Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

 Koji racku radis kao ameter? ovo nema niti shroud bokte... na tvom mjestu bih otisao u profice i pobro lovu..

nego ajde me dodaj da se pucamo ja cu se odmah team killat da ucim od tebe.

9 godina
offline
Re: Apex Legends
JackIsBack kaže...

Ovo Igrati sa random ekipom je teži mahonizam. Ako nemate stalnu ekipu koja zna ili je voljna učiti bolje izbjegavati, samo se naživciraš.

 

a vidiš meni je bilo manje živciranja kad sam igrao sam sa nekim random likovima. tada mi je sve sa tehničke strane radilo ko sat. sad kad sam počeo igrati sa prijateljima redovito imamo neke probleme, većinom oko ulogiravanja u igru, redovito nas izbaci a nekoliko puta nas je čak razdvojilo, dvojica smo otišli u jedan gejm a treći otišao u drugi.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
JackIsBack kaže...

Ovo Igrati sa random ekipom je teži mahonizam. Ako nemate stalnu ekipu koja zna ili je voljna učiti bolje izbjegavati, samo se naživciraš.

 

a vidiš meni je bilo manje živciranja kad sam igrao sam sa nekim random likovima. tada mi je sve sa tehničke strane radilo ko sat. sad kad sam počeo igrati sa prijateljima redovito imamo neke probleme, većinom oko ulogiravanja u igru, redovito nas izbaci a nekoliko puta nas je čak razdvojilo, dvojica smo otišli u jedan gejm a treći otišao u drugi.

 Daj dodaj mene mNik987

navecer cu biti online ako me vec nisi..

dodo sam vas najmanje 20 ovdje s foruma i igram s ljudima s foruma s drugacijim nikcom na originu kao sto je i moj..

9 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
Cansee kaže...
JackIsBack kaže...

Ovo Igrati sa random ekipom je teži mahonizam. Ako nemate stalnu ekipu koja zna ili je voljna učiti bolje izbjegavati, samo se naživciraš.

 

a vidiš meni je bilo manje živciranja kad sam igrao sam sa nekim random likovima. tada mi je sve sa tehničke strane radilo ko sat. sad kad sam počeo igrati sa prijateljima redovito imamo neke probleme, većinom oko ulogiravanja u igru, redovito nas izbaci a nekoliko puta nas je čak razdvojilo, dvojica smo otišli u jedan gejm a treći otišao u drugi.

 Daj dodaj mene mNik987

navecer cu biti online ako me vec nisi..

dodo sam vas najmanje 20 ovdje s foruma i igram s ljudima s foruma s drugacijim nikcom na originu kao sto je i moj..

 

pa jesam, ti i ja smo odigrali dosad jednu, pa smo onda pokušali više puta opet skontat da nabacimo koju, ali svaki put sam ili ja već bio s nekim ili ti. i pričali smo na sluškama i sve, igrat ćemo mi opet svakako :)

10 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

 Koji racku radis kao ameter? ovo nema niti shroud bokte... na tvom mjestu bih otisao u profice i pobro lovu..

nego ajde me dodaj da se pucamo ja cu se odmah team killat da ucim od tebe.

 Zasto bi trebo bit profic odma ? Racunaj si da jedan gejm traje oko 17min, a ja sam igrao od 11 ujutro /popodne pa do navecer... vjerovatno se moglo nabacit i vise winova da sam tryhardo

13 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

. vjerovatno se moglo nabacit i vise winova da sam tryhardo

 haha odlično, kao da si se trudio odradio bih 50 zaredom :)

 

svaka čast moram te dodat da me kerijaš 

 

btw. mislim da mi nešto bolje igra radi nakon patcha kolio sam ubrao, ali opet kad banga baci ult moram gledat u drgom smjeru lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Apex Legends

Nisam polovila, skidat jučerašnje nvidijine drivere ili bolje ne?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

 Koji racku radis kao ameter? ovo nema niti shroud bokte... na tvom mjestu bih otisao u profice i pobro lovu..

nego ajde me dodaj da se pucamo ja cu se odmah team killat da ucim od tebe.

 Zasto bi trebo bit profic odma ? Racunaj si da jedan gejm traje oko 17min, a ja sam igrao od 11 ujutro /popodne pa do navecer... vjerovatno se moglo nabacit i vise winova da sam tryhardo

 WOW.. nije da znam da ne kenjas..

ajde slijedeci put prvi screenshot gdje imas 16 kilova a zatim me fakat dodaj na team listu evo obecajem da cu se trudit biti dobar i da necu namjerno saborirat match ako napravimo i 4 wina za redom skidam ti kapu..

Shorud je profic pa ne zareda vise od par pobjeda..

ti si ih zaredao 23 komada... znas ti sta je to jbte? ocito znas...

10 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

 Koji racku radis kao ameter? ovo nema niti shroud bokte... na tvom mjestu bih otisao u profice i pobro lovu..

nego ajde me dodaj da se pucamo ja cu se odmah team killat da ucim od tebe.

 Zasto bi trebo bit profic odma ? Racunaj si da jedan gejm traje oko 17min, a ja sam igrao od 11 ujutro /popodne pa do navecer... vjerovatno se moglo nabacit i vise winova da sam tryhardo

 WOW.. nije da znam da ne kenjas..

ajde slijedeci put prvi screenshot gdje imas 16 kilova a zatim me fakat dodaj na team listu evo obecajem da cu se trudit biti dobar i da necu namjerno saborirat match ako napravimo i 4 wina za redom skidam ti kapu..

Shorud je profic pa ne zareda vise od par pobjeda..

ti si ih zaredao 23 komada... znas ti sta je to jbte? ocito znas...

 shroud pusha ko lud, njega nije briga jel tu 1 tim ili 12 timova, on ulazi u fajt. Ja se ipak povlacim ak mislim da cu upast u crossfire ili ak je zona daleko a nemrem proc tud di se fajtaju, pa se onda vratim i uzmem najblizi tunel... ak ti se da pogledat, snimio sam video pa ga moram sam dekodirat da mi smanji size i stavljam ga na yt, win sam vjerovatno mogao izvuc da nisam bio gladan kilova (aka, mogao sam proc prek vode, hilat se i cekat da se ovi pobiju), snimio bi vise videa, ali to dekodiranje i stavljanje na yt dosta traje posto nemam veliki upload speed

15 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

 shroud pusha ko lud, njega nije briga jel tu 1 tim ili 12 timova, on ulazi u fajt. Ja se ipak povlacim ak mislim da cu upast u crossfire ili ak je zona daleko a nemrem proc tud di se fajtaju, pa se onda vratim i uzmem najblizi tunel... ak ti se da pogledat, snimio sam video pa ga moram sam dekodirat da mi smanji size i stavljam ga na yt, win sam vjerovatno mogao izvuc da nisam bio gladan kilova (aka, mogao sam proc prek vode, hilat se i cekat da se ovi pobiju), snimio bi vise videa, ali to dekodiranje i stavljanje na yt dosta traje posto nemam veliki upload speed

 Nemoj mi snimat di nije win.

16 killova i win snimi i posalji i ja sam imao hrpu killova di nisam pobjedio

imas 23 wina za redom i onda snimis video gdje nije win.. lol na kvadrat

 

i daj me dodaj na friend listu da vidim ja to uzivo pa mi ne treba uopce video.

i koji si lvl btw?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 15:15 (toxic).
13 godina
offline
Apex Legends

Osobno najbrža partija ili točnije, kad me Monk najbrže iskerijao.

Ispod 11, koliko je vaša najbrža, ili od Silvija on rwdi ispod 5min vjerojatno 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Monk pa kaj si otključao onaj nož?! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Osobno najbrža partija ili točnije, kad me Monk najbrže iskerijao.

Ispod 11, koliko je vaša najbrža, ili od Silvija on rwdi ispod 5min vjerojatno 😂 

 trebao si napisati da ti je monk sve killeve ukrao

15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Osobno najbrža partija ili točnije, kad me Monk najbrže iskerijao.

Ispod 11, koliko je vaša najbrža, ili od Silvija on rwdi ispod 5min vjerojatno 😂 

 1 minutu, taman kad sam skocio sam poginuo :) vjerovo ili ne

10 godina
neaktivan
offline
Apex Legends
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

iskreno nisam baš neki dobar igrač, ili letim ko kreten ili crknem odmah na startu. no dogode se tako lijepe pobjede da nije za vjerovati. dobijem svega 2-3 killa kad me ide no imam puno knockdown, svi rushaju da dovrše likove a mene to uopće ne brine. počeo sam primarno tražiti peacekeeper i spitfire koji sa poštenim scope može poslužiti i kao sniper jer je stvarno precizan. i da, kad se igra u timu sa frendovima često netko ispadne van, sa strancima se to događa jako rijetko. to mi je trenutno jedina zamjerka na igru

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ma nisam,to je samo poza na wraithu.Da ga bar jesam 

Ajd dodajte me ko me nema: LtMoNkK

Battlelog: LtMoNkK
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Ma nisam,to je samo poza na wraithu.Da ga bar jesam 

Ajd dodajte me ko me nema: LtMoNkK

 monk srušit će ti se origin od frend rekvestova za keri 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... shroud???? hmmmm....... Viss .... igra s drdisrespectom.... da ga vadi iz *ovana....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Itko stvaio nove nvidia drivere da može reć jesu čemu? hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Netko igrat, ne treba biti Ninja samo da ne igram solo?

 

Origin - Grodux

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Mene je danas 4 puta izbacilo iz igre. 2 puta freezalo a 2 puta je totalno crashala igra. Kakva su vaša iskustva? Od 8 partija 4 crashalo a 4 sam uspio odigrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Mene je danas 4 puta izbacilo iz igre. 2 puta freezalo a 2 puta je totalno crashala igra. Kakva su vaša iskustva? Od 8 partija 4 crashalo a 4 sam uspio odigrati.

 Isto od 6 gejmova me izbacilo 5 puta.

13 godina
offline
Apex Legends

Jedna stvar koju sam skužio da mi smeta prilikom fajta je apsolutan vatromet na ekranu. Toliko toga svijetli, titra, blinka i to me ometa u 3pm, pogotovo ako se rokamo na blizinu, toliko da ne vidim protivnika. Se može to kak pogasit? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Doca15 Otpast će nam oči od Apexa :P 12h dnevno hahahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Mene je danas 4 puta izbacilo iz igre. 2 puta freezalo a 2 puta je totalno crashala igra. Kakva su vaša iskustva? Od 8 partija 4 crashalo a 4 sam uspio odigrati.

 predugo igraš, ako te ubiju u prvih par minuta ne stigne te izbaciti 

12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ja sam jucer odigrao 4-5 rudni i jutros vec 2 nije se nista crashalo.

13 godina
offline
Apex Legends

Samo skull town, ili si op ili trop 😂 

Odmah boks meč i skok kick, ko preživi vjerojatno nosi šampiona

 https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/aqlsut/pathfinder_is_pretty_cool/?utm_source=reddit-android

 

Kakav direktor!! 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 8:44 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Zašto na kraju ne piše statistika za broj postignutih knockdowna? Piše samo za eliminatione, po meni puno "teže" knockdown napravit, lako poslje bespomoćnog lika završiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Promster kaže...

Zašto na kraju ne piše statistika za broj postignutih knockdowna? Piše samo za eliminatione, po meni puno "teže" knockdown napravit, lako poslje bespomoćnog lika završiti.

 Ako si ti nekog srusio, a pajdo ga dovrsi, ti dobijes kill, on assist.

Ubi bene, ibi patria.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice