Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.316
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Apex Legends

Znači koji si sam sad bug doživio ja nemogu vjerovat , izaberem heroja i u shipu čujem onak da me netko udara i sam odjedanput čujem " I am down " i kad ono krene skakanje i vidim ja downan i tako skočim i moji me odma dignu , ali wtf wtf ???? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Čuo sam par puta to, no izgleda da sam imao sreću.

Jedino što je jednom jedan teammate nestao, a nismo ni krenuli s iskakanjem

10 godina
offline
Apex Legends

Imam problem sa Apexom,naime kad zavrsim gejm mi izbaci no signal na monitoru i ventilator na grafickoj ode na 100%.Problem je samo kad izlazim u meni onda crasha a dok sam u gejmu sve je normalno.Imam zadnje amd drivere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Acex kaže...

Imam problem sa Apexom,naime kad zavrsim gejm mi izbaci no signal na monitoru i ventilator na grafickoj ode na 100%.Problem je samo kad izlazim u meni onda crasha a dok sam u gejmu sve je normalno.Imam zadnje amd drivere.

 Da ti nije grafa osla? Probaj ju sa onim programom mislim da se zove funmark testirati

4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Nisu to bas naznake krepavanja kartice, siguran sam 99% da je do Apexa posto igra ima hrpetinu bugova...

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
filipvk1000 kaže...
Acex kaže...

Imam problem sa Apexom,naime kad zavrsim gejm mi izbaci no signal na monitoru i ventilator na grafickoj ode na 100%.Problem je samo kad izlazim u meni onda crasha a dok sam u gejmu sve je normalno.Imam zadnje amd drivere.

 Da ti nije grafa osla? Probaj ju sa onim programom mislim da se zove funmark testirati

 ... Furmark... pogledaj temperature...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

 ... Furmark... pogledaj temperature...

 Sto ce mu tocno temp iz furmarka pokazati? Ako vec zeli tesirati gpu onda nek odvrti heaven, superposition ili 3d mark firestrike. Furmark je nepotrebno silovanje kartice...

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... furmark sadrzi benchmark izmedju ostalog, koji ce u dvije minut koliko traje jako lijepo pokazati na kojoj to max temperaturi stabilno radi graficka, ne treba vrtit burn-in test... napamet kao i Apex, "99% da je do apexa sa gomilom bugova" - LOL....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

Bilo je ipak do drivera,instaliro orginal drivere sa cda i radi normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... furmark sadrzi benchmark izmedju ostalog, koji ce u dvije minut koliko traje jako lijepo pokazati na kojoj to max temperaturi stabilno radi graficka, ne treba vrtit burn-in test... napamet kao i Apex, "99% da je do apexa sa gomilom bugova" - LOL....

 Nisam jos naletio na nekog tko trazi stabilnost preko furmark bencha, al eto i to sam sad cuo... Rekao sam covjeku da je najvjerovatnije do Apexa posto onakvo ponasanje kartica nema kad krepava, a poznavajuci ovu igru jako dobro i sa kojom sam imao hrpu problema (i to jedino sa njom) mi je to prije izgledalo da je do igre, logicno... Eto na kraju je stvar do drivera, nijedan bench mu to ne bi pokazao, ali Apexu ocito nije odgovarao taj driver koji je prije imao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 20:42 (DonOscar).
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... furmark izvlaci maximum iz grafike u kratkom vremenu, gejmanje pol sata ista temperatura kao u 2 minute furmarka... mozda netko ne zna koja je to temperatura, ako je do hardwera najlakse je tako pogledati... da ipak su amd driveri nije Apex, ali ti opet okreces plocu kao nisu Apexu odgovarali drajveri... nikad na Intel - nvidia kombinaciji nisam imao vecih problema s i jednim naslovom... ali ne ipak je Apex sjeban... ma da...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 22:47 (Tallahassee).
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... furmark izvlaci maximum iz grafike u kratkom vremenu, gejmanje pol sata ista temperatura kao u 2 minute furmarka... mozda netko ne zna koja je to temperatura, ako je do hardwera najlakse je tako pogledati... da ipak su amd driveri nije Apex, ali ti opet okreces plocu kao nisu Apexu odgovarali drajveri... nikad na Intel - nvidia kombinaciji nisam imao vecih problema s i jednim naslovom... ali ne ipak je Apex sjeban... ma da...

 Furmark je ukratko receno smece koje jedino sto napravi je nabije temperature kakve u niti jednom scenariju dok igras neces vidjeti, za testiranje kartice postoje puno bolji programi koje sam vec naveo... Nebitno koja je platforma Apex je imao hrpetinu bugova i problema, naravno postoje oni kao ti koje je to sve skupa zaobislo, ali da si imao problema kao ja i pratio sluzbene forume shvatio bi o cemu se radi... Evo ti primjer zadnjeg "vodica za bugove i crashanje" od strane EA za sezonu 3. Znaci vec smo u sezoni 3 i jos uvijek ima hrpa sranja, a da ne pricamo sto je sve prije bilo...

16 godina
offline
Re: Apex Legends
Jucer sam imal vremena i par sati otpikal da se probam izvuci iz platine 3.
Odbijal sam snajpere zucno i dok sam videl da jednostavno nejde, uzel triple take i nemrem verovati da sam zbog toga izvukel 3 gejma za redom. Doslovno snajper za braindead igrace. Pokas do besvjesti dok tvoji pushaju i protivnici se gube. Ehh tvrdoglavosti moja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Neznam kako ostali ali meni je u zadnje vrijeme igra pre zakon,od winter expressa koji je došao kao dobro osvježenje pa fini skinovi (iako meni osobno nebitni ali lijepo je zaokružit igru takvom sitnicom) i sva oružja baš kakva trebaju biti.

A winter express je odličan za brzo nabijanje levela.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

je....istina, odigrao sam prošli vikend jedno petnaest rundi...što duljih što kraćih ...tri puta u top 3, a čak i pobijedio jednom :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... vratio se malo u apex kad ono ceka me 18 apex packsa sa ekskluzivmama, i vidim sad je svaki sljedeci level opet tako kao na pocetku... iako je ttk ostao isti brutalan, treba nesto drugo probat da bi shvatio koliko je ovo takticki superijornije i bolje od bilo koje ponude... tarkov je sad in, al samo do izlaska cod BR-a, ili streamnja neceg treceg... tak je bilo i sa team fortressom u najboljim danima, nitko sa ovog foruma to nije igrao, samo pokazatelj sta valja a ovdje se ignorira (luzerski mentalitet)... kak bi tbf reko treba bit "uvik kontra"...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

Ja evo zadnjih par tjedana igram Apex i moram priznati da sam se navikao na mapu, svaki dan odigram par mečeva. Iako mi je bolja prošla mapa, uspi osam se naviknuti na ovu. Imam čak i dobre rezultate ove sezone. Nekako mi sjela igra.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Kaj ti pišeš englesko-hrvatski?
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Gamerski.
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...
Gamerski.

 ...    ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... PCGamer najbolji fps 2019, je - Apex: https://www.pcgamer.com/best-fps-2019-apex-legends/.... a po Game Awardsu najbolja multiplayer igra - https://wccftech.com/the-game-awards-2019-winners-sekiro-disco-elysium/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Zasluženo. Od prvog dana radi dobro, i gameplay skroz zarazan. Uzeli ono najbolje iz drugih FPS i BR igri, te napravili ovo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Jel to došla nova mapa?
Nisam dugo igrao, nisam u toku
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Jel to došla nova mapa?
Nisam dugo igrao, nisam u toku

 Lol,čuj to došla,već i dopizdila

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... sad se to vise ne moze zvati novo jer je "nova" mapa vani vec dva mjeseca... ako si na taj period mislio... nov je povratak, kao sto sam vec naveo, apex packova, a i opcenito su podebljane nagrade za svaki zaradjeni level...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Mislim na mapu koja je predstavljena kad i onaj haker, cyber il kak se već zove.
Ima i vlak
Jel ima novija mapa od te?
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 17:34 (Dex.pwn).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Mislim na mapu koja je predstavljena kad i onaj haker, cyber il kak se već zove.
Ima i vlak
Jel ima novija mapa od te?

 ne

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... najava novog eventa prije izlaska 4. sezone, koja btw krece na prvu godisnjicu Apexa 04.02., sa spekulacijom da ce se vratit u rotaciju stara mapa i iznenadjenjem koje sprema Respawn za svoj rodjendan... uglavnom, zanimljive stvari dolaze...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... najava novog eventa prije izlaska 4. sezone, koja btw krece na prvu godisnjicu Apexa 04.02., sa spekulacijom da ce se vratit u rotaciju stara mapa i iznenadjenjem koje sprema Respawn za svoj rodjendan... uglavnom, zanimljive stvari dolaze...

 Pa evo krenuo novi event, upravo odigrao 3 partije. Koliko sam skuzio biti ce nekoliko modova koji ce se rotirati svako par dana. Prvi mod je gold rash duo (sva oruzja max unaprijeđena u startu) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice