Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.642
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

nakon levela 100 nastaviš sakupljati experience i pack-ovi dropaju i dalje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...
fila2208 kaže...

 Koliko sam čuo preko tih videa i članaka, a ono 10e/$ bi mogao biti, s time d aće godišnje 4 biti.

Da pukneš sva 4 to ti je već kao da si igru platio. Osobno mi se sviđa ovaj free not pay to win sistem, samo bih još volio da se dobije champion kutija kad se pobjedi, i da bude nešto jača nagrada ili da možeš ispickat recimo iz ponuđenih osvojenih skinova onog za kojeg ti igraš recimo.

No vidjet ćemo, aktivni su, rade i bit će svašta od te igre još.

10ak e/$ bi bilo skroz okej, vidit ćemo sad u ožujku. I nek dropaju bar jedan legendary skin ja sretna  (lvl 83 i brijem da mi ni jedan nije dropao)

 

I živo me zanima kaj je s apex packovima nakon 100. levela tj. hoće li se moć uopće ikako grindat materijali.

 Kak nisi dobila niti jedan do sada? Jer pisu kolko sam vidio da je 100% jedan legendary na svakih 30 kutija, dok ti za 30 kutija treba cca 60lvl. 

Provjeri da nisi dobila ili legendary banner, skin za weapon ili legend skin.

sto se tice seasson passa kolko god kosta da kosta kupuje se! 

 

E da, ja sam npr dobio lefendary craft materials ravno njih 600,tak da i na to obrati pozornost mozda ti je i to dropalo a neznaš 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 13:54 (ZeNGe_CRO-mt).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 Kak nisi dobila niti jedan do sada? Jer pisu kolko sam vidio da je 100% jedan legendary na svakih 30 kutija, dok ti za 30 kutija treba cca 60lvl. 

Provjeri da nisi dobila ili legendary banner, skin za weapon ili legend skin.

sto se tice seasson passa kolko god kosta da kosta kupuje se! 

 

E da, ja sam npr dobio lefendary craft materials ravno njih 600,tak da i na to obrati pozornost mozda ti je i to dropalo a neznaš 

 Je je, legendary materijale i banner za bloodhuntera, ali sirota bi sam skin pa vajnam malo 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Pa dobar je deal ovo kaj se uzme origin access pa dobijes 1000 apex coinsa i flatline legendary skin i to kosta nekih 4€ , ili skupljaj craft materials pa si kupi koji sama želiš 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

koji užasan bug... lik me knocka, moj iz tima oživi i.... ja nastavim hodati istom brzinom kojom se mičemo kad smo knockani. 3 ringa sam tako puzao i napucavao se. užas

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

nešto čitam po netu da su datamineri otkrili da postoje neki preduvjeti za 6,12 i 24-player squadove, dakle da će se moći igrati u velikim grupama. malo mi to ipak zvuči previše, 24 igrača u timu majke ti mile. 

 ..... mislim da je trenutna mapa premala za squadove vece od 3-4 igraca..... u pubgu je bio jedan event (meni osobno najbolji, koji ne kuzim zasto nikad nisu ponovili) sa squadovima od 8 igraca i bilo je genijalno rokanje.... na custom serverima se znalo 50 vs 50 rokat a to je vec zesce masakriranje.... uz spori gejm ne znas ko koga, u apexu squad od 24 igraca? to bi volio vidjet.....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Apex Legends

ja kontam kupiti battlepass, barem prvi pa vidit. naravno ako bude pristojna cijena, jer cijene za skinove i druge stvari su realno preskupe, dok za heroje nisu, skroz su korektne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Nadam se da ce kupovanje battlepassa bit moguce sa ingame currency koje mozemo grindat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Moze li mi netko pojasniti battlepass,sto znaci,sto se moze s njim? Hvala :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

Uzet ce se sigurno battlepass, igra je fenomenalna Ako neko zeli neka me doda na origin: JOPAA4

 

Veceras poslije 21h mozemo igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Ima li nade da dodaju Solo i Duo šta mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

mozete me addat na origin,Amormian

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Apex Legends

Kako divno, kad te lik ubije a ima 2000k killova i isto tolko headshootova -.-"

 

Dali se moze zamijeniti kako, na likovima, recimo sa robotom mi pise, wining kill ili tako nesta, dok sa nekim drugim igram pise sniper kills, ili samo kills i tamo mi se ubrajaju. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
BeLLicus kaže...

Ima li nade da dodaju Solo i Duo šta mislite?

 Duo još ajde, ali solo ne znam, nekako su sve legende napravljene da najviše dolaze do izražaja za teamplay, ali jasno tko će znat što respawn kuha.

Osobno bih skvad od 4 čovjeka, ali to sam samo ja

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Apex Legends

Kako mi je zao sad jednog matcha kaj se nisam bolje snasel. Uhhh... na pocetku zaginu moja oba, ja vajpam dva squada ( dakle moze se ). Ostanem solo, igra nije ni krenula. Reko dobro, kretat cu se po rubu kruga, izbjegavat fajt pa kaj bude. Zaobidem dvije ekipe u meduvremenu i udem u top 2. Vidim jednog skakuce, reko, necu ga napadat da vidim jel solo ili nije. Naravno nije bio. Bas u tajmingu kad sam promijenio na onaj triple nesto sniper, njegov frend mi izleti ispred njuske. Dok sam prebacil na sacmaricu, vec je bilo gotovo. Steta, jer sam srusio tog kaj mi je izletel na sigurno 20% HPa, tocno onoliko koliko mi je trebalo da promijenim. 

 

Uvijek furam kombinaciju AR ili sniper sa sacmaricom. Sacma je cudo u ovoj igri. 

 

Inace igram na PS4. Pa ako netko hoce nek doda NuclearDisaster5. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends

 

 

Uvijek furam kombinaciju AR ili sniper sa sacmaricom. Sacma je cudo u ovoj igri. 

 

 

 Sačma je OP u igri(Peacekeeper)...vjerovatno slijedi nerf...

 

Pišam...

IIII
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 0:25 (ZGamer).
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...

 Sačma je OP u igri(Peacekeeper)...vjerovatno slijedi nerf...

 

Pišam...

 Iako volim igrati Peacekeepera nerf mora doci. Bilo to u obliku dmg-a (sto bi po meni bila losija ideja) ili da malo nerefaju precision choke jer nakon sto se on pokupi jednostavno postane prejak cak i na mid range udeljenostima sto ne bi trebao biti slucaj sa sacmom...

9 godina
offline
Apex Legends

sačma je OP za close combat, a šta je s borbom na daljinu? jel se onda trebaju nerfati i snajperi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
ZGamer kaže...

 Sačma je OP u igri(Peacekeeper)...vjerovatno slijedi nerf...

 

Pišam...

 Iako volim igrati Peacekeepera nerf mora doci. Bilo to u obliku dmg-a (sto bi po meni bila losija ideja) ili da malo nerefaju precision choke jer nakon sto se on pokupi jednostavno postane prejak cak i na mid range udeljenostima sto ne bi trebao biti slucaj sa sacmom...

 Koliko matcheva imas da mozes reci da je peacekeeper op? ja sam trenutno na 53 levelu i nit jedna puska nije op.. i vjerujem da to nije samo moj stav nego i vecine.

Close combat okey.. Eva 8 je jednako ucinkovita puska samo treba prilagodit stil.. Peacekeeper ima jebacki reload time i ako fulas jednom ili dva puta pisi kuci propalo je...

 

Mid range sacma vise ne postoji...

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

sačma je OP za close combat, a šta je s borbom na daljinu? jel se onda trebaju nerfati i snajperi? 

 Pa sacma bi i trebala biti jaka na close combat, a losa na udaljenostima, suprotno bi trebalo biti sa snajperima, kaj ne? Ne kuzim od kud si izvukao da bi se snajperi trebali nerfati? Ionako se igra ne vrti oko njih i nemaju bas nekog utjecaja, za razliku od Peacekeepera...

 

9 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
Cansee kaže...

sačma je OP za close combat, a šta je s borbom na daljinu? jel se onda trebaju nerfati i snajperi? 

 Pa sacma bi i trebala biti jaka na close combat, a losa na udaljenostima, suprotno bi trebalo biti sa snajperima, kaj ne? Ne kuzim od kud si izvukao da bi se snajperi trebali nerfati? Ionako se igra ne vrti oko njih i nemaju bas nekog utjecaja, za razliku od Peacekeepera...

 

 

pa to i želim reći, ako netko smatra logičnim da treba nerfati sačmarice jer su OP na blizinu, onda tom logikom treba nerfati snajpere jer su jaki na daljinu.

 

poanta je da neka oružja trebaju biti vrlo jaka na blizinu, neka na mid range, neka na daljinu

 

a peacemaker bi trebali ostaviti kakav je, pogotovo zato što ga se može naći na svakom koraku, pa ako je toliko OP neka svi trčkaraju okolo sa peacemakerom, ima ga dovoljno

 

 

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
war3_tft kaže...
Cansee kaže...

sačma je OP za close combat, a šta je s borbom na daljinu? jel se onda trebaju nerfati i snajperi? 

 Pa sacma bi i trebala biti jaka na close combat, a losa na udaljenostima, suprotno bi trebalo biti sa snajperima, kaj ne? Ne kuzim od kud si izvukao da bi se snajperi trebali nerfati? Ionako se igra ne vrti oko njih i nemaju bas nekog utjecaja, za razliku od Peacekeepera...

 

 

pa to i želim reći, ako netko smatra logičnim da treba nerfati sačmarice jer su OP na blizinu, onda tom logikom treba nerfati snajpere jer su jaki na daljinu.

 

poanta je da neka oružja trebaju biti vrlo jaka na blizinu, neka na mid range, neka na daljinu

 

a peacemaker bi trebali ostaviti kakav je, pogotovo zato što ga se može naći na svakom koraku, pa ako je toliko OP neka svi trčkaraju okolo sa peacemakerom, ima ga dovoljno

 

 

Peacemaker je ok kako je sad...mooožda mu je range malo prevelik kad ga nabustaš ali isto tako bi onda morali skresat range na Wingmanu kojim doslovno možeš snajpati ili pa spamati na blizu kad staviš lvl 3 mag.

Btw...pokupio neki dan zlatni pacemaker i doslovno prošao sam kroz 2 suqada...može se reći da je OP...ali i treba biti :)

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
15 godina
offline
Apex Legends

Je ali s Wingmanom trebas biti precizan.. :)

fora je u tome sto ekipa jos uvijek ne zna..

Meni je recimo u dobrom timu s dobrom ekipom svejedno koju pusku imam.

Preferiram Alternator i moze npr Flatline, Wingman, Eva 8

 

ma svejedno mi je..

Cak i Longbow je odlican na close combat :)

U vecini slucajeva imam ono sto mi sreca naredi i s time igram..

 

I da sacma na close combat treba radit sto ovdje radi...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 9:41 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

 

Ok je da neka oružja nafilaš sa boljim dijelovima, to je i jedna od poanata igre, da se snađeš i sklopiš što bolje oružje i preživiš

 

ja sam dvaput pronašao mastiff, onaj s modovima zlatni, jednom su me usnajpali izdaleka pa nisam baš imao koristi, al sam zato drugi put imao 5 killova, to mi je bilo najviše u jednom gejmu, većinom zahvaljujući mastiffu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

Obozavam kombo flatline i peacekeeper.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Definitivno najbolji BR koji sam zaigrao, a igrao sam ih sve. Preferiram lmg i shootgun za loadout kad igram s bloodhoundom. Snajper i AR kad igram s bangalore.

I shootgun nije op. Op je kad pogodis xD
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 Koliko matcheva imas da mozes reci da je peacekeeper op? ja sam trenutno na 53 levelu i nit jedna puska nije op.. i vjerujem da to nije samo moj stav nego i vecine.

Close combat okey.. Eva 8 je jednako ucinkovita puska samo treba prilagodit stil.. Peacekeeper ima jebacki reload time i ako fulas jednom ili dva puta pisi kuci propalo je...

 

Mid range sacma vise ne postoji...

 Iz osobnog iskustva daleko najlakse mi je igrati sa Peacekeeperom, pogotovo uz abilitije i mehanike kretanja koje dopustaju da se protivnicima relativno jednostavno uneses u facu. Imam dva frenda s kojima igram gotovo svaki game od prvog dana kako je igra izasla, jedan od njih ima stvarno los aim i zato bas uvijek trazi Peacekeepera posto s njim jedino nesto moze napraviti. Da ne bi bilo sve moj subjektivan stav pogledaj malo reddit i youtube (tu ima hrpa klipova). Ako tvrdis da nije mid range onda ga nisi isprobao...

Cansee kaže...

 

pa to i želim reći, ako netko smatra logičnim da treba nerfati sačmarice jer su OP na blizinu, onda tom logikom treba nerfati snajpere jer su jaki na daljinu.

 

poanta je da neka oružja trebaju biti vrlo jaka na blizinu, neka na mid range, neka na daljinu

 

a peacemaker bi trebali ostaviti kakav je, pogotovo zato što ga se može naći na svakom koraku, pa ako je toliko OP neka svi trčkaraju okolo sa peacemakerom, ima ga dovoljno

 

 

 Samo sto se u velikoj vecini slucajeva sve vrti oko bliske borbe, a efikasnost snajpanja je smanjena na minimum, ovo je jedna od rijetkih igara gdje na svu srecu mehanicki zakinuti "snajperi" nemaju utjecaja na game.

 

Pa problem i je sto se vecina okolo krece sa Peacekeeperom (sa razlogom), jedan od najpopularnijih comboa zato i je Wingman + Peacekeeper. Wingman sva sreca gada kao snajper i skida armor sa dva metka, nakon toga sljedi uljetavanje "u facu" sa Peacekeeperom. Eto nekim cudom je lik koji je oborio rekord u killovima (34) bas vozio taj combo, a vecinu posla obavio Peacekeeperom.

 

I sam ga igram posto mi je donio najvise winova do sada, al trenutno je to jedino 0 skill - high reward oruzje u igri i medu prvima ce pobrat nerfcinu.

 

 

12 godina
offline
Re: Apex Legends

peacekeeper definitivno nije op,samo se neki ljudi ne krecu kak spada pa ih je jako lako pogodit ,time between šuteva je dost povelik (za brzinu igre) i neprašta fulavanje. Samo šta razina igrača s kojima se igra nije konstantna. U pravim rukama ubojit stroj,u drugima fulaš 2x i pakiras se kuci...

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

peacekeeper definitivno nije op,samo se neki ljudi ne krecu kak spada pa ih je jako lako pogodit ,time between šuteva je dost povelik (za brzinu igre) i neprašta fulavanje. Samo šta razina igrača s kojima se igra nije konstantna. U pravim rukama ubojit stroj,u drugima fulaš 2x i pakiras se kuci...

 ma to i ja kazem... jbte meni veli da nisam probao peacekeepera...

kakav mid range, da moze se pogodit ali daleko je to od dmga koji on optimalno radi... i nije za to..

To sto njemu ide s peacekeeperom a s drugima ne ide je drugi par cipela.. 

i cuj ovo sniperi zakinuti ? kaze ovaj gore.. ne samo su sniperi svedeni na ono sto bi trebali biti..

Triplatake je odlican kao i g7 i longbow samo ih treba znati koristiti i koristi ih onaj tko je zaista dobar u tome..

 

A nes ti bf1 camp i samo skidaj...najbolje bi bilo da mi ko u toj igri svi uzmu snipere i kempaju da se ne vide.

Fora je u tome sto jako malo igraca zna igrati brzo s sniperom..

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 11:51 (toxic).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice