Arma 2: Free

poruka: 279
|
čitano: 36.246
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Izgleda da će ekipa ponuditi besplatno gotovo sav MP segment od ArmA 2.
http://www.arma2.com/free

 

Some of the key features of Arma 2: Free include:

        Free military simulation - An authentic battlefield simulation, including bullet ballistics, material penetration and much more.
        Free armory - A comprehensive range of 300+ weapons, units and fully-usable armed or unarmed vehicles across air, land and water classes.
        Free unique multiplayer - Multiplayer with large-scale maps for 50+ live players and hundreds of AI units. Supports a wide variety of MP modes from co-op and PvP modes, to total mayhem!
        Free dedicated servers - Both Linux and Windows OS dedicated server support for users to host freely wherever and however they like even to play together on the same retail game-servers.
        Free creativity - Quick mission templates, a powerful, built-in, easy to use SP/MP mission editor, and advanced scripting.




Я умираю, но не сдаюсь!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 19:51 (Tsar).
Moj PC  
5 0 hvala 6
14 godina
offline
Arma 2: Free

Zanimljivo ali iskreno, Arma bez modova nije Arma... očito da žele privući ljude i to je ok no s druge strane, ovo je pomalo ne-fer prema dosadašnjim fanovima serijala koji spremno izdvajaju lovu za svakakve dodatke u zadnje vrijeme (i sam sam jedan od njih...). I sad, na kraju, to što smo mi kupili, oni dijele for free ali bez fancy grafike. SP kampanja ionako nikog više manje ne zanima pa to isto i nije neki minus.

 

edit

 

Vidim da neće biti OA/BAF/PMC u free verziji

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 20:16 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Arma 2: Free

Kako nije fer ako i sam kažeš da ArmA bez modova nije ArmA?  {#}

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
13 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Kojeg datuma Arma 2 postaje besplatna?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Arma 2: Free

Zna se samo da će nekad tokom ovog mejseca...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
offline
Re: Arma 2: Free
paintb0x kaže...

Kako nije fer ako i sam kažeš da ArmA bez modova nije ArmA? {#}

 

Ma ok, meni je svejedno u principu, u neku ruku mi je drago da pokušavaju zainteresirati ljude na ovaj način za ovu odličnu timsku igru/simulator. Ja ionako neću igrati free verziju, a Arma 3 mi je bez obzira na ovo već sad must have...

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 20:08 (Minoza).
14 godina
offline
Re: Arma 2: Free

može li netko meni-laiku objasniti razliku između free verzije i originala?

15 godina
offline
Re: Arma 2: Free
dreammaker kaže...

može li netko meni-laiku objasniti razliku između free verzije i originala?

evo izvor je LINK

14 godina
offline
Arma 2: Free

Free verzija će imati lošiju grafiku (makar mi je u onom videu izgledalo ok, ne znam jel to "rezana" verzija bila pokazana), neće imati podršku za modove (znači community modovi poput slavnog ACE moda i slično...), nema SP kampanje, znači samo MP i nema službenih addona, a to su: Operation Arrowhead, British Armed Forces i Prvate Military Company.

 

Dobiješ mil-sim mutliplayer igru i editor. Doduše, mislim da će i editor biti malo ograničen.

 

edit

 

Preteko me Joža Sparrow...

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 20:21 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Možda napokon i ja zaigram ArmA-u. Sjećam se da sam igrao demo kad je izašao i bilo je pre-pre-preteško protiv AI igrati pa mi je nekako postala odbojna igrica. Sad, kad će biti MP... Mislim da bi mi se moglo sviđati.

 

Iako igrice (osim America's Army 2) nisam igrao već mjesecima, ovo ću svakako isprobati.

When my time comes, I want to be buried face down. So that anyone who doesn't like me, can kiss my ass.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Arma 2: Free

Igrat će se ovo preko ljeta {#}

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko ///// Xf: shapina
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

http://www.hcl.hr/vijesti-arma-2-postao-besplatan-5934-17.html

 

Došla je !{#}

 

Pa bi mo mogli skiniti i zaigrati{#}

Kake-Bake
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 17:14 (bandito).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Arma 2: Free

Ajmo se okupit pa da odigramo ko ljudi partiju najboljeg vojnog simulatora.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Arma 2: Free

Pa grafika na medium ne bi trebala nikome biti problem. Pokrenuti Armu na najvišim postavkama ionako rijetko tko može, pogotovo ako hoćete pristojni View Distance. A grafika na medium je sasvim OK.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 17:31 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Arma 2: Free

I jel probao tko?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arma 2: Free
pirat kaže...

I jel probao tko?

  Očekuj sat vremena pripreme prvo, pa onda akcija, i onda ponavljanje akcije 3-4 puta, i onda success{#}

 

U pripremi radiš misiju, i dogovoriš se tko će šta i gdje i koja uloga i plan cjele akcije. Dok smisliš uspješnu taktiku ode sat.

 

Onda akcija = Izvršavanje plana = Ako neuspije ponovno krećeš.

 

Ako nisi spreman odvojiti 2-3 sata i nemaš jako računalo, bolje neprobavaj.

 

Uostalom imaš uvjek na youtubeu dosta toga kako igra izgleda:

 

 

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 17:49 (Ranko Kukumar).
15 godina
moderator
offline
Re: Arma 2: Free
Ranko Kukumar kaže...

  Očekuj sat vremena pripreme prvo, pa onda akcija, i onda ponavljanje akcije 3-4 puta, i onda success{#}

 

U pripremi radiš misiju, i dogovoriš se tko će šta i gdje i koja uloga i plan cjele akcije. Dok smisliš uspješnu taktiku ode sat.

 

Onda akcija = Izvršavanje plana = Ako neuspije ponovno krećeš.

 

Ako nisi spreman odvojiti 2-3 sata i nemaš jako računalo, bolje neprobavaj.

Ma znam,imam orginal na steamu(OA),al zanima me dal je netko probao ovu besplatnu.

Rekli su nešto kao da će bit "dorađenija"

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 17:53 (pirat).
14 godina
offline
Arma 2: Free

skida se {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Arma 2: Free
pirat kaže...

Ma znam,imam orginal na steamu(OA),al zanima me dal je netko probao ovu besplatnu.

Rekli su nešto kao da će bit "dorađenija"

Ja bi rekao da je free verzija identična zadnjoj verziji orignala. Ne vjerujem da će nešto posebno dorađivati budući da su free verzija i puna igra kompatibilne.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
16 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Jel bi mogao ja kojim slučajem pokretat to? (vidi moj pc)

When my time comes, I want to be buried face down. So that anyone who doesn't like me, can kiss my ass.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 18:14 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Arma 2: Free

Jel mogu ja s vama zaigrati budući da imam punu verziju? Da se dogovorimo za neki server i vozi miško {#}

3D dizajner
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arma 2: Free
i_rambo_plache kaže...

Jel bi mogao ja kojim slučajem pokretat to? (vidi moj pc)

  Pokrenuti da, ali igrati sumnjam, pogotovo MP gdje je broj igrača velik i skripte koje se vrte vrlo jake.

 

 

Ostaje ti Mission Editor.

 

EDIT: Malo sam gledao zahtjeve, ti imaš X1600, a kao minimum se navodi X1800 serije. Tako da i pokrenuti je upitno{#}

 

Processor: Dual Core CPU for Intel or AMD
Memory/RAM: 1 GB
Video Card: Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
Hard Disk Space: 10 GB
Operating System: Windows XP or Windows Vista

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 18:26 (Ranko Kukumar).
14 godina
offline
Arma 2: Free

Nemaš šta izgubiti ako probaš{#}

 

Sve na Low i možda bi i moglo ići.

3D dizajner
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Arma 2: Free
Ranko Kukumar kaže...
i_rambo_plache kaže...

Jel bi mogao ja kojim slučajem pokretat to? (vidi moj pc)

  Pokrenuti da, ali igrati sumnjam, pogotovo MP gdje je broj igrača velik i skripte koje se vrte vrlo jake.

 

 

Ostaje ti Mission Editor.

 

EDIT: Malo sam gledao zahtjeve, ti imaš X1600, a kao minimum se navodi X1800 serije. Tako da i pokrenuti je upitno{#}

 

Processor: Dual Core CPU for Intel or AMD
Memory/RAM: 1 GB
Video Card: Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
Hard Disk Space: 10 GB
Operating System: Windows XP or Windows Vista

Pokretao sam ja s ovom mašinom igrice koje su tražile jaču karticu od X1600 (recimo F1 2010) i dobivao pristojan framerate. :D

 

Držite mi fige... Već dulje vrijeme žudim za nekim pravim MP simulatorom.

When my time comes, I want to be buried face down. So that anyone who doesn't like me, can kiss my ass.
12 godina
offline
Arma 2: Free

OK, sutra ja, Minoza, Convict i još netko tko hoće krećemo u pokolj!

 

Mapa je Chernerus, i imat ćemo zadatak eliminirati 2x shilke kako bi otvorili put našem November timu (2x AH1Z Cobre),

 

Prva shilka se nalazu u naseljenom djelu mape, između 2 kuće i tu ćemo imati uz Shilku hrpu Infatry tima koji će biti pažljivo raspoređen da nije samo tako lako počistiti sve, a jedan BMP će se približavati sa jedne strane kao podrška Rusima.

 

Kada to počistimo, pješačimo do druge Shilke, tu nas čeka hrpa tenkova koji nisu naš cilj, već Novemberov, i možemo već pozvati November tim a dok se oni pojave mi ćemo na brzinu eliminirati 1x Shilku, i odmah svi idemo get down kako nas nebi primjetili. Naokolo će biti par Spetsnatz-ova koji su high skill. Kada uništimo Shilku odmah bi se trebao pojaviti November tim kako bi pljenio pozornost tenkovima i kako bi svi ostali živi i priveli misiju kraju{#}

 

Stoga, tražimo jednog:

 

Officer-a (Minoza bude vjerovatno jer je najiskusnij)

 

Pilote

I opcijonalno naravno bilo koja uloga od Infatry tim-a (AT, Rifleman, itd.).

 

Misija nije bog zna što, ali eto da malo uvedemo se u igru i onda krećemo malo na teže misije{#}

 

Sve bi se to trebalo odvijati u roku pola sata do 45min, jer neznam da produživam dalje misiju, nemam ideje jer ćemo izginuti već do druge Shilke, jer igramo sve na NAJTEŽE.

 

Ali potrudit ću se da postavim još Secondary Objectiv-a na misiju pa ako sve prođemo idemo na Secondary objective.

 

Svatko je dobrodošao i pripremite headsetove i TS 3.0! I naravno na komunikaciju i igramo timski, neletimo ko muhe bez glave. Nas će biti 12 u Infatry timu, od toga je dovoljno 2-3 živih ljudi, ostalo je AI.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 19:26 (Ranko Kukumar).
 
2 1 hvala 1
14 godina
offline
Arma 2: Free

Haha, OFP veteran mene naziva iskusnim {#}

 

Ako želiš voditi ću ekipu na tlu, makar, osobno, radije bih pilotirao. Hvala dajem za trud oko misije i općenito da okupiš ekipu! Koja god moja uloga bila, pa makar i vodonoša, veselim se ovoj igri!

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 20:03 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arma 2: Free
Minoza kaže...

Haha, OFP veteran mene naziva iskusnim {#}

 

Ako želiš voditi ću ekipu na tlu, makar, osobno, radije bih pilotirao. Hvala dajem za trud oko misije i općenito da okupiš ekipu! Koja god moja uloga bila, pa makar i vodonoša, veselim se ovoj igri!

  Može, samo neka meni netko se javi da zna rukovati sa Stingerom/M136 oružjima - S njima ćemo morati naciljati Shilke,

 

A november bi mogao dotada imati neku sporednu ulogu dok mi počistimo prvu Shilku. Možda uništiti neke ciljeve. Vidjet ćemo sutra, u ovo doba budite spremni.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
13 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Ja bih se isto mogao  pridružiti... ali me zanima u koliko bi sati se igralo?... btw. imam slušalice ali ne i mikrofon pa me zanima jeli to problem( mogu samo slušati naredbe {#})?

Kake-Bake
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arma 2: Free
bandito kaže...

Ja bih se isto mogao  pridružiti... ali me zanima u koliko bi sati se igralo?... btw. imam slušalice ali ne i mikrofon pa me zanima jeli to problem( mogu samo slušati naredbe {#})?

  Problem je veliki. Buduči da igra ima strahovito puno kontrola teško mogu se snaći sa jednim tipkovnicom da izdam sve naredbe. Ali vidjet ćemo, sredimo nešto.

 

Dobrodošao je svatko.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
15 godina
offline
Arma 2: Free

Ja se isto možda pridružim, nisam baš iskusan ali trudit ću se pohvatati bit igre što prije{#}

P.S. meni je draži mumbe od Convicta, pa bi mogli njega koristiti. Već imam i tamo sve podešeno, pa se samo spojim. Narvno ako to vlasnik dopušta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice