Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.537
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Apex Legends

OD toga imas koristi u svim drugim aplikacijama i igrama...

jezgre obavezno unparkat i sve điđa baju u biosu pogasit, to je pod common sense rubriku

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 Ti fakat imaš gadnih problema, si ziher da je do igre? Ja isto imam 1060 uredno mi se vrti od 70-90 frameova, postavke  na high osim bilo čega vazanog sa sjenama to sam smanjio na low ili isključio.

10 godina
offline
Apex Legends

Meni je sve na very low/disabled osim textura koje su na high, frejmovi lete od 110-142 (142 mi je lockano).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
igra mi radi ok imam gtx1080 i 8600k na 1440p rezoluciji postavke sve na high oko 80fps,kad smanjim na medium preko 100 stalno bez problema

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 23:26 (robyvk24).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

14 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 nez u fortniteu se ne primjeti razlika koliko sam ja skužio , čak igraju i sa mobitelima crossplay koliko sam vidio

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Eto, znas da nejde... a funkcionira uredno sa Fortniteom. Di bi trebalo biti jos izrazenije radi one gradnje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Apex Legends
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Eto, znas da nejde... a funkcionira uredno sa Fortniteom. Di bi trebalo biti jos izrazenije radi one gradnje.

 ha mislim,nek igraju sta bi im ja. to je ravno tome da popiju 5 pivi prije neg idu igrat al ajd.
to je ko kad je serena williams igrala protiv zadnjeg lika na atp ljestvici. ofkors lik ju je pregazio.

10 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

da li mi neko moze objasnit ovu situaciju,ja mislim da je neki bug,znaci ja i ekipa smo prezivjeli skroz do onog najmanjeg kruga,pisalo je mi i jos jedan squad da smo zivi,na kraju se krug smanjio na promjer 5m i mi smo u tom krugu

bili oko 30 sec da bi se na kraju krug skupio skroz i ubio nas i kao mi smo eliminirani,na koju foru a drugog squda nigjde,a  nema sanse da su se ljecili 5min izvan kruga!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Legnem u PUBGu samo kad idem pišat. A ovaj APEX se igra zato jer je besplatan i jer je za djecu.
095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
16 godina
offline
Apex Legends

Ima par stvari koje me nerviraju pa napišite ako se to može konfigurirati:

 

-Prebacivanje oružja, užasno mi je iritantno što moram znati ako imam odabrano oružje 1 ili 2 i onda sukladno tome skrolati mišem gore ili dolje, ili nedaj bože stitsnuti istu tipku # oružja. Volio bi da pritiskom na promjenu oružja odmah ga promjeni (kao u CS-u tipka "Q")

 

-Nitko ne koristi mikrofon dok ga ne izvrijeđaš, onda odjednom ima lik mikrofon (ovo se neda konfigurirati, mislim )

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apex Legends
Nije da trolam ali PUBG je za ovu igricu tata-mata...
 
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Mali322 kaže...
Nije da trolam ali PUBG je za ovu igricu tata-mata...

 Vidimo.

12 godina
offline
Apex Legends

koliko sam loš u ovoj igri to je strašno, ali je ipak zabavna

mislim da sam najviše killova imao šakama 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
General_Woo kaže...
Legnem u PUBGu samo kad idem pišat. A ovaj APEX se igra zato jer je besplatan i jer je za djecu.

 

Mali322 kaže...
Nije da trolam ali PUBG je za ovu igricu tata-mata...

 imate jednostavnu opciju igrajte pubg i komentirajte tamo.

 

15 godina
offline
Apex Legends

Nego ja imam pitanje tehnicke prirorde.

S obzirom da imam ultrawide 34" monitor s 3440x1440 rezom koji FOV je najbolje koristiti.

Jucer sam na treningu lakse gadao na manjem FOVU ali isto tako gubim jedan dio slike e sad kako sam ja na velikoj rezoluciji vidim li ja manje vertikalne slike nego netko na 1080p s npr 90 fov?

 

Kolege mi rekao prije dva dana da u par navrata nisam skuzioo neprijatelja u kutu a taj dan sam smanjio fov na 74.. Meni osobno je tako lakse igrat no molio bih nekog ko zaista ima puno iskustva u fps igrama..

Ja sam velim poslije coda 4 apstinirao maksimalno..

Tamo mi je bilo bitno cim manje detalja ia 250 lock i to je to..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Tak sam i ja mislio. Dok nisam probao igrat sa svojim klincima. 25g gaming iskustva a oni rasturaju u Fortniteu. Ja se šlepam (na gamepadu). Stvar je u tome da nisam računao da su oni od prvog dana srasli s tim gamepadom a meni je bio kao povremeno za FIFU. Dok sam ja odrastao na mišu. Treba gledat stvar iz te perspektive.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 9:38 (gnomisa).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Tak sam i ja mislio. Dok nisam probao igrat sa svojim klincima. 25g gaming iskustva a oni rasturaju u Fortniteu. Ja se šlepam (na gamepadu). Stvar je u tome da nisam računao da su oni od prvog dana srasli s tim gamepadom a meni je bio kao povremeno za FIFU. Dok sam ja odrastao na mišu. Treba gledat stvar iz te perspektive.

 ma kakva perspektiva.. Fora je u aim assistu bez njega konzolasi nemaju sto traziti pa imas na youtubeu videa kolko hoces...aim assist off pa da vidimo... to je sranje obicno mislim na taj crossplay s konzolama....

sta je aim assist ? pa to je cisti hack bokte..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
gnomisa kaže...
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Tak sam i ja mislio. Dok nisam probao igrat sa svojim klincima. 25g gaming iskustva a oni rasturaju u Fortniteu. Ja se šlepam (na gamepadu). Stvar je u tome da nisam računao da su oni od prvog dana srasli s tim gamepadom a meni je bio kao povremeno za FIFU. Dok sam ja odrastao na mišu. Treba gledat stvar iz te perspektive.

 ma kakva perspektiva.. Fora je u aim assistu bez njega konzolasi nemaju sto traziti pa imas na youtubeu videa kolko hoces...aim assist off pa da vidimo... to je sranje obicno mislim na taj crossplay s konzolama....

sta je aim assist ? pa to je cisti hack bokte..

 Čekaj, taj aim assist je u Apexu na PCu? Kažem nisam još igrao to al u Forniteu nema toga koliko znam...

15 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...
Rocinante2112 kaže...
gnomisa kaže...
toxic kaže...
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

 Ma kakva šala. Već su obećali. Pa Fortnite uredno igram na PCu u teamu sa klincima koji igraju na plejki....

 PC/konzola crossplay neide jedno s drugim... tezi mazohist bi taj konzolas moro bit da ide protiv pc igraca...

 Tak sam i ja mislio. Dok nisam probao igrat sa svojim klincima. 25g gaming iskustva a oni rasturaju u Fortniteu. Ja se šlepam (na gamepadu). Stvar je u tome da nisam računao da su oni od prvog dana srasli s tim gamepadom a meni je bio kao povremeno za FIFU. Dok sam ja odrastao na mišu. Treba gledat stvar iz te perspektive.

 ma kakva perspektiva.. Fora je u aim assistu bez njega konzolasi nemaju sto traziti pa imas na youtubeu videa kolko hoces...aim assist off pa da vidimo... to je sranje obicno mislim na taj crossplay s konzolama....

sta je aim assist ? pa to je cisti hack bokte..

 Čekaj, taj aim assist je u Apexu na PCu? Kažem nisam još igrao to al u Forniteu nema toga koliko znam...

 Ne, na koznolama na fortnite ti je pod automatski aim assist..

iskljuci ga pa javi rezultate.

BTW ja ne podjenujem konzol fps igrace kada pogledas pro igrace tesko je reci da ne igraju na misu ali je razlika enormna u svemu ako se igra po istim pravilima..

 

Ovo je jednostavno nepravilno.

Prvo konzol igraci igraju na maks 60 fpsa i vecina igra na tvu gdje je lag dosta veci nego na monitoru a frejmovi daju jos vecu prednsot.

Zatim su tu tipkovnica i mis koj iimaju manju letenciju nego gamepad zatim igra detalja na pcu ti mozes nariktat sve na low da lakse otkrijes neprijatelja itd..

 

Zatim odes do konzola i vidis te assist itd... 

ovo je jednostavno nepravilno no neka rade sto hoce...

ja cu tocno znat kad cu killat konzol igraca..

 

12 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

ja cu tocno znat kad cu killat konzol igraca..

 

 onda točno znaj skratiti citate 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

Nego ja imam pitanje tehnicke prirorde.

S obzirom da imam ultrawide 34" monitor s 3440x1440 rezom koji FOV je najbolje koristiti.

Jucer sam na treningu lakse gadao na manjem FOVU ali isto tako gubim jedan dio slike e sad kako sam ja na velikoj rezoluciji vidim li ja manje vertikalne slike nego netko na 1080p s npr 90 fov?

 

Kolege mi rekao prije dva dana da u par navrata nisam skuzioo neprijatelja u kutu a taj dan sam smanjio fov na 74.. Meni osobno je tako lakse igrat no molio bih nekog ko zaista ima puno iskustva u fps igrama..

Ja sam velim poslije coda 4 apstinirao maksimalno..

Tamo mi je bilo bitno cim manje detalja ia 250 lock i to je to..

takoder imam 34" UW monitor iste rezolucije, igram sa 100 FOV.

 

ne znam koju Apex koristi scaling metodu, ako je Hor+ onda je vertikala fiksna i vidis isto kao ovi na 16:9 ako imate istu vrijednost FOV, ako je Vert- onda vidis manje, ali nije ti to neki hendikep generalno

 

veci hendikep ti je FOV 74, po mome misljenju premalo, ne bih isao ispod 90 nikako, ali kazem kako kome pase i kako se tko navikne

 

taj "skraceni" FOV nadoknadis ucestalim ljevo/desno micanjem misa, ako nista drugo 

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Apex Legends

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 10:56 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Moze ekipa srast s gamepadom kolko hoce ali opet velim,protiv iole prosjecnog miš korisnika konzolaš nema šta trazit. Da je covjek profic izgubice protiv covjeka s misom. Isprobano x puta...A tu su jos i vec navedeni problemi (zakljucan fps),manji FOV (tv),nemogucnost štelanja postavki itd itd...

Enivejs,ovo mi je najbolja fps igra koju sam igrao posljednjih 3 godine.

Respawnu kapa dole,napravili su kompetitivan BR koji se igra brzo. Dašak nečeg novog jer kad se vratis na PUBG nakon ovog vidis kolko devovi tamo jedu govna. Desync i dalje problem,hitreg i dalje problem,jedino optijmizaciju su sredili. Cim sletis i pocnes kupit iteme vidis razliku i sporost netcodea.

12 godina
offline
Apex Legends

Zadnjih 7 mečeva, 6 winova.

4 wina, pa izgubili protiv zadnjeg squada, onda jos dva wina zaredali... Feels good man

 

EDIT: Btw, kad koristite one balune(?) za redeploy, uvijek gledajte ravno u nebo(90° kut) tijekom skoka sa vrha užeta, tada možete letjeti dosta daleko, i kad animacija počne da ste blizu tla, samo vas malo podigne i nastavite letjeteti, možete sigurno 800metara(mozda i vise) proći ako ne zapnete za planinu, samo gledajte ravno gore tijekom skoka. Obični skok je nekih 100 metara.

 

Tek sad vidim da je to gor u protipovima što je sparrow ostavio.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 12:10 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Odigrao sam jedno 15-ak rudni, zaradio 3-4 killa, njub samo takav...Nisam još stvorio neko mišljenje o igri, treba još vremena, no ono kaj mi definitivno ne paše je premalo akcije. 90% vremena se provede hodajući okolo tražeći bolji armor i pljuce, premalo pucketanja za moj ukus. Pogotovo kad ja njubara nakon 15 min tek naletim na drugi squad i krepam. Al fakat mi se već par put dogodilo da moj squad ostane u zadnja 4, a još nikog nismo susreli, a ne kempa se...i onda konačno naletimo i krepamo. Ne znam, ovo mi je prvi battle royal naslov pa možda nisam ni upoznat sa tempom gameplaya.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Promster kaže...

Odigrao sam jedno 15-ak rudni, zaradio 3-4 killa, njub samo takav...Nisam još stvorio neko mišljenje o igri, treba još vremena, no ono kaj mi definitivno ne paše je premalo akcije. 90% vremena se provede hodajući okolo tražeći bolji armor i pljuce, premalo pucketanja za moj ukus. Pogotovo kad ja njubara nakon 15 min tek naletim na drugi squad i krepam. Al fakat mi se već par put dogodilo da moj squad ostane u zadnja 4, a još nikog nismo susreli, a ne kempa se...i onda konačno naletimo i krepamo. Ne znam, ovo mi je prvi battle royal naslov pa možda nisam ni upoznat sa tempom gameplaya.

 Ovo si sam odredujes u tome je i car.

Ako hoces akcije ides tamo odmah di ima ekipa i to je to.. rokat ces se da neces znati di si..

ako hoces igrati polako ides tamo di nikog nema.. sve je stvar zelja..

Dakle akcije ima ko u prici ako je zelis.

15 godina
offline
Apex Legends

Mene jos uvijek jebe što ima malo municije i pod tim mislim na početku. Jučer par puta mi taman fali metki da zveknem zadnjek lika iz drugog squada i onda popušim kitu radi toga. Ili konačno razvalimo jednu, a onda daman dođe druga i jednostavno ti fali municije za dobar fight.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

Mene jos uvijek jebe što ima malo municije i pod tim mislim na početku. Jučer par puta mi taman fali metki da zveknem zadnjek lika iz drugog squada i onda popušim kitu radi toga. Ili konačno razvalimo jednu, a onda daman dođe druga i jednostavno ti fali municije za dobar fight.

 .... pricas i pingas s ekipom ili???? sala mala..... ping na municiju koja ti treba, ping na municiju koja nekom drugom treba, ping svega za dobro zdravlje i bok.... kao sto sam vec spomenuo, ako fakat nemas prebacis na single fire..... nekak mi se cini da light municije ima svugdje, tak da mi je nekak obavezno jedna od puski bas ona koja koristi light municiju, da se ne ispraznim....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice