Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Pa iskreno zato kaj mi je dosta glupih zadataka po igrama i onda ekipa ništ drugo ne radi nego lovi tj odrađuje pojedine zadatke.

pusti me da igram kad mogu i kroz xp tj uloženo vrijeme otključam kaj se otključat da, a ne još da me tjera da svaki dan obavljam zadatke.

sto ako odem npr na put od par dana i ne otkljucam  daily zadatke?onda propadaju?

Po meni je bolje ovako

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa iskreno zato kaj mi je dosta glupih zadataka po igrama i onda ekipa ništ drugo ne radi nego lovi tj odrađuje pojedine zadatke.

pusti me da igram kad mogu i kroz xp tj uloženo vrijeme otključam kaj se otključat da, a ne još da me tjera da svaki dan obavljam zadatke.

sto ako odem npr na put od par dana i ne otkljucam  daily zadatke?onda propadaju?

Po meni je bolje ovako

Pa postoje i smisleni zadaci koje možeš otključavati kroz "normalno igranje". Landing na određeno mjesto, killovi sa određenim oružjem itd koje bi svakako riješio prije ili poslije. Samo skupljanje XP-a je suhoparno. Dobro je napisao kolega forumaš ranije, ako su vec uzimali model od Fortnite-a mogli su to i bolje odraditi.

Međutim, na stranu sve više bi volio da su se pozabavili stasbilnošću igre i cheaterima. Na trenutke je totalno neigrivo što zbog laga, cheatera ili nekih drugih razloga. Od 5 partija u najmanje 4 mi se desi da netko iz ekipa dobije DC.

12 godina
offline
Apex Legends

previše cheatera, jučer jedan samo triple headshot sa pištoljem sa medium-high range... oduzme mi volju za igrati.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Apex Legends
Ja sam jednu partiju ostao 1v1 sa speedhackerom, lik mi je bacao granate pod noge dok me nije ubio
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Ima ih toliko da je više gadno ovo igrat iskreno.

 

Gotovo svaku partija ima najmanje 1 team koji su ili u potpunosti cheateri ili jedan od njih.

Prijavio sam ih već dosta.

KAda pogineš na nacin da ne izviris te padas odmah istog trena znas da nesto ne stima. Spektaš ga i lik naocigled koristi hax... uzas jedan... lose su to napravili..

No na zalost vise nema niti pravila nisu tu samo par levela igraci nego i level 60+ takoder to radi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 14:40 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

jedini nacin je "hardver" ban, nadam se da ce to napraviti sto prije

 

mada osobno nisam nesto previse varalica vidio do sada

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ima nas troje koji stalno igramo, kada je sve "fer" uvijek smo u top 3 tima. no kad nas netko pobije 3 na 1 sa govnom od pištolja i svim headshots preko pola mape.... jučer nas lik ubija sa cca 300m, koristi havoc kao sniper. čim dobije line of sight na nas, odmah nas svaki metak pogađa. realno od 10 matcheva samo 1 se dogodi da ne umremo na sumnjiv način ili da pobijedimo. igra je free i banovi ne vrijede kad se tako lagano napravi novi account, ako ne uvedu hardware banove strah me da se situacija ne bude nimalo popravila. to što se hvale kako su banali tisuće ljudi ne znači apsolutno ništa jer treba par minuta da se taj isti lik vrati nazad u igru

10 godina
offline
Apex Legends

Apex uveo hardware ban. OMG. Bitnija vijest i od te da danas izlazi sezona 1.

 

https://www.bug.hr/igre/varalice-u-apex-legendsu-dobivaju-trajni-ban-vezan-uz-hardver-8569

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 16:22 (Super64).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

XP sistem je sranje gdje najlakše izmanipulirati GRIND da se forsira korisnik na kupovanje progresa za napredovanje, dovoljno je pogledati Call of Poop I njihov XP GRIND ONLY sistem gdje treba 1000 sati u igri da bi se nešto otključao. Također je ekstremno noob friendly jer je doslovno "mozak na pasu i GRIND ON" klinci koji mogu igrati 10 sati dnevno i određeni odrasli koji igraju svako večer naravno da to podržavaju.

Quest i XP kombinacija sistema se u dvije MEGA popularne igre pokazala optimalna Fortnite I Siege u obje doslovno sačekaj 3-5 dana da se nakupi daily questova i aktiviraj weekly rezvali kad imaš malo vremena oderes to i GG!

Tu spiku "šta ako ja odem negdje" možes prodati nekome ko te nema na Originu i ko ne vidi da si ON i igraš svako večer  

To što ste se većina opekli na očajne BF V questova ne znači da je koncept loš već implementacija u jednoj igri... 

U ostalom u pitanju je opet EA mora se nekom i prodati "ponos i mogućnost kupovine progresa" ili kako su već poturali kozmetiku u SWBattlefront II srećom sama ponuda season pass-@ je kako sam već rekao obični i jadni recolor pa koga boli kjurac...

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 17:37 (D3ViL).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Super64 kaže...

Apex uveo hardware ban. OMG. Bitnija vijest i od te da danas izlazi sezona 1.

 

https://www.bug.hr/igre/varalice-u-apex-legendsu-dobivaju-trajni-ban-vezan-uz-hardver-8569

 Po meni bitnija vijest je hardware ban , jako jako dobra vijest , to će smanjiti broj varalica drastićno , takva stvar bi se trebala uvesti i u drugim besplatnim igrama (pogotovo u cs go) .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
D3ViL kaže...

XP sistem je sranje gdje najlakše izmanipulirati GRIND da se forsira korisnik na kupovanje progresa za napredovanje, dovoljno je pogledati Call of Poop I njihov XP GRIND ONLY sistem gdje treba 1000 sati u igri da bi se nešto otključao. Također je ekstremno noob friendly jer je doslovno "mozak na pasu i GRIND ON" klinci koji mogu igrati 10 sati dnevno i određeni odrasli koji igraju svako večer naravno da to podržavaju.

Quest i XP kombinacija sistema se u dvije MEGA popularne igre pokazala optimalna Fortnite I Siege u obje doslovno sačekaj 3-5 dana da se nakupi daily questova I aktivirana weekly report kad imaš malo vremena oderes to i GG!

Tu spiku "šta ako ja odem negdje" možes prodati nekome ko te nema na Originu i ko ne vidi da si ON i igraš svako večer  

To što ste se većina opekli na očajne BF V questova ne znači da je koncept loš već implementacija u jednoj igri... 

U ostalom u pitanju je opet EA mora se nekom i prodati "ponos i mogućnost kupovine progresa" ili kako su već poturali kozmetiku u Battleground II srećom sama ponuda season pass-@ hj kako sam već rekao obični i jadni recolor pa koga boli kjurac...

 

 Siege sustav je ok, odigras, zaradis renown, ko neće ne mora.

Bf asajmneti su uvreda za nazvat tako. 

Ako sloze zabavne challengese, zašto da ne, da nagrade budu ili zlatnici ili crafting materials itd zašto da ne. 

Ne tu ne pričamo od  1080 no scope wingman hs u padu 500m već donekle mogući asajmenti koji bi bili nekakav izazov za ok nagradu tako da se kompletno slažem s tobom i nadam se da će to slozit. 

Battle pass je za početak ok, skinovi su smeće, nagrade su meh, ali možeš grindat i to nam treba, a što će dalje bit, nadam se samo više i bolje + veliki palac gore što možeš zlatnike zaradit nateag igranjem, to je jako dobar potez! 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Ne svida mi se battle pass. Nista posebno. Recolori me ne zanimaju ionako ih ima previse i ovako i dobivali smo ih u kutijama. Nadao sam se necem novom. Novi lik je bezveze. Ability mu oduzima energiju dok se koristi. Ionako padam nakon 2 3 rafala nebih jos i to. Ultimate mu je.... Pazi sad... Trampolin. Yes. Kuzim da djeca vole skinove u fortniteu di vidis lika ali tu? Kao i recolor puske. Pusku imas u fokusu mozda na par sekundi dok reloadas inace ti je pogled fokusiran u daljinu. Uglavnom ništa posebno sto vec nismo prije imali, samo sad placas ako ti nije dovoljno. Osobno nisam jos ni otključao sve skinove di jos da kupujem nove. Moze to bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Ne svida mi se battle pass. Nista posebno. Recolori me ne zanimaju ionako ih ima previse i ovako i dobivali smo ih u kutijama. Nadao sam se necem novom. Novi lik je bezveze. Ability mu oduzima energiju dok se koristi. Ionako padam nakon 2 3 rafala nebih jos i to. Ultimate mu je.... Pazi sad... Trampolin. Yes. Kuzim da djeca vole skinove u fortniteu di vidis lika ali tu? Kao i recolor puske. Pusku imas u fokusu mozda na par sekundi dok reloadas inace ti je pogled fokusiran u daljinu. Uglavnom ništa posebno sto vec nismo prije imali, samo sad placas ako ti nije dovoljno. Osobno nisam jos ni otključao sve skinove di jos da kupujem nove. Moze to bolje.

 Slažem se da je BP onak meh. ali je fora da su prvi otisli na foru gdje s pravim novicma mozes iskljucivo dobivat stvari kozmeticke prirode.

Ja sam igru podrzao s 10 eura. Nadam se da ce ove novce koje dobiju pametno iskoristiti u poboljsanju igre..

Treba novih izazova, moraju puknut neki ranked sistem ili nesto slicno.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
Gogy7 kaže...
Ne svida mi se battle pass. Nista posebno. Recolori me ne zanimaju ionako ih ima previse i ovako i dobivali smo ih u kutijama. Nadao sam se necem novom. Novi lik je bezveze. Ability mu oduzima energiju dok se koristi. Ionako padam nakon 2 3 rafala nebih jos i to. Ultimate mu je.... Pazi sad... Trampolin. Yes. Kuzim da djeca vole skinove u fortniteu di vidis lika ali tu? Kao i recolor puske. Pusku imas u fokusu mozda na par sekundi dok reloadas inace ti je pogled fokusiran u daljinu. Uglavnom ništa posebno sto vec nismo prije imali, samo sad placas ako ti nije dovoljno. Osobno nisam jos ni otključao sve skinove di jos da kupujem nove. Moze to bolje.

 Slažem se da je BP onak meh. ali je fora da su prvi otisli na foru gdje s pravim novicma mozes iskljucivo dobivat stvari kozmeticke prirode.

Ja sam igru podrzao s 10 eura. Nadam se da ce ove novce koje dobiju pametno iskoristiti u poboljsanju igre..

Treba novih izazova, moraju puknut neki ranked sistem ili nesto slicno.

dobro je sto BP nije must have. oni koji ne zele nisu nista zakinuti

 

a s druge strane, ovaj prvi BS bi u biti trebali svi kupiti, jer sa levelanjem dobijes 1000 coina, ako dodes do 100 u sezoni, a BP platis 950

 

pa onda imas te coing za sljedeci BP ili za druge stvari u storu

 

sranje je jucer bilo, sto su serveri stekali gadno, pa je bilo presmjesno za igrati, pucas na lika koji je ispred tebe, a za 2 sekunde je iza tebe niti ne skuzis 

13 godina
offline
Apex Legends

kako vam igra radi, ekipa šta je imala kreševe, jel zasad ok, ili se isto kreša?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Jesu uveli hardware ban ili ne? Pa čini mi se da igra ima više cheatera nego ikada. Evo baš maloprije iskočimo na samom startu a kraj nas lik projuri kao raketa, sletio i pokupio oružje dok smo svi još bili u zraku. I ubije nas prije nego smo uopće sletjeli. Wtf 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

kako vam igra radi, ekipa šta je imala kreševe, jel zasad ok, ili se isto kreša?

 

Meni jučer bilo ok. Niti jedan kreš u nekih 2,5 sata igranja.

Pohaksalo me jednom i to blatantno....neki kineski govnar po imenu.

Octane mi je ok. Active ne pojede puno healtha i možeš ga fino iskoristiti pogotovo ako nosiš jači armor.

U kombinaciji sa Bang i dobro ispucanim dimom možeš fino isflankati.

Ult treba polovit još gdje i kako ga koristiti.

Kaj se tiče samog BP....istina je da nije to neki sadržaj koji vrijedi te love ali eto ja ga uzeo zbog same igre koja je meni ugodno iznenađenje.

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 12:25 (Zero2).
13 godina
offline
Apex Legends

Bp ne vrijedi kao takav 77kn, ali iako sam exploitao za 1000 golda na oba acc, kupio sam battle pass.

Jer su složili free to play sjajnu igru koju želim vidjeti da napreduje. Koja je zabavna, ima sadržaja, jednostavno te privlači da igraš još i još.

+ zaradiš opet 950 coinsa za novi pass ako izgrindaš. 

 

Po meni bi svi trebali uzet taj pass, baš da im pokažemo da dobro rade i da želimo da rde još bolje.

 

octane je blesav, fora je za igrat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

FPS je opet lockan na 144. Jel to sluzbeno bug ili su to tako odlucili? Jer lag je sad nepodnosljiv, a do updatea ga nije bilo.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Hoće li napokon napravit da igramo Apexe sa mišom  i tipkovnicom na PS4.Ovo postaje živi očaj.Likovi s kojima sam bio u timu ,čujem kako lupaju po tipkovnici rasturaju sve redom ,ja na kontroleru ,mogu samo hodati za njima i dovršavati ranjene,eventualno nekoga spasiti ili čak respawnati.Išao sam u Hangar 18 u njihovu gaming arenu samo da probam na PC ,nebo i zemlja,prva igra i odmah victory kill,dok se na PS praktički provlačim i 

 
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Kupi PC i igraj na miša i tastaturu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Archangel711 kaže...

Hoće li napokon napravit da igramo Apexe sa mišom  i tipkovnicom na PS4.Ovo postaje živi očaj.Likovi s kojima sam bio u timu ,čujem kako lupaju po tipkovnici rasturaju sve redom ,ja na kontroleru ,mogu samo hodati za njima i dovršavati ranjene,eventualno nekoga spasiti ili čak respawnati.Išao sam u Hangar 18 u njihovu gaming arenu samo da probam na PC ,nebo i zemlja,prva igra i odmah victory kill,dok se na PS praktički provlačim i 

 što je pjesnik htio reći

8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

imaš ps 4, proizvod na kojemu se igra pomoću gamepada. onda imaš pc, proizvod na kojem se primarno igra putem miša i tipkovnice.

kupiš pc pa igraš kako spada.

 

jučer smo bili u timu sa likom koji igra na gamepad. ubili me i promatram tog lika kako igra. jebena katastrofa. ne može ciljati, ne može pucati, sve sporo... igranje brze igre kao što je apex pomoću gamepada je čisti mazohizam

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Archangel711 kaže...

Hoće li napokon napravit da igramo Apexe sa mišom  i tipkovnicom na PS4.Ovo postaje živi očaj.Likovi s kojima sam bio u timu ,čujem kako lupaju po tipkovnici rasturaju sve redom ,ja na kontroleru ,mogu samo hodati za njima i dovršavati ranjene,eventualno nekoga spasiti ili čak respawnati.Išao sam u Hangar 18 u njihovu gaming arenu samo da probam na PC ,nebo i zemlja,prva igra i odmah victory kill,dok se na PS praktički provlačim i 

nisam siguran da je omogucen cross platform gameplay.

 

to sto ti cujes da netko iz tvoga tima lupa po tipkovnici dok igrate na plejki, je nesto drugo a ne tipkovnica

12 godina
offline
Re: Apex Legends

FPS igre i konzole neidu u istu recenicu. Treba se manut čoravog posla

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

FPS igre i konzole neidu u istu recenicu. Treba se manut čoravog posla

 Ajde ne kenjaj bzvz isto ko i ovaj gore. Ko hoce igrat na konzoli naucit ce se igrat na konzoli. Ja sam prvi mislio da necu nikad moc igrat na joysticku FPS, pa mi je sad prirodno igrat na joysticku kao i na misu. Sve je stvar navike i ''treninga''. Ima ekipe koja igra FPS na kontroleru na maksimalnoj osjetljivosti pa se vrti ko sa mišem. Sve je stvar muscle memorya. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Apex Legends
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...

FPS igre i konzole neidu u istu recenicu. Treba se manut čoravog posla

 Ajde ne kenjaj bzvz isto ko i ovaj gore. Ko hoce igrat na konzoli naucit ce se igrat na konzoli. Ja sam prvi mislio da necu nikad moc igrat na joysticku FPS, pa mi je sad prirodno igrat na joysticku kao i na misu. Sve je stvar navike i ''treninga''. Ima ekipe koja igra FPS na kontroleru na maksimalnoj osjetljivosti pa se vrti ko sa mišem. Sve je stvar muscle memorya. 

Da sad ne izgubim pol popodneva na gluposti samo cu produzit dalje,sretno s pijeskom u vagini

 

 

13 godina
offline
Apex Legends

malo info

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 8
13 godina
offline
Apex Legends
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice