Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.382
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Apex Legends

Ovo je fantastična igra.

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Kako je dobro vidjeti odusevljenje gamera diljem svijeta.

 

Igra je kao grom iz vedra neba i to kakav grom.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Ja koji ne volim baš royale žanr moram reći da mi je igra baš sjela, nakon par rundi da malo skužim stvari bude još bolja.

 

Defintivno kvalieteta uvijek od respawna, palac gore.

 

Jedino imam fps dropove koji me izluđuju...ne kužim di je bed kad mi je sve na low, kad bacim neke ultove, padne na 30fps i korištenje grafe nije na 99 nikad...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Ja koji ne volim baš royale žanr moram reći da mi je igra baš sjela, nakon par rundi da malo skužim stvari bude još bolja.

 

Defintivno kvalieteta uvijek od respawna, palac gore.

 

Jedino imam fps dropove koji me izluđuju...ne kužim di je bed kad mi je sve na low, kad bacim neke ultove, padne na 30fps i korištenje grafe nije na 99 nikad...

 Imao sam i ja nekih problema sve mi je na ultra, ako nekim slucajme imas msi afterburner ukljucen on moze da pravi problem.Bar koliko sam vidio to je kod mene slucaj bio, kad se iskace iz letjelice fps mi pada na 13 frejmova.Onda dok se spustis igra radi lose 40-50 fps  uglavnom poludi.Maloprije iskljucio i nemam vise tih problema zadnja dva sata igra radi perfektno.

AMD AntiBoy
12 godina
offline
Apex Legends

Također imam problema sa CPU-om izgleda. Kad mi nađe igru odma me baca van na desktop :(

Nadam se da će popraviti to što prije. Ako netko sazna kakav fix neka stavi na forum :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
razermario kaže...

I ja imam FX 6300 i sve je normalno 

 

Mozda driveri ? 

 sumnjam, driveri su najnoviji sto se tice svih komponenata...bas sam neki dan i od 1060 instalirao drivere zadnje

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Apex Legends

Meni igra vrti fantastično, sve max sto moze, je da imam 1070ti, ali jos sam na starom procesoru, koji je ingame na 100%, a idalje vrti dobro. Nisam očekiva ovoliko ispeglano igru na izlasku. Ima neki bug, ponekad dug loading kad se vracam u lobby, pajdo bi dobivao crashove mid-game dok nije instalira zadnji update.

Sve u svemu, veoma zabavna igra.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 0:45 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

crodr3ad nek doda ko hoce, dodao sam par likova tu sa foruma. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Igra je dobra, ali ima par stvari koje mi smetaju.

Time to kill mi je predug, ammoa premalo, a šaržeri prekratki i previše energy-medkit itema. Sve ovo dovodi na to da je teško dobiti 1v2, a kamo li 1v3. Najgore mi je ima tolko tih healing stvari i bombi, a scopeova rijetko gdje.

Osim toga često u fightu nas obojica reloadamo pušku 2 put i potrošimo sav ammo, te switchamo na drugo oružje prije nego li konačno netko, nekog ubije. 

Mislim ono SMG radi 10 damagea, a ima 16 metki u okviru. Ili kad sačma radi 20 damagea u šusu, ili revolver sa 3 metka i 30 damagea.

 

Eh da i bljesak koji neke puške stvaraju mi je prevelik. Isto je BF1 imao na početku, pogotovo neke puške i sve to je vodilo samo do toga da izgubiš lika po kojem pucaš jer ti muzzle flash blokira pogled.

Kao recimo ovdje se vidi

https://i.imgur.com/CkcamKi.jpg

https://i.imgur.com/coWwqj7.jpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 10:17 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

mNik987 pa dodajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Slažem se da malo treba balansirati dropove i malo smanjiti muzzle efekt.

Sinoć baš stigao odigrati 4 runde, od kojih sam 3 dobio.
Fora je kad si champion squad pa na bannerima po mapi prikazuju tebe i tvoje statove, te sviđa mi se i što zvuk dolazi iz vidljivih ozvučenja po mapi a ne kao u drugih igara čuješ "inner voice".

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Time to kill bi trebao upola bit nego sad, jucer sam izmjenio 4 sanzera sa protivnikom na 4 metra daljine dok nisam prvi pao pod mecima.

I loot isto da malo balansirat, posvuda samo shieldovi i medkitevi koje koristim dvaput u cijelom mecu.

 

I ne znam dal to ima efekta na muzzle sa puske, al treba iskljucit volumetric lighting, pol stvari se ne vidi sa tim ukljucenim.

 

I moram rec, nisam naletio na ljude koji pricaju bas, ali pinganje radi super, brzo i efektivno oznacis di se kaj nalazi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Istina uvijek je ammoa premalo, jednostavno i kad kod sebe imam po 150 komada municije mi je premalo kad za nekog ubit trebas ispalit skoro 50 metaka.

i neka oruzja nemaju smisla da ima po 3 ili 6 metaka a dmg je mizeran.

jedino kaj fali je ammo i ja bi se s tobom kuky slozio da je time to kill predug i jako je tesko ako upadnes u fajt sa dvojicom kamoli trojicom da izvučeš živu glavu.

 

jučer smo imali epic situaciju da se zatvorio krug u velikoj tvornici ja i kompic smo bili u prizemlju, a drugi squad na krovu tvorice i skroz se krug zatvorio i samo smo si lupali medic pa sto duze prezivimo i zavrsimo drugi.

 

sve u svemu super zabavna igra!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
SimeKZ kaže...

Ako nekog ima na plejki neka me doda NuclearDisaster5. Igra je pravo osvježenje i zabavna za igrat. 

 uh nisam ni znao da ima tog na plejci..skida se danas pa cemo razbacat

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
.... hm zanimljivo, ttk i recoil su radjeni po Shroudovoj preporuci..... tesko je rijesit dvojicu - da, ali jucer sam uletio u random squad sa dva Spanjolca, jedan od njih je za win uspio sam rjesit cijeli squad sa sacmom i smgijem..... bas kao u pubgu bitna je i oprema, jedno jos nisam skuzio koji ammo ima najveci damage, naime navedeni lik je trazio iskljucivo energy ammo....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Trazi energy ammo jer igra sa devotionom koji vecina streamera uzima ili ona sačma iz dropa,

a od smg vecina ih koristi kolko sam skuzio r99.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Dodajte tko želi.

 

DoxyTheCroat

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
.... hm zanimljivo, ttk i recoil su radjeni po Shroudovoj preporuci..... tesko je rijesit dvojicu - da, ali jucer sam uletio u random squad sa dva Spanjolca, jedan od njih je za win uspio sam rjesit cijeli squad sa sacmom i smgijem..... bas kao u pubgu bitna je i oprema, jedno jos nisam skuzio koji ammo ima najveci damage, naime navedeni lik je trazio iskljucivo energy ammo....

 Ma moze se skoro sa svakim oruzjem igrati do kraja, osim osnovnim pištoljem.

Manji metak, manji kickback i veci rof. Jučer kad smo dropali, rijesili mi oba teammate, ja uspio rijesiti njih trojicu sa onim osnovnim smgom r99, ostao bez municije pa zadnjeg dokrajčio sa p90 iz deadboxa, taman jedan burst falio.

 Veoma zabavna igra. I optimizacija skoro na mjestu što je za stojeće ovacije ako pogledas stanje vecine BR igara, bile f2p ili ne.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 15:30 (Et_Tu_Brute?).
10 godina
offline
Re: Apex Legends

Najbolji combo koji sam imao je spitfire i zlatni peacmaker shootgun.Skupio 8 killova u rundi.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
.... hm zanimljivo, ttk i recoil su radjeni po Shroudovoj preporuci..... tesko je rijesit dvojicu - da, ali jucer sam uletio u random squad sa dva Spanjolca, jedan od njih je za win uspio sam rjesit cijeli squad sa sacmom i smgijem..... bas kao u pubgu bitna je i oprema, jedno jos nisam skuzio koji ammo ima najveci damage, naime navedeni lik je trazio iskljucivo energy ammo....

 da naravno da možeš, napisao samo samo da je teško napraviti kao u PUBG gdje ako ti uspije flank padaju ko kokice.

 

Više sam išao da je kombinacija TTK, malo metki i mali magazin u nekih puški. To sve skupa često dovodi da mi nestane ammo-a za zadnjeg lika i sl.

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
 

Više sam išao da je kombinacija TTK, malo metki i mali magazin u nekih puški. To sve skupa često dovodi da mi nestane ammo-a za zadnjeg lika i sl.

 ... je, ok.... mogu samo rec iz vlastitog iskustva sa Vikendija gdje se cesto nadje AR sa samo 30 metaka pored.... u tim situacijama na single fire i vraski se potrudit da svaki metak pogodi, drugog izbora nema, ili izbjec fajt dok se ne opremis kak ti pase.... a, na kraju bit bez municije? znas da ne bus dobro zavrsil..... dok nemas lootas, kad imas pushas, ali naravno da ti to nece uvjek poci za rukom jer ce i tebe neko pushat....

 

... ne znam kolko je ekipa gledala, ali razne boje brojeva kad radite damage su u stvari prilicno znacajne.... tak da kad pushas nekog sa malo municije a brojevi su ljubicasti, lik ima lvl 3 opremu i maximalnih 200 heltha - znaci bezanija.... https://www.gamesradar.com/apex-legends-tips/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 17:53 (Tallahassee).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
razbukontas kaže...

Time to kill bi trebao upola bit nego sad, jucer sam izmjenio 4 sanzera sa protivnikom na 4 metra daljine dok nisam prvi pao pod mecima.

I loot isto da malo balansirat, posvuda samo shieldovi i medkitevi koje koristim dvaput u cijelom mecu.

 

I ne znam dal to ima efekta na muzzle sa puske, al treba iskljucit volumetric lighting, pol stvari se ne vidi sa tim ukljucenim.

 

I moram rec, nisam naletio na ljude koji pricaju bas, ali pinganje radi super, brzo i efektivno oznacis di se kaj nalazi.

 Slazem se da bi trebalo malo pojacati dmg oruzja ali mozda sljedeci put probaj aktivno pushati lika s kojim se fightas umjesto da trade-as? Slicno se desilo i mom squadu sinoc gdje nas 3 se puckamo s njih 3 svaki put kad nekog od nas pogodi samo se sklonimo da rechargamo shield/HP i opet trade. Kad se skupa zaletimo i push u glavu nakon sto ih malo "omeksamo" u crne vrece idu ili oni ili mi nebitno koliko dmg-a treba.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... ne znam kak se zove onaj sivi segment podforuma sa top temama... ali ovaj naslov ga je do sad vjerojatno najvise zasluzio.... brojevi govore sami za sebe, stvar je stara tri dana, a vijest od jucer - 2,5 milja/600K istovremeno....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ništa se netreba mjenjati, pogotovo ne TTK i dostupnost municije, to su dva elementa koja su srž igre.

Kao što je iznad spomenuto, napucavanje preko zaklona nije ono kako se ova igra igra.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Apex Legends

Pozz...

 

Dali je moguce igrati ps4 sa pc u partyu ? 


Kao fortnite -.-" 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
razermario kaže...

Pozz...

 

Dali je moguce igrati ps4 sa pc u partyu ? 


Kao fortnite -.-" 

 Crossplay dolazi...nije jos koliko sam skuzio ali ce biti

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Hocu prvi puta uci u igru, i sad se ucitava i pise mi Launch Error. Access is denied. 

Moze pomoc?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

crossplay nikako nije dobra ideja...zbog ocitih razloga.

12 godina
offline
Re: Apex Legends
D-wook kaže...

Ništa se netreba mjenjati, pogotovo ne TTK i dostupnost municije, to su dva elementa koja su srž igre.

Kao što je iznad spomenuto, napucavanje preko zaklona nije ono kako se ova igra igra.

 Slažem se u potpunosti, neka samo fixaju crasheve, malo peglaju optimizaciju i ubacuju QoL things, 98% ostalih stvari mogu stati kako jesu.

Ubi bene, ibi patria.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice