Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Apex Legends

Ima kakav discord kanal di se okupljate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... dolazi zanimljiv event na staroj mapi....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

hm halloween titanfall apex XD

sviđa mi se, čim je stara mapa u tome, nova nikako da sjedne. 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... moram rec da sam od rijetkih kojem je nova mapa odlicna..... moguce jer sam navikao na velike otvorene prostore kao u pubg-u, a i pase mi onda i taj malo sporiji tempo... malo stat, pogledat kakva je situacija...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

..... moram rec da sam od rijetkih kojem je nova mapa odlicna..... moguce jer sam navikao na velike otvorene prostore kao u pubg-u, a i pase mi onda i taj malo sporiji tempo... malo stat, pogledat kakva je situacija...

 jo da dobijem likove koji ne sprintaju cijelo faking vrijeme. Ja stanem na 10sec da vidim što se događa, malo poslušam itd a likovi 500m ispred mene...i to pa barem 50% ekipe tako 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

..... moram rec da sam od rijetkih kojem je nova mapa odlicna..... moguce jer sam navikao na velike otvorene prostore kao u pubg-u, a i pase mi onda i taj malo sporiji tempo... malo stat, pogledat kakva je situacija...

 Nisi jedini, meni je nova mapa odlična. Počeo sam više Caustica igrati baš zbog nove mape.

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

..... moram rec da sam od rijetkih kojem je nova mapa odlicna..... moguce jer sam navikao na velike otvorene prostore kao u pubg-u, a i pase mi onda i taj malo sporiji tempo... malo stat, pogledat kakva je situacija...

 Onda sam valjda i ja jedan medu njima. U pocetku mi nikako nije sjela mapa, sto sam i napisau u kratkom osvrtu nakon sto je krenula nova sezona, ali sada mi se sve vise i vise svida. Najvjerojatnije je sve bilo stvar privikavanja... Cak i one zgrade tj katovi koji su me uzasno zivcirali sad vise ne predstavljaju toliki problem kad se nauci gdje i kako se moze uci/izaci. Takoder sam se zalio na velicinu mape tj ona "polja" izmedu zona, ali sad kad malo bolje pogledam njihov teren sa stijenama, zaklonima, kanjonima, mostovima itd je zapravo odlican za napucavanje dok su na staroj mapi ta polja manja, ali i doslovce otvorene zone gdje je bilo tesko naci nekakav zaklon i ako te netko 3rd party bilo se puno teze puno izvuci. Malo je iritantno kad tutleki uzmu charge rifle i samo cekaju da 3rd party nekoga sa drugog kraja mape, ali cak i tu teren dosta pomogne. Sva sreca pa su brzo prepoznali taj 0 skill-high reward oruzje pa su vec najavili nerf koji ce doci vec danas na event patchu ako se ne varam.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... Respawn ocito ima dovoljno ideja da ovu igru odrzi u zivotu... ovaj Halloween event je odlican... noc na staroj mapi izgleda predobro... jos samo nisam skuzio u kojem momentu prelazi iz solo moda u legends vs shadows...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... Respawn ocito ima dovoljno ideja da ovu igru odrzi u zivotu... ovaj Halloween event je odlican... noc na staroj mapi izgleda predobro... jos samo nisam skuzio u kojem momentu prelazi iz solo moda u legends vs shadows...

 Kad ostane 10 legendi.

 

https://answers.ea.com/t5/News-Game-Updates/Fight-or-Fright-Collection-Event-Coming-October-15th/td-p/8293659

 

The battle rages until there are only ten living Legends left, who must then join forces and make it to an evac ship while the Shadow Squad attempts to stop them at all costs.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Malo mi djeluje nemoguće da uspiju.
Jedino al ti mrtvaci ne znaju šta treba radit
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Ne znam ja sam win sa mrtvacima imao drugi game ako se ne varam dok mi je sa legendom dosta teze. Treba imati malo srece da mrtvaci budu zaokupljeni ostalom ekipom kako bi ti usao u brod, kad se njih krdo skupi oko broda tesko je samo tako probit se kroz njih i uci. Zato najbolje uzeti miragea, pokusat se pozicionirati sto blize, zviznut par granata oko broda i onda puknuti ulti i samo uletit unutra dok si nevidljiv.
9 godina
offline
Apex Legends

 

E društvo, ovo sam pičio odmah kad je izašlo, nekih mjesec dana, ali su mi onda prestali igrati dečki s kojima sam igrao i nerviralo me što su cheateri bili redovita pojava, pa sam malo pomalo prestao

 

Uglavnom, moje pitanje je kakva je sad situacija s cheaterima, je li to riješeno?? vidim da se puno stvari događa oko igre pa razmišljam da se malo vratim

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Situacija je sad bolja. Cheater se desi jedan na mozda 20 gejmova, a i oni budu sad puno brze eliminirani.
Imas novu mapu, nova oruzja, heroje i jos neke sitnice, a od danas i vremenski limitiran event (koji mi je bas fora).
Za battlepas znas i sam - skinovi za sve i svasta, dajvovi, pozadine i muzika.
Igra se kresha tu i tamo (meni u zadnje vrijeme nista, dok drugima izbacuje code leaf error tu i tamo.
Nas se skupilo nekoliko ex call of duty veterana (bivsa repka) i picimo skoro svaki dan, ovisi kak ko dela. Imamo i discord tak da je svako dobrodosao.
Budem zalepil link dok dojdem na komp a mozete i potraziti kanal na discrodu - Apex Legends Croatia (moze bilo ko, nije samo za hrvate).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
To sam i ja kontao. Mirage, Giblartar i ona ženska što ima air strike. Ta kombinacija da. No šta ako ne uđu svi u ship? Kako ulazak ide? Dođem pod brod i tjt?
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...
Situacija je sad bolja. Cheater se desi jedan na mozda 20 gejmova, a i oni budu sad puno brze eliminirani.
Imas novu mapu, nova oruzja, heroje i jos neke sitnice, a od danas i vremenski limitiran event (koji mi je bas fora).
Za battlepas znas i sam - skinovi za sve i svasta, dajvovi, pozadine i muzika.
Igra se kresha tu i tamo (meni u zadnje vrijeme nista, dok drugima izbacuje code leaf error tu i tamo.
Nas se skupilo nekoliko ex call of duty veterana (bivsa repka) i picimo skoro svaki dan, ovisi kak ko dela. Imamo i discord tak da je svako dobrodosao.
Budem zalepil link dok dojdem na komp a mozete i potraziti kanal na discrodu - Apex Legends Croatia (moze bilo ko, nije samo za hrvate).

 Koji igraci ?

Jel to s Cod4 ili dvice?

 

Vecinom od Imex clanova ili?

9 godina
offline
Re: Apex Legends

bome sve mi se čini da bi se mogao onda malo i vratiti, hvala ;)

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

bome sve mi se čini da bi se mogao onda malo i vratiti, hvala ;)

ma ja sam samo igrao prvu sezonu aktivno.

Drugu povremeno al jbga kad nemam neke ekipe s kojom bi stalno igrao onda izgubim i volju..

 

Jos ranked nisam niti krenuo igrati

4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Samo se priblizis brodu u krug onaj mali oko njega i ubaci te unutra. Ukoliko samo jedan legend ude unutra mrtvaci gube, a da bi dobio win sa legendom moras bas ti uci unutra.
16 godina
offline
Re: Apex Legends
I dvojka i cetvorka (ali vise dvojka) - passion, tgzy, pwr.
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

Jos ranked nisam niti krenuo igrati

 ... po mom misljenju ranked je najbolja stvar koja se u ovoj igri desila... samo to picim i ne pada mi na pamet ic igrat na "normalne" servere... kud i kamo je bolja ekipa, citera nema, uopce mi ne treba znana ekipa kad je nema... sasvim je dobro i sa randomima, jer u ajmo rec 80% slucajeva, znaju igrat i nema puno zivciranja... uredno se koristi ingame voice chat... dosta je razloga da se predje na ranked, ko nije...

 

EDIT: donoskar, ima situacija kad mozes kao shadow skocit u brod, ovisno o polozaju na mapi i okolini... kad bi to uspjelo vecem broju igraca zanima me kakav bi ishod bio...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 18:18 (Tallahassee).
16 godina
offline
Apex Legends

https://discord.gg/K5G2m54

Discord od nas nekoliko koji igramo relativno cesto.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...

https://discord.gg/K5G2m54

Discord od nas nekoliko koji igramo relativno cesto.

 

 ajd baš ću se probat večeras poigrat sa vama...nisam nešto, al zato rageam ko zvjer  

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Nismo ni mi nesto, jbg, godine su tu.
Obicno posle 16h nekoga uvijek bude.
10 godina
offline
Re: Apex Legends

Ajde doci cu i ja na discord, nisam igrao nekoliko mjeseci ali sad sam opet nekako dobio volju pa mozda bacimo ponekad. Vecinom sam od 20h pa nadalje tu.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... jucer sam fakat odrapio dobar dio veceri na apexu... i malo me bas zaintrigiralo kako malo ljudi igra sa Devotionom... a ta pljuca je hebeno brutalna, ne mislim rec OP da me netko ne cuje, jer ju osobno najradije koristim...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Ne volim te puške na energy ammo. Nekako mi pre sporo pucaju. Jedino Tripple Take. 

A ovako Flatline, R301, ona pljuca što puca 5 komada heavy ammoa.

U zadnje vrijeme gotivim Evu s duplim okidačem.

4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... jucer sam fakat odrapio dobar dio veceri na apexu... i malo me bas zaintrigiralo kako malo ljudi igra sa Devotionom... a ta pljuca je hebeno brutalna, ne mislim rec OP da me netko ne cuje, jer ju osobno najradije koristim...

 Po mome ima par razloga zasto ljudi bas i ne igraju devotion koji ipak ima najveci dps u igri. Prvi je mobilnost, posto se radi o lmgu onog trenutka kad ads-as kao da se ukopas u zemlju i strafe speed je gotovo nikakav pa si laka meta. Takoder vezano za mobilnost je slucaj kada nemas turbo chargera jer ukoliko si 1 na 1 sa nekime i ugledate se u isto vrijeme dok ti zapucas ovaj ti vec moze skinuti pola hpa, a da ne govorimo kad dode do bliske borbe u skucenim prostorima... Drugi problem je jednostavno municija, jer cak i sad kad je ovaj sugavi charge rifle popularan opet je tesko pronaci dovoljno energy ammoa do kraja partije. Ukoliko se nade dovoljno municije sa devotionom se bas treba igrati iz takticki iz drugog reda sa ciljem da prvi zapucas.

13 godina
offline
Apex Legends

Dobar je devotion ali tek kad ugrabiš turbo charger.

 

Uglavnom oružja s kojima ću odigrati meč baziram na dodacima koje nađem (a ne obrnuto). Pa ako nađem lvl2 heavy mag, znam da ću tu partiju odigrat sa prowlerom/hemlockom/spitfireom.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... ne znam, meni je devotion pick no.1 sa i bez turba, a turbo nisam vec dugo vidio... no. 2 spitfire... volim u startu imat dosta metaka, ak su protivnici u close quarteru zivahniji, dok oni skakucu devotion se stigne zalaufat u full speed... ne ide mi snajpanje u ovoj igri bas nikako, tak da se pouzdam u "kvantitetu" kolicine municije i blizi fajt...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Apex Legends

Dodajte me na originu (Mr_DUXCRO) ako je netko za tim. Izgleda da nitko od mojih origin "frendova" ne igra NIŠTA.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice