i ako ostane ovako - zbogom.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Evo kako meni radi sa konfom iz potpisa. Sve ultra, 1440p.

 

Sto se mene tice, mislim da nece vidjet moje pare jer mi igra uopce nije zanimljiva ali dat cu joj jos priliku ovaj vikend. Sve sto je kolega gore naveo, jednostanvno graficki dobra ali sve ostalo dosadno.

 




Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 0:59 (Stryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Meni nece ucitat mapu uopce.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
toxic kaže...

Meni nece ucitat mapu uopce.

 

 

 Eto meni je ovo Destiny 2, igra mi se ne svida..

Sad kako kome..

 

9 godina
offline
Anthem

Meni se također ne sviđa.

 

- Kontrole letenja ( Vjerovatno dok se navikneš ali miš + tipkovnica očaj)

- Užasna optimizacija ( Da na frostbite enginu nisu sposobni optimizirati igru, jedva na 60 fps medium high postavke)

- Loading,loading,loading (Gdje god da uđeš ili iziđeš loading, pa nismo u 2004 više)

- Dosadno ( Igrao sam sam na hard težini i to sam jer sam stavio na private i bez problema sam riješio nekoliko misija, dosadno napucavanje gdje nemaš feeling nikakav samo pucaš i pucaš i pucaš)

 

 

+ Grafika (Lijepo izgleda igra ali to je sve)

 

 

Sve u svemu dobro pa postoje ovaka testiranja pa da ne baciš pare na pogrešne stvari. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 10:38 (BeLLicus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Anthem

Znači, službeno je: Bioware je mrtav

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Anthem

Nije niti cudo sto ga nvidia besplatno dijeli uz rtxice . Sto se tice trzanja ne pomaze puno niti 2080 sli, ako to koga uopce i zanima.

Valjda ce taj hardverski dio srediti, ali sto se tice same igre...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Znači EA u svom stilu rusha još jednu igru koja im je trebala spasit godinu. 

Od uništenog battlefronta, do bf, fife i sad ovo...odlično

 

ea cancer game is strong, cancer everything

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem

nije samo ea. u zadnje vrijeme sve samo neki napola dovršeni proizvodi. koji k.. se događa s developerima? ili su gameri postali takva stoka koja je zadovoljna sa svime? ako mi još sjebu division 2 i cyberpunk....

13 godina
offline
Anthem

Nisu developeri krivi. Izdavači sile i guraju devove da što prije izbace igre. Skinu sadržaj pa ga dodatno umjetno pumpaju u igru da se proda pod dlc.

 

Igre izlaze neoptimizirane, bez sadržaja i smisla prepune bugova. Onda se ostavi mali tim ljudi koji održava i popravlja igru, ostatak teama već radi na novoj igri.

Sve se prodaje po early access za 60e i mi stoka to kupujemo.

 

Jedino što smo 2018. g. pokazali da nezadovljstvo po internetu itd može prerasti u kolektivno nezadovoljstvo communitya i onda su prisiljeni reagirati i složit igru.

Žalosno, jer Anthem je bio spas EA za ovu godinu....očito im ostaju mikrotransakcije u bf koje još nisu složili ni započeli i fifa.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Anthem

Kada smo vec kod "(ne)optimiziranosti" treba pogledati zahtjeve novog metro-a .

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Slažem se, ali isto tako treba bit realan i reć da više 1060tka neće moći bit full hd 60fps bez problema novije igre...osobno je posjedujem, ali mislim da će je 2019. pojesti igre.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Anthem

Ima li tko invite za podijeliti?

 

Hvala unaprijed.

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Anthem

Odgodio sam pre-order igra je ne optimatizirana i ne djeluje zanimljivo natrag na destiny 2 za mene cekam The division betu sada šteta izgleda solidno

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Koje drivere korisite u ovoj igri?

Ja sam upgrejdao na najnovije i cini mi se da sam dobio poprilican drop.

 

Koliko fpsa bih treba uoopce dobiti na 3440x1440 rezoluciji pri ultra postavkama s 1080ti.

 

Meni to kruzi od 45+

Igrvo je radi monitora skroz .. da nemam fps brojac rekao bih da je 60-65 fpsa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Anthem

Anthem izgleda grafički odlično... Što se tiče svega ostaloga, to smo sve već vidjeli u Mass Effect 3 multiplayer modu koji je zapravio bio dosta dobar dodatak inače odličnoj single player igri koji bi ljudi kupili s i bez multiplayera.

Mislio sam da će ovo biti  nešto s vrha police, ali izgleda da oni nemaju ljude za to.

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

Ima li itko pozivnicu, hvala?

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anthem
goodie kaže...

Ima li itko pozivnicu, hvala?

 

 Ja sam dobio ali nisam probao, ne znam da li je isteklo

 

9J4P-M3RD-XCYX-Y3LE

 

 

15 godina
offline
Re: Anthem

Nije isteklo.....hvala

Sreća je put, a ne odredište.
12 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
fila2208 kaže...

Nisu developeri krivi. Izdavači sile i guraju devove da što prije izbace igre. Skinu sadržaj pa ga dodatno umjetno pumpaju u igru da se proda pod dlc.

 

I to je zapravo upitno. Možda je s Biowareom drugačije.

 

15 godina
offline
Re: Anthem
Skullscar1989 kaže...

.... ako mi još sjebu cyberpunk....

 nemoj ... niti ... pomišljat ... nešto ... takvo.

 

tako mi se igra neki kvalitetni rpg. a kvalitetnije od witchera dugo nisam već igrao.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem
ranko091 kaže...
Skullscar1989 kaže...

.... ako mi još sjebu cyberpunk....

 nemoj ... niti ... pomišljat ... nešto ... takvo.

 

tako mi se igra neki kvalitetni rpg. a kvalitetnije od witchera dugo nisam već igrao.

 

Kingdom Come vredi, po meni GOTY 2018 bez premca, jedina igra koja je pokusala nesto stvarno novo na tako velikoj skali.

Kad smo vec kod KC:D, meni questovi izgledaju uzas u destiny, shvacam ja da je to lotter shooter ali i dalje pre monotomno.

7 godina
offline
Re: Anthem

 nemoj ... niti ... pomišljat ... nešto ... takvo.

Nadaj se najboljem a pripremaj se za najgore.

 

Danas ti (gaming) industrijom vladaju PC i SJW ekipa koja kroz na silu gura svoje (političke) stavove i iskrivljuje činjenice i mijenja percepciju ljudi. Pogledaj koliko se forsira filmova i serija sa "strong female lead" i/ili BAOM (black-or-any-other-minority) likovima bez posebnog smisla osim što "moraju biti tamo".

 

 

 

A kao jedan primjer u igrama, Battlefield V je misiju pod nazivom "Operation Gunnerside" lažno promijenio na način da je to sve SAMA napravila žena (strong female lead) dok je u stvarnosti to napravila specijalna jedinica komandosa.

 

Mass Effect: Andromeda - toliko ismijavana igra zbog animacija lica, a glavna odgovorna osoba za dizajn animacija je bila žena koja NIKAD PRIJE nije radila takav posao, a najpoznatija je kao cosplayer sa "moderno-liberalno-progresivnim" stavovima (čitaj PC/SJW).

 

 

 

Netko će reći da su igre samo zabava i da se ne treba previše uzbuđivati oko svega toga, ali takav opušteni pristup je stvorio ekipu koja je protiv cijepljenja i vjeruje da je Zemlja ravna ploča, a kroz igre kao trenutno najjači zabavni medij imaju platformu da mlađoj generaciji operu mozak do te razine da ćemo imati doslovno generaciju totalnih debila.

 

A kad već pričamo o Witcheru, vjerojatno znaš da je Netflix serija u izradi i već kod odabira glumaca i glumica se vidi utjecaj svega što sam napisao.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice