Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... sasvim primjereni naslov discord kanala BALKAN i seranje exploita... zna se, prvo zajebat ak ide.... nema reda, nema podreske devovima, nema srca ni morala.... a 5 eura je stvarno jebena cifra... ma da je 1 to bi se pokusalo zajebat.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
7 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Mi svi budale ti normalan jbg.
Nadam se da ce devs nagraditi i ove sto nisu iskoristili bug hmm.
Ko o kome, mi o postenju.

Ti da znas malo kako se postaje devs,kako se kradu kodovi,ideje vjrv ne bi ni komentarisao al hajd.
Ne mozes zivjeti posteno u nepostenom svijetu.
I l.p za tebe....

Jack8
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... igra je besplatna, ajmo im jos uzet battle pass besplatno, exploitom, pa ce Respawn radit iz entuzijazma.... pa ko bi bio tako glup....

 

Nije opce poanta o tome, nego samo da nije nist slucajno leakano tj. da su to price za malu djecu.

twice the pride double the fall
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... "ne mozes zivjet posteno u nepostenom svijetu".... ovo ide u memoriju.... recenica ko iz najboljih epizoda Alan Forda.... ono, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... kako ukrast a ostat posten.... bog te mazo....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... "ne mozes zivjet posteno u nepostenom svijetu".... ovo ide u memoriju.... recenica ko iz najboljih epizoda Alan Forda.... ono, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... kako ukrast a ostat posten.... bog te mazo....

 

Daj se ohladi malo.

 

Nikome nije problem dati pare tj. vecini nije ali uvijek ima onih naravno kaj bi sve for free no posto ljudi uvijek idu linijom manjeg otpora pa tako i  sad ko im je kriv da im se to vec drugi put dogada da im ljudi prek CMD-a uzimaju free stuff, ako nisu uspijeli prvi put fixati to pa sad im se opet dogada onda su nesposobni a ljudi ko ljudi koriste gužvu.

 

Mislim da je stvar jednostavno u tome da su ljudi iziritirani i pun im je kurac predatorkse prakse EA/Activisiona i slicnih do sad koju su nam servirali i zato svi tak reagiraju kak reagiraju cim cuju rijeci battle pass,mikrotransakcije i tome sl. ali to u ovome slucaju je puno drugacije i tih par eura za battle pas nije problem sigurno nije onima koji svaki dan peglaju ovu igru.

 

Sigurno bi se dalo to rijesiti i svima maknuti koji su na taj nacin to uzeli no EA-u sad svaki negativni press je smrt tako da nece to napraviti.

 

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 11:06 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Fixali su exploit vec ujutro.

ORIGIN: LtMoNkK
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... "ne mozes zivjet posteno u nepostenom svijetu".... ovo ide u memoriju.... recenica ko iz najboljih epizoda Alan Forda.... ono, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... kako ukrast a ostat posten.... bog te mazo....

 Ja te podrzavam u potpunosti.

Svi se zale na postenje i pozivaju na moral. A cim vide da mogu "legalno ukrast" tada to naprave..

Sere mi se od dvolicnih itd...

Kako ocekivat da se ista popravi ako se ne krene od samog sebe? Ako cemo gledat gle ovaj to radi i nitko ga ne kaznjava zasto ne bih i ja tako se se sigurno necemo izvuci iz bilo cega...

 

Cinjenica je zapravo jedina a to je da smo svi hebeni lopovi i samo cekamo priliku da nesto copimo sve ostalo je demagogija i cast izuzecima...

A ljubomorni smo na one koji to mogu bolje i rade vise...

 

Hebem ti sve... 

 

 

 

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... ova anologija sa EA, lol.... dakle, EA ima ugovor sa Respawnom da djele dobit.... ako je ulaz 0 onda je i Respawnova dobit 0! ili mozda sva lova ide EA - a ne ide!.... hebat ga kaj Respawn nije na Steamu, a tamo je mozda bolje??? a mozda gore??? kaj se pototaka tice (to ne znam, nit mi se googla nit je bit ovoga sta sam napisao).....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Valjda sam ja jedini koji je zapravo platio 5€ taj starter pack na originu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

nisu ništa fix-ali, onaj command line radi još uvijek. weapon skin, neki voice line za gibraltara i 1000 coins

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 13:05 (Skullscar1989).
13 godina
offline
Apex Legends

Koga boli kifla za poštenje u današanjem svijetu? ja sam pokrao game developera, vau moš mislit. Sad se oni tu našli pametovat, ajde  se zakuni da nikad u život nisi ništa uzeo ili ispao nepošten negdje, a možda to pišeš, a prvi si kod pisao i uzimao.

Siguran sam da glazbu plaćaš, nikad pirat nisi skinuo, a filmove gledaš samo u kinu te sve knjige čitaš iz knjižnice ili posuđuješ? Ko je prvi neka baci kamen a?

 

Exploit je likan za 950coinsa tako da svi odmah polete uzet EA access za 4 eura, a ne 1000c za 10e i to je ta igra, i to ovdje pojedinci kuže.

 

Šta kad si tako pošten ne uzmeš tih 1000c za 10 e, a ne access za 4-5e koliko je već, pa čekaš battle pass?

Ako ea igra prljavo šta je onda meni odigrat na taj kod izvuć 10 paketa iz kojih sam ionako dobio smeće za legende koje ne igram jer igra očito skenira playtime ili nešto.

 

Ugl. kad ti je kompletna država korumpirana, krade se di se stigne, ti se našao propagirat poštenje iza profila, na jednom kikriki gaming forumu? Lol. 

Ajde siguran sam da si veliki dobrotvor i poštenjačina u real life, ali lijepo da si to pokazao ovom gestom.

 

nakon tog shitstorma jel izašao kakav konkretan info ili je march release možda i 31.03.?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 14:04 (fila2208).
Moj PC  
1 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Koga boli kifla za poštenje u današanjem svijetu? ja sam pokrao game developera, vau moš mislit. Sad se oni tu našli pametovat, ajde  se zakuni da nikad u život nisi ništa uzeo ili ispao nepošten negdje, a možda to pišeš, a prvi si kod pisao i uzimao.

Siguran sam da glazbu plaćaš, nikad pirat nisi skinuo, a filmove gledaš samo u kinu te sve knjige čitaš iz knjižnice ili posuđuješ? Ko je prvi neka baci kamen a?

 

Exploit je likan za 950coinsa tako da svi odmah polete uzet EA access za 4 eura, a ne 1000c za 10e i to je ta igra, i to ovdje pojedinci kuže.

 

Šta kad si tako pošten ne uzmeš tih 1000c za 10 e, a ne access za 4-5e koliko je već, pa čekaš battle pass?

Ako ea igra prljavo šta je onda meni odigrat na taj kod izvuć 10 paketa iz kojih sam ionako dobio smeće za legende koje ne igram jer igra očito skenira playtime ili nešto.

 

Ugl. kad ti je kompletna država korumpirana, krade se di se stigne, ti se našao propagirat poštenje iza profila, na jednom kikriki gaming forumu? Lol. 

Ajde siguran sam da si veliki dobrotvor i poštenjačina u real life, ali lijepo da si to pokazao ovom gestom.

 

nakon tog shitstorma jel izašao kakav konkretan info ili je march release možda i 31.03.?

 

Ne znam kome govoris ako meni....

Ja sam davno imao origin acess premier i njega placam mjesecno nisam niti znao da apex postoji.

Nadalje placam HBO GO nedavno i Netflix uz to placam i HRT pristojbu i MAXTV

Nadalje sve igre koje su mi na disku imam original a reci sad da nisam nikada probao piratsku igru bi bila laz ali je isto tako cinjenica da sam vecinu igara koje sam i skinuo piratske nadalje kupio...

 

Glazbu piratsku sam zadnji puta skinuo kada sam imao 16 godina.. Koristim iskljucivo youtube i radio vjerovo ili ne...

Na Switchu imam original igre kao i na 2dsu

Jedino gdje sam ponekad tanak je u filmovima ali tu sam popustio od kada je na snagu stupio Netflix i HBO GO

I zao mi je sto nemam dobar net pa da imam 4k na Netflixu...

 

Inace kada gledam ukupno rekao bih da sam glup sto placam tolko stvari a imam ih doslovno "free.." Cim sam stariji tim sam "pametniji" ali fala Bogu danas sutra kod mene nemaju sto naci nelegalno..

A to ti dam da prekopas cijelu moju kucu da nemam niti jedan jedini nelegalan sadrzaj... A uvjeren sam da ovaj tekst nije isao mene..

 

Nadalje ja cu podrzati Apex s 10 eura ili koliko vec dode Battle pass

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
.... ne zenga, nisi jedini.... btw vidim glasaci kradezea na aparatima.... ne pada jabuka daleko od stabla..... a i tome ce doci kraj, kad tad.....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Lol pa ne mora mi nitko tu stavljat imovinsku karticu, jebe me se iskreno, samo sam komentirao, nemojte samo da mi hrvati počnemo o nekom poštenju, jer smo zadnji po tome.

 

ugl nebitno ko je uzeo uzeo, ko nije ne mora, ali nemojte prosipat fantazije tuda, nepotrebno.

 

 

 

haha fora

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Lol pa ne mora mi nitko tu stavljat imovinsku karticu, jebe me se iskreno, samo sam komentirao, nemojte samo da mi hrvati počnemo o nekom poštenju, jer smo zadnji po tome.

 

ugl nebitno ko je uzeo uzeo, ko nije ne mora, ali nemojte prosipat fantazije tuda, nepotrebno.

 

 

 

haha fora

Bilo bi fora kada se vec sheraju ove informacije da mi onda ti isti ljudi i sheraju koju milju kada je pronadu sa strane jer bih imao vise koristi od toga..

Sheramo samo ono sto nama direktno ne skodi iako je "legalno free"

 

A kak ti hebes skinove oni ne vrijede nista, firma nista ne moze zaraditi na tome a s druge strane kada je "free" informacija se siri brzinom munje.

Pa dragi ljudi ako ti nije bitno onda niti ne uzimaj :)

Iskreno fucka mi se i za firmu i za one koji koriste exploit ali imam pravo izraziti svoje misljneje i stav oko toga.

 

 

8 godina
offline
Apex Legends

Mislio sam bas cu kupiti battle pass a danas lijepo dobim 1000 coins i free weapon skin sve besplatno, hvala ljudi, exploit vam jos radi evo ja iskoristio prije pol sata

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ionak ce ti maknut to prije nego daju battlepass,bolje potrosi tuh 1000 coinsa na packove.

ORIGIN: LtMoNkK
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

kako svi kenjaju oko toga jel ok ili nije koristiti taj command line za 1000 coins. boli me k..., ja sam ga iskoristio i uzeo 10 apex packs. a ako izađe pass kupit ću i njega. piratiziram sve živo i neživo i što onda? ono što mi se svidi, kupim ali u današnje vrijeme malo tko zaslužuje 60 eura za neku igru koja nema dobru multiplayer komponentu a za sp od bijednih 10 sati ne dajem toliko novaca. kao i sad za apex, ljudi se prave fini i tvrde da nisu koristili ovo za 1000 coinsa jer im je ispod časti, bla bla bla. ajde ne pričajte gluposti, tko bi odbio 10 free apex packs? 

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... ahahahahaaa, ajmoooooo.... bananiranje za apex coins exploit....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Jeste se ustrtarili oko toga tko je eksploitao tko nije, realno Respawn si je sam kriv što je dozvolio (opet) taj exploit. Na kraju se ionako sve svodi oko toga kakva osoba želiš biti u životu, ako te boli tuki za moral i poštenje exploitat ćeš i to ćeš pripisati nekom nasumičnom razlogu koji ti u tom trenutku smanjuje osjećaj da si govno ili ćeš se pokušati utopiti u masu tipa "ajme pa cila država je taka iks dee" ili "ajme pa to je EA, oni su jako loši". Svaka čast vama koji ste uzeli bar Origin Access, po meni Respawn zaslužuje, ako ništa drugo, barem tih mizernih 4 eura kolko košta tih 1000 coinsa sa kojima ćemo uzeti taj Battle Pass jer su zbilja napravili kvalitetnu igru u kojoj možeš bez beda uživati mjesecima i mjesecima, ali fakat nema potrebe tu vodit nekakve križarske ratove protiv ovih šta eksploitaju. Ne možete promijeniti one koji se sami ne mijenjaju i ne vide problem, samo će vas citirati 20 puta i izmišljat toplu vodu jer nitko neće naglas ponosno priznat "da, ja sam lopov, ukrao sam i krast ću i dalje" nego ćete se igrat mačke i miša dok ne potroše sve moguće izgovore i kvazi argumente. Igrajte igru i bok, budite osoba koju želite vidjeti u svijetu i bok. A na Respawnu je da više tu stvar ne useru.

 

Ja bi se radije svađao oko toga što i dalje nema nikakvih konkretnih vijesti za Battle Pass.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 17:30 (Putn1k).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Apex Legends

Da, jer to što sam exploitao jebenu igru govori o tome kakva sam osoba u životu. Lol, ajde daj. 

 

 

ajmo sjašit s te teme i okrenut se novim leakovima, zašto ne izbace više datum patcha da smire, vidim da divlja reddit :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Racunaj da je respawn u americi i svaka najava patcha ili necega ti ce biti u vecernjim satima kod nas kao i obicno.

Ako nesto objave onda objave negdje oko 9 ili 10 navecer

ORIGIN: LtMoNkK
13 godina
offline
Apex Legends

Po meni predugo odugovlače s tim battle passom, ekipa je očekivala prvo 1.3. pa nije došao i sad jučer cijeli dan, pa opet patka. Trebaju čim prije neke detalje oko BP-a baciti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends

Jest... evo vec daju pass a ekipa čeka sa free coinovima...ide ccleaner prije 

IIII
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 18:48 (ZGamer).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Lol pa ne mora mi nitko tu stavljat imovinsku karticu, jebe me se iskreno, samo sam komentirao, nemojte samo da mi hrvati počnemo o nekom poštenju, jer smo zadnji po tome.

 

ugl nebitno ko je uzeo uzeo, ko nije ne mora, ali nemojte prosipat fantazije tuda, nepotrebno.

 

 

Zadnji smo po tome upravo zbog ovakvog stava kakvog ovdje promoviraš, jer ako drugi kradu onda ćeš i ti. I tako će i treći, i četvrti, i peti nakon tebe. Jasno da takvim stavom Hrvati nikad neće biti pošteni, a da bi jednog dana za sedam generacija neko dijete živjelo u normalnijoj državi treba krenuti od sebe. Ne gledati druge, nego isključivo sebe i svoje postupke. Ja od tebe ne mogu napraviti poštenog čovjeka koji će platiti za nečiji rad, ako to od tebe već nisu napravili roditelji. Ali zato mogu poći od sebe i svojim postupcima nekome biti primjer, pa ako taj primjer od tebe i ne napravi poštenog čovjeka (čisto sumnjam), možda će netko drugi reći "pa u pravu je ovaj lik, idem i ja promijeniti neke stvari". Ako se nađe jedan takav u cijelom mom životu, i to je uspjeh.

 

Bez obzira što ti imao reći po tom pitanju i kako si uvjeren da svatko krade, zapravo svoje postupke i samog sebe pokušavaš opravdati postupcima nekoga drugoga (svi kradu, pa ću i ja). Osobno, sve usluge koje koristim plaćam. Igre, televiziju, streaming glazbe, streaming filmova i serija, softver, pretplatu na Bug, you name it. Ne kradem ništa i u životu ne polazim od toga da prvo tražim kako ću nekoga zajebati. I možda sam u ovoj državi i na ovim prostorima u očima mnogih budala, ali sam pred sobom čovjek koji je pošteno plaćen za svoj rad i koji zauzvrat pošteno plaća rad i usluge nekome drugome, tko također treba od svoga rada živjeti. Sve ovo ostalo što pričate je prazna demagogija i opravdavanje nečeg čemu se zapravo ne bi ni trebalo tražiti opravdanje.

 

My 2 cents. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Svadate se bezveze. Ne kradete vi nista. Dogodio im se exploit sami su si krivi na njima je da to poprave. Nitko od vas nije provalio u sustav i nasao exploit. Godinama korporacije kradu nase podatke a vi se tu igrate moralista oko igre. Koliko vas je tu punoljetno ? Ponasate se kao djeca. Tko zeli exploit neka ga koristi tko zeli platiti neka plati. Tesko da ce banati ikog jer je greska njihova to samo govore da ublaze stanje.
Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Ova teorija, da su odgodili Battle Pass radi ovih šta exploitaju, je zapravo jako zanimljiva. Ako je tako, vrlo vjerojatno sad pokušavaju na neki način skužiti kako ne zajebat ljude koji su na legit način kupili coine, a maknut iz inventorija ovima koji su exploitali.


Slična stvar se dogodila i u League of Legends početkom godine kad su neki kupili na desetke kapsula sa skinovima i materijalima za obične bodove koje dobivate kako igrate igru. Riot je stavio kapsule za 1 BE umjesto za oko ~5€ po kapsuli  nekolicina sretnika je u par minuta dobila gro gro skinova i materijala koji bi inače skupljali godinama. Slična stvar se možda i ovdje događa, Respawn ne želi dat free pass exploiterima pa traže način kako riješiti ovaj problem. S tim da je Riot NA/EU bio nesposoban kazniti exploitere, dok su na nekim drugim serverima Riot timovi ručno oduzimali skinove i materijale i vratili igrače tamo gdje su i bili prije exploita.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 22:08 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... zapravo me zaboli k kad ce battle pass uopce izaci.... zapravo me boli i k za exploitere i za citere, koji su isti k btw... jer sam navikao jos od pocetaka igrat mp igre koje nisu imale nikakvo jebeno napredovanje u bas nikakvom obliku... igralo se da bi se zabavilo i to je bila cijela poanta price... ko hakl nogaca ili kosarke, ko je sta na haklu u kvartu zaradio - osim runde naravno.... igralo se druzilo pilo zajebavalo.... danas samo placipicke i to razmazene.... text djeco, text je bitan, samo za vas....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 23:27 (Tallahassee).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Uljesura - origin

Prvi fps nakon 5 -6 godina, aim ko da nikad miš nisan taka

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... zapravo me zaboli k kad ce battle pass uopce izaci.... zapravo me boli i k za exploitere i za citere, koji su isti k btw... jer sam navikao jos od pocetaka igrat mp igre koje nisu imale nikakvo jebeno napredovanje u bas nikakvom obliku...

 Cini se da si zabavan na tulumima. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice