Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Po meni najvaznije je da oni izdaju te patcheve relativno brzo i da se trude srediti probleme. Igra je tek izasla (i to bez ikakve najave) tako da cemo vjerovatno morati pricekati jos malo da se sve skupa poslozi.

12 godina
offline
Apex Legends

Može pomoć.

 

Probao sam pokrenuti igru ali mi izbacuje ovo "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click Okay to close the application" .

 

To je do Origina.

 

Ima tko ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
DesertRat kaže...

Može pomoć.

 

Probao sam pokrenuti igru ali mi izbacuje ovo "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click Okay to close the application" .

 

To je do Origina.

 

Ima tko ideju?

 reinstal origina i apexa.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... Havoc se zove nova puska, ima nekih novih detalja..... 90 demidja u tijelo, Energy Ammo, uostalom: https://www.gamerevolution.com/guides/498231-apex-legends-new-weapons-guns-havoc-l-star-emg

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Apex Legends

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 0:07 (Doca15).
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Apex Legends

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

 7 minuta si solirao :)

Mislim da je ovo i rekord foruma.

12 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 7 minuta si solirao :)

Mislim da je ovo i rekord foruma.

Pa kad igra s nama botovima  

U moju obranu, ja ga moralno carryam i glumim hodajući supply package.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

 

Svaka čast :)

 

a ja ovim putem pozdravljam momke s foruma koji su jučer samnom nabacili koji gejm, par rundi smo neslavno izgubili na samom početku, al smo zato onda zadnju pobijedili, na način da smo nekako izbjegli svaki sukob, i ostali u zadnje dvije ekipe, bili u sljedećem krugu i fino se utaborili na lijep položaj. druga ekipa je morala ići direktno na nas kako bi ušli u krug, nisu imali izbora, a mi smo ih kurvinski pobili ko zečeve 

9 godina
offline
Re: Apex Legends
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

 šta nije besplatno prvih 7 dana, a do tada možeš otkazati?

9 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

 šta nije besplatno prvih 7 dana, a do tada možeš otkazati?

 

je, tako piše, samo ne znam jel se dobiju ti skinovi i packovi ako imaš trial

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

 šta nije besplatno prvih 7 dana, a do tada možeš otkazati?

 

je, tako piše, samo ne znam jel se dobiju ti skinovi i packovi ako imaš trial

 ja sam jucer napravio to.

uzeo trial povezao accounte usao u apex uzeo skin i packove i otkazao trial i to je to.

11 godina
offline
Apex Legends

Slobodno dodajte me 
origin: matecro007

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
Cansee kaže...
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

 šta nije besplatno prvih 7 dana, a do tada možeš otkazati?

 

je, tako piše, samo ne znam jel se dobiju ti skinovi i packovi ako imaš trial

 ja sam jucer napravio to.

uzeo trial povezao accounte usao u apex uzeo skin i packove i otkazao trial i to je to.

 

super to ću i napraviti. zašto si otkazao trial, jel ga nisi mogao ostaviti da ti odguli do kraja? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

 toxic 

 

Ovako je slicno izgledao win sa on likom od jucer za kojeg si rekao da ti je "cudan". 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
Doca15 kaže...

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

 toxic 

 

Ovako je slicno izgledao win sa on likom od jucer za kojeg si rekao da ti je "cudan". 

 Ha? Kaj sam ja jucer igrao s tobom? 

Koji ti je nick na originu?

Ja racku vise ne znam s kim sam igrao..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 11:51 (toxic).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
toxic kaže...
Cansee kaže...
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
Rhox kaže...

Tko ima Twitch Prime imate sada ponudu da linkate Twitch i EA account i za to dobijete skin Omega Point Pathfinder Skin i 5 Apex packova.

 ček jel cijena tog twitch primea 3 dolara za 6 mjeseci? otišao sam na ono rest of the world i tak mi je reklo, ako je dat ću tih 3 dolara i uzeti si te packove

 šta nije besplatno prvih 7 dana, a do tada možeš otkazati?

 

je, tako piše, samo ne znam jel se dobiju ti skinovi i packovi ako imaš trial

 ja sam jucer napravio to.

uzeo trial povezao accounte usao u apex uzeo skin i packove i otkazao trial i to je to.

 

super to ću i napraviti. zašto si otkazao trial, jel ga nisi mogao ostaviti da ti odguli do kraja? 

 Zato kaj ne zelim platit u slucaju da zaboravim otkazat :)

ovako ti ostane tih prvih 30 dana ionako free iako sam otkazao u roku odmah...

12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

fila2208 

 

Ak se ne varam ti si isto pisao da ponekad imas crasheve. Citajuci malo APEX sluzbeni forum naletio sam na soluciju koja je pomogla dosta ekipe. Nakon sto pokrenes igru odes u task manager/details i pronades onaj AntiCheat, desni klik i set priority na najnize tj low.

 

Prekjucer nakon patcha mi je igra crashala gotovo svaki game, a jucer nakon tog "fixa" sam citavu vecer igrao bez crasheva.

 

Stvar je u tome da ces tu proceduru morati ponoviti svaki put kad pokrenes igru posto se priority automatski vrati na "normal", navodno postoje programcici sa kojima se to moze nastimati da ostane na low.

Moj PC  
0 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ima li tko problem s ulaskom u igru? Jutros sam igro normalno,sad mi očitava igru u nedogled...

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ista stvar kod mene, samo učitava i učitava a ne ulazi u igru kako spada

9 godina
offline
Apex Legends

U igri ona lubanja gore desno je naravno broj killova, a šta je ono što izgleda kao oko, bude odmah pored lubanje? jel to kao assist?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends

Stisni escape, pa idi na data center i promjeni server .

 

pardon, 

 

tek nakon sta vam izbaci gresku, i ponovno pocne ucitavat mozete stisnut escape i mjenjat server, neki problem s ovim twitch linkom i redem skina i 5 loot boxa ce bit, ja recimo kad napokon se uspim uc u igru, nemam taj skin i boxeve.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 14:21 (Djozaa).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Ja isto ne mogu normalno ući u game.

14 godina
offline
Apex Legends

Jel nekome dropa fps u avionu, znači nekada zna biti 20 i onda kad se krenem spuštati vrati se na 60

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends

Evo ja upravo skinuo i krenem igrat i ista situacija :(

 

EDIT: Radi sve!

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 15:49 (nul-3).
15 godina
offline
Apex Legends

Meni i dalje ne radi. Samo se vrti onaj krug kao da loadira. Jeste što napravili da proradi ili je samo od sebe proradilo?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Apex Legends

Postoji problem sa spajanjem danas. Pa tko nema zivaca cekati...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

meni ista stvar, krug se vrti a baba se češlja. ne ulazi u igru. palo mi je na pamet da nema to možda veze sa spajanjem na ovaj twitch prime, taman mi ne radi poslije toga, al to vjerojatno nije povezano jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

meni ista stvar, krug se vrti a baba se češlja. ne ulazi u igru. palo mi je na pamet da nema to možda veze sa spajanjem na ovaj twitch prime, taman mi ne radi poslije toga, al to vjerojatno nije povezano jel?

Ja nisam ništa povezivao a isto mi vrti kao i tebi tako da u tome sigurno nije problem

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice